25353
Whistler - Windows XP
  • Serpa
    #8110
    hűtő csere.
  • Gaba9
    #8109
    nekem is meleszik de aztmondják h nem annyira amitér az lenne a gáz de nemtom.te mit csináltál vele ??
  • Serpa
    #8108
    nekem azzal volt a baj.(vid kari melegedett)
    játék közben beállt a kép, gép újraindul.

    ilyen üzit nem kaptam.
  • Gaba9
    #8107
    de szentem igen de asz9ndják nem az a baj most pl ezzel a hibaüzivel indul ujra : A szolgáltatás (hpdj) a következő hiba következtében leállt:
    A rendszer nem találja a megadott fájlt.
    (az eseménynaploban irja ezt)
  • Serpa
    #8106
    nem melegszik vmi?
  • Gaba9
    #8105
    más táppal is ugyanezt csinálta :( meik a jo márkáju táp ??
  • ibrik
    #8104
    Nem biztos, hogy az az oka, mert - mint a másik topikban is írtam - SP2-vel nálam is fagyogatott a gép, amivel addig semmi probléma nem volt. Aztán visszaálltam SP1-re és megszüntek a fagyási gondok.
  • PetruZ
    #8103
    Az egyik lexarabb, legmegbízhatatlanabb típus...
  • tomo
    #8102
    ja igen, lehet hogy keves a tapero
  • Gaba9
    #8101
    arra utalsz h ehez a konfighoz kaki lenne a táp ? v mire ?
  • tomo
    #8100
    nem ismerem, de azt tom, hogy a 300Wos codegen csak 160Wot tud leadni, a 420Wos chieftec meg 400Wot.
    szal a kevesbe jo cuccok , nem adjak le a kivant/rairt teljesitmenyt.
  • Gaba9
    #8099
    mercury .. miért ? roxx ?
  • tomo
    #8098
    400 w os tap mifele?
  • Gaba9
    #8097
    Helo mki..
    Nagyon kellene segitség :( a probléma : a gépem eddig játékoknál fagyot 2-3pmre de mostmár sima alap winnél is ujrainditja a gépet :( mitöl lehet ez ?? nagyon kéne segitség mert megőrülök :(((((((((
    Alaplap cserélve,videokártya és ram tesztelve..
    AsusP4P800GDE,P4 2,6GHz,Ati9550Extreme,1024RAM,2db 160Gigás Maxtor Winyo,2Soundblaster 5.1digit,NEC DVD-iró,LG DVD-rom,400W-s táp>XP SP2
    lehet vmi xp-s faxság v vmi ötlet ?? plz
  • Met
    #8096
    lehet, jobbklikk a tálcán, eszköztárak, gyorsindítás, ezt már húzgálhatod
  • ibrik
    #8095
    Ahhoz is kell valamelyik windows vizualizációs kiegészítő progi.
    Meg vannak ilyen lehetőségek az explorer.exe-t helyettesítő/lecserélő litestep.exe-ben is - bár ezt nem nagyon ajánlom, mert nagyon lassú tőle a windows betöltődése.
    De ha jól emlékszem, az Office-nak is van ilyen bárhová helyezhető és bővíthető plusz tálcája, ha bekapcsolod.
    Valamint a régi SB Live! hangkártyámhoz adott szoftverben is volt ilyen.
  • DanyyX
    #8094
    Olyat lehet, hogy kipipálod a tálca zárolását a tulajdonságokban, és csak simán áthúzod a tálcát a képernyő tetejére, de azt hogy alul-felül legyen tálca, nemhiszem hogy meg lehet csinálni.
  • Balumann
    #8093
    Olyat egyébként lehet hogy felül is, meg alul is van tálca, és felül is lehetnek ilyen tálcára letett ablakok, meg eszköztárak?
  • Balumann
    #8092
    JEEEE tök állat. Köszi!
    haha
  • ibrik
    #8091
    Az önmagában nem fog működni, mert kell hozzá a Style XP
  • Balumann
    #8090
    Ja nem, mégsem
    Nem .theme fájlom van, hanem .msstyles fájl (azt írja rá hogy Windows képstílusfájl)
    Azzal is lehet vmit csinálni?
  • Balumann
    #8089
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ De láma vagyok!
    a megjelenés tulajdonságaiban megtaláltam a Témákat, csak a tallózást nem vettem észre
    Köszi a segítséget.
  • Zombye
    #8088
    Tévedtem nem mentek össze, csak "súrolták" egymást.

  • Zombye
    #8087
    Szervusztok!

    Háát felraktam ezt a "SP2"-t de már leszedtem egy párszor, mert a net annyira belassul, még kikapcsolt tűzfal mellett is, hogy az már botrányos. Mind IE, mind Opera alatt.

    Én elsősorban Operát használok, mert azzal teccés szerint tudok nagyítani, ami az én alig/rövidlátásom mellett nem elhanyagolandó tényező.

    Szerintetek mi lehet a baj?

    IP cím?
    DHCP szerver?

    Ja, rúteren lógok! Lehet, hogy ez okozza a gondoot?

    Kérlek segítsetek!

