25353
Whistler - Windows XP
  • EOX
    #5986
    kattints a megjelenítő eszközök fülre, ott a monitor ábra fölött a "megjelenítő" fülre, majd frissítési frekvencia felülírása
  • nemcsakfeel
    #5985
    http://www.memtest86.com/
    Alapból linuxos progi, de van win alá is telepítő.
    Sőt ha van elég széles neted, van ISO ban, bootolható CD-s változata is.
  • nemcsakfeel
    #5984
    hardver hiba nem lehet? pl. memória
    teszteld le memtest86 al!
  • Janek81
    #5983
    Nos, nem jött be. Továbbra is max 10 kapcsolatom van. Szal még kellenének azok a linkek, ha nem gond. :)
  • nemcsakfeel
    #5982
    az nem érdekes.
    amihez kell a sebességrá, az úgyse megy xp alatt.
  • Janek81
    #5981
    Fel, de nem fog sebességrekordokat döntögetni. :)
  • nemcsakfeel
    #5980
    P2 450 Mhz, 192 MB ramra felmegy?
  • Janek81
    #5979
    Linket tudnál adni?
    Egyébként én ezt találtam, elvileg így minden okés. Még nem teszteltem, de visszaszólok, hogy működik-e.
  • PetruZ
    #5978
    Módosított dll-ek kellenek hozzá. Több p2p fórumon is olvashatsz megoldást rá.
  • PetruZ
    #5977
    Jaaaaj, hát neked nem is NVidia procis kártyád van! Akkor meg miért írod, hogy raktál fel új Detonator-t is (#5968)?! Fogalmam sincs, az Ati kártyák vezérlőjénél hol lehet ezt beállítani.
  • jumanji
    #5976
    Csövi! Két gépet (win2K + winXP hubon hálózatban internettel) szeretnék összekötni úgy, hogy a gépek indításánál ne kelljen felhasználónevet+jelszót beírni, de a hálózat működjön. win2K alapból be tud úgy jelentkezni, hogy feltételezi, hogy X felhasználó lépett be Y jelszóval, és akkor nem kell bajlódni, de XP-nél nem találok ilyet, mindenképp kell felhasználó+jelszó (ha a hálózaton láthatóvá akarom tenni), ebből kifolyólag a win2K alatt is ugyanezt meg kell adnom, ha be akarok lépni az XP-re. Hogyan lehet ezt elkerülni? Vagy legalább odáig jutnék el, hogy, ha nem adok meg jelszót a felhasználónak (XP alatt), akkor is engedje ki a gépet a hálóra. Ha tudtok vmi infót, légyszi! Peace!
  • Janek81
    #5975
    Hogyan lehet kilőni az SP2 connections limitet?
  • R9
    #5974
    nekem ezek vannak a monitornál csak a frissítést lehet beállítani.

  • PetruZ
    #5973
    Ott. A spéci NVidia beállításoknál, ahol külön kis panel nyílik oldalt. Van egy olyan menüpont ott, hogy +Refresh rate overrides" (magyarban vmi "Frissítés felülírás", vagy ilyesmi lehet). Ott minden felbontáshoz beállíthatod, hogy milyen frissítést használjon. Ennek maximális értékét a monitorhoz adott gépkönyv tartalmazza. Nem kell mindet beállítani, csak a gyakran használtakat (640x480, 800x600, 1024x768). Én a gyári adat alatt szoktam beállítani (75Hz-re). Mondjuk nekem Samsung 750p monitorom van, ami bitangul bírja az efféléket. :)
  • R9
    #5972
    őőő és ezt a jobb klikk tulajdonságoknál a beállításoknál a speciálisnál nézzem meg?amúgy normáls esetben nem vágja szét.
  • Falconer
    #5971
    Ehh. ez nekem is volt geforce 2 vel. Már nemtom mi volt a baj, asszem uj detonatorral már ment
  • PetruZ
    #5970
    Normál esetben (tehát nem játék közben) is kikapcsol? Ha nem, akkor szerintem nézz körül a képernyő (vidkártya) beállításainál, a frissítési frekvenciák felülírásánál. Lehet, hogy az adott felbontáshoz túl nagy frekvencia van belőve, ami még belül van a tűréshatáron, nem vágja szét a képet, de a monitor huzamosabb ideig nem bírja. Csak olyan értékeket állíts be, amelyek szerepelnek a monitor leírásában.
