25353
Whistler - Windows XP
  • Dj Faustus #23673
    Ingyenes alternatíva: OpenOffice.
    Érettségin elfogadják - az alap- középfokú oktatásban tanultakhoz bőven elegendő.

    Ha meg mindenképpen warezolni akarsz, irány a fájlmegosztó hálózatok világa - torrent, eMule, DC++,...

  • 94mike
    #23672
    Sztem ide tartozik..kellene nekem 1 program,a microsoft word..amit számtek órán szoktak a diákok használlni,nos én ezt megis találtam google-ban,de azonban 1 képnézegetőt kapok..valami viewer,nekem ez a szerkesztő kéne..remélem értitek hogy mire gondolok! aki tudna nekem segíteni,annak a levelét pm-ben várom,köszönöm!:D
  • kovba
    #23671
    Holnap ránéz egy nálam hozzáértőbb haver.
  • Zsolt01
    #23670
    Termék kulcs kicserélése és akkor elvileg jó lenne.
    Ha érdekel szólj és Privátba ....
  • kovba
    #23669
    igen, köszi, valamiért nem működött, újrahúzom.
  • RelakS
    #23668
    xp-t lehet usb-s vinyóra telepíteni?
    Melós laptopnál feltelepülni még feltelepült, de utána az indulást kb 3 másodperces vakarózás után kék halállal jutalmazza
  • computerguru
    #23667
    Már irtam neked,nem olvastad? 23654
  • Puhos
    #23666
    Akkor itt az ideje lassan beruházni egy Windows 7 Home Premium 64 bit-re, persze eredetire.
  • lolSL
    #23665
    Végleg szakit az XP-vel a microsoft.
  • kovba
    #23664
    Az lesz, köszi. Ez a csótány sajna csak XP-t bír.
  • BenceYCE
    #23663
    Húzd le a legújabb Xp-t és akkor nem kell szaroznod vele. Amúgy is volt bőven probléma a rengeteg frissítés eszközlésével, érdemesebb egy SP3-mal integráltat feldobni. Keresd a Carlosca féle 2009.04.16.-án kiadott verziót, az tuti jó. Ha meg elbírja a géped, inkább Win7-et használj, mert az XP felett már jócskán elhaladt a kor.
  • kovba
    #23662
    Rátaláltam, és köszönöm. Letöltöttem a progit, de az SP1 még mindig nem akar felmenni az XP-re (érvénytelen termékkulcs...)
  • BenceYCE
    #23661
    Nem zavar, h érkezett egy üzenet a postaládádba?
  • Evin
    #23660
    Google
    Mivel elég kicsi, nem-torrenten előbb megtalálod.
  • kovba
    #23659
    Köszi a válaszokat, csak az istennek nem találok élő torrentet WGA crack-hez. Valaki tud egyet?
  • Zsolt01
    #23658
    Egy ismerősnél úgy jártam, hogy Videokártya (Nvidia) drivert feltettem, gép újra indítás után (jelenség mint nálad talán) telepítőt újra indítva gép újraindulás és jó lett.
  • Evin
    #23657
    Szedd le, újraindítás, rakd fel megint, újraindítás.
    Ha így sem jó, rakd vissza a régit.
  • blitzkrieger
    #23656
    Help!
    Segítsetek.A gépemen NVIDIA GeForce 8800 GT van 182.06 ezzel a driverrel.
    Megpróbáltam frissíteni erre 260.99 WHQL.Minden rendben ment a gép újra indult de a képfelbontás a legalacsonyabb lett és nem tudok állítani rajta.Mit tegyek???
    Köszönöm a válaszokat és a segítséget előre is.
  • Puhos
    #23655
    Vagy meg kell venni eredetiben és nincs ilyen gond!
  • computerguru
    #23654
    XP Eredetiség crack kell neked!Utána simán felkell,hogy menjen a Service pack 1,a 2 azért nem megy fel,mert az 1 hiányzik.A 2 után ajánlom a SP3-at!Ezt még fel kell hogy rakjad!
  • exodus2
    #23653
    Én professionalt ajánlok mindenkinek, ahhoz van mennyiségi kulcs, és nem kell kínlódni crackelgetéssel.
  • BenceYCE
    #23652
    Google a barátod...
    Windows Genuine Advantage crack
  • kovba
    #23651
    Üdv,

    a fennlévő (kalóz) XP-mre szeretném feltelepíteni a Service Pack 2-t, de azt írja, ahhoz előbb az sp1 kell, ami viszont nem megy rá az illegális termékkulcs miatt. Van más megoldás mint újratelepíteni az op. rendszert (mondjuk az XP sp3-as változatával)?

