25353
Whistler - Windows XP
  • Bendegoose
    #9190
    http://www.netacademia.net/tudastar/articlepage.aspx?upid=6612

    itt írnak valamit a pagefile-ról...
  • Sheva
    #9189
    köszi majd megnézem de az infóba semmi sem volt mármint a skin infójába :SSSS
  • Frank99
    #9188
    olvasd el a letöltési oldalon, mert soxor nem teszik bele mondjuk az ikonpackot, meg a wallpapert sem, azt máshonnan kell letölteni....
  • Sheva
    #9187
    de LOAD THEMES erre mentem és a tálcát illetve a hátteret meg az ikonokat nem töltötte be csak ilyeneket h óra hőmérő notesz...
  • Frank99
    #9186
    sztem a letöltött skint be kell tölteni.
    Load Theme vagy valami hasonló...
    az alapban elinditva valoban csak az alap töltődik be....
  • PetruZ
    #9185
    Ilyen formában: nem. De az igaz, hogy úgy egy giga felett már jóval kisebbre lehet (max. pár száz mega) venni, esetleg meg lehet próbálni teljesen kikapcsolni is, de ha van beállítva, akkor az XP használni fogja, akármennyi memória is van a gépedben.
  • Bendegoose
    #9184
    Hi
    azt hallotam, ha van 2GB ramod,. akkor nem kell pagefile-t használni.
    ez létezik?
  • Sheva
    #9183
    nekem az a kérdésem lenne hogy:

    találtam netem XP skineket itt
    letöltöttem hozzá azt a desktopX nevű progit amivel belehet tenni a kivánt skint.. na de hiába teszem be nem úgy jelenik meg ahogy kell csak pl: egy órát tesz be de a tálcát meg a hátteret meg az ikonokat nem változtatja meg...

    valakinek vmi megoldás?
  • Zozo76
    #9182
    Koszi!
  • stratoman
    #9181
    Nézd meg Ezt.
  • Zozo76
    #9180
    Sziasztok!

    Mostanaban eleg gyakran hal le a gepem ezzel a hibaval: "BAD POOL CALLER".
    Eleg idegesito hogy reggel bekapcsolva a monitort, latom hogy ejjel valamikor beadta a kulcsot es csak feleslegesen ette az aramot, nem mentek a letoltesek.
  • tomo
    #9179
    tedd el a mobiltelefonod a gep kozelebol.
  • Met
    #9178
    mint ahogy már korábban is válaszoltak neked
    #9155
  • BaliBoy
    #9177
    Sziasztok! Valaki tudna nekem tanácsot adni, hogy mit lehet tenni az ellen, hogy miután feltelepítem az SP2 az egér néha "elmászkál"?
  • Met
    #9176
    LOL
    megjelent? csak úgy magától? azt azért nemhiszem:)
    milyen progit raktál fel mostanában? nem lehet, hogy annak a része?
  • marsu
    #9175
    Hy all.

    Megjelent a gépen ez a program. Nem tudok tőle semmit csinálni, de azt mondja tele vagyok vírussal!!
    Mit csináljak??
  • Dodo55
    #9174
    Már nem érdekes megoldottam.
  • Dodo55
    #9173
    Van egy gondom. Amikor elindítok egy install shieldel készült telepítőt, akkor azt írja ki, hogy invalid drive B:. A régi gépem winchestere b: hálózati meghajtó volt. Gondolom ettől van valami gond.
  • DanyyX
    #9172
    Crosslink kábellel kötötted őket össze?
  • Bakka
    #9171
    Hello!
    A problemam a kovetkezo!
    Ossze szeretnek kotni ket szamitogepet halozatba, egy hagyomanyos PC-t es egy Laptopot! Mindketton XP PROF SP2 van! Csinaltam mar ilyet de most valamiert nem megy...
    Ha kulon kulon csatlakoztatom oket az internetre (LAN), akkor gond nelkul csatlakozik mindketto, de ha a ket gepet kotom ossze akkor semmi! Erdekes meg az, hogy ha a PC halokartyajat letiltom, akkor a Laptop kapcsolatatot hoz letre, forditva viszont nem igaz...
    Mit tegyek, hogyan csainaljam???
    kosz...
  • biomage
    #9170
    menj a #9021 azután van a válaszodra a kérdés
  • GixEr
    #9169
    help! sziasztok!
    Az egyik gepen az egyik pillanattol kiirja az XP, hogy "a feladatkezelot a rendszergazda letiltotta" es ennyi. De en vagyok a rendszergazda es biztos nem en voltam(mas be sem kapcsolja a gepet,virus sincs), viszont szeretnem vissza engedelyezni es nem tudom, hogy merre keressem...
  • Gladiator
    #9168
    Feltettem a legújabb ATI catalystot, és kb. azóta kurva gyakran lefagy a gép. LEhet összefüggés a kettő között?
  • tomo
    #9167
    ime egy szuper leiras arrol, hogyan csinaljunk egyedi xp telepitot, ugynevezett unattended cdt.
    http://unattended.msfn.org/index.htm

