25353
Whistler - Windows XP
  • rutom
    #7066
    Tud valaki olyan programot, amivel kulombozo halozaton levo IP cimeket egy virtualis LAN-ba lehet kapcsolni? Azert kellene, mert LAN partit szeretnek jatszani haverokkal, akik mas halozaton vannak, mint en es a jateknak a LAN-os modjat szeretnem hasznalni.
  • Erron
    #7065
    Köszi a bőség zavarától nem is tudok választani :)
    Kipróbálom őket.
    Thx

  • ollie
    #7064
    MS RegClean
    RegScrubXP
    EasyCleaner
    RegCleaner
    RegSeeker
  • Erron
    #7063
    xp alá egy megbízható registry cleaner-t tudna nekem ajánlani valaki?
  • nemcsakfeel
    #7062
    én meg feltettem nagy bátran SP1 es win-t, erre a 98 as partícióm szőrén szálán eltünt. mi a csudától?????
  • fifi
    #7061
    Ma újból feltettem a Wint. Full steril a gép. Netre nem mentem vele mostanáig. Mégsem enged a vezérlőpultba pl. Állítólag nincs jogom hozzá, vagy nem elérhető. Rendszergizda vagyok a gépen... Mi lehet ez?
  • nemcsakfeel
    #7060
    írd le hogy sikerült!!
  • TTomi
    #7059
    thx!
    holnap az is meglesz!
  • PetruZ
    #7058
    Az SP1 elég, az javítja ezt (is).
  • ollie
    #7057
    SP2-őt nyomd fel, de min az SP1-et.
  • Met
    #7056
    van valami pacs erre
  • TTomi
    #7055
    Sziasztok!
    Van egy aprócska bibim! Most raktam össze egy gépet amiben van egy ASUS P4C-800 alaplap és kettő 250GB-s maxtor vinyó! Az egyik SATA a másik pedig egy rackban figyel. Namost a problem a következő:
    -a bios látja mind a két vinyót 250 gigásnak ez eddig ok!
    -a windows telepítője már csak 128GB-ot lát vinyónként.
    -ha lekapcsolom a rackot akkor is csak 128gb-ot lát
    -nincs bent jumper a vinyóban (nincs limited capacity)
    -a feltelepített windows sem lát többet a lemezkezelőben.
    Volt valakinek ilyen vagy hasonló?
  • streeter
    #7054
    Kössz a tippeket de csökkentett módba sikerült kitörölni.
  • psg5
    #7053
    Restart újra a gépednek és próbáld utána törölni.
    Csodát fogsz látni:))
    Sok progi bemászik a windowsba és addig ott reked amíg nem kap egy maflást hogy tűnjön el mert nincs mihez kapcsolódnia:))
  • M@TriX
    #7052
    ha valami exe file, lehet használatban van néz meg a "CTRLALTDEL"-en.
    vagy a msconfig-al mert lehet be van rakva autoindításhoz. Oda amúgy is érdemes benézni, sok szemetet jó kihányi...
  • Erron
    #7051
    Sziasztok!
    #6996-ra valakinek valami ötlete?
  • streeter
    #7050
    Ez egy játék mappájába van. Egy kamion mappája. Már nem tárol semmit. Most az asztalon van, eddig a dokumentumokba volt. Rejtett file nincs benne mert az engedélyezve van hogy lássam. Majd csökkentett módba még megpróbálom.
  • units
    #7049
    mi ez a mappa?
    mit tárolt?
    hol volt,van?
    csökkentett módban próbáltad törölni?
  • ollie
    #7048
    Esetleg rejtett file van benne.
  • streeter
    #7047
    Erre mit tudtok mondani????



    Ez az üzenet akkor jön ki ha törlni akarom a mappát. A mappákba már semmi nincsen de nem engedni törölni. És ez jópár mappánál így van.

    Ez lehet vírus??? vagy valami hiba??? Múlthét szerdán lett újrarakva az Xp úgyhogy nem tudom mi lehet vele a gond.
  • tomo
    #7046
    szedj sp1 et a terminal.hu rol ( pl http://download.terminal.hu/search.php3?vrovat=50&p=24&o=cim vagy egy oldallal elorebb )

    es integrald a meglevo windozodba.

    http://www.neowin.net/articles.php?action=more&id=46

    es maris nem kell toltogetni holmi integralt warez xpket
  • nemcsakfeel
    #7045
    de sp1 es boot XP cédé kéne, az úgy már kipróbálva hogy később teszem fel az sp1 et, és úgy szar. ( nagy vinyónál elb++sza a partíciós táblát még sp1 el is)
  • Aspyrin
    #7044
    jáj áztát inkább meghágyom nékije :-))))
  • Met
    #7043
    Ha szerencséd van akkor a főnököd felesége is a nyakadba ugrik:DDD
  • Aspyrin
    #7042
    rendbenö !!444
  • lck
    #7041
    Tedd fel a főnököd gépére azután jelentsd fel hogy nem jogtiszta oprencert használ. Ugyanis csak akkor mennek ha valaki feljelenti. Így tegyél !
  • Aspyrin
    #7040
  • Met
    #7039
    Ha őt lesittelik Te lehetsz a főnök:))
    Nem lesz semmi gond.
  • Aspyrin
    #7038
    hehe, ha nálam lenne ez a helyzet letojnám, de főnökömnek szedtem le, és nincs kedvem új állást keresni :-)))))
  • Met
    #7037
    Na jó ez nem igaz:DD
  • Met
    #7036
    Persze, az xp elküldi az ip címed a bsa-nak, azok bemérik, hogy hol vagy és már csöngetnek is az ajtódon.
  • Aspyrin
    #7035
    Nosö, egy alap dolog érdekelne: ha pl valahol találok egy winxppro-t és használom neten származhat belőle vmi gubanc esetleg?
  • Mr Manson
    #7034
    rendszervisszaállítási pont?
  • Johnyy
    #7033
    a proginak nincs backupja????
  • Johnyy
    #7032
    oprendszert ne torentről szedj!!!!!! Telepítsd fel az sp 1 et ha nincs 2-d és friddítsd fel a midrosoftnál
  • ollie
    #7031
    Ha WinXP-re gondolsz, akkor sehogy.
  • nemcsakfeel
    #7030
    Hogy lehet a nyelvi fájlokat kicserélni???
    Szlovák verzió jött le torrentről..
  • a shot
    #7029
    Helóztok, valami sürgős segítség kéne, ime a problémám:

    Egyszerűen nem tudok csatlakozni semmilyen szerverre például mircel, ventrillóvall , the all seeing eyel, tehát semmlyen programmal nemtok egy külső serverre csatlakozni. Op rendszerem Win xp SP2-vel. Nem használok tűzfalat és az xp-s sincs bekapcsolva.
    Nemrégfuttattam egy windows optimalizáló progit amibe reg cleaner megmindenféle dolog van. Valószinüleg utána csesződött el minden, de nem biztos. Akkor sem jó semmi ha visszaállitási pontra nyomom a windovzt. Nagyon segítsen valaki pliz.
  • ollie
    #7028
    És ég a ledje?
  • morfium
    #7027
    Sziasztok!
    HELP!!!
    Egyik pillanatról a másikra eltűnt a DVD meghajtó a gépemről, újraindítás után sem jelenik meg. Új hardver keresése sem segít. Valami ötlet, sürgős lenne!
    Előre is köszi!