25353
Whistler - Windows XP
  • units
    #8390
    Köszönöm nem kérek csokit, már nagycsoportos vagyok és tudok kérdezni.
  • Pip Boy
    #8389
    Hali! Hogyna lehet kivenni a Pop-up blockert kikapcsolni? Mert símán nem megy?
  • ollie
    #8388
    A sztratum réteget jelent (pl régészetben), de nem tudom hogy jön ez ide. Esetleg átkerültél egy másik dimenzióba? :)))
  • izb
    #8387
    Van ilyen sajna.
    Próbáld a másik időkiszolgálot a listából.
  • Caby
    #8386
    Sziasztok tudna nekem valaki segíteni ez mitől is lehet?
    Egyáltalán mi a lócici az a sztrátum?
  • DarkGhost
    #8385
    Nagyon is lehetséges.
    Töröld le. Én nem használo mert szerintem nem jó. Bár sok dÍjat nyert.
    Inkább használj McAfee 6 Plus -t. Az sokkal jobb és átláthatóbb.
    Ha be akarnak törni ugyis betörnek szal szerintem mind1 mit használsz.
    Az a lényeg hogy ne add meg az esélyt hogy betörlyenek.
  • tomo
    #8384
    siman lehet.
  • Crazyn
    #8383
    Routert nem akarok venni, mert nincs rá lóvém, meg az bassza a csőrömet, hogy kb 2-3 telepítéssel ezelőtti windózomon gond nélkül ment a net és fájlmegosztás.
    Egy furcsaság ma derült ki: a net nem megy a másik gépen (böngészés, ftp, levelezés, stb), de a Skype az vmiért átmegy. Nem lehet, hogy a ZoneAlarm Security Suite tűzfala szarakszik?
  • ibrik
    #8382
    Nem valószínű.
    A rendszervisszaállítási pontok a "C:\" partíción tárolódnak egy rejtett rendszermappában.
  • Serpa
    #8381
    igen.
    de kéri, hogy rakjak be egy kis floppyt.

    nem a floppyról akar javítani?
  • ibrik
    #8380
    Az XP telepítő CD-jéről kell boot-olni a gépet és annak a menüjében megtalálod (ahonnan a telepítést is el lehet indítani).
  • Serpa
    #8379
    nem tom mi kell, akkor ha automatikus helyreállítást akarok elvégezni.
  • DarkGhost
    #8378
    Tegyél fel egy kaspersky -t.
    Azzal mindent megtalálsz. Lehet hogy még fenn van a trójai csak nem mutatkozik még. Ezért trójai :P
    Azt hogy e neted eltünt normál módbol nem tom miért lehet. De ha fenn van még a trójai akkor sztem ott van a gond.
  • Trade
    #8377
    Hi'
    A multkor irtam hogy volt egy trojai a gepen.
    Felraktam 3(!) antispywire programot es vhogy
    sikerult megszabadulni tole.A gond most az hogy nincs netem,
    tiszta szerencse hogy csokkentett modban van.Probaltam a regeditben
    utannanezni hogy van -e vhol bejegyzes a torolt trojairol de nincs.
    Nem ertem hogy most miert nincs net normal modban?
    Remelem tud vki segiteni.elore is koszi
  • ollie
    #8376
    Miről akarsz biztonsági mentést?
  • Serpa
    #8375
    floppy -ra mit rakjak, ha biztonsági mentést akarok készíteni?
    mik a legfontosabbak?
  • ollie
    #8374
    Hogyha nem az eredeti seriallal ahsználod, nem lesz jogtiszta, ugyanis nem a cd, hanem a serial teszi jogtisztává. Ha valaki odaadja neked a saját jogtiszta serialját, akkor már az övé sem lesz jogtiszta a továbbiakban. Tehát egyetlen megoldás, hogy megtalálod az eredetit, de amúgy is rajta kéne lennie a matricán, amit a gépre kell ragasztani.
  • oroy_
    #8373
    AutoPatcher 2005 March , az oszes updates szepen telepitheto.
