25353
Whistler - Windows XP
  • Devids Pro
    #6266
    én nem szivatlak ez tök komoly volt, de látom már segítettek én ennyire pontosan nem tudtam
  • Imremagdi
    #6265
    itt található egy leírás hogy hogyan kell az sp2 beleintgrálni a telepitőlemezbe . Az oldal szerint: A parancsikon módosítása után indítsuk is el azt, ekkor elkezdődik az integrálás folyamata.
    A teljesség kedvéért megjegyzendő, hogy itt változás történt a második javítócsomag esetében, ugyanis régebben az "/integrate" helyett a "–s" paramétert kellett megadnunk (Microsoft valamiért ezentúl ezt a korábban említett parancsot javasolja).

    Én a -s parancsal csináltam, fel is telepitettem , minden okés, de ha jól sejtem semmi baj se lehet abból hogy "/integrate" helyett a "–s" paramétert használtam
  • dolfy #6264
    Köszi skacok a segítséget, most már nálam is fent van a sp2 javítócsomag!
    Külön köszönet bon-nak a help-ért. Jövök neked egy sörrel mester:)
  • Piscator
    #6263
    Rakd fel, ne legyen a te géped is egy zombirendszer.

    néhány témába vágó link, (ál)tapasztalat.
    http://sg.hu/cikk.php?cid=33684
  • bon
    #6262
    Itt van ket serial: JD3T2-QH36R-X7W2W-7R3XT-DVRPQ
    FC8GV-8Y7G7-XKD7P-Y47XF-P829W Ami angol sp2-höz jó. Magyarhoz nem tudom.
  • bon
    #6261
    Itt van egy progi amivel kilehet cserélni simán: http://www.magicaljellybean.com/keyfinder.shtml
  • dolfy #6260
    HÉ-hé-hé, na várjunk csak egy kicsit. mi az, hogy dos ablak meg ott nyomj yest. Te most szopatsz engem? Most komolyan. Vagy ha nem akkor tényleg láma vagyok
  • Devids Pro
    #6259
    hát indísd a progit ami a zipben van aztán a keress a kulcsot aztán a dos ablakba nyomj yest aztán előjön a regisztrációs microfos ablak ott nyomj a cd kulcs módosítására beírod a kulcsot amit talált leokézod és nyomod fel az sp2-t

    elég hosszú lett?:)
  • dolfy #6258
    Na várjá nem úszod meg ennyivel! Ha sikerül is ilyet találnom akkor hogyan tovább?
  • Devids Pro
    #6257
    nemtudom:D
    keress gugliban
  • dolfy #6256
    Lehet, hogy hülye vagyok vagy csak ti válaszoltok röviden. Mindegy, honnan lehet ilyet letölteni?
  • Devids Pro
    #6255
    meg lehet, kell hozzá egy sp2-es xp cd-key generátor
  • dolfy #6254
    Na azt meg hol kell? Meglehet játszani az op rendszer újrainstallálása nélkül, mert különben hagyon a f...-ba.
  • Torry
    #6253
    Ne rakd fel szerintem.
  • Devids Pro
    #6252
    kulcsmódosítás
  • dolfy #6251
    Sziasztok!