    Előre is köszi a választ.
  • blekike
    #23650
    üdv
    mit jelent a magyarul a services.msc-ben taslálható Riasztás nevü szolgáltatás?
    haletiltom akkor pl. nem fogok msn üzeneteket kapni?
    és mivan ha letiltom a Rendszeresemény jelzését? akkor pl. msn üzeneteket és windows hibaüzeneteket sem fogok kapni?
  • akyyy
    #23649
    valaki le tudná irni lépésről lépésre mit kell csinálni ahhoz, hogy xp-n megosztanám a netet wifin keresztül, egy win7-es gépre?


    előnyben részesített hálózatoknál csináltam eddig, titkosítás nélkül, majd a két laptopra egyszerre csatlakozva csatlakozik is, de mégse látja egymást a két kép. és igy még internet se nincs.
  • cash888
    #23648
    Köszi szépen, ez tényleg működik! Sikerült visszaállítanom a cuccokat!
    A tanulság számomra: mindig csináljunk biztonsági mentést a fontos dolgokról! :P
  • BenceYCE
    #23647
    Ja és ne másolj rá semmit, ne csinálj vele semmit, amíg a progi nem látta.
  • BenceYCE
    #23646
    GetDataBack for NTFS
  • cash888
    #23645
    Nos, sikerült nagy nehezen a C-re felrakni a windows-t. D-n megmaradtaka a cuccok, az E meghajtót viszont csak formázás után hajlandó megnyitni, szóval azok a cuccok elvesztek... :S
    Vagy van olyan progi, amivel vissza lehet állítani pár dolgot formázás után is?
  • Zsolt01
    #23644
    Nem kellett volna C partíciót törölni!
    Elég lett volna Formázni lassan!
  • SzocsA
    #23643
    nincs is ekkora internetkapcsolatom!
    nem konvertálok semmit.
    kb két hete
    vipre vírusirtóm van, lehet rosszul állítottam be! ha mindent naplózna lehet így foglalja el a helyet?
    és állítottam

    vagy lehet azóta mióta állítottam a virtuális memórián! C-n van ahol az XP
    és 512-2024 es mérettel!
    a rendszerindításnál az msconfig-nál a system.ini és a win.ini-nél ki vannak véve a pipák!

    a baj az hogy megvan a ccleaner használom de max 100mb tisztít meg! és a lemezkarbantartó sem segít! már próbáltam ezeket!
    csak akkor jön vissza az eredeti szabad lemezterület ha újraindítok!

    amúgy volt olyan problémám is hogy lent az óra mellett megjelent a lemezkarbantartó ikonja ráklikkeletem és automatikusan elkezdte tömöríteni az f meghajtómat amin játékok vannak kb 40 GB
  • gergely1991
    #23642
    nem muszáj c-n lennie lehet máshol is...
  • Dj Faustus #23641
    Hm, milyen program csinálhatja ezt? Töltöttél le talán valamit 2 órán keresztül folyamatosan 3 Mbps-al? Vagy videót szerkesztesz? Mióta tapasztalod ezt?

    Windirstat - ezzel a progival megnézheted melyik könyvtár mennyi helyet foglal.
    Process Monitor - ezzel pedig figyelheted, hogy melyik futó program mit csinál. Amelyik sok lemezírást végez, az csinálja valószínűleg a gondot.
  • gergely1991
    #23640
    nagy fájl esetén a vírusirtó is leveheti (rövid időre).
    nem konvertálsz valami filmet vagy nem mentesz el valamilyen projektet?:S
    addig is használd kedvedre a lemezkarbantartót...
  • cash888
    #23639
    Na csak letöröltem a Windows-t, a C: meghajtó partíciójával együtt. Van még egy D: és egy E: partícióm is, azon vannak a fontos cuccaim. De valami baj történt, ugyanis a C: partíció törlésével a D: vagy az E: átvette a C: betűjelét és ha a Windows telepítőben új partíciót hozok létre, akkor D: vagy E: betűjelet kap. Ez pedig nekem nem jó, a Windows-nak a C-n a helye. Erre van valami megoldás?
    Előtte Ubuntu Linux is volt fent a Win mellett, lehet az kavart be valamit...
  • SzocsA
    #23638
    jó ezt tudom de! 2 óra alatt lecsökken 20 GB ról 0 ra?
  • Dj Faustus #23637
    A szabad hely csökken rajta?
    Például ha azon a meghajtón van a profilmappád (Documents and settings mappán belül), akkor például oda kerül a böngésződ gyorsítótára, az ideiglenes állományok; ott vannak még a Windows XP frissítései; a rendszer-helyreállítás állományai; a programok alapestben a Program files mappába kerülnek.
    Lehet takarítani - erre van a Lemezkarbantartó, vagy külön alkalmazásként a CCleaner.
  • SzocsA
    #23636
    mitől van az hogy a C meghajtón ahol az XP van folyamatosan csökken a mérete?
  • Zsolt01
    #23635
    Lemaradt!
    rendszergazda jelszót ha kér akkor csak enter bill. leütés
  • Zsolt01
    #23634
    "Próbáltam azt is, hogy bootolok windows telepítőlemezéről és rámegyek a javításra, de kéri a rendszergazda jelszavát, olyat meg nem is adtam meg a telepítésnél."

    Az mindegy, hogy nincs jelszavad, attól még kérdezi.
    Nem kell foglalkozni vele !!!
    Xp cd boot/javítás/beírni:
    1-es szám - enter
    chkdsk /r - enter