25353
Whistler - Windows XP
  • ollie
    #6026
    200 dolcsit kérnek érte!
  • Roll
    #6025
    Itt is nézz körül.
  • Roll
    #6024
    Ezzel törölheted a jelszót: www.lostpassword.com
  • Roll
    #6023
    értem, megnéztem a privát üzeneted.
  • Trade
    #6022
    nekem is megvan csak nemtudom felinstalalni
  • Roll
    #6021
    Van egy program ami, pillanatok alatt megkeresi neked a gépen az összes jelszót.
    A neve: Cain & Abel 2.5
  • Trade
    #6020
    felek hogy ez megvaltoztatja a jelszot es akkor nagyon lebasznak..
    control userpasswords2

  • Magnetic
    #6019
    sorry...
    http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;321305
  • Magnetic
    #6018
    Itt nézz körül.

    M.
  • Trade
    #6017
    Segits kerlek!
  • Falconer
    #6016
    ÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖÖ, na várjál csak, vmi újságomban le van írva emlékszem...
    Utánanézek de nembiztos hogy megtalálom
    Jaja, fájlban van
  • Trade
    #6015
    vhol vmi fileban megvan a jelszo tuti
  • Trade
    #6014
    vagy inkabb vmi hagyomanyois trukkel probalkozzam<
  • Trade
    #6013
    hogy szerezzem meg a jelszot az XP-s gephez?
    Mert a keylogger nem joo mert az csak azutan indul el ha mar be van jelentkezve
  • Falconer
    #6012
    Ugy is kell
  • RelakS
    #6011
    Nemtom, de én mindig úgy kezdem a félévenkénti, vagy 9 hónaponkénti reinstallt (ameddig bírja a cucc), hogy minden adatomat kigyűjtöm, majd megformázom a megfelelő meghajtót...
  • Falconer
    #6010
    Reinstall a halált, az még rosszabb.
    Format kell ide! De már megvolt
  • ollie
    #6009
    Akkor ide nem SP2, hanem egy reinstall kell. ;)
  • ollie
    #6008
    xp-antipsy-al tudo állítani

    http://www.xp-antispy.org/index.php?option=com_remository&Itemid=26
  • Falconer
    #6007
    Nemtom, de kinek kell beta? Az rosszabb mintha nem is lenne felrakva
  • janos666 #6006
    Van már beta magyar SP2?
  • Falconer
    #6005
    Valami ilyesmi legalábbis
  • Falconer
    #6004
    Nem csak egyre többet van hsználva, egyre több program felmegy rá, egyre több hulladék, egyre több beállításváltoztatás mindenféle helyen, ----> egyre nagyobb igénybevétel----> egyre több hiba
  • 0ppika
    #6003
    Miért is?
    Először jobb volt, csak mostanra elromlott?
  • Falconer
    #6002
    Kirráyl, már nagyon ócska ez a jelenlegi XP
  • Aspyrin
    #6001
    A Microsoft magyarországi részlegének vezetője, Vityi Péter egy mai sajtóbeszélgetés keretén belül elmondta, hogy a Windows XP operációs rendszer második javítócsomagjának, a Service Pack 2-nek a magyar változata várhatóan egy héten belül elkészül és hamarosan letölthető lesz a Windows Update webhelyről, vagy az operációs rendszerbe épített Automatic Update funkción keresztül.
  • bobo11
    #6000
    köszönöm a segitségedet sikerült

    üdv
  • bobo11
    #5999
    csak ennyi volna a bibi?mindjárt probálom
    köszi
    üdv
  • ibrik
    #5998
    A www.nvidia.com-ról töltsd le a drivert és telepítsd fel.
  • bobo11
    #5997
    sziasztok
    van egy nagy problémám,az van hogy a winfos csak vga modban vagy csökkentett modban indul el 640x480 8bit amint átrakom 800x600ba elsötétül a moncsi vagy ha simán inditom akkor is bebootoláskor elsötétül,hogy tudnám helyre rakni
    a vga kártya tipusa gforce2 mx400 64mb-os
    elöre is köszi
    üdv
  • Janek81
    #5996
    Sorry, rányomtam a mehetre véletlenül. :)

    Szal jelezte, hogy megváltozott/felülíródott a file, és kérte a telepítőt. De nem adtam oda neki. Ettől persze nem kizárt, hogy mégis visszarakta valahogy az eredetit. :)

    Egy másik fórumon is segítettek, most azt próbálom ki. Restart után beszámolok az eredményről. :)
  • Janek81
    #5995
    Igen, ahogy lefutot, már jelezte is a windóz, hogy meg
  • PetruZ
    #5994
    A cucc fórumában írnak róla, hogy a Windows fájlvédelme gyakran közbeszól és a cserélő program után azonnal visszarakja a régit. Ott közzétettek egy másik változatot is, ami egymás után háromszor cseréli ki a fájlt, az többeknél működött.
  • Janek81
    #5993
    Jah, és ha ez működne, akkor sem lenne az igazi. Abban a DoS-os ablakban is azt íra, hogy ez amit lecserél, majd tízről ötvenre emeli a max limitet, ami még mindig elég kevés, gondlojuk csak a torrentes fájlcserélőkre, ahol "népszerűbb" fájlokon akár többszáz user is lóghat. Szal ez is csak félmegoldás lenne, ha egyáltalán működne.
  • Janek81
    #5992
    Onnan, hogy neXtDC klienst használok. Ez a Kazaa-hoz hasonloan megkeresi a HUB-okon lévő összes fellelhető forrást, és annyi usertől tölt egyszerre, ahánytól bír. A letöltési sorban írja az adott fájlra, hogy pl 20 felhasználo online van, de nem tölt csak maximum tíztől. SP2 előtt jóval több usertől szedte a cuccot (korlátlan volt, annyit állítotam be, amennyit a netem elbír), de felrakva az SP2-t már csak 10 userre megy, így meg baromi lassú a letöltés. Sőt, ha abból a 10 userből ötnek nincs szabad slotja, akkor sem keres mást, így van, amikor nem tölt egyszerre csak 3-4-5 usertől. Szal fotos lenne, mert így gyakorlatilag használhatatlan a DC, és gondolom más hasonló alapú fájlcserélők.
  • PetruZ
    #5991
    Nem tudok másról, mindenhol erre hivatkoznak. De honnan tudod, hogy nálad nem működik? Mi a jelenség?
  • Janek81
    #5990
    Igen, ezt már megtaláltam. De ez pontosan ugyan azt csinálja, mint amit korában belinkeltem (anyi különbséggel, hogy ez nyit egy DoS-os ablakot, nyomok egy Y betűt és lecseréli automatice azt a fájlt, amit már korábban találtam és lecseréltem). Szal ez nem jött be. Még valami esetleg?
  • PetruZ
    #5989
    Katt ide
  • EOX
    #5988
    eredeti a cd?nekem egyszer egy olvasási hiba miatt csinált ilyet

    mit ír ki?
  • gyick
    #5987
    hi!mitöl lehet az hogy a windows telepitése közben mindig kijön egy kék képernyö és nem engedi feltenni?????