25353
Whistler - Windows XP
  • neonx
    #6986
    Hol tudom átirni a windows serial kulcsot?
  • neonx
    #6985
    Na ez az hol találok ilyen éredeti kulcsot?
    A regeditben kell átirni a win kulcsot?
  • ollie
    #6984
    De lehet, keress rá a neten.
  • magus
    #6983
    marmint nem eredeti a win-em, es mondtak hogy at kell irni valamilyen kulcsot. de azt nem lehet atirni anelkul hogy ujrainstallalnam nem?
  • ollie
    #6982
    Nem kell wion reinstall.

    neonx: az SP2 tartalmazza az SP1-et is, és mivel nekem eredeti XP-m van, ezért a másik problémáddal nem tudok segíteni.
  • magus
    #6981
    marmint, fel lehet ugy rakni sp2-t hogy ne kelljen win reinstall?
  • magus
    #6980
    pont ezt akartam most kerdezni

    meg azt hogy az sp2-t ha felrakom az visszaalitja e a registryt, meg a jet drivereket normal allapotba
  • neonx
    #6979
    Srácok hogy tudom feltelepiteni a SP1,vagy a SP2-öt.
    Letöltöttem de kérte az eredeti xp-kulcsot,fel tudom telepiteni eredeti xp nélkül?És ha igen elöbb a sp1 kell vagy a sp2
  • ollie
    #6978
    A javascriptet közvetlenűl a böngésző értelmezi, tehát nincs külön ilyen értelmező, vagy meghajtó, vagy anyámkínja. 2 eset lehet. Vagy valami gagyi böngészőt használsz, vagy megsérült a böngésződ bizonyos részei. Az utóbbi esetben csak újra kell telepíteni...
  • NEOreg2
    #6977
    Valami olyasmi a baj, hogy nem találja a javascript értelmező nyelvet.

    (segítsen már valaki, mer nem szeretném, hogy anyázzanak mer nyitok neki egy topigot)
  • Stann
    #6976
    Memóriahiba is lehet!
  • NEOreg2
    #6975
    Wing: Már próbáltam, de nem megy:( És mond meg sweechnek, hogy ne privátüzenetezzen, mert javascript nélkül nem tudok válaszolni sem:(
  • Wing Rockling
    #6974
    Szarügy... Szedd le pop-up killert meg a firewall-t
  • Cormoran
    #6973
    Hálókártya van benn?
    Az csinál ilyet...
  • Rincewind
    #6972
    Nem, csak kattan egyet a gep, elsotetul a monitor, es mar csak a boot kepernyot latom.
  • ollie
    #6971
    Mit csinál pontosan? Megjelenik egy ablak és visszaszámol? Mert azt egy féreg csinálja. SP2 alatt már nem lehet ilyen.
  • NEOreg2
    #6970
    A windows nem engedélyez bizonyos javascripteket itt az sg-n(máshol még nem vettem észre). Pl.: a fórum főoldalán a bejelentkezés nem jön be. A "válasz" lehetőség nem működik. A szmájlik, makrók, url és kép opciók sem jönnek be. Az eszközök-beállításoknál engedélyezve vannnak a javascriptek.

    A gyanusítható programok: Smart pop-up killer, Sygate personal firewall, eTrust antivirus. Tegnap még minden működött.
  • Rincewind
    #6969
    Surgos segitseg kellene.

    Windows XP oprendszerrol lenne szo, ami elkezdett magatol kikapcsolni. Beloginolok, es utana minden ok nelkul ujrainda a gepet, es azt minden egyes elinditas utan megjatsza.
    Sajnos nem az en gepem, es se lehetosegem, se idom nincs ujratelepiteni ezt a rohadek Windowst. Safe modban nem csinalja ezt, ott tudok dolgozni, mar csinaltam videokartya driver frissitest, adaware es virusellenorzest, de semmi eredmeny, normal modban ugyanugy kikapcsol magatol. Mit tudok tenni vele, lehetoleg gyorsan... :)
  • Eltergo
    #6968
    Köszi ezt majd kiprobálom :)
  • marsu
    #6967
    ok kösz
  • ollie
    #6966
    Az Ad-Aware 6-hoz tegnaptól már nem adnak ki frissíréseket, szóval az új cuccok ellen nem lehet használni. Töltsd le az Ad-Aware SE-t (ez a legújabb verzió).
  • ollie
    #6965
    Zonealarm és AVG Antivirus (mindekettőnek van ingyenes változata, melyeket és is használok, és mindkettőt felismeri az XP SP2 Security Center).
  • Cormoran
    #6964
    Magic Folders...
  • marsu
    #6963
    Nekem ezek vannak fenn, és semmi gond.

