25353
Whistler - Windows XP
  • gyick
    #5626
    probáltam már a telepitövel a T gomb lenyomásával törölni le is törölte de ugy sem volt jó...
  • batman
    #5625
    nem lehet, hogy valami hardware-es gebasz van? táp, vagy valami?
  • gyick
    #5624
    de egyikre se ment fel
  • batman
    #5623
    ja, van egy hülye ötletem. Ha van korábbi oprendszeres bootlemezed, akkor azzal indítsd el a gépet, és indíts egy fdisket. Azzal a C: partíciót töröld a gecibe, és után bootolj az xp cd-ről
  • gyick
    #5622
    mind a három
  • Serpa
    #5621
    hát nem tudom.

    most má semmi sem jön be.(olyan mintha a monitor nem kapna áramot)
    és ráadásul kikapcsolni is csak úgy tudom, hogy az elosztót kapcsolom ki.
  • batman
    #5620
    és most csak a C: formázott, vagy mind a 3 partíció?
  • gyick
    #5619
    3 felé osztottam és a c:-ra akartam amire nem ment
  • batman
    #5618
    akkor is újra tudod formázni, ha van más cucc az adott partíción, viszont minden képpen a C: jelűre kell rakni. Csak azt a partíciót formáztad meg, amire rakni akarod, vagy már az egész vinyót, csak 3 partíció van?
  • gyick
    #5617
    ezek szerint nem lehet a telepitöböl ojan particiot formázni amin már windows fájlrendszer van,mert amit mondasz az csak akkor van ha nincs formázva a vincsi
  • gyick
    #5616
    120-as vinyo ami felvan osztva három részre.
    mind a három rész megvan formázva.Bekötötem az én gépembe probáltam ntfs-se,fat32-el nem volt jo.Majd probáltam pm8-al is semmi.Akkor akad el mikor kijön az a lista amit mondtál(ahol kikell választani hogy mejik particiora települjön) ott van a 3 rész mellete zárojelben hogy mijen fájlrendszer van rajt kiválasztom hogy mejikre és kiirja hogy ne lehet erre a particiora telepiteni térjen vissza az elözö menübe és...........A vinyo nem lehet rossz mert az egyik particiora átmásoltam csomo cuccot,a mérete se lehet gond mert a legkisebb is 10 GB ami elég a windowsnak
  • batman
    #5615
    formázni telepítőből úgy tudsz, hogy cd-ről bootolva hagyod hagy végezze a dolgát, majd eljut oda, hogy kilistázza a megtalált partíciókat. ott kiválasztod, hogy hova akarod rakni (csak c:-re lehet asszem) és utána felajnál minimum 3 lehetőséget:
    Formázás NTFS-re (gyors)
    Formázás NTFS-re
    Nincs formázás
    Jó esetben az első kettő lehetőséget FAT32-re is felajánlja.
    Amúgy hol akad el a telepítés?
  • gyick
    #5614
    hi!az a problémám hogy sehogy nem tudom telepiteni az xpt.
    (Nem az én vinyomra hanem haveréra).formáztam már már ntfsre,fat32-re is de semmi. plz segitsetek
    és hogyan lehet a telepitöböl formázni?
  • batman
    #5613
    úgy emléxem igen
  • Serpa
    #5612
    el.

    tehát a telepíténél van olyan, hogy javítás ?
  • batman
    #5611
    próbáld meg azt, hogy elindítod a telepítést formázás nélkül (jelenlegi filerendszer változatlan marad) vagy valami ilyesmi a neve, és akkor nem formáz, csak telepít...bár ebben nem vagyok 100%-ig biztos sajna
  • batman
    #5610
    sima újratelepítést gondolom el akarod kerülni :)
  • Serpa
    #5609
    Cd-n elindul.
    telepítésnél van olyan, hogy javítás ?
    de ott lemezt kér, nem ?
  • batman
    #5608
    próbáld cd-ről elindítani, és a telepítési választásoknál a javítást választani. a cd-n külön fogalmam sincs, hogy rajta van-e...
  • Serpa
    #5607
    az van.
    de nem bootol be.
    csökkentett mod ban sem.

    CD -n hol van ?
  • batman
    #5606
    xp-d van? mert annak van beépített rendszer-visszaállító funkciója.
  • Serpa
    #5605
    vagyis a tartalmára !!!
  • Serpa
    #5604
    sziasztok !


    sürgősen szükségem lenne egy rendszervisszaállító/javító "lemezre" !!!!

    hol találok ilyet ???
  • ibrik
    #5603
    3D-Desktop
    The SphereXP
    Blueberry 3D-Desktop
    Spaces 3D Desktop for Windows
  • Davidsned
    #5602
    Jahj, akkor most tényleg nemtom, mihez kezdjek.
  • PetruZ
    #5601
    Nem biztos.
  • Nyaci
    #5600
    Tudna valaki olyan programokat mondani mint a 3dna (Olyan program ami megváltoztatja a windows grafikai felületét az-az olyan mintha egy lakásban lennél... szabad mozgás tér meg ilyenek.... )
    Előre is köx
  • Davidsned
    #5599
    Nah, pedig már kezdtem örülni.
    Viszont, ha megjelenik, akkor az még ugye csak angol lesz. Mennyi idő akkor amíg kijön a magyar?
    A másik meg, hogy most akkor mennyivel halasszák el megint? Nem igaz, h nem tudnak mondani egy dátumot.
    Mind1, a lényeg, h a biztonsági másolat winfost a különálló sp2-vel is tom majd frissíteni, nem?
  • RelakSfromhome
    #5598
    meg jött még egy lsasss.exe is
  • RelakSfromhome
    #5597
    Akurva... MÁRIS megjelent valami dailin.exe a gépemen, pedig összesen nem ment 2 órát....
  • lck
    #5596
    Ráadásul ez még csak az angol lesz.
  • Crem
    #5595
    ok thx! :(
  • PetruZ
    #5594
    Kint van az SG fő hírei között már kb. dél óta...
  • Crem
    #5593
    Ezt hol olvastad?
  • PetruZ
    #5592
    Ma újra elhalasztották a megjelenést...
  • Crem
    #5591
    Lehet, hogy csak fake info, de egy belső forumon azt olvastam, hogy : Holnap érkezik a Windows XP SP2
    A szervizcsomag állítólag ma kerül RTM, azaz "gyártásra kész" formába, s holnap, augusztus 5-én már letölthető lesz a világhálóról.


    Ha 1-2 napot még kibírsz akkor szerintem várj!:)
  • Davidsned
    #5590
    Nah, akkor szerintetek várjak az SP2-re? (Kijön néhány napon belül, esetleg jövő héten?) Vagy rakjam újra a rendszert és utána is tudom frissiteni SP2-vel? (természetesen biztonsági másolat :)
  • RelakS
    #5589
    Asszem a Partition Magic-nek van egy drivemapper nevű cucca. Egyszer olyan faszán csináltam vele két partícióból, egyet! :D Soha többé nem boronáltam szét a cuccot :D
  • PetruZ
    #5588
    Ha már telepítgettél olyan partícióra, amit módosítanál, akkor természetesen nem fog tetszeni nekik. :) Célszerű friss reinstall után egyből elintézni az egészet.
  • RelakS
    #5587
    Igen, tegnap 10 percen át nyomkodtam a betűket :D

    Mellesleg illik a telepítések előtt letudni :P