25353
Whistler - Windows XP
  • Trade
    #6106
    a cain nem bir az XP-vel
  • Mr Manson
    #6105
    Ma már nem hiszem hogy lesz magyar
  • Trade
    #6104
    tudtok segiteni?
  • lck
    #6103
    Nekem az integrált angol corporate seriallal simán ment. Aktiválva települt és liveupdate-elt is alapból.
    Mondjuk lassúnak éreztem + 1-2 drivert nehézkesen telepített + 1-2 parancssori fájl (crack-ek) nem indult. Ugyhogy leszedtem.
  • Mr Manson
    #6102
    Amugy még sehol semmi, ha jól nézem!
  • Mr Manson
    #6101
    Ha abba integrálod amit nem aktiválós akkor most se kell, ha OEM a termék vagy ilyesmi akkor igen
  • Trade
    #6100
    de cainnal nem tudom hogy kell
  • Trade
    #6099
    Hello!
    hogy szerezzem meg a jelszot most a gep tulaja van bejelentkezve
  • Imremagdi
    #6098
    bazzz 8.-a van ! nincs órájuk ?

    6095-ös kérdésemre nem tud seni válazolni ?
  • Mr Manson
    #6097
    a fontos lemaradt:

    szeptember 8. - magyar verzió várható kiadása

    :D
  • Mr Manson
    #6096
    Na ezt találtam!

    Az alábbiakban a közzététel különböző állomásait adjuk meg:
    # augusztus 6. - Termék elkészülte
    # augusztus 9. - Megjelenés a Microsoft Letöltő Központban (hálózati telepítő csomag)

    Bővebben és eredeti cikk.
    MS Magyarország
  • Imremagdi
    #6095
    ez nem lesz jó

    ha én fogom a feltört sp1-es winxp telepitőlemezt, és felfrissitem, akkor az uj sp2-es winxp-t nem kell majd aktiválni ? vagyis lehet hogy kell hozzá egy crack, vagy elég lesz ha egy corporite serial számmal telepitem fel ?
  • Mr Manson
    #6094
    Akkor máris késnek :D
  • Imremagdi
    #6093
    szept. 1

    A Microsoft magyarországi részlegének vezetője, Vityi Péter egy mai sajtóbeszélgetés keretén belül elmondta, hogy a Windows XP operációs rendszer második javítócsomagjának, a Service Pack 2-nek a magyar változata várhatóan egy héten belül elkészül és hamarosan letölthető lesz a Windows Update webhelyről, vagy az operációs rendszerbe épített Automatic Update funkción keresztül.
  • Mr Manson
    #6092
    Microsoft Magyarország hivatalos álláspontja mi?
  • lck
    #6091
    holland

    JÓ MUNKÁHOZ IDŐ KELL!!!
  • Imremagdi
    #6090
    bazz ilyen nincs
    az sp megjelent már : 3 féle kínai nyelven, cheh, dán, angol, francia, német, olasz, japán, korea, portugal, orosz, spanyol, séd nyelven. a magyarok meg alszanak

    a "DUTCH" milyik nyelv ?
  • Imremagdi
    #6089
    el se hiszem hogy egy weboldalon se foglalkoznak vele, sőt itt a fórumba is csak 2-3 várják, én bizom benne hogy a microsoft nemhiába dolgozott ezen 1 évet
  • ollie
    #6088
    nekem ezidáig semmi bajom az SP2-vel, sőt... ja mielőtt megkérdezed, angol nyelvű xp-m van
  • lck
    #6087
    Basszus, úgy várjátok az SP2-t mint valami messiást!

    Aztán meg majd sorba jönnek a gondok vele, amihez majd kell egy fél év hogy rendbejőjjenek.

    ( Most éppenséggel W2000-et használok SP4-gyel, és igencsak elégedett vagyok a stabilitásával és sebességével. Mondjuk amilyen hülye vagyok, majd letúrom hogy kipróbáljam az M$ új porhintését. :-))
  • bon
    #6086
    Szerintem lehet ezt az oldalt figyelgetni: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=049c9dbe-3b8e-4f30-8245-9e368d3cdb5a Magyar még nincs közte sajnos.
  • Imremagdi
    #6085
    azt akarom, sp2 telepitő cd, már csak az sp2 hiányzik...... jöjjön má ki
  • Mr Manson
    #6084
    Integráld bele! Akkor jó lesz!
  • Imremagdi
    #6083
    remélem a próféta szól belöled

    Igen fel lehet telepíteni sp2 nélkül, de én sp2-vel szeretném, és nem ugy hogy utólag telepítem fel rá, nincs kedvem hetente ujratelepíteni a winfos, rengeteg progit feltelepíteni
  • Mr Manson
    #6082
    Akkor ma jön az SP2 magyar? Ugye több helyen szept. 8 volt a magyar dátum!
  • ollie
    #6081
    ja
  • sumi
    #6080
    sajátgép?
  • ollie
    #6079
    jobb gomb a májkompjuteren és tulajdonságoknál...
  • sumi
    #6078
    azt hogy tom kikapcsolni?
  • ollie
    #6077
    így installálod:

    sp2.exe /integrate

    persze az exe neve más lesz...
  • ibrik
    #6076
    Tegyél fel valami jó tűzfalat.
    Esetleg kapcsold ki a winupdate-et.
  • ibrik
    #6075
    SP2-től függetlenül is újra lehet telepíteni az XP-t.

    De meg kell mondanom, én kihagyom az SP2-őt - több probléma lesz majd vele a híresztelések szerint - főleg, ha nem boltban vett játékokkal játszol...
  • sumi
    #6074
    hali.Az én xp-m fesz tölt vmit.hogyan tudnám kilőni?xp prof+sp1.ez alapból fent van és mégis tölt....nincs vkinek jó krekkje ilyenhez?Köszi.
  • Imremagdi
    #6073
    köciiiii

    óránként nézem a web-et hogy mikor jön, ujra kéne telepiteni a windows-om, alig müködik, most már megvárom az sp2, csak lenne itt mááááá
  • ibrik
    #6072
    Valószínűleg ehhez hasonlóan: Bootolható WinXP+SP1 telepítõ CD készítése (misterxp.uw.hu)
  • Imremagdi
    #6071
    mikor jelenik má meg a magyar sp2 , mia szart csinálnak még mindig rajta ?

    Tudna vki egy pontosleírást adni hogy az sp1-es winxp telepitő cd-ből hogytudnék sp2 varázsolni ? (majd)
  • sumi
    #6070
    nem lehet hogy ez a fájlom hiányzik??

    autoexec.bat

    uis nem találom a c-n,csak a config.sys-em van +
  • sumi
    #6069
    foggalmam sincs.pár napja kezdte szórni ezt a fajta hibaüzit.telepités kezdetekor,tehát autórunos indulásokkor.telepiteni szeretnék,azt kirúg....
  • PetruZ
    #6068
    Mit tartalmaz ez a fájl? Elvileg egy szöveges fájl és a DOS emulációhoz szükséges kezdő környezetet állítja be, feltölt bizonyos drivereket, stb. Ugyanaz, mint a W9x és korábbiak alatt az autoexec.bat volt (bár picit máshogyan működik).
  • sumi
    #6067
    hali.
    akadt 1 kis problémám az xpmmel,a hibaüzi a következő:

    16 bites windows alrendszer
    C:\windows\system32\autoexec.nt.A rendszerfájl nem megfelelő a futó MS-DOS és microsoft windows alkalmazáshoz.Az alkalmazásból való kilépéshez kattintson a "bezárás" gombra.

    Ez mi/mitól lehet?
    Köszi