    Kerio Personal Firewall 4, Norton AntiVirus, Spybot - Search & Destroy, Ad-aware 6.0.
    Hetente egyszer ellenőrzők mindegyikkel.
  • Hentes Bill #6962
    KÖSZÖNÖM!!!!!!!!

    ajánlanál egy frankó kis könnyen kezelhető tűzfalat, és vírusírtót? köszi
  • KOXX
    #6961
    talán a Folder Guard
    ez tárolja a jelszavakat + a mappákat is lelehet védeni
    bár én még nem nagyon próbáltam, eccer volt fent és nem nagyon használtam de állítólag jó nagyon
  • Eltergo
    #6960
    Az is szar! Mivel közben megnyitja a programot is...
    Én olyanra gondolok ahogy ráklikkelek a mappára jelszót kér és utána beléphetek.
  • Serpa
    #6959
    winzip
  • Eltergo
    #6958
    Nem tudtok valami jó programot XP-re amivel lehet titkositani a mappákat és csak jelszóval lehet megnyitni???
    WinRAR nem érdekel.
  • ollie
    #6957
    Spyware települt fel a gépedre. Előszőr is tűzfalat és vírusírtót feltenni és frissíteni, majd AdawareSE és Spybot fel és frissítés és mindet le kell futtatni.
  • Hentes Bill #6956
    hú valaki segítsen plz, mert iszaonyat nagy szarban vagyok:

    vmi gáz van a netemmel. most telepítettem újra az xp-t, és nem csinálok semmit, és olyan mintha neteznék, statbar is mutatja, hgoy 30k a feltöltési, 5k a letöltési sebesség meg ilyenek. ráadásul a cpu használat is qrva magas, nem kell fél óra sem, és 100X lesz. ráadásul a gép is meghal egy idő után, csak az asztalon tudok nyomogatni, de nem lehet egyetlen progit sem elindítani. ha kihúzom a netet, és újraindítom a gépet, akkor minden ok, működik normálisan a masín, de akkor meg net nincs :( tippek?
  • PetruZ
    #6955
    Öcsém W98-as gépén is FAT32-es vinyó volt. Egyszer úgy behülyült, hogy bármit csinált, nem volt hajlandó elindulni, állandóan non system disk-kel állt le a boot, más W98 alatt sem látszott semmi a rajta lévő fájlokból, stb. Elhozta hozzám, beraktam az XP-s gépem rack-jébe, az XP első ránézésre szöszmötölt vele egy kicsit, aztán jó lett. Azóta is megy. :)
  • Randal
    #6954
    Sziasztok!

    Hogyan tudom feltelepíteni az Sp1-es xp-t online, ha kiírja, hogy a kulcs érvénytelen?
    Honnan tudok "érvényes" kulcsot szerezni és hova írjam be?
  • lacibacsi
    #6953
    Szeretném megkérdezni, hogy mit csinál a SERVICED.EXE nevű alkalmazás.
    Az automatikus indítását nem tudom leállítani, mert kritikus hibát jelez az XP. A feladatkezelőben benne van, de csak akkor aktivizálódik, amikor csatlakozom az internetre. Ezután viszont az erőforrások 95-98%-át lefoglalja. A feladatkezelőn át le tudom állítani, ezzel nincs baj. De azért szeretném tudni, hogy mi a túrót csinál ez itt nekem. Meg esetleg jó lenne tudni, hogy hogyan lehetne deaktiválni.

    Köszi a segítséget.
  • Kata
    #6952
    Most meg működik, bár megint indításkor scandiskelni akar a windows.
    De most legalább az adatokat elérem róla, már mentem is ezerrel a másik vinyóra egyelőre.
    Nem lehet az, hogy tegnap a checkdisk alatt túlmelegedett a vinyó, és azért nem akart működni rendesen? Eléggé tűzforró volt, mikor levettem a gép oldalát...
  • Impi
    #6951
    Azt gondolná az ember, az a tiszta ügy, ha mindenkinek van saját
    wincsie a családban. Viheti a kincsét és biztonságba van a többiektől.
    De úgy látszik valami keveri a dolgokat.
    Vagy a bios jegyezné fel? a fene sem tudja! (auto és cable select)
    Nálam azonos nagyságúak vannak 2 db Seagate 2db Samsung és semmi gond
    (kop-kop-kop)
    Öcsémnél már szélesebb a skála és ott gyötrődés 2 db Seagate 2db Samsung 1 db Maxtor (kitaláljátok melyik szakadt össze)
  • nenad
    #6950
    egyebkent az egyik vinyom nekem is ilyen volt, ocsemnel mindenaron le akarta formazni nalam jo volt, aztan miutan leszedtem rola mindent ami kell, ujraformaztam es azota is megy. Amiert erdemes masik gepbe tenni, mert ugy vettem eszre windows megjelzi ha valami gond van vele, es ezt a masik windows ugy tunik nem ertelmezni vagy nem fogalalkozik vele.
  • Impi
    #6949
    Nálunk is ugyanez a helyzet, most küzdünk vele :(
    Ezt találtam eddig:
    Egy ingyenes program az adatmentésre ITT
    Egy cikk HDD-élet a halál után
  • Kata
    #6948
    Köszi, majd ma megpróbálom...

    Mondjuk érdekes, hogy FAT32 file-rendszerre volt előtte formázva, most meg mindenáron NTFS-re akarná formázni, ha hagynám.
  • nenad
    #6947
    tedd be egy masik gepbe, azt hiszem talan az a legbiztonsagosabb.
    es ugy talan el tudod menteni az adataidat.