25353
Whistler - Windows XP
  • fanatifo
    #7428
    csá!Lenne egy kis gondom!Használhatatlan az explorer intrnetem!Belépek és kiirja hogy szintaktikai hiba és utána ha beirok egy oldalt leblokkol mindent nemlenne gond ez mert Firefoxot használom de a chatprogramok nemennek pedig kellene!Mi a megoldás rá?Spyware és vírusprogramokat végigfutattam már párszor de semmit sem javult!!!
  • Mortel
    #7427
    Van egy mókás kis problémám(csak nemtok rajta nevetni).

    Felraktam az XP-t a sp1-et tűzfal vírusírtó, szükséges progi.. stb.
    Minden jónak tünt..

    Aztán:Felrakom a Norton ghostot, elmentem a helyes konfigot..
    na első tünet nem tudtam normálisan felrakni(ugyanezt egy másik gépre viszont igen). nem akarta crakelni.Jó legyen uninstall és újra.
    Második poén.Nem tudtam uninstallni.98% megállt és nem ment tovább.
    Harmadik poén:Eltüntek a cd meghajtóim... csakúgy hol volt hol nem volt..
    Negyedik a deamont se tudom uninstallálni..

    MI a f@sz lehet?? vírus? nem hiszem(Kaspersky). 5letem nincs.
    Vkinek?
  • DanyyX
    #7426
    Sztem használj mozilla firefox-ot vagy vmi mást, ami nem microsoft gyártmányú. Ha más böngészővel is gáz van akkor Lehet vmi vírus, spyware vagy ilyesmi.
  • nenad
    #7425
    tuzfal/virus csekker? szokott neha ilyet csinalni, de az is valogatja kifele/mifele gondolom.
  • GixEr
    #7424
    Sziasztok.
    Talalkozott mar valaki azzal a problemaval, hogy a netrol barmilyen anyag mentesekor az InternetExplorerbol (avi,zip,rar stb....) felmegy 100%-ra a processzorhasznalat es szinte az eger sem mozdul meg, majd egyszercsak magahozter es lementi par masodperc alatt. Letoltesvezerlovel semmi gond, csakhat sokszor nem az kapja el, hanem csak a sima mentes van.
    Valami tipp esetleg?
  • KViktor15
    #7423
    Okés sikerült megoldani az alaplapon rosszul volt bekötve. igaz erre magamtól is rájöhettem volna:D na mind1 köszi
  • Met
    #7422
    rosszul van bekötve vagy az aljzat nem tökéletes, nekem is mozgatnom kell néha a pendriveot, hogy használni tudja
  • KViktor15
    #7421
    Sziasztok segítség kéne remélem tudtok segíteni! Van 2 USB port a gép hátuljába az alaplapon és van kettő a házon. Ami az alaplapon van azt simán müxik akármit csatlakoztatok egyből felismeri , legyen az egér, kormány fényképező stb.., de ha a gép oldalába dugom be őket akkor azt irja ki h az USB eszközt nem lehet felismerni.:( eszközkezelőben jelzi mind a négy portot és mind a négy vezérlőt, de nem tudok semmit se használni, mert ugye érzékeli hogy ott van de nem ismeri fel. Sztetek mitől lehet? tudtok vmi megoldást?
  • ollie
    #7420
    Nem.
  • bogyoka
    #7419
    Sikerült helyreállítani, végülis most azt csináltuk,hogy minden cd és dvd-vel kapcsolatos progit töröltünk, meg stb., és mostmár jó, és műxik

    Köszike a segítséget végre szól a zene
  • Aspyrin
    #7418
    használj kasperskyt, ezzel én is szívtam nod32 alatt
  • Rózsalány
    #7417
    pedig annak segíteni e kellett volna :(( akko norton system works... több ötlet nincs - sajnos:((
  • bogyoka
    #7416
    azt már megcsináltuk, mikor először jelentkezett, és ugyanaz a probléma
  • Rózsalány
    #7415
    az eszközkezelőben távolítsd el a cd és dvd romot és indítsd újra a gépet:))) (mondja makkmag:D)
  • bogyoka
    #7414
    Volna egy problémám, segítség kéne.:))

    Az xp, a cd és a dvd illesztőprogramot nem tölti be, vagyis letíltja.
    A rendszereszközökben sárgán jelentkezik, és ezért nem tudom használni.:((
    A biosban jól van, látja.
    Az írja nekem egy figyelmeztető ablakocska, hogy " a windows stabilítása érdekében a cd és dvd illesztőprogramot letíltja" ezt az óra mellett szokta kiírni, minden bootoláskor.:((

    Mi lehet a probléma? :((
  • Mortel
    #7413
    thx. kipróbálom.
  • Vegas
    #7412
    mert olyan [email protected] lehet megtisztítani,letörölni se lehet...
  • Vegas
    #7411
    És most ezzel mit lehet csinálni???
  • sirdond
    #7410
    persze mind a 100-at?
    nem lehet vhogy másképp megoldani?
  • Met
    #7409
    Norton Systemworks
  • Mortel
    #7408
    Hui!
    Van egy kis problémám. (nem találtam neki megfelő topicot ezért írom ide)