  • R9
    #5969
    valaki help plííz!
  • R9
    #5968
    Valaki HELP!Xp-m van semmi sp,és az a bajom hogyha játszok egy idő után kikapcsol a monitor(és csak restartot tudok alkalmazni), LG 700B monitorom van.Már tettem fel uj driver-t hozzá meg kikapcsoltam az automata monitor kikapcsot és mégis.... ha valaki tud please HELP!És már directx-et uj detonátort is raktam és semmi.
  • Timbo
    #5967
    Nem a gép tiszta, itt az XP akciójáról lehet szó.
    Na majd tesztelem.
  • EOX
    #5966
    hmm, nekem ilyenek nem szoktak. nem lehet, hogy valami vírus van a dologban?
  • Timbo
    #5965
    Most jut eszembe, hogy időnként más programok is be ragadnak a feladat kezelőbe.
    Pl a Nero v a mediaplayer.
    Ez összefügghet?
  • Timbo
    #5964
    Majd probálkozom, hogy rájöjjek mi szarakodik.
    Thx
  • EOX
    #5963
    Szerintem igen, az én gépem általában a divx-et nem szereti, xvid, meg bármi más codeccel nem szokott probléma lenni.
  • Timbo
    #5962
    Azzal is meg DC-s félig letöltöttel is, de érdekes módon nem mindegyikkel.
    A film kódolásától függhet?
  • EOX
    #5961
    Neked teljesen letöltött videókkal csinálja ezt?
  • Timbo
    #5960
    És ezzel lehet kezdeni vmit?
    Regestriben v vhol másutt?
  • EOX
    #5959
    gondolom akkor próbálja számolni a fájl méretét
  • Timbo
    #5958
    Igazad van, de mégis mi a fene csinálja ezt.
    Már az is elég ehhez, hogy a kurzorral a fájl fölé menjek már attól beindul az explorer.exe.
  • EOX
    #5957
    feladatkezelőben: fájl->új feladat->megnyitás windows/explorer.exe
  • Timbo
    #5956
    Ja közben átültem a másik géphez azért más a nick:)
  • Timbo
    #5955
    Ezt, hogy érted?
    Ha az explorer.exe-t bezárom akkor az egész képernyő üres lesz csak a feladatkezelőt tudom előszedni és azzal ujraindítani a gépet.
  • EOX
    #5954
    Nekem akkor csinál ilyet, ha egy dc-n féilg letöltött videót nyitok meg. Nem muszáj rebootolni, állítsd le az explorer.exe-t, majd indítsd újra
  • Styrex
    #5953
    Nekem olyan problémám van, hogy amikor egy avi fájlt megnyitok (nem minden fajta avi)az explorer.exe rövid időn belül 100%-os proci használatot kreál és csak az ujraindítás segít. Látott már ilyet vki? Help!
  • ZOLEE22
    #5952
    tnx
  • Janek81
    #5951
    RegShot
  • ZOLEE22
    #5950
    Hella! Valaki tudna nekem mondani egy olyan progit amivel meglehet nézni a regisztribe legutobb bekerült dolgokat!
  • gyick
    #5949
    hi!van egy kis probléma...
    felakarom telepiteni az xp home-ot,bebootol szépen,felmásolja a teleptö fájlokat ujraindul,de a telepitö már nem indul el ,helyette egy kék képernyö ezzel a feliratal:
    "sulyos hiba....a Session manager initalization váratlanul leállt.."
    Tapasztalt már valaki ijet?probáltam másik cd-vel,BIOS beállitások vissza állitásával,clear CMOS-ssal de akkor is kék képernyö
    lécci segitsen valaki
  • Stann
    #5948
    Azt hiszem, szept. 10-re hazudták
  • R9
    #5947
    mikor jön ki a professional hun-ra a sp2?