25353
Whistler - Windows XP
  • PetruZ
    #8910
    Á, azért nem ennyire durva a dolog, de a biztonságiak idővel - és elég hamar - kiszúrják az őgyelgőket. Mivel 5 km-es körzetben nincs lakóház, csak erdő, meg pampa, nem is a főúton van, hanem mellette, hamar szemet szúr az ilyen.
    Tegnapelőtt is két lepukkant, román rendszámú autó volt a parkolóban, népes familiával, nem tudom, mit csináltak ott (szemre úgy tűnt, csak behúzódtak pihenni az árnyékba, vagy vártak vkire, nem tudom), de mikor mentem hazafelé, a rendőrök két autóval is ott voltak, és erősen igazoltatták őket. Mondjuk mostanában jobban figyelnek minden apróságra, érthető okokból (ld. pl. London)...
  • units
    #8909
    lelőnek
  • Met
    #8908
    megállok az utcán és bambulok az erőműre, elvisznek a zsaruk?
  • Imremagdi
    #8907
    valamit csináltam és most azt mondja hogy eredeti a winfos-om

    hm... ezt itt töltöttem le, de a leírás szerint leee volna még egypár lépés..nekem már az elinditástol müködött :D
  • PetruZ
    #8906
    Max. kívülről nézhettétek volna meg, mert legalább egy nappal előtte be kell jelentkezni a látogatáshoz. :) A kint kószáló bámészkodókat meg hamar kiszúrják a biztonságiak, vagy a rendőrök, aztán jön a kérdezz-felelek. :D
  • ibrik
    #8905
    Én egyszer utaztam arrafelé barátokkal.
    Gondolkodtunk rajta, hogy balraforduljunk-e megnézni a magyar atomot, de a Velencei-tó jobban "felvillanyozott" minket, így inkább jobbrafordultunk...
  • Imremagdi
    #8904
    én meg a könyvtárba dolgozok informatikusként

    kár mert a széria szám cserével egyre szarabb az xp-ém:(
  • PetruZ
    #8903
    De igen, február óta itt dolgozom (igen, az erőműben). :)

    Hogy on is legyek: a közismert, közkézen forgó azonosítók egyre nagyobb hányada már nem működik / le van tiltva...
  • Aspyrin
    #8902
    disz iz láv
  • Imremagdi
    #8901
    te igen paks

    miért te is ?

    aztaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • PetruZ
    #8900
    OFF: Ne már, csak nem paksi vagy te is? :)
  • Imremagdi
    #8899
    ja, de mire cseréljem ki? van egy jó szeria számod ? [email protected]
  • Torta
    #8898
    Próbáltad kicserélni a serial számát?
  • Imremagdi
    #8897
    xp segitsetek hogy verjem át ezt a szart ?
  • lck
    #8896
    Mégis csak jó ez a win 2000 - Hitelesítés OK ! :D
  • Imremagdi
    #8895
    ja azt hittem már van is törés hozzá :(
  • ibrik
    #8894
    Majd megoldja ezt is valaki idővel.
  • Imremagdi
    #8893
    hogy lehet átverni ezt az elenörzést? mert nekem illegális szeria számot ir ki ! help !!
  • Torta
    #8892
    Ezért kérdeztem, mert nekem is corporate-s van, csak nem tudom, hogy azok között nincs e letíltott serial.
  • PetruZ
    #8891
    Az aktiválás nem feltétel a corporate kulcsok esetén, mégis jogtiszták. :)
  • ibrik
    #8890
    Egyébként egy XP (vagy bármely más szoftver) akkor legális, ha a CD eredeti (gyári), megvan a szoftver doboza a jogtiszta sorozatszámmal, aktiválva van, stb stb...
  • ibrik
    #8889
    Hehhheee...