    XP töredezetség mentesítő nem tudja töredezetség mentesíteni a gépem.
    Tud vki ajánleni vmi hatékonyabb progit vagy más megoldást?
  • Scape
    #7407
    Küld el magadnak a freemailos címre!
  • sirdond
    #7406
    hi
    vki segítene? az outlook express az összes bejövö levelemet leszedte a freemailból hogyan tudnám kiszedni az outlookból és visszarakni freemailba?
  • nagybajszu
    #7405
    A most telepített WinXP kellemetlen "szolgáltatásai", a felugró buborékok, rendszervédelmi riasztások ellen kaptam az xpantispy37_hungarian.zip programot.
    Leírná valaki, hogyan kell használni?
    Nem vagyok szakember.
  • DanyyX
    #7404
    Az lehet, nekem mediaplayer 9 ami alapbol van xp-be megjelenik, meg le is szedhető.
  • ollie
    #7403
    Szerintem letörölheted.
  • Turboman
    #7402
    Hi! Köszike a tippet meg csináltam, de érdekes modon nálam a mediaplayer nem jelenik meg. Lehet hogy azért mert nálam 9.X ver. a mediaplayer?
  • foxxi
    #7401
    Sziasztok!
    Csak egy kérdésem lenne!
    Tud valaki olyan programot amivel az IP címemet tudom elrejteni abszolute a külvilágtól?
    Vagyis pl: ha csetelek akkor ne lássa senki az IP-met, még adminse) tehát olyanra gondolok ami "fake" ip-t küld a lekérdezőnek!

    Van ilyen? (ha nagyon illegális kérem törölni)

    Köszi előreis!
  • Vegas
    #7400
    Hi
    Ha ezt letöröltem okozhatott valamit a winbe??Mert olyan fura lett...:P
  • gyűjtő
    #7399
    Szia Mindenki!

    Az utóbbi pár hozzászólástól eltérően nekem az a gondom, hogy a Widows XP öszetevőkhöz tartozó MSN Explorer-t helyreállítsam.

    Néhány hete a Windows XP alatt levő MSN Explorer-t frissítettem az 5.5-ös magyar nyelvű verzióval. Ezt követően minden rendben volt.

    Később az operációs rendszert is frissítettem és utána ismét megpróbáltam az MSN Explorer frissítését. A telepítésnél a kabinet fájlokat kibontotta, de utána a fájlok telepítésekor 11 fájl-t keresett.
    Az az érdekes, hogy ezeket a fájlokat a kabinetfájl kibontásakor láttam (nem tudom, hova bontotta ki és miért nem találja meg őket). A gépen az MSN könyvtárban csak egy programindító ikon található.

    A Fájlkereső program sehol sem találja őket.

    A keresett fájlok az alábbiak:

    mail.mar
    highcont.mar
    market.mar
    copymar.exe
    dw.exe
    logonmgr.dll
    custdial.dll
    csapi371.dll
    market.ini
    manifest.xml
    license.txt


    Ha a fenti információ alapján van valami ötletetek a megoldásra, örömmel várom.

    Röviden egy másik problémáról:
    A számítógépem indítása és bejelentkezése után az Eszköztárban a memóriarezidens programok közül csak néhánynak az ikonját találom (óra, egér, tűzfal stb.)

    Ha a bejelentkezés után kijelentkezem, majd a saját nevemen ismét bejelentkezem, akkor az összes program ikonja megjelenik.
    Azt szeretném tudni, hogyan indítsam a gépet, hogy a bejelentkezés után a jobb alsó sarokban minden általam várt programikon megjelenjen?

    gyűjtő
  • fifi
    #7398
    hi
    úratelepített Shutdown monster nem indul el...Hiányzik vmi CoolTrayIcon D6plus.
    Ez mi?
  • DanyyX
    #7397
    Media Playert, messengert, stb. ugy lehet legeccerübben kiirtani, hogy: 1.Megkeresed a sysoc.inf fájlt [C:\Windows\inf\sysoc.inf].
    2.Megnyitod a fájlt: Ctrl+h beirod hogy keresendő:hide
    3.Utána megnyomod hogy az összes cseréje.
    4.Mented a file-t és megnyitod a vezérlőpultot:Programok telepítése és törlése/windows összetevők és közte lessz a media player.

    Egyébként ezzel néhány más windowsos progit is ki lehet irtani a gépről.
  • lck
    #7396
    Van egy XPLITE 1.5 nevű progi amivel asszem le lehet szedni. ( Nem próbáltam, sőt szerintem az is lehet hogy váratlan negatív következményekkel járhat a dolog.) Mondjuk egy rendszermentés után megkockáztatnám.
  • Turboman
    #7395
    Hi Mindenkinek! Kérdésem a következő, hogy lehet a mediaplayert kikapcsolni vagy letörölni xp alol? Mert a PowerDirector-ral ossze akad. Elöre is kösz a segíséget.
  • lck
    #7394
    Na lassú voltam.
  • lck
    #7393
    Többek között iJenek vannak : Flashget, Reget, Getright, Internet Download Manager ... Ezek a letöltésvezérlők. Igencsak hasznos programok azoknak akik eztazt töltögetnek lefele a netről.
  • KViktor15
    #7392
    Okés már megvan a progi ugyhogy nem szóltam:DD
  • KViktor15
    #7391
    Hi all! Egyik nap töltöttem le vmit de lefagyott xp és utána nem birtam tovább tölteni mert meghibásodott. Haverom mondta hogy van vmi olyan program amivel le tudok vágni belőle mondjuk pár megát és akkor talán jó lesz és tudom folytatni a letöltést. Ti ismertek ijen progit? Előre is thx!
  • fifi
    #7390
    Na azért csak nem akkora baromság ha internetezni akarsz...
  • DragonRK
    #7389
    Már rég utánanéztem de szerintem az egy baromság.
    De nincs mitt tenni mert az a windowsal jár, és kell hozzá.
    Éljen Bill Gates.