25353
Whistler - Windows XP
  • bon
    #6186
    Király
  • Mr Manson
    #6185
    Király!
    Thx!
  • Balage81
    #6184
    Hi!
    Ezt nézzétek meg! Itt az SP2 HUN!!!!

    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=049C9DBE-3B8E-4F30-8245-9E368D3CDB5A&displaylang=hu
  • Mr Manson
    #6183
    még sehol semmi
  • Imremagdi
    #6182
    hát nagyon remélem hogy abból a péntekből lesz hétfö, vagy kedd, mert különben
  • Mr Manson
    #6181
    "... azaz 2004. szeptember 10-én gyártásra kész állapotba került. Az ígérteknek megfelelően szeptember elejére elkészült magyar változat körülbelül egy hét múlva válik elérhetővé a http://download.microsoft.com weboldalon vagy a Windows XP automatikus frissítés-szolgáltatásán keresztül."

    - ez nem azt jelenti hogy 17.körül, azaz MS-t ismerve akkor péntek?

  • Imremagdi
    #6180
    jujj, szal van egyszerű megoldás is (azért a regmonitor nagyon hasznos eszköz)

    - hul az sp2 hun ?
  • Doma #6179
    Szerintek ez valami vírus/féreg eredménye hogy a feladatkezelő egy rész "eltűnik"??
    Nálam is ez volt a gond pár hete! De sztem én nem nyomtam rá kéccer az ablakra amivel eltüntettem volna a menüsort! És furcsa hogy most hirtelen másik 2 embernél is előjött a hiba!
  • gobbi
    #6178
    Köszi, közben én is megtaláltam ezt a megoldást egy külföldi oldalon:)XAR WINDOWS:)
  • ollie
    #6177
    egy dupla katt az ablak tetején, és minden ok lesz
  • gobbi
    #6176
    Köszi!
    Tudnál egy linket adni h honnan tölthetem le, keresőben nem igen találom.
    Ha ne nagy kérés leírhatnád pontosan hogyan kell visszaállítani ezzel a progival.
  • Imremagdi
    #6175
    sya, nekem is pont ez volt a gondom a mult héten, nem virus, hanem vmilyen billenytű kombinációval lehet ezt elérni, tölsd le a reg monitort, az megmutatja, hogy a feladatkezelő melyik regisztrációs bejegyzéshez fér hozzá, és ezek között lesz egy sor, amit ha kitörölsz, akkor visszaáll a teljes ablak, én igy oldottam meg magamnak