    Beleütköztél te is a WinUpdate legújabb f@szságába, mi?
  • Torta
    #8888
    Hogyan lehetne megzézni egy xp-ről, hogy legális e. (Persze úgy, hogyha nem az ne legyen gond belőle )
  • PetruZ
    #8887
    HiJackThis log kellene, abban benne vannak a browser helper-ek is, és vszleg látszana, mi van.
  • PetruZ
    #8886
    A WinUpdate oldalon, a Custom telepítési mód után, a menüben balra van egy olyasmi, hogy "administrator mode", vagy mi a túró (most nincs előttem). Na, azzal pont ezt lehet megcsinálni (azaz csak letöltés, install nélkül). Ami már a gépen installálva lett a WU-val, abból már nem tudsz újra installert csinálni (telepítés után törli a fájlokat).
  • ibrik
    #8885
    Van-e megoldás arra, hogy a már letöltött/telepített biztonsági frissítéseket ki lehessen úgy menteni, hogy az XP minden egyes újratelepítése után ne kelljen a WinUpdate-en guberálni utánuk, mindig a letöltődésükre/telepedésükre várakozni??? - nem beszélve a számos restartról...
    A MisterXP-n keresgéltem az információt erről, de ott nem találtam semmit.
  • PeeTeR
    #8884
    ez mi a francert van? (nem lett feltelepitve az IE kiegeszites, megis irogatja idonkent) plussz nem mindig erre hivatkozik (Acrobat IEHelper) hanem szokott mas programra is. Raadasul total uj a windows es jol mukodik

  • magus
    #8883
    talalkozott mar vki olyan problemaval, hogyha megakarnek nyitni egy videot egy bongeszoben, marmint ami az oldalba van beleagyazva, akkor leall hibauzenettel a bongeszo? fuggetlenul attol hogy ie vagy firefox mert mindkettovel csinalja
  • Frank99
    #8882
    igen, és müxik gyönyörűen....
  • tudatlanka
    #8881
    igen :D

    semmi gondom bajom nem volt vele....igaz az xp-m legális....
  • Punker
    #8880
    próbálta már valaki az új winupdate rendszert?
  • Torta
    #8879
    kaptunk proxyt is, azzal elértük, hogy mennyen az intranet...
  • PetruZ
    #8878
    Ott valami beléptetőszerveres (gondolom, vmi domain-es dolog működik, ha már ilyen nagy hálóról van szó), proxys dolog lesz. Ehhez a részéhez sajna nem értek.
  • Torta
    #8877
    LAN-on csatlakoznak a gépek, egyébként országos rendszer. Az intranet működik, de az internet nem, pedig van jelszó amivel menne, csak nem ugrik fel az ablak, hogy beírjuk :((
  • PetruZ
    #8876
    Katt ide.
  • PetruZ
    #8875
    Nem írtad, hogy milyen a kapcsolódás módja. Dial-up-jellegű esetén kettő füllel odébb, a Connections alatt, a felső részben tudod ezt megoldani. Ha nem a gép tárcsáz, akkor meg az alsó rész a LAN settings gomb mögött.
  • Torta
    #8874
    Lenne egy nagy gondom, van a cégnél egy nagy hálózat, volt egy gép, amin lecseréltük az NTt XP Profra. Régen az volt, hogyha internetezni akartunk, az explorer feldobott egy ablakot ahol be lehetett írni a felhasználónevet és jelszót. Az XP-nél az istennek sem tudjuk előhozni. Nem tudja valaki hogy kell? (Az internetbeállítások-bíztonsági fülnél - az egyéni szintnél az van bejelölve, hogy kérje a jelszót, de nem teszi.)
  • Zozo76
    #8873
    Az egyik merevlemezem rendesen tele van, es a Windows allandoan nyekereg hogy megtelt. Ki lehet ezt valahol kapcsolni?
  • akyyy
    #8872
    nemjó, a célgépen sajnos azt írta ki telepítés közbe hogy nem eredeti winfos, szal szopacs! erre ki mit tud segíteni, mit tölsek le??????:S
    /elég érdekes, mindenhol körbe eredeti cd-k, sims 1, 2-ők, fifa 2005, half life és condition zerok (mellesleg net nincs, mégis CS!) , és pont az XP illegális, :DDD
  • ironmaiden
    #8871
    Az arial fontok rajta vannak az xp telepítőlemezén az i386 könyvtárban.
    arial.tt_ néven
    Kiterjesztést át kell nevezni cab formátumra és ki kell csomagolni pl. winrar-ral stb.