25353
Whistler - Windows XP
  • 0ppika
    #5906
    Állítgasd az ntsc szabványokat.
  • HoTDoG
    #5905
    Na scart-al sikerült minden. A video out-ot a gépbe, scartot a tv-be dugtuk és kész. Hang az a hangfalon lesz, mert nem kompatibilis a "dugóval". Na de ha átkapcsoljuk a tv-re, az adás rezeg, fut a kép, mozog fel-le. Erre valami 5let? Sürgősen lécci!
  • rage
    #5904
    Mondjuk nem ártana a hangkártyával összekötni a tv-t,
    nem csak a videokártyával

    TV toolnál pedig:
    CTRL F1 - TV
    CTRL F2 - Monitor
  • HoTDoG
    #5903
    Na, 1 haver tud hozni scart kábelt.
    Ezekkel rendelkezik: Audio Out-L; Audio In-R, Audio Out-L, Audio In-R, Video In, Video Out.

    Tehát akkor a scart végét be kell dugnom a tv-be, és a többit a tv-be, ha hangot is szeretnék.
  • HoTDoG
    #5902
    Na... Sajna kicsit balfácán voltam. Letöltöttem a tvtool nevezetű progit, és rákattintottam, h külkdje az adatokat a tv-re... Persze aztán reset után sem jött be a moncsi, úgyhogy az ismerősünktől kellett kábelt kérjek, és keresnem kellett 1 normális tv-t a házban. (a legkisebb)...
    ANnak az elején van video meg audio bemenet. Így gyorsan is ment. Ez egy kis philips tv, 1 éves sincs. Na ennek van egy "párja", csak én hívom így, mert dettó, de dettó ugyanaz, csak elől meg sehol nincs rajta audio meg video bemenet, csak elől egy fülhallgató...
    A kábel amit kaptam, asszem rca a tv-be, és svhs a gépbe meneteles :). Scart kábelem sajna nincs.
    A konverterrel is próbálgattam. Mert ugyebár azon is van video bemenet, és az hozzá van kötve a géphez. De sehol nem találtam meg...
  • rage
    #5901
    A feladatkezelő legtetején dupla klikk....
    s visszajön a menüsor
  • 0ppika
    #5900
    A TV-n sem mind1 hogy hova dugod, mert akkor arra a video csatornára kell kapcsolnod, és ott kell megkeresni a videókártya jelét.
    Ha a tv-out -ba be van dugva a kábel, akkor a windows indításakor bejön egy nvidia menöü és ott betudod állítani hogy működjön rendese.
  • 0ppika
    #5899
    RCA?


    SCART?


    SVHS?
  • HoTDoG
    #5898
    Hát amit a vidkártyához adtak, kb 5 cm, és a másik a tv kábel. Nemtom pontosan h ez jó e, de belement. (ezzel van összekötve a tv a konverterrel)
  • 0ppika
    #5897
    Van TV-Out topik, próbáld meg ott.

    Milyen kábellel kötötted össze?
  • HoTDoG
    #5896
    Sziasztok!
    1 filemt szeretnénk megnézni, de nem a moncsin, hanem a tv-ben. GeForce FX 5200-as vidkarival rendelkezem. Ha jól tudom tv ki és bemenetes. Van egy kb 3-4 cm hosszú csatlakoztató. Bedugom a gépbe, és a tv kábelt hozzákötöm. Bekapcsolom a tv-t, próbálom a nvidia menüben beállítani, de eddig eredmény nélkül. Újraindítottam, már mindent csináltam, de nemnagyon látok a tv-n semmit.
    5let?
  • ollie
    #5895
    ööö nemtom, majd otthon megnézem
  • Doma #5894
    Bingó!
    De sajna a menük most sem jönnek elő.
    Ennek így kell lennie:
    A Felhasználónál azt írja ki az utsó oszlopba (Munakmenet)
    hogy Console!
    Ez nálad is így van? Mert sztem ott lesz a hiba...
  • ollie
    #5893
    tabbal nem tudsz váltani a nem látszódó fülek között?
  • Doma #5892
    Sajan nem segít :(
    Ha a tálcáról hívom be a feladatkezelőt akkor csak a Folyamatokat jeleníti meg.
  • ollie
    #5891
    Szerintem próbáld meg az ALT-al elérni a menüt, és ott beállításokat keresni. Ha ez sem segít, akkor nem tudom mi baj.
  • Doma #5890
    Sziasztok egy kis segítséget kérnék!

    Nem tudom hogy mi történt de egy jó ideje nem teljes a Feladatkezelőm ablaka! Hiányoznak a felső részről a menük és nem látom az átváltó "füleket" sem a folyamatok / feladatok között!

    3 vírusírtóval csekkoltam le a gépet semmi (Kaspersky, Avast, AVG) + Trojan Hunter + elég régóta (még a hiba megjelenése ellött) megy a ZoneAlarm!