  • martinfjord
    #8372
    Hi!!! SOS help kenne pliz, itt ulok faterom jogtiszta XP-jevel fel kell rakjam egy gepre es nincs meg a tokja!!! leci valaki dobjon meg egy MAGYAR XP Professional serialal!!! (ha warez xp lenne mar reg kimasoltam volna az nfo-bol... sajna telleg legal a cd:( THNX!
  • tomo
    #8371
    router, es tobb mint 2-3 inkabb 6-8 nal kezdodik.
  • DarkGhost
    #8370
    Meg lehetne azt csinálni, hogy veszel egy rootert és abban mindent meg tudsz csinálni.
    Abba bedugod a netkáblt, és utánna elosztod kétfelé a netet. Így megy a fájlmegosztás is és a net is. Nállam legalábbis így van.
    Egy rooter kb 2-3000Ft.
  • Crazyn
    #8369
    #8317-ben pls help
  • DarkGhost
    #8368
    De, ha van egy másik gép is a közelben...Arról bootols
  • ffxi
    #8367
    Nem lehetne vhogy az XP-t gépről telepíteni? Úgy gyorsabb, nem? Köszi!
  • DarkGhost
    #8366
    Ez nekem is előjön néha avant browserben, de ha F5- el frissítem az oldalt, akkor átalában megjavul
  • Kandurex
    #8365
    Az mitől lehet, hogy néha böngészés közben nem tölti be a kisebb képeket (pl. logo, ikon stb. stb) csak ki piros X -el, mintha nem lenne...? Pls help!
  • Met
    #8364
    a Ghostal sztem lehet csinálni boot lemezt és ott már tudsz mahinálni mit mire tegyen
  • Crazyn
    #8363
    én a dos-os verzióját használtam eddig, de vmiért nem tetszik neki az NTFS (vagy a 64 bites proci)
  • Crazyn
    #8362
    én is ezt csináltam legutóbb, de annyi programot kell felraknom, hogy rohadtul unom
  • Met
    #8361
    Nekem évek óta ghost van a d-n a c-ről, ha valami gebasz van 20 perc alatt ott a tiszta win, beállított progikkal.
  • DarkGhost
    #8360
    ezzel megfogtál..
    Én azt csinálom hogy a 200GB-s vinyót elosztom 3 partícióra és amikor szarakszik a XP akkor csak a c-t formázom és ujratelepítek minden progit.
    Az adatokat persze átmentem a cről a többi partícióra.
    A mai vírusok melett jobban jársz ha formázol.
    A c-n kívüli partíciókat a vírusok 95%-a nem támadja. SZerintem.
  • Crazyn
    #8359
    Ti milyen rendszervisszaállító progit használtok? (Norton Ghost-on kívül)
    A legújjabb Ghost-ban hogy lehet azt megcsinálni, hogy lementem a rendszerparticiót egy másik particíóra, és azt vissza akarom állítan, de nincs muködo rendszer a gépen. Van vmi bootolható ghost vagy vmi?
  • Crazyn
    #8358
    #8340-ban
  • DarkGhost
    #8357
    miben?
  • Crazyn
    #8356
    nekemis segítsen vki pls
  • North
    #8355
    Nem mondom, hogy nem örülnék egy újnak, de először is totál le vagyok égve. A másik, hogy az esetek több mint 90%-ában netezésre, zene hallgatásra, filmezésre, tanulás céljából használom. Arra pedig tökéletes ez is. Sőt bármilyen meglepő, még játszani is tudok rajta:) pl. mohaa, cs, cm, nba2003, heroes4, diablo2 stb.
  • DarkGhost
    #8354
    Asrock P4I45GV
  • DarkGhost
    #8353
    Na ezzel megfogtál :P
    Valamelyik a 2 közül :D
    Pill és megnézem
  • Met
    #8352
    Asrock vagy Acorp alaplap?:)
  • DarkGhost
    #8351
    Gondoltál mostanában új gépre??? Fateromnak most hoztunk ki egy gépet 26.000-ből. De úgy hogy a vinyó meg a cd-olvasó maradt. Elég jól is megy. 2000Mhz 256ram/333Mhz Ascorp alaplap, ésegy 1szerű ház.
    Csak azért szólok mert most még el tudnád passzolni egy olyan embernek aki nem nagyon ért hozzá és megér neki kb 6000ft-ot.