25353
Whistler - Windows XP
  • TaRka0107
    #23553
    Szevasztok! Fel akartam tenni az XP-t a gépemre, de olyan gondom van hogy nem kezdi el telepíteni, tehát eljutok a formázásig meg a fájlok másolásához, de amikor újraindítja a gépet nem jön be a telepítés hanem újra kezdi az egészet az elejéről! Ez mitől lehet?
  • gergely1991
    #23552
    én szerintem akár le is formázhatnád...
  • M412305
    #23551
    Sziasztok! A következő lenne a kérdésem. A gépemen 3 merevlemez van. A 320 GB-os partícióra Win7 Pro 64 bit oprendszer van telepítve, az 500 GB-osra pedig Win XP Pro 32 bit oprendszer. A 3-ik legrégebbi merevlemezen volt eredetileg az xp, ami az 500 Gb-osra lett áttelepítve. Az lenne a kérdésem, hogy a 120 Gb-os merevlemezen lévő Windows könyvtárat törölhetem-e, vagy a törlésével nagy problémákat okozom? Üdv
  • gergely1991
    #23550
    akkor törölheted :)
    esetleg ezt is: Nokia_PC_Suite_7_1_26_0_ALL.exe
    LOL.Ennek a forráskódját nem kellett bemásolnod mert csak azért kérdeztem hogy maradt-e felesleges fájl ,amúgy ebből nem sokat értek mert ez egy bináris fájl (aszem unicode formátumban):D
  • M412305
    #23549
    Szia! De találtam, Íme:
    MZ   ÿÿ ¸ @ ð º ´ Í!¸LÍ!This program cannot be run in DOS mode.

    $ ü EÎWEÎWEÎWb[³WWÎWb[ WpÎWb[£WŝÎW†’“WNÎWEÏW0ÎWb[¼WAÎWb[²WDÎWb[¶WDÎWRichEÎW PE L |^™I à  p ð E…  € @       %.       ,¿ x  ő| ‚  À¦ @ € ¼ .text ¬i  p  `.rdata âH € P € @ @.data  6 Ð Ð @ À.rsrc ő|  € ð @ @
  • gergely1991
    #23548
    nem találtál még egy Launcher.exe-t a gyökérkönyvtárban?
  • M412305
    #23547
    Szia Gergely 1991! Küldöm az autorun.inf fájlt:
    [AutoRun]
    open = Launcher.exe
    icon = Nokia_PC_Suite_7_1_26_0_ALL.exe,0
    label = Nokia PC Suite Installation
    action = Install Nokia PC Suite From Device Memory
    [Settings]
    packageName = Nokia_PC_Suite_7_1_26_0_ALL.exe
    productCode = {7694EC32-CB0E-4B35-9088-7B320CB1F4FE}
    upgradeCode = {2C05C1CD-9297-4C42-B82E-9F3226718B8C}
    productVersion = 7.1.26.0
  • kissadamvikt
    #23546
    Srácok!

