25353
Whistler - Windows XP
  • paynes
    #7307
    Hogy jó legyen a géped
  • paynes
    #7306
    Többi progi lássuk csak:)
    Total Commander 6.0 +CRACK
    AcdSee 7.0 +CRACK
    Winamp 5.8
    Plussz 12 GÉM
    Hát azért megérné..
  • Met
    #7305
    Azért azt megnézném, hogy raksz fel egy wint 30 perc alatt, plusz a többi progi ami kell.:)
  • paynes
    #7304
    Pedig egy Win újratevése nem több 30 percnél megéri
  • DragonRK
    #7303
    Elégé értek hozzá mert ez a munkám.
    Csak ilyen hibáról még nem is hallotam.
    És ami az újratelepítést illeti 1 hete volt úgyhogy a közeljövőbe nincs kedvem újra.
  • Met
    #7302
    Felügyeletei eszközök, lemezkezelés
    sztem megtudja csinálni
  • paynes
    #7301
    Nekem most remekül megy a gép meg van 2 meghajtóm (120 gigás van szétosztva) Csak szeretnék még1-et hogy oda tehessem a mittom én mit, lehetőleg a winxp újratevése nélkül.

    Előre is THX!
  • Met
    #7300
    Ha üres partíciókat kell modosítani akkor a win is megtudja csinálni.
  • lck
    #7299
    Partition Magic
  • paynes
    #7298
    Én valami Patríciókezelő progit keresek! Amivel patríciókat tudok módosítani/létrehozni!
    A segítséget előre is köszönöm!
  • paynes
    #7297
    Hát nem tudom hoghy mennyire értesz a géphez de én a te hejedbe már rég újratettem volna a windózt.
  • DragonRK
    #7296
    Hi all!

