25353
Whistler - Windows XP
  • lck
    #5946
    Használtam mindegyiket. Gyakorlatilag otthon semmi hátránya a home-nak. ( Asszem talán a Microsoft Virtual Machine nem akart menni rajta. )
  • PetruZ
    #5945
    Ha csak otthon használod, akkor semmi értelme váltani. A Prof. inkább vállalati, hálózatos környezetbe való, ennek megfelelően mindenféle magas szintű biztonsági és egyéb dolgok vannak benne, de ezek otthoni használatra nem is kellenek, a többi téren meg a kettő megegyezik.
  • Ch_Slater
    #5944
    hát most azt olvastam vhol, hogy a benne levő fileokat lehet törölni... remélem...
  • Ch_Slater
    #5943
    a windows könyvtáron belül lévő ServicePackFiles nevű könyvtárat lehet törölni vagy abban vannak a frissitések és mindig kell neki? (284mb)
  • gyick
    #5942
    hi!lenne egy kérdésem!gondolom már csomoan megkérdezték elöttem de azért megkérdezem én is.windows xp home verziom van.megéri váltani a proffesionalra vagy sem.csak itthonra használom a gépet....
  • Devids Pro
    #5941
    valaki hepl plz: #5928
  • lck
    #5940
    Még nincs
  • GixEr
    #5939
    XPProHun-ra van mar SP2 ?
  • HoTDoG
    #5938
    Értem. Köszi szépen!
  • ollie
    #5937
    Amire feltelepítődik az SP1, arra az SP2 is felmegy.
  • PetruZ
    #5936
    Igen, ugyanolyan, mint a többi, azaz csak működő kulccsal telepíthető.
  • HoTDoG
    #5935
    Nagyon nem vagyok tisztában az SP2 dolgokkal. Most akkor ezt is le lehet majd tölteni mint az egyet, vagy csak eredeti példánnyal rendelkezők tölthetik le?
    Ha le lehet kb mikor lehet? :)
  • ollie
    #5934
    Ja bocs, akkor nemtom.
  • Devids Pro
    #5933
    Ez a rendszergazda user. Mondtam már hogy egy felhasználó profil van a rendszergazda user.
  • ollie
    #5932
    Aha ez érdekes, akkor ott volt valami csavar a jogosultságokkal.
  • ollie
    #5931
    Hát nem rendszergazdaként vagy bejelentjezve. Válts felhasználót rendszergazdává (remélhetőleg nem adtak jelszót neki, ha igen, akkor reinstall).
  • Met
    #5930
    Nemtom, de felraktunk progit egy gépre korlátolt userként a d-re mert a c-re nem engedte.
  • ollie
    #5929
    Már miért engedné?
  • Devids Pro
    #5928
    Van egy kis problémám. nem én tettem fel xp-t és nem is előttem csinálták (szervízbe volt a gép mert rossz volt és nemtudtuk mi baja volt és ott újratették xp-t) Most 1 profil van a rendszergazda profil (gép1) és állandóan kiírkodja nekem hogy a rendszerleíró adtbázis írását a rendszergazda letiltotta. Hol lehet visszakapcsolni (engedélyezni) ezt?
  • Met
    #5927
    A következő indításkor megint ott lesz, ez egy féreg. AdAware vagy Spybot leszedi.
  • Vegas
    #5926
    de má jólett kösz
  • Doma #5925
    Ha jobb gombot nyomsz rá akkor nem tudod az eszköztárat eltüntetni?!
  • Crem
    #5924
    Te! Kezdőlapnak is ez ugrik be rögtön? :) Mert akkor más gond lesz!:(
  • Vegas
    #5923
    nincs semmi olyan már néztem!
  • Crem
    #5922
    Elméletileg: Start>>>vezérlőpult>>> programok telepítése,törlése, Ott kell keresned egy olyan kiterjesztést amiben a toolbar szó szerepel, vagy hasonló mint ahonnan ezt letöltötted.

  • Vegas
    #5921

    Hali, Ilyen kereső hülyeséget hogy lehet eltüntettni??
  • Met
    #5920
    Ha nem a c-re telepít akkor engedi nem?
  • ollie
    #5919
    Mindegy, akkor is van egy adminisztrátor, vele beszélj.
  • maxtor
    #5918
    nincs halozatba kotve a gep csak egyszeruen levan jelszavazva
  • ollie
    #5917
    Csak adminisztrátori jogosultságokal lehet installálni. És ne kérdezd, hogyan szerezhetsz olyat, kérj a rendszergazdától, ha nem ad, sehogyan sem szerezhetsz jogosultságot hozzá.
  • Doma #5916
    Félisten vagy! (Ketten együtt már másfél istenek lennénk:)
    Hálás köszönet
  • maxtor
    #5915
    hello!
    tudna vki segiteni?Nem a sajat gepemet hasznalom most,es levan jelszoval vedve.
    Tudom a gepet hasznalni csak instalalni nem tudok mert ahoz nincs hozzaferesi jogom.
    Nem lehet vhogy megoldani hogy tudjak instalalni?
    elore is koszi
  • ollie
    #5914
    ez nekem eszembe sem jutott, pedig én is csináltam már ilyet :DDD
  • [Jakuza]
    #5913
    Rakattintottal az ablakra duplan es akkor elrejti a feladatkezelo az ablak szeleit es a menugombokat.
    Csak kattintsal megint az ablak keretere duplan es akkor visszajonnek a fulek.
  • lck
    #5912
    Az XP-be beépített egyéb komunikációs csatornákat próbálja lezárni, amiket a M$ beépített hogy segíccsen neked a rendszeredet rendben tartani.
  • nemcsakfeel
    #5911
    az antispyXP tulképpen mit csinál?
    Nem elég hogyha tűzfalból lezárom pár port kivételével az összeset?
  • lck
    #5910
    És ide még nem látogattál el ?
  • HoTDoG
    #5909
    Kár, hogy 15 perc után megköszöni a progi, h letöltöttem, és megkér, h látogassak el ide meg oda bővebb információkért...:)
  • rage
    #5908
    A TV Tool pont erre való, hogy beállítsd a méretet, színt, fényerőt, stb.
  • HoTDoG
    #5907
    Antennát kihúztam, most már nem fut a kép, csak a felbontással lehet valami, mert nincs az egész képernyő a képen.
    A másik: Eléggé gyengén lehet látni a dolgokat. Mit állítsak még?