    Letöltöttem az SP3-at. 700Mb, ráteszem egy rendszerindító pd-re és nem ismeri föl? Hogy a fenébe tegyem föl így az xp-t a gépre?
  • M412305
    #23545
    Szia! Ha megadsz egy e-mail címet, akkor elküldöm. Üdv
  • gergely1991
    #23544
    nincs mit:D
    még annyit ha az a ico fájl a program ikonját ábrázolja akkor azt is kitörölheted:D
    én arra inf fájl tartalmára azért kíváncsi lettem volna(mondjuk jól jött volna nekem:D)
  • M412305
    #23543
    Szia! Az autorun.inf fájl törlése megoldotta a problémát. Köszi szépen. Üdv
  • gergely1991
    #23542
    ha az autorun tényleg a programmal kapcsolatos akkor töröld ki és indítsd újra a rendszert
  • M412305
    #23541
    Szia! Megtaláltam az E:/autorun.inf fájlt, ami a nokia pc suite programmal kapcsolatos (a total commanderrel néztem meg), találtam egy E:/windows/system32/autorun.ico fájlt is, közvetlenül a gyökérkönyvtárban lévőt nem. Most mit csináljak?
  • gergely1991
    #23540
    A meghajtó gyökérkönyvtárában:
    E:\
  • M412305
    #23539
    Szia! A windows xp telepítőlemeze nincs benne a meghajtóban. Hol keressem a nevezett fájlokat?
  • gergely1991
    #23538
    nincs-e benne egy autorun.inf meg egy .ico kiterjesztésű fájl?
    telepítőlemez ki van véve a meghajtóból?
  • M412305
    #23537
    Szia! Ezt a módszert már próbáltam, de nem hajlandó átnevezni a meghajtót. Kitöröltem a gépről a Nokia PC Suite programot, hogy hátha vele együtt megszünik a meghajtó átnevezése, de sajnos ez a megoldás sem jött be. Üdv
  • gergely1991
    #23536
    meghajtó kijelöl>jobbgomb> tulajdonságok>legfelül ezt átírod
  • M412305
    #23535
    Sziasztok! egy pár napja a Nokia pc suite program segítségével fájlokat másoltam a számítógépről a mobilom memóriakártyájára. A művelet befejezése után vettem észre, hogy a gépemben lévő 3 meghajtó (C, E, F) közül az E átneveződött Helyi lemez (E:)-ről Nokia PC Suite installation (E:)-re. Csináltam egy rendszervisszaállítást a program használata előtti időpontra, de semmi sem változott. A jelenség csak a windows intézőben látható, máshol,pl. a tulajdonságok menüpont alatt a meghajtó neve rendesen szerepel. A meghajtó ikonja is felvette a pc suite program ikonját. Tudnátok segíteni? Előre is nagyon szépen köszönöm Üdv
  • Zsolt01
    #23534
    Azt hiszem nincs ilyen lehetőség alap xp-be, legalábbis ismerős azt mondta multkór.
    (De ha nem így lenne, valaki csak tudja itt, errefelé járva.)

    Talán valami külön program létezik hozzá.
  • Toto652
    #23533
    Kiderült miért fagyok a Wi-fi antennától!
    mert Asrock alaplapom van, és az nagyon kényes... nem lehet bármit belerakni...
    Nem lehet semmivel kiküszöbölni mégis, hogy ne válogasson, vagy csak "szeresse" meg ezt a kártyát?
  • akyyy
    #23532
    nekem is segícsetek mán
  • vitymaolva
    #23531
    Sziasztok!
    Mostanában problémák voltak a Windows indításaokr.Egyszer vmi lemezt kért,de ha a Tovább gombra kattintottam simán ment tovább a rendszer.Ma pedig olyan hibaüzenetet kaptam,hogy a rendszer súlyos hiba után állt helyre.Megnéztem a hiba technikat hátterét,és azt írta hogy a C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Local Settings\Temp mappájának egyik "w"-vel kezdődő mappájában lévő két fájlnál volt a hiba.Bekerült a számítógép-kezelés eseménynaplójánek Rendszer részébe.A kategória résznél vmi "(102)" van.Ez mit jelent?Mi volt az oka ennek a két eseménynek?Meg lehet-e oldani,ha vmi hiáról van szó?Kösz!
  • gergely1991
    #23530
    ha az admin fiók jelszavazva van semmi esélyed.(Ilyen esetben szólj a rendszergazdának és imádkozz hogy tudjon segíteni ez ügyben mert általában elutasítsák a ilyen jellegű segítséget)
  • gergely1991
    #23529
    megjelenik egy intéző ablak?:D
    1.Start>futtatás:msconfig>automatikus indítás fülön pipáld ki a (lásd:címsor) tartalmú négyzetet majd OK.
    2.Regedit-ben megkeresed a run kulcsot és ha találsz egy ilyen útvonalat törlöd.
  • nevesenki
    #23528
    Üdv!

