25353
Whistler - Windows XP
  • ollie
    #6226
    nem, talán a memória rossz
  • Gabesz amd64
    #6225
    Ja és ha újra telepítem a windows-t akkor meg telepítés közben áll le a gép!

    Akkor itt nem is biztos hogy Windows probléma van?
  • Gabesz amd64
    #6224
    Háj everybody!

    Mitől van az hogy bekapcsolom a gépet elindul a windows töltése amikor kijönne az a felirat hogy Üdvözöljük kiírja azt hogy "A kivánt művelet sikertelen maradt" aztán leáll az egész gép!

    Valaki?Vaklami infot?
  • PeeTeR
    #6223
    valaki arulja el hogy hol tudok a halokartyanak beallitani ip cimet. illetve ezt nagybbol vagom de a beallitott cimmel nem tudok csatlakozni. azt irja hogy a szolgaltato nem tamogatja a megadott cimet. valaki ? fontos lenne
  • sfec
    #6222
    Nem tudok tallózni a belső hálón, de ha megadom a gép nevét be tudok lépni (cd \\ gépnév) Mért nem megy???
  • bon
    #6221
    Célszerű ilyen gyakori telepítések esetére lementeni a rendzsert pl: Norton Ghost programmal. kb 10perc alatt visszalehet állítani a lementett rendszert.
  • Imremagdi
    #6220
    nem mindenhol van ám ADSL !
  • Mr Manson
    #6219
    Mai gyors internetnél mindegy már hogy 150 vagy 260MB
  • Omegared
    #6218
    Hátha valaki nem tudja :D
    Cikk se volt...
  • Mr Manson
    #6217
    Már majdnem 24 órája lent van :D
  • Omegared
    #6216
    Kiváncsi vagyok mikor eszmél fel az oldal...
    Letölthető a magyar SP2 teljes mérertű verziója a Microsoftól. A Windows Update-en keresztül a kissebb méretű SP2 várhatóan 3 nap múlva lesz letölthető.

    Link:
    http://download.microsoft.com/download/2/1/8/218c6b34-aad6-41ab-b6c3-6e16fca75723/WindowsXP-KB835935-SP2-HUN.exe

    Omegared
  • Imremagdi
    #6215
    azért van rá szükség, mert elég sok program megfordul a gépemen, és érezhetően gyorsabb lesz egy "gyalulástól"
  • Aspyrin
    #6214
    Ha 3 havonta telepítesz vinixpét akkor vmi nagy gáz van nálad. Azzal egyetértek, ha mindent újrapakolsz jobb ha "egyben" van.
    písz
  • Imremagdi
    #6213
    igy van, a windows 3 havonta érdemes újratelepiteni, szar foglalkozik az sp2 javitócsomaggal + egy rakás ismerösnél fel kell rakni a javítócsomagot, nem állok neki töltögetni, szal én és jópáran egy pillantást se vetünk rá
  • ollie
    #6212
    Ja, aztán ha újra kell húznod a windows-t, akkor tölthetsz le megint mindent, mégha csak 150 mega és nem 260, az sem kevés.
  • lck
    #6211
    Na, azér jobb az ha kézben van.

    (Nekem sajna csak 60 kbps- el jőn a net. Mégis este 10-kor rátettem letöltésre, mira hazaérek a melóból, már a gépben lesz.)
  • Aspyrin
    #6210
    "1. nem mindenkinek van szélesávú internete"
    Pont ez a lényeg, éppen ezért nem kell leszedni feleslegesen 260 megát, csak a szükséges cuccot.
    "2. ha van egy kis buksid, akkor egy winxp sp2 telepitőlemezről rakod fel a windows, mert jobb mindh frisitenéd"
    Minek nekem az? Pont azért frissítek online, hogy ne kelljen a lemez...
  • Imremagdi
    #6209
    nem, csak mi tudjuk hogy ez a mondat mit jelent ! Windows Update webhelyen elérhető lesz egy olyan verzió, ami a számitógépedhez szükséges uj fájlokat letölti a netről.

    1. nem mindenkinek van szélesávú internete

    2. ha van egy kis buksid, akkor egy winxp sp2 telepitőlemezről rakod fel a windows, mert jobb mindh frisitenéd
  • Aspyrin
    #6208
    "NE KATTINTSON A LETÖLTÉS GOMBRA, HA CSAK EGY SZÁMÍTÓGÉPET FRISSÍT: Egy kisebb méretű, a feladathoz jobban illeszkedő letöltés hamarosan elérhető lesz a Windows Update webhelyen."
    Ez mindenkinek elkerülte a figyelmét ?
  • ollie
    #6207
    Most vagy angol windows-ra akarsz magyar sp2-őt feltenni, vagy magyar windows-ra angol sp2-őt. Csak ugyanolyan nyelvű jó.
  • Vegas
    #6206
    de nekem azt irja ki hogy nem lehet frissíteni mert nem ugyanazt a nyelvcsomagot tartalmazza
  • ollie
    #6205
    nem kell sp1, mert az sp2 azt is tartalmazza
  • Vegas
    #6204
    úgy jó ha felrakom az sp1 magyart és arra rárakom ezt a sp2-t?
  • Mr Manson
    #6203

    Ez most komoly kérédés?

    Leszed - Elindit - ujraindit
  • Vegas
    #6202
    ezt hogy kell felrakni??a mostani xp-re rakjam fel??mert olyan fura.
  • bon
    #6201
    Na felraktam a SP2-t (hun) idáig minden oké. mondjuk figyeltem rá, hogy lehetőleg mindne progiból a legfrisebb vagy a sp2-öt támogató verzió legyen fent.
  • Mr Manson
    #6200
    az angol SP2-t igen
  • Vegas
    #6199
    Sp2 angolra lehet integrálni?
  • Balage81
    #6198
    én is SP1-re arra csinálom elvileg felülirja a régi fájlokat!!
  • Mr Manson
    #6197
    igen
    én meg azt nem tudom SP1 Installra integrálható-e!?
  • Vegas
    #6196
    miaza integrálás?
  • Balage81
    #6195
    Hi!

    Megvolt a link ahonnan az angolt lehetett leszedni de magyar nyelv még nem volt ezért gondoltam egyet és a végén az en-t átírtam hu-ra és láss csodát bejött az oldal! Ennyi

    Más: Ha integrálni akarom az SP2 a telepítőbe szerintetek adhatom lemezcimkének az : XPSP2_HU nevet???
  • Mr Manson
    #6194
    fent az SP2
  • Mr Manson
    #6193
    SP2vel gyorsul a gép? Részletek itt!
  • Mr Manson
    #6192
    MS Link... ez megvolt nekem is. Innen lehet mindent leszedni. csak pont nem néztem, azt hittem estefele ezek már alszanak!
  • Imremagdi
    #6191


    isten vagy Balage81 ! A linket honnan szedted ?

  • bon
    #6190
    Nekem ezek az infok vannak a progikrol:

    http://support.microsoft.com/default.aspx?kbid=842242

    http://support.microsoft.com/default.aspx?kbid=884130
  • PeeTeR
    #6189
    nemtom... koszi a segitseget vagom amit irtal de amikor beirom az ip -t, leokezom, ujratarcsazok akkor azt mondja hogy a szolgaltato nem tamogatja a megadott ip -t es nemtok fellepni. ilyenkor miva ? :P
  • Mr Manson
    #6188
    Már jön!
    Remélem jó is lesz, én nem kell reinstall!

    Fekete listás progik megvannak valakinek?
  • Devids Pro
    #6187
    na végre, már ideje volt majd letöltöm és integrálom