25353
Whistler - Windows XP
  • PetruZ
    #9230
    Ezek biztos, hogy fertőzés eredményei:

    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://web.mjrizsbgkcdcoqytcxc.com/QhPlWu00eiYjmuObBQHwc4P4XW/exi3ps4uX1LwHts656RE98pxKjJ3bCFzE3PPY.htm
    R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.hkosqmqxurr.net/QhPlWu00eiZI7yf16Ysfudm/86dk2hXO3DeYEHC/3yU.html
    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://www.accoona.com/search?q=%s
    O2 - BHO: Accoona Search Assistant - {944864A5-3916-46E2-96A9-A2E84F3F1208} - C:\Program Files\Accoona\ASearchAssist.dll (file missing)
    O2 - BHO: Accoona Search Assistant - {944864A5-3916-46E2-96A9-A2E84F3F1208} - C:\Program Files\Accoona\ASearchAssist.dll (file missing)

    Ami még kérdéses:
    O2 - BHO: (no name) - {3D796B23-B845-8BB4-1151-BF5B8CD5BE36} - C:\DOCUME~1\xy\APPLIC~1\DOGLITE\Eggsgpl.exe (passz, de gyanús, mert browser helper)
    O2 - BHO: (no name) - {85A77577-A8CA-41b7-AA1E-DDAD4C0B12B1} - C:\WINDOWS\System32\hlwin.dll (alapesetben ilyen fájl nincs egy XP-n)
    O4 - HKLM\..\Run: [Gram Bold Intra List] C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\nurbmodegrambold\64Admin.exe (nincs róla infó)
    O4 - HKCU\..\Run: [Nurbcool] C:\DOCUME~1\xy\APPLIC~1\REMOTE~1\Flaw proc.exe (erről sincs, de a neve több, mint gyanús)

    Van egy csomó, ami zoltrix/conexant modemre utal (pl. carpserv.exe). Milyen módon éred el az internetet? Betárcsázós modem?
    Vannak Fuji digitális kamerára és flash kártyára vonatkozó részek is.
    A BearShare és az eDonkey egyidejű futtatása őrültség, automatikus indításuk értelmetlen.

    Ami nem kell:
    O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe (ha nem legális Nero-d van, akkor nem ajánlott)
    O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_04\bin\jusched.exe (ha nem vagy Java fejlesztő, akkor felesleges, hogy mindig ellenőrizd és letöltsd a legfrissebb változatot)
    O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime (nem kell)
    O4 - HKLM\..\Run: [TkBellExe] "C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe" -osboot (nem kell)
    O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools-1033] "D:\Program Files\D-Tools\daemon.exe" -lang 1033 (nem kell, rakj egy ikont az exe-re, aztán ha virtuális diszket akarsz cserélni, akkor elindítod, egyébként nem kell futnia)
    O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\Office10\OSA.EXE (az Office agent, ez csinálja a konfigurálásaidat indításkor; nem felrakni akarja, hanem update-eli a beállításokat, ha usert váltasz; nem kell, úgyis elindul magától, ha kínja van)

    Én ennyit látok.
  • Sland
    #9229
    Logfile of HijackThis v1.97.7
    Scan saved at 16:46:27, on 2005.09.07.
    Platform: Windows XP Szervizcsomag 1 (WinNT 5.01.2600)
    MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

    Running processes:
    C:\WINDOWS\System32\smss.exe
    C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
    C:\WINDOWS\system32\services.exe
    C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
    C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe
    C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
    C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\Explorer.EXE
    C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE
    C:\WINDOWS\System32\carpserv.exe
    C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
    C:\Program Files\Java\jre1.5.0_04\bin\jusched.exe
    C:\WINDOWS\System32\spool\drivers\w32x86\3\hpztsb04.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe
    C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe
    C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe
    D:\Program Files\BearShare\BearShare.exe
    D:\Program Files\D-Tools\daemon.exe
    C:\WINDOWS\Dit.exe
    D:\Program Files\eDonkey2000\edonkey2000.exe
    C:\WINDOWS\DitExp.exe
    C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe
    C:\WINDOWS\System32\ctfmon.exe
    D:\Program Files\Bandwidth Monitor Pro\Bandwidth Monitor Pro.exe
    C:\Program Files\FinePixViewer\QuickDCF.exe
    C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
    c:\progra~1\intern~1\iexplore.exe
    C:\Program Files\AVPersonal\AVWUPSRV.EXE
    C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7Debug\mdm.exe
    D:\Norton AntiVirus\navapsvc.exe
    D:\Norton AntiVirus\IWP\NPFMntor.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe
    C:\WINDOWS\System32\UAService7.exe
    C:\WINDOWS\System32\wuauclt.exe
    C:\Program Files\MSN Messenger\msnmsgr.exe
    C:\Program Files\FlashGet\flashget.exe
    C:\DOCUME~1\xy\LOCALS~1\Temp\Rar$EX00.640\HijackThis.exe

    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://web.mjrizsbgkcdcoqytcxc.com/QhPlWu00eiYjmuObBQHwc4P4XW/exi3ps4uX1LwHts656RE98pxKjJ3bCFzE3PPY.htm
    R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.hkosqmqxurr.net/QhPlWu00eiZI7yf16Ysfudm/86dk2hXO3DeYