25353
Whistler - Windows XP
  • janos666 #6146
    #6140 Segítsen már valaki, nem tudok instalálni.
  • Mhosah Myth
    #6145
    Nincsenek...
  • ollie
    #6144
    nincsenek letíltva a cookiek?
  • Mhosah Myth
    #6143
    Miért van az hogy bejelentkezek ide a fórumra és valami miatt 10-20 perc után magától kiléptet? Csak a mai napon kezdte le csinálni de nem akarja abbahagyni és eléggé zavaró amikor 5 perc után frissítek és jelentkezhetek be újra :(( Valaki tudja a megoldást?
  • ollie
    #6142
    ja én is ott láttam, végre volt valami haszna! :DD
  • Imremagdi
    #6141
    kösszi, ma este kipróbálom
  • janos666 #6140
    Mindíg elszórtam valahova és nem találom, hogy milyen parancsot kell a futtatásba beírni ha nem hajlandók lefutni az istallerek. Pedig windows reinstall és windows uodate frissítgetés után ez a probléma nálam mindíg előjön.
  • Devids Pro
    #6139
    fix.tv :DDDD
    de különben tényleg nagyon jó progi ha kinn lesz sp2 én is csinálok vele egy win cd-t
  • ollie
    #6138
    ezt a progid chekkold:

    nlite (google kidobja)

    ezzel lehet custom windows install-t csinálni, ha midnen igaz drivert is lehet nyomatni bele
  • dardevil
    #6137
    Köszi !
    Már segítettek !
    Sikerült a rendezés.
  • dardevil
    #6136
    Sziasztok !
    Tudnátok segíteni ?
    Hogyan kell Excel-ben 1 listám ABC sorrenbe rendezni ?
    Előre is köszi !
  • Mr Manson
    #6135
    mert MS ... csinaltak időre meg valaha valamit?
  • szepi111
    #6134
    Kösz!

    Ha hazaérek ki is próbálom... :)

    Így már érthető... :)

    ciao
  • Imremagdi
    #6133
    igen, de én azt nem értem hogy mi tart ilyen sokáig, mert a winxp már le van fordítva, az sp1 sp2-nek a java részebiztonsági frissités, uj szöveg nem került bele, ami meg belekerült, az csak egy pár sor lehet (új tözfal stb ) Bár a súgó tényleg hosszú lehet, de ha a domm3 pár nap alatt le tudnák forditani amatőrök, akkor a microsoftnál dolgozó embereknek-- na mindegy
  • ollie
    #6132
    A hálókártyának és az ADSL modemnek más az IP címe. Beállítasz egy fixet a hálókarinak (ha nem akkor a windows minden bootoláskor ad egyet), és csatlakozáskor meg a szolgáltatód ad egyet a modemednek.
  • Mr Manson
    #6131
    CD is csúszik mint látom.

    ( Kezdünk a témától elérni :D )
  • szepi111
    #6130
    Emberek, én hivatalosan is hülye vagyok... :)

    Ha a TCP/IP beállításaiban beállítok egy hülye IP címet, akkor a szolgáltató kiröhög és nem enged fel a netre... nem?

    Akkor most hova is írhatok még IP címet??????

    ciao
  • Mr Manson
    #6129
    Szomoru de várható volt!
  • ollie
    #6128
    a hálókártyának adhatsz fix ip címet, attól még nem az lesz az ip címed az interneten
  • szepi111
    #6127
    ezt tudom... vazzer...

    De ha automatikusan kapok IP, akkor nem adhatom neki a localhostot...

    ciao
  • Imremagdi
    #6126
    szakember ?

    egy szakembernek tudnia kell hogy hol kell a windows-ban a hálókártyának ip cimet adnia
  • szepi111
    #6125
    Bocs DNS helyett IP-cím
  • szepi111
    #6124
    Félig-meddig szakembernek tartom magam, de nem értem... :)

    TCP/IP-ben DNS kiszolgáló helyére???