    Nem tudom telepíteni a windows sp2-öt mert a leltár készítésénél kiírja, hogy "a termékazonosító kulcs érvénytelen" Na ja hát persze, naná hogy nem vettem meg az eredetit. Nem is olyan rég azt olvastam, hogy az sp2-öt fel lehet telepíteni nem legális oprendszerekre is.
    Most hagyjam az egészet a francba vagy van valakinek valami ötlete, hogy lehetne mégis felinstllálni az sp2-öt???
    Elöre is köszi!
  • Devids Pro
    #6250
    oks kössz!
  • bon
    #6249
    Semmi baja a Microsoft oldalaknak mai is voltam már ott több gépet is frissítenni
  • mazsa
    #6248
    Nekem se megy az MS már napok óta. De nem csak az MS, hanem sok más oldal se.
  • Mr Manson
    #6247
    Hát cirka 7 gépen frissitettem, eddig semmi gond.
    Illetve BF1942 nevü game rakoncátlakodott (nem tuti SP2 miatt). Betettem kivételek közé, azóta az is siman megy.
  • RelakS
    #6246
    tallózás-ból a recent és az asztal bejegyzéseket hogyan lehet eltüntetni?
  • ollie
    #6245
    Elindítod az sp2 telepítőt a /integrate kapscolóval, és gyárt neked egy ilyet.
  • precision
    #6244
    Nekem olyan kéne, hogy xp sp2 hun integrated. Mint anno sp1nél, hogy leszedem, kiirom, felteszem, és ok :) Vhol látott már vki ilyet?
  • Devids Pro
    #6243
    Na kinek mi a tapasztalata HUN SP2-vel? Van valami program kompatibilitási gond vagy valami? Vagy semi gond vele?
  • ollie
    #6242
    Nekem is az ugrott be, hogy uninstallálni kéne azokat.
  • PetruZ
    #6241
    Vazze, nem igaz, hogy nem bírtok felmenni arra a k*rva M$ oldalra és rákeresni, hogy "atapi.sys install error sp2". Már ki is köpi ezt az oldalt: http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;884675. Vagyis ha van Daemon Tools és/vagy Alcohol 120% a gépen, akkor azt le kell szedni az SP2 előtt.
  • ZsirosKenyer
    #6240
    igen, emulálóprogi van méghozzá az alcohol, de már töröltem benne a virtuális meghajtókat..továbbá a Tweak XP-pro -val megtaláltam hogy a startup-pal meg elindult vmi régi Daemon-os cucc is de töröltem..ennek ellenére továbbra is atapi.sys hibát ír!
  • ibrik
    #6239
    Az "atapi.sys" fájl a CD/DVD-ROM meghajtók driver-e.
    Van valami, ami éppen most CD/DVD-ről megy a gépeden? Vagy esetleg fut valami emulálóprogi?
  • ZsirosKenyer
    #6238
    bah... :/ elegem van ..csokkentettm odban is hasznalja vmi azt a rohadt .sys fajlt..van meg vkinek otlete?
  • lck
    #6237
    Nekem korábban az angolnál az ASUS alaplapi drivereket a setup exe.vel nem telepítette. Az inf fájlt kellett megmutatni neki, úgy felmentek.
    Egykét parancssori kis progi nem indult el(crack-ek). Meg talán egy kicsit az egész lassabb volt.
    Magyarnál nincsenek ezek?
  • lck
    #6236
    HUN SP2-t használjátok már?

    Tapasztalatok ?
  • ollie
    #6235
    Próbáld meg csökkentett módban installálni a cuccokat.
  • ZsirosKenyer
    #6234
    ezt hogy érted?
    nem megy tovább az install mert a választási lehetőségeim korlátozottak: vagy "Ismét" v "Mégse"
    szóval az ismét-re nyomva megint ez jon be a másik esetben meg megszakítja az installt
  • Mr Manson
    #6233
    No Para...
    Tovább, nem csinal semmi gondot!
  • ZsirosKenyer
    #6232
    szeva lányok!
    vki lécci help!
    fel akarom rakni az SP 1-et win-update-tel erre a derék "telepítővarázsló" a leltár készítésénél beszól hogy
    "A fájl (D:\windows\system32\drivers\atapi.sys) meg van nyitva vagy egy masik alkalmazas hasznalja...zarjon be minden programot"

    namost ény nyomtam egy ctrl-alt-del -t és szépen egyenként miudnen szart bezártam és még mindig használja vmi..van fogalma vkinek arról h melyik progi lehet ez? mert én már addig csukogattam a programokat h mindig beindul a rendszervédelem és leáll a gép (a'la msblast.exe )
  • Mr Manson
    #6231
    Mivel van SP2 magyar ezért van "integrated" is!
  • precision
    #6230
    Ööö, sry h nem olvasok vissza, de van már win xp sp2 hun integrated?
  • Aspyrin
    #6229
    próbáld itt:
    http://support.microsoft.com/default.aspx?kbid=885626&product=windowsxpsp2
  • Gabesz amd64
    #6228
    A memoriát kivettem de még úgyse jön be normálisan ugyan az a szitu mint az előbb!
  • Imremagdi
    #6227
    elöször én is en elöször én is igy csináltam, de az rájöttem hogy felesleges, mert ugy is azösszes driverből megjelenik egy ujabb verzió, és főleg a vga driverek, eléggé belenyulnak a regiszriba, ezért jobbnak látom ujratelepiteni, 2-3 óra összesen, mig beállitok mindent