    Nekem lenne egy olyan problémám, hogy tegnap óta ha játszom vagy éppen internetezem olyat csinál a gép ,hogy tálcára rakja az éppen aktuálisan használt programot és ezt időközönként megismétli(5-20perc változó).Nem tudok mit csinálni 2 vírus írtó programot és a Search & Destroy lefutattam de egyik se javítota ki a hibát.
    Eddig ilyet nem csinált.
    Akinek volt ilyen problémája és sikerült megoldania vagy aki tud rá valamit mondani az segítsen.
    Előre is köszönöm a segítséget.
    DragonRK.
  • flashX
    #7295
    höhö, nekem izs jól jött az sp2
    [gonosz me lopja másoknak szánt cuccokat]
  • PResident Evil
    #7294
    köszönöm! ez siet ;)
  • Aspyrin
    #7293
    Próbáld ezt
  • PResident Evil
    #7292
    ahhh köszönöm... egy linket tudnál adni ahonnan letölthetem, mert sietek az újratelepítéssel... a windows update-ről meg 10k-val csorgott le...
  • Aspyrin
    #7291
    sp2-ben már benne az első csomag is
  • PResident Evil
    #7290
    hi srácok ! frissíteném a windowst. Helyes sorrend Windows -> SP1 -> SP2 ? vagy az SP2 tartalmazza az SP1et is ? nem jártam utánna...
  • lck
    #7289
    Ha 2 rendszert akarsz egyszerre a gépre először 98-at kell a C-re FAT32-re aztán utána mögéje az XP.
  • lck
    #7288
    Az XP telepítő CD-jével mindenféle partíciókat biztosan le lehet törölni. ( NTFS FAT32 Linux )Ezért érdemes ezzel töröltetni teljesen üresre mindent. Formáztatni viszont nem jó vele még FAT32-re sem mert a Win98-nak valamiért nem jó az XP-s formázás. Utána a Win98-as flopis fdisk parancsal hozzál létre partíciókat és formázd le az összes létrehozott partíciót, majd jöhet a 98 telepítés. ( Egyébként szerény véleményem szerint egy vadiúj P4-esre azért jobb az XP, 98-cal jó sokat lehet szívi mert az új eszközöket nem kezeli mindíg korrektül. De ha nagyon "játékcentrikus" rendszert akarsz akkor érdemes 98-azni.)
  • nagybajszu
    #7287
    Hagy értetlenkedjek egy kicsit! Az Xp végül is fönt van nála. Ha abból lehetne leformázni a gépét, akkor fölraknám a saját, már ismert Win98-amat. Abban tudnék progranokkal segíteni, használatra megtanítani a havert.
    Hálás köszönet a gyors válaszodért.
  • lck
    #7286
    Inditsd el a gépet az XP telepítő CD-vel. Miután végzett. ( Nyomtál F8-at hogy elfogadd a feltételeket ) Behozza a képernyő alsó felében hogy milyen partíciók vannak ( ha vannak ) a gépen. Szépen egymás alá kiírja hogy mekkora és milyen típusú, vagy esetleg hogy formázatlan, szabad, vagy ismeretlen. A lényeg hogy a legalsóval kezdve szépen egymásután töröld ezeket a partíciókat, míg semmi nem marad. Aztán hozz létre egy partíciót az XP-nek NTFS fájlrendszerrel. ( Ha nagyon kezdő felhasználóé a gép akkor az egész vinyó lehet 1 partíció, akkor minden a C-n lesz majd . ) De egyébként érdemes legalább 2 partícióval dolgozni.
    Hozz létre egy 4-10 Gigásat a rendszernek. És oda telepítsd is fel egyből az XP-t. A maradék helyet a vinyón XP alól érdemes létrehozni - formázni. A Vezérlőputlt > Felügyeleti eszközök > Számítógépkezelés > Lemezkezelés ablakban.
  • nagybajszu
    #7285
    Leírnád nekem "dedós" módon, ezt hogy csináljam?
  • lck
    #7284
    Nem Linux volt rajta eredetileg? Mert akkor XP telepítő CD-vel először teljesen ki kell üríteni a vinyót. ( Az összes ismeretlen partíciót is törölni. )
  • nagybajszu
    #7283
    Egyik barátom számítógépet vett gyerekeinek karácsonyra. Próbáltam segíteni neki a telepítésben. Egy: A flpppyról való bootolás után miért nem fogadta el a rendszer a "format C:"-t? Tobbször beírtam, de a válasz az volt, hogy: Rossz parancs, vagy fájlnév. Kettő: Miután a floppyt kivéve mégis sikerült a CD-ről az XP főltelepítése, a codecek próbálgatása után( fölinstallálás, majd levétel, mert nem működik), az A: és a C:-n kívül nem lát semmit? Segítene valaki?
  • szaki
    #7282
    mert formázás volt, előtte meg hd cserebere
  • ollie
    #7281
    Nem értem, hogy miért akar olyan gyakran aktíváltatni, hiszen nekem már az egész gép ki lett cserélve (kivéve egy hdd és a floppy drive), és csak egyszer kellett újraaktíválnom. Sőt, pl a videokarit azóta többször is cseréltem.
  • szaki
    #7280
    Kellemes Ünnepeket és buék, meghasonló, mint a többi sg fórumozórészben kívánta, ja meg fél zsák may
    Ha már itt tartunk, akkor tudna valaki segíteni hogy a megvásárolt winxpprohusp1-re felrakott sp2-ő aktíválni akarja magát, csak éppen minden formázás után más és más lesz a kód, mert hd-t kellett meg fő alaktrészeket kellett cserélnem és mivel egy kicsit unom a másfél havonta aktíválgatást, mostmár valami crack vagy bármire lenne szükségem, ami véglegesen megszüntetné ezt az örökös sorszám egyeztetést. Hiába vettem meg, ennek ellénére nem kéne átúsznom a Dunát, ha én éppen nem akarom.
    előre is köszi a tippeket
  • nemcsakfeel
    #7279
    ha van tűzfalad, akkor nincs értelme ( szvsz.. ) az SP 2 nek, sok problémát okozott már.. ha azonkívül jól megy a géped, akkor ne bántsd feleslegesen!!!!!
  • ollie
    #7278
    SP2 sem fog felmenni.
  • Mr Manson
    #7277
    szerial csere vagy sp2 (asszem)
  • ollie
    #7276
    Ez az angol SP2, ha angol windowsod van, akkor nyugodtan felrakhatod, egyébként meg nem fog felmenni.
  • oneal1
    #7275
    hali
    lenne kis problémám!
    fel kéne tennem az sp1 et mer friss a winfos om!
    de nemengedi mer azt mondja hogy nem legális a windows:(
    hogy tudom feltenni???
    mer usb 2 es portom van csak és kéne hogy felismerje a pendrive ot!!!
    az meg csak sp1 el megy:((
    szval gyorsa help kéne!!!
  • Bakka
    #7274
    Nos, feltettem a tuzfalat! Nem tolt semmi foloslegeset a gep, bar nem tom, hogy most ezt konkretan tuzfal akadalyozza me vagy sem...
    Min1 lenyeg, hogy nem tolt!
    Ezen kivul: fel szeretnem tenni az SP2-t, de a live ubdate valami miatt vacakol...

    WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe (kb. 260 Mb)

    Ez az sp2 file? Ebben minden benne van? Nyugodtan felrakhatom?
    thx.
  • ollie
    #7273
    Ha nincs tűzfalad, egy friss xp install után csak percek kérdése, hogy feltelepüljön egy trojan a gépedre a neten keresztűl úgy, hogy nem is csinálsz semmit, csak online vagy.
  • nemcsakfeel
    #7272
    máshonnan nem tudsz tűzfalat + vmilyen vírusölőt szerezni? így utólag már elég szenvedés lesz leszedni a nyavaját..
    win újratelepítést ajánlanék, úgy hogy van netcsatlakozás előtt egy tűzfalad..
  • nemcsakfeel
    #7271
    zonealarm ingyenes verziója elég jó
  • Bakka
    #7270
    Most csatlakoztam fel (egyebkent freewebet hasznalok isdn-nel) es mar azonnal el is kezdett tolteni! Elkezdtem leszedni az etheralt, de hat irto lassu mert a hatterben tolt az a nyavaja!
    Tuzfalat nem hasznalok, de ugy latszik nagy hiba! Melyik a leges legjobb mostansag?
    Ja, es spyware gyilkos programot nemreg futtattam: Ad-Aware...
  • units
    #7269
    hijackthis log?
  • ollie
    #7268
    Biztos spyware/trojan telepűlt a gépedre.