    Köszi!
  • Imremagdi
    #6123
    ip címet a szolgáltató adja,automatikussan, de amit be kell írnod az a hely ip cim lesz a modem és a számítógéped között, ip cím most automatikusra van állítva, a pc egy DHCP szervert keres a hólón, és 1 percig tart mire kideriti hogy nincs !

    Hova adjad meg ? nemolyan nehéz megtalálni
  • Imremagdi
    #6122
    ip címet a aszolgáltatótól kapsz, de az amit be kell írni az a helyi ip cimed lesz a számitógéped és a mondem között, azért áll 1 percig ,mert automatikusra van állítva, és keres egy DHCP szervert, és 1 percig tart mire kideriti hogy ilyen nincs a hálózatra kötve
  • szepi111
    #6121
    Ja, bocs nem értem még teljesen...

    IP címet hova adjak meg? Azt a szolgáltatótól kapom automatikusan...

    ciao
  • szepi111
    #6120
    Köfi szépen!

    Raidben sajnos még csak szervert láttam... :)

    ciao
  • Imremagdi
    #6119
    a vezérlőpulton, a hálózati kapcsolatoknál adj meg egy ip-comet a hálókártyának (pl: 192.168.0.1)

    cserébe nekem is segíthetne vki : hogy lehet a telepitőcd-be drivert beleintegrálni ? az alaplapomon van egy htp372-es ide raid vezérlő, de ezen lévő winyót csak akkor látja a telepítő ha berakm neki a kislemezt a driverrel, vhol olvastam hogy ezt bele lehet integrálni a telepitő cd-be. remélem vki tudja hogy hogy kell
  • szepi111
    #6118
    Hi!

    Nem szeretnék 6000 hozzászólást visszaolvasni... :)

    Kérdés: indulás után a Windows kb. 1 percig csak bambán áll, utána tudom használni is...

    Mi okozza ezt?

    ADSL-em van...

    Köszi szépen!
  • Imremagdi
    #6117
    Csak szeptember 13-ától lesz letölthető a magyar nyelvű Windows XP SP2

    e- szerint hétfőtől lesz letölthető, de 10. készül el, mi a szarért nem tudják 10. kirakni ????
  • Trade
    #6116
    Csak jatekokat szeretnek ra telepiteni
  • Mr Manson
    #6115
    CD Order
    Ez a CD-s változat! Ugye meg lehet rendelni ingyen. 21.től postázzák! De elötte már meg kell jelennie, és MS oldalak szerint ez tegnap volt :D
  • Imremagdi
    #6114
    ezen az oldalon azt a dátumot találtam hogy :

    Hungarian September 21, 2004

    bazz az nagyon sokára van

    microsoft magyarosrszág
    microsoft magyarosrszág
  • Mr Manson
    #6113
  • Imremagdi
    #6112
    hát sajna nemsokra megyekezzel, az oldalon emlitett leírás kevéske, majd regelem magam az oldara, és irok a srácnak
  • ollie
    #6111
    ja és a tulaj nem véletlenűl nem adta meg a jelszót neked
  • ollie
    #6110
    nem tudunk segíteni
  • ibrik
    #6109
    A PCFórumon találtam neked valamit, de végigolvasni már nem volt erőm

    RAID, SATA, stb driverek automatikus betöltése telepítő cd-ről az XP telepítésekor
  • BBking
    #6108
    Nekem simám felment az Sp2, kb. 2 hete. Eddig semmi probléma nem volt vele.Igaz,h a WnXp az angol+persze az sp2-is.
  • Imremagdi
    #6107
    sajna nem ,de addig lenne még egy fontosabb kérdésem

    hogy lehet a telepitőcd-be drivert beleintegrálni ? az alaplapomon van egy htp372-es ide raid vezérlő, de ezen lévő winyót csak akkor látja a telepítő ha berakm neki a kislemezt a driverrel, vhol olvastam hogy ezt bele lehet integrálni a telepitő cd-be. remélem vki tudja hogy hogy kell