    Szerintetek mi lehet a gond?
    Nagyon nem szeretném újrarakni a Winfo§t.
  • ibrik
    #5889
    A NIS-ben nem figyelni szokták a kimenő forgalmat, hanem a tűzfalával megakadályozni néhány "dolognak", hogy kifelé kommunikáljon (vagy befelé ne jöjjön semmi nem kívánt dolog).
    Egyébként rögtön a NIS telepítése után, amint valami az internet felé "ágaskodna", azt a tűzfal kiírja és rákérdez, hogy szerinted engedélyezhető-e vagy sem és hogy ha ez máskor is az internet felé szeretne kommunikálni, akkor szó nélkül ugyanezt tegye-e.
  • Stann
    #5888
    Nis-ben hogyan lehet állítani a kinmenő forgalom figyelését?
  • ibrik
    #5887
    Jobb ha tudjátok, hogy bár az SP2-ben fejlesztették az XP tűzfalát, de a kifelé menő forgarlmat továbbra is csak egy másik tűzfalprogival lehet megakadályozni.
    A microsoft-osok továbbra sem akarnak lemondani a felhasználók utáni kémkedésről...

    Ha valakit érdekel (és persze ért angolul), azoknak itt van egy cikk a témával kapcsolatban
  • FrezeR
    #5886
    sziasztok azt szeretném megkérdezni, hogy van e ötletetek arra a problémára miszerint az asztalon lévő ikonok időnként mindig újra betöltődnek, és ez nagyon idegesitő mert ilyenkor minden folyamat leáll. hogy ezt nem lehet e valahogy deaktiválni esetleg? mi okozhatja ezt? olyan mintha 10-15 percenként vagy ha bezárom az intézőt szinte mindig újrakeresné az elérési utat minden ikonnál...tipp?
    előre is köszi
  • ollie
    #5885
    nem küld adatokat a gépedről semmi a tudtod nélkül...
    ja és nem csökkenti a sávszélt sem
  • Stann
    #5884
    Amúgy az mire jó, ha kifelé is tud blokkolni?
  • ollie
    #5883
    SP2-ben?
  • ollie
    #5882
    kifele is tud blokkolni
  • saviola
    #5881
    Hali! Hol tudom ezeket kikapcsolni?
    POPUP blocker, POPUP killer
  • Stann
    #5880
    Én úgy vettem ki, hogy csak a bejövő forgalmat lehet szűrni, de talán valaki majd helyesbít!
  • lck
    #5879
    A tűzfalával lehet kifele szűrni az alkalmazásokat ?
  • ollie
    #5878
    Nekem semmi bajom vele azon kívűl, hogy csupa nagybetűvel írtál. Amúgy eddig minden alkalmazás kifogástalanul működött vele, beleértve a játékokat is, bár nem sokat próbáltam ki. Amit érdemes kikapcsolni az a beépített tűzfal, és helyette egy másikat használni. A satbilitással sem volt semmi gond, egyedűli negatívum az volt, hogy lassabban állt fel nekem a desktop bootolás után, de ez is megoldódott (fogalmam sincs hogyan :).
  • lck
    #5877
    MESÉLHETNE MÁR VALAKI AZ SP2-ES TAPASZTALATAIRÓL - (MIT ÉRDEMES BENNE KIKAPCSOLNI - BEKAPCSOLNI - STABILITÁS STB.)
  • marsu
    #5876
    Nekem ez vált be.
    Kerio Personal Firewall

    Menő tűzfal.
  • ollie
    #5875
    Nem hanem problémás lehet a futtatásuk, a legtöbb probléma a windows beépített tűzfala miatt lehet, tehát elsősorban netes kapcsolatról van szó. Célszerű - szerintem - kikapcsolni a winfos tűzfalat, és mondjuk zonealarmot használni.
  • marsu
    #5874
    Nem csúszott ki, az volt az első amit megnéztem.

    He he
  • Met
    #5873
    Ezek nagyon rafinált cuccok:D
  • Johnyy
    #5872
    hihi 4 hónaponta csak ugy poénból, hagyományszerűen kiugrik,,, mi?
  • Met
    #5871
    Talán kimozdult a dugó a hangkártyából:)
  • marsu
    #5870
    Sziasztok

    Olyan problémám van, hogy messengeren keresztül mikrofon segítségével szoktam beszélgetni különböző emberkékkel.

    A probléma az hogy mikrofonom kb négy hónapónta elromlik.

    Mi lehet a baj???

    Ebben kérném segítségeteket.

    Előre is köszi.
  • Met
    #5869
    Mi ez a lista? Ezek a progik nem mennek miután felrakom az sp2-t?
  • RelakSfromhome
    #5868
    ZoneAlarm 5.0.590 ZoneLabs

    Annyukat
  • M0Dair
    #5867
    Töröld le!:D