    hun van má a magyar sp2 ?????
  • gobbi
    #6174
    Sziasztok!
    Azt hiszem van egy féreg a gépemen. A CTRL-ALT-DEL lenyomása után a Windows Feladatkezelo nem jelenik meg rendesen. CSak a belso keret latszik, az ami a felhasznalo fül alatt talalhato(felhasználó,állapot,ügyfel neve,munkamenet). Szóval a folyamatok, futó alkalmazások,... fülek meg sem jelennek. Szeretném megoldani windows xp újrainstall nélkül ha lehetséges. Ha tudjátok a megoldást, esetleg egy javítóprogramot légyszi segítsetek!
    Előre is Köszi!
  • Stann
    #6173
    2x klikkelsz a hálózat ikonra a jobb alsó sarokban--> Tulajdonságok-->Megkereserd a TCP/IP-t, és beírsz IP-nek vmit, pl. 192.168.0.1.
    Amúgy nekem is ugyanezt produkálta az ASUS Probe nevű progi, miután leszedtem, nem tökölt a gép!
  • lck
    #6172
    A Temporary Internet Files - mappából egy jó részük kiszedhető egy darabig. Az "expressz"-installokat mondjuk nem érdemes.
  • PetruZ
    #6171
    Amit már felrakott, nem. Ideiglenesen a WUTemp könyvtárba szokott pakolgatni, de install után ezeket törli.
  • Mr Manson
    #6170
    Amiket leszed az XP mint "hotfix" tárolja valahol?
  • PeeTeR
    #6169
    ja jo mostmar vagom csak azzal van meg gondom hogy hol tudok a kartyanak ip cimet megadni. xp -ben fogalmam sincs szoval egy ki sinstrukciot szeretnek kerni ha lehetseges :)
  • PeeTeR
    #6168
    net.. ugy net hogy miutan betolt a windows kapasbol klikkelek hogy csatlakozas de leall a rendszer mintha lefagyott volna es semmit nem tudok csinalni addig, amig egy bizonyos ido el nem tellik es hjirtelen feltamad hamvaibol... (csatlakozik, megnyitja a programokat amiket inditani akarok meg ilyesmi)
  • ollie
    #6167
    fix ip cím kell a hálókarinak
  • Imremagdi
    #6166
    ha egy picit visszaolvasol, akkor nemis olyan rég pont ezt kérdezte vki - és meg is válaszoltuk
  • Mr Manson
    #6165
    Milyen net?
  • PeeTeR
    #6164
    az mitiol van hogy windows betoltes utan varni kell kb. 1-1,5 percet arra hogy csatlakozni tudjak netre ? van erre valami patch, hot-fix egyeb baromsag ?
  • Mr Manson
    #6163
    Szintén... bár a tapasztalat az (ha jól tudom) több esély van más linkre mint az MSé, az első körben :D
  • bon
    #6162
    Rögtön szolni fogok. Naponta többször figyelem a windows updatet. A munkahelyemen a Software Update Service szolgáltatás is figyeli naponta egyszer a microsoft szerverét. Meg én is nézegettem a Microsoft oldalát.
  • Mr Manson
    #6161
    Ide illik:
    szept 12. - ViaSat3 - A Szilikonvölgy kalózai
  • Mr Manson
    #6160
    Nekem is! Nem találtam eddig még semmit...
  • Imremagdi
    #6159
    fiúk, ha letölthetővé válik a magyar sp2 rögötön szóljatok...
  • paynes
    #6158
    Segítsetek mert nincs autorunom! (ha bedugom a cd-t nem indul el automatikusan)
  • janos666 #6157
    Pár nappal az azngol SP2 után, de mondtam 1-2 hetet még ráér, mert abból csak baj lehet ha a szöveg magyar, de a rendszer mégis angolként viselkedik.
  • Devids Pro
    #6156
    hát igen nem értem én sem mit vacakolnak vele, majd lesz dc++n magyar sp2vel integrált xp is;)
    majd én is integrálok asszem:)
  • Imremagdi
    #6155
    nemtudom, de már kezd számomra nevetségesé válni, hogy mit szarakodnak ennyi ideig, mikor gondolom ti is tallkoztatok már a dc++ angol sp2-beintegrál magyar winxp-vel
  • janos666 #6154
    Ehh, és mit ülnek rajta egy hétig, hibákat keresnek a fordításban?
  • Imremagdi
    #6153
    ezt olvassátok el az írják

    "A Microsoft Magyarország bejelentette, hogy a Windows XP Service Pack 2 magyar nyelvű verziója mai napon, azaz 2004. szeptember 10-én gyártásra kész állapotba került. Az ígérteknek megfelelően szeptember elejére elkészült magyar változat körülbelül egy hét múlva válik elérhetővé"

  • Imremagdi
    #6152
    olvass vissza, #6117 hozzászolás
  • Devids Pro
    #6151
    ahham :)
    amúgy mikor jön már ki magyar sp2?? mert a micro$oft weboldalán a magyar résznél szept 8-at írnak az meg már elmúlt:/
  • janos666 #6150
    Hát a windows update rakta fel, és már rég rak fel (SP2) nevű cuccokat, ezek a 250MB-s SP2-ben is bennelesznek (vagyis bennevannak az angolban). A régi beta SP2-k is ezeket a hibajavításokat rakták fel egybe.
  • Devids Pro
    #6149
    ja nekem az valszeg nincs felrakva :)
    de az nem a beta sp2? mer hát vagy miaz? mer ha az sp2-höz van és még nicsn sp2 akkor az felesleges... vagy én nemtudom
  • janos666 #6148

    Azt hittem ez mindenkinél előjön aki felrak egy bizinyos Qxxxxx(SP2) nevű frissítést a windows updateről (nem a teljes SP2, magyar windows-om van) Egyszer olvastam erről valahonnan, és utánna rendre elő is jött nálam, de csak előkerestem mit kell beírni és helo, most beszart a rendszer, újraraktam de nem találom mit kell beírni. Valami okos ember?
  • Devids Pro
    #6147
    nemtudom én ilyen problémával még nem találkoztam..