25353
Whistler - Windows XP
  • 0ppika
    #5586
    És ez a telepített programoknak tetszeni fog?
  • 0ppika
    #5585
    Itt ugye? számítógép kezelés/felügyeleti eszközök, és itt a meghajtóbetűjel és elérés útvonal módosítása
  • PetruZ
    #5584
    A Lemezkezelőben úgy állítgathatod, ahogy neked tetszik.
  • 0ppika
    #5583
    Én is tegnap tettem fel az új gépemre, és sajnos nálam a D meghajtó lett a cd író :( utána a többi partíció és a végén a dvd. De azt hiszem átlehet állítani.
  • RelakS
    #5582
    tudom, tegnap a meghajtókkal való bénázásom miatt 3-szor telepítettem a zixpét :D
  • 0ppika
    #5581
    Ja, nem kell beírni semmit és továbbmegy.
  • PetruZ
    #5580
    Nincs, ilyen szintű hardvercserénél nem úszod meg a reinstall-t.
  • RelakS
    #5579
    Egyébként olyan okosság sincs, hogy csak frissítsem, ne pedig legyaluljam?
  • RelakS
    #5578
    Hmm... Akkor kolega ugyanúgy nyomja a süketelését, minthogy rendszergazda jelszó megadása nélkül nem enged tovább (pedig igen)?
  • 0ppika
    #5577
    Alaplapcserénél nemtudsz mást csak win reinstallt.
  • RelakS
    #5576
    Hardvercsere volt, (alaplap, proc, mem, cerkáról amd-re), és a zXP-m ettől infarktust kapott olyan mértékben, hogy a bútoló képe (fekete háttér randa winlogo, bitkukac) sem jelenik meg. Mit lehetne a dologgal kezdeni?
    (újratelepítés már folyik másik vinyóra, sazl azt nem kell emlegetni :D)
  • nemcsakfeel
    #5575
    Ilyen nekem is előfordult, de ez érvényes WIN 98 ra, és tán linuxra is. Azóta biosban beállítottam hogy SEEKeljen induláskor, és azóta nincs vele bajom. Igaz így egy kicsit hangosabb a gép indulása..
  • qqwww
    #5574
    Hellóóó !
    Olyan problémám van ,hogy a gépemen XP-alatt nem olvas a floppy drive. Ha Boot lemezről indítom ,akkor jó. Az eszközkezelőben nincs hiba.Másik drive-al sem jó.Csökkentett módban sem megy.Ha derakok egy lemezt akkor nem olvassa be és meg akarja formattálni.

    Ha van valakinek használható ötlete kérem segítsen.
  • ibrik
    #5573
    Akkor csak bízz a router tűzfalában, majd megtudod...
  • Davidsned
    #5572
    Ezt Metnek címeztem, bocs elfelejtettem.
  • Davidsned
    #5571
    Bocsesz, de nem tudtam, h rögtön itt találom.
    Amúgy ez a július vagy még később elég necces időpont, mivel augusztus van és jó lenne valami konkrétat hallani végre. (persze ezt a májkroszoftnak mondom, meg bill géccnek ha már itt tartok:)
  • Stann
    #5570
    Tettem fel NIS-t is, de semmi különös. Sztem Routerhez teljesen felesleges tűzfal, mivel az hardveres, nem szoftveres. De a NIS-t fel szoktam tenni Antispam és hasonlók miatt. De nem lehet vhogy leszedni a lent emlitett cuccost?
  • ibrik
    #5569
    A router-es tűzfal mellé nem árt egy szoftveres is (pl. Norton, vagy stb stb ízlés szerint...)
    És már közvetlenül a windows telepítése után fel kell telepíteni, még mielőtt bármilyen módon a netre csatlakoznál.
  • Stann
    #5568
    Ma találkoztam azzal a problémával, hogy le van tiltva az explorerben a vissza+előre gomb, valamint az "uj ablakban megnyitás link", és akezdőoldalt is mindig átállítja. . Van tűzfalam(routeres), lefuttattam már virusirtot, Spybotot, Ad-awaret, de egyiknek sem sikerült leszedni. Mivel lehet még próbálkozni, mert már kezd idegsiteni...
  • Met
    #5567
    Olyan nehéz lett volna 7 hozzászólást visszaolvasnod?
  • Davidsned
    #5566
    Hi!
    Van valami hír, hogy mikor lesz SP2? (Éppen egy rendszerösszeomlás közepén vagyok. Csak azért, hogy várjak-e SP2-es telepítőlemezre?)
  • ibrik
    #5565
    SP1 telepítő letölt (xpsp1a_hu_x86.exe), EXE indít, örül...
  • Ferrari
    #5564
    Mérmint hogy ezek a tanácsok a beépített sp1es xp-re vonatkoznak.
  • Ferrari
    #5563
    Kössz. Lehet hogy én vagyok a vak de nem látom itt sehol, csak rögtön azzal kezdi hogy sp1es xp...
  • ibrik
    #5562
    Telepítő letölt, EXE indít, ennyi...
  • Impi
    #5561
    http://longley.uw.hu/stuffs/xp_help/info.html
  • Ferrari
    #5560
    Hi. Tudna valaki adni nekem egy leírást hogy hogyan kell feltelepíteni az SP1-et. Kössz előre is.
  • Crem
    #5559
    A Microsoft eredetileg júniusra tervezte a Windows XP második frissítőcsomagjának, a Service Pack 2-nek a megjelentetését, céghez közeli források szerint azonban valószínűleg csak júliusban vagy még később érkezik meg a felhasználókhoz a szoftver.
  • Stann
    #5558
    Az SP2 hivatalosan kijött már? Ha igen, egy linket plíz...
  • 0ppika
    #5557
    F8
  • Fefe
    #5556
    Sziasztok

    Az lenne a kérdésem,hogy adott egy 80Gb vinyó (Primary M) meg egy 20Gb (Secondary M) namost mind a 2 ugyan az az Xp Prof+SP1 van de mindig csak a 80Gb -ról (Primary M)indul el tehát nem ad be boot menüt,hogy melyik vinyóról akarnám indítani. Esteleg ha valaki tudna segíteni nekem ebben,hogy induláskor kérdezzen rá, azt nagyon megköszönném.
  • Crem
    #5555
    Frissítés a Windows XP CD-írás varázslójához való HighMAT-bővítményhez (KB831240)

    Van mégegy XP frissítés, ami pont ezt a hibát orvosolja, de annak nem tudom a számát...
  • 0ppika
    #5554
    Inztézővel lehet cd-t írni?
  • nemcsakfeel
    #5553
    Tippeket várok, miért rontja el az XP intézője a cd írást.
    CloneCD, Alcohol műxik.
  • 0ppika
    #5552
    vezérlőpult/hálózati kapcsolatok/helyi kapcsolat/tulajdonságok/tcp/ip protokoll/ itt ne autómatikus legyen hanem: 192.166.0.1
  • gyick
    #5551
    Ezt kifejtenéd.....
    Nekem Axelerom van oda is jó ez az ip?
  • HellBurner
    #5550
    köszi
  • Joint
    #5549
    sziasztok elado egy windows xp pro magyar oprendszer!
    20.000ft!
  • Impi
    #5548
    Remélem jó lesz!

    XP8BF-F8HPF-PY6BX-K24PJ-TWT6M
  • HellBurner
    #5547
    Valaki adjon egy xp key-t amivel felmegy a sp2.