    Köszöet.

    ui:

    Épp most csattant két hülye a szentendrein. Mi a rákért kell úgy száguldozni!
  • ibrik
    #8086
    Egyébként mindegy, hogy hová teszed a letöltött témát (meg az is mindegy, hogy SP1 vagy SP2), mert ahogy mondtad a "megjelenés"-nél, vagyis pontosabban a "Megjelenítés tulajdonságai"-nál a "Témák"-nál lenyitod a témalistát, és innen két eset lehetséges:
    - ha odamásoltad a témát, ahová mondtam (#8083), akkor az új témát ott találod a listában
    - ha máshol van a téma, akkor ugyanebben a lenyíló listában válaszd a "Tallózás..."-t és add meg neki, ahol van.

    Megjegyzés: Egy windows téma általában vagy csak egy "*.theme" fájlból áll, vagy a "*.theme" mellett van egy hozzá tartozó mappa is ugyanazon a néven. A lényeg, hogy a témafájlnak a "C:\WINDOWS\Resources\Themes\" mappában a helye és a hozzá tartozó mappa is ebbe a téma mappába kerüljön.
  • Balumann
    #8085
    Ha bemásoltam a "C:\WINDOWS\Resources\Themes\" -ba, utána mit kell csinálni?
    Windows XP SP2-m van
  • Balumann
    #8084
    Beraktam oda, de nem tudom aktiválni a témát
    Úgykéne nem, hogy az asztalra tulajdonságok, és megjelenés, nem?
  • ibrik
    #8083
    XP-ben a témák helye: "C:\WINDOWS\Resources\Themes\"
  • Balumann
    #8082
    Nekem vannak témáim, csak nem tudom hogy kell őket betenni. Tudna vki segíteni?
  • [HUN]PAStheLoD
    #8081
    valószínűleg mert egy bugos szar , de próbáld meg újrainstallálni a pandát, ha zavar hogy a SecCenter-ben nem mutatja.. szerintem csak tiltsd le a sipákolását, a panda anélkül is tudja a dolgát..
  • [HUN]PAStheLoD
    #8080
    deviantart-ról ... vagy http://www.wincustomize.com/ -ról ..
  • sirdond
    #8079
    honnan lehet jó témákat letölteni a themexp.org-on kívül???
  • gyűjtő
    #8078
    #8073; #8074

    Köszönöm a segítséget.
  • Gladiator
    #8077
    fent van a gépen a panda antivirus, eddig semmi baj nem volt, most viszont az xp azt írja ki, hogy nincs vírusírtó a gépen, pedig a frissítése napra fontos. mért nem találja?
  • DirtyPio
    #8076
    hi, azt akarom kerdezni, hogy van-e olyan progi, esetleg lehetoseg amivel le tudom torolni azokat a programreszeket, amiket nem uninstalaltam. Mondok egy konkret peldat: felraktam az alchol 120%-ot es nem jelent meg a control panelbe az uninstalalasi lehetoseg, es en csak ugy lazan letoroltem, es utana mikor meglattam az uninstal exe-et a start menube mar nem tudta letorolni. Nem tudom ujra rakni a progit, es ez az, mert nem tudom elinditani nelkule a Byond Divinity-t bar ez vele sem ment, ha esetleg ajanlotok egy mas progit, amivel egy *.mdf file-t imageba be tudok rakni egy virtualis meghajtoba az is megfelelne.
  • nemcsakfeel2sch
    #8075
    Mitől lehet ODBC hibám???
    Rámegyek a sajátgépre, vagy a startmenü kikapcsolásra, akkor feldob egy ablakot, odbc error,..
    Honnan tudok patchet leszedni???
  • ironmaiden
    #8074
    Ehhez nem kell közvetlenül a registry-ben buherálni:
    Töltsd le ezt a programot
    Ingyenes, magyar nyelv is van benne:
    http://members.lycos.co.uk/codestuff/StarterSetup.zip

    Indítás után van benne egy fül:Indított tételek
    Itt mindent ki illetve be lehet kapcsolni illetve akár törölni is pár kattintással.
  • DanyyX
    #8073
    Nemtudom mennyire értesz a registryhez [Start/Futtatás/regedit.exe]:

    HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run
    HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/RunOnce
    HKLM/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/RunOnceEx
    HKCU/Software/Microsoft/Windows/CurrentVersion/Run

    Ezekben a kulcsoban lévő bejegyzések is betöltödnek rendszerinditaskor.
    Egy bejegyzés, az egy futtatható fájlra/folyamatra mutat.
    A név alapján be lehet azonosítani általában.
  • gyűjtő
    #8072
    Szervusztok!

    Azt szeretném, ha a a gép indítása után a memóriába csak a gép működése szempontjából lényeges programok töltődnének be.

    A Start>Futtatás(msconfig)>Rendszerkonfigurációs segédprogram ablak>Automatikus indítás fül alatt kijelölhetem az indításnál betöltődő programokat.
    A Norton SystemWorks System információja szerint a fentieken túl még számos program betöltődik.
    Van-e lehetőségem az indításnál betöltődő programok számát a fentieken túl csökkenteni, vagy azok már az operációs rendszerhez tartoznak?
  • Serpa
    #8071
    gondolom nem.
    mert találtam egy build 3810 -est is.