    Probléma: céges gép, céges account, limited user accountom van. Azonnal kellene módosítanom valamit, ami admin jog alá tartozik, de az adminokat nem tudom elérni jelen pillanatban. Van rá valami mód, hogy "pár percig" admin legyek? Google azt mondta, hogy "MakeMeAdmin.cmd"...ez mit tud és milyen veszélyi vannak?

    Valaki tudna válaszolni / segíteni a fenti felvetésre, azt megköszönném!

    Szép napot!
  • Peetboy
    #23527
    Sziasztok!

    A gép inditásnál mindig ez a képernyő fogad. VGA Driver fent van.
  • akyyy
    #23526
    xp-be hol lehet a wifit megosztani? vistában van oylan hogy ad-hoc kapcsolat, tehát ha vezetéken jön a net, akkor wifin meg lehet osztani. xp-n is van ilyen?
  • Toto652
    #23525
    Igaz, most már ritkábban, de olykor mégis előferdül.
    Ki ért a Wi-fi antennákhoz, mert most már tuti az a ludas!
  • Toto652
    #23524
    Tévedtem, mégis fagyok >.<
  • Evin
    #23523
    Én úgy tudom a ATI programja .Net 2.0-t használ. A 4-esben csak a 4-es van. Tedd fel a 3.5sp1-et, az tartalmazza a 2-t is.
    Ha fent van a 3.5sp1 és a 4, az elég lesz pár évig.
  • Toto652
    #23522
    Találtam egy frissebb drivert az antennának, úgy tűnik sikerült!
    Köszönöm! :)

    Egyébként, felfedeztem egy furcsaságot... még régebben vetem a gépbe még egy 512-es DDR RAM-ot, hogy a másikkal Dualban fusson és az tök jó.
    Ma vettem észre, hogy amikor betölt a rendszer, már Dual chanel helyett Single chanel-t ír.
    Ezt most miért? Áttettem a másik két helyre a RAMOokat és mégis... pedig egyszínű a két port.
  • SirAlo
    #23521
    Hi, telepitettem a .Net framework 4-et es a videokartya programom (ATI-S) meg mindig Net framework errort ir ki, tul nagy hozza a 4-es vagy mi a gond ?
  • examinee
    #23520
    Sziasztok. tudom hogy nem ide tartozik, hanem más témába de megkérdezném ,mert itt elég nagy a zsongás és a hozzáértő emberek száma is.

    Szóval Outlook 2007-be hogy tudok saját témát(levélpapírt) betenni? Mert csak az Outlookos témák vannak, nincs új levélpapír kiválasztására lehetőség.. 2003-ba ez igen egyszerűen megoldható volt de itt...

  • Zsolt01
    #23519
    455,5 megás, elírtam!
  • Zsolt01
    #23518
    Keress rá a neten:
    "Ophcrack Live Cd"
    Windows XP-hez jelszó törő / jelszó kiíró / jelszó felfedő.
    Nagyon egyszerű.
    Letöltöd, kiírod, bebootolsz vele és pár perc múlva dobálja a felhasználóneveket és
    a jelszavakat.

    (Én még nem próbáltam, csak megvan. 445,5 Megás)
  • gergely1991
    #23517
    esetleg még vírusellenőrzés
  • gergely1991
    #23516
    pl.:töredezettségmentesítés, lemezellenőrzés,lemezkarbantartó.Ezek már benne vannak a win-ben, az elsőnek (tudtommal) van alternatívája.
  • RelakS
    #23515
    A melós masinámon a windows kissé be van lassulva, meg fura hibái vannak. Pl vagy winamp megy, vagy hálózati drive-on dolgozok

    Ismer valaki olyan programot, amivel át lehetne nézetni a rendszert, és rendberakatni? Már ha ezt még rendbe lehet, és nem hardver, vagy más gáz.
  • R420
    #23514
    Jóestét!
    Valaki tudna adni egy kis segítséget hogy hol tudok rákeresni a routeremre az itthon hálózaton?