    sok sikert.
    (a borgot meg ne sajnald, amit az ember maga csinal ugyis frissebb annal.)
  • shrek82
    #9166
    Köszönöm!
  • izb
    #9165
    Ja ja igaz igaz!
    Én csak azért nem láttam a többit,mert csak egy partícióm volt:))
    he he
  • stratoman
    #9164
    Vezérlőpult - Felügyeleti eszközök - Számítógép-kezelés

    Itt Tárolás - Lemezkezelés-nél be lehet állítani.
  • shrek82
    #9163
    Biztos volt már, de nincs most türelmem visszaolvsni!SRY! Meg lehet azt csinálni vhogy, hogy a particióknak a betüjelét megcseréljük? Tehát, reinstall után a CD meghajtóm a D lett, a másodlagos particióm pedig E. Ezeket fel lehet vmelyik programmal cserélni?
  • PetruZ
    #9162
    De, lehet, Felül a listában ki kell választani a meghajtót, és alul a beírós részekben már lehet is írni a min./max. méreteket, vagy lehet automatikusra hagyni. Ugyanígy el is lehet távolítani, vagy akár több meghajtón is lehet swapfile. Az sem kötelező, hogy a rendszerpartíción legyen, nekem sem ott van.
  • GameCNN
    #9161
    Szevasztok. Egy másik topicban olvastam az XP Borg Edition V 4.1-ról, de sajnos nem találtam haszos forrásra a letöltést illetően. Bittorrenten ami van, az jobbára meg van halva. Azt szeretném megkérdezni, hogy vajon hogyan lehet olyan xp-s dvd-t készíteni, amely a Borghoz hasonlóan már az egyébként külsős programokat is feltelepíti a rendszer install során?
  • Dichter
    #9160
    De be lehet állítani, nekem sem a system partíción van.
  • izb
    #9159
    sajátgép-tulajdonságok-speciális-teljesítmény menüpont-speciális fül-és alúl módosítás gomb!
    Viszont nem úgy tűnik,hogy lehetne álítani a meghajtót.Valszeg azon kell lennie,ahol a winfos is van.
  • Cicero
    #9158
    Arra
  • izb
    #9157
    Lapozó filére gondolsz??
  • Cicero
    #9156
    Hello! Azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet azt beállítani, hogy a windows a chace file-át egy másik meghajtóra tegye? Mert vettem egy 5 GB-os meghajtót a chace-nek, de nemtudom, hogy hol lehet "áthelyezni" a fájlt!
  • PetruZ
    #9155
    Nincs külön verzió, ellenben az egér "marháskodását" mások is tapasztalták SP2 esetén. Megoldást nem tudok.
  • BaliBoy
    #9154
    vezérlőpult->felügyeleti eszközök->szolgáltatások->üzenetkezelő szolg.
  • IlluminatoR
    #9153
    üzenetküldő szolgáltatzást hol tudom kikapcsolni?
  • BaliBoy
    #9152
    Sziasztok. Úgylám van egy pár sp2es kérdés. Nekem is ezzel lenne kérdésem. Külön-külön sp2 nem készült pro és home verzió alá, ugye? Csak mert pro van feltelepítve és miután felteszem az sp2 megbolondul néha az egér. Azt csinálja hogy magától az egér mutató elmozdul valamilyen irányba. Próbáltam rájönni, hogy ez valami beállítás-e de nem találtam semmit. Ráadásul úgytűnik, hogy teljesen véletlenszerüen mozdul el. Tud valaki ebben nekem segíteni, hogy hol van a gond?
  • end
    #9151
    én abszulut nemtom:fel akarom rakni a service pack 2 (HUN)-t,de amikor rámék az ikonjára kiírja hogy nem win 32 alkalmazás...ez mit jelent?valami csomagoló progi kell neki?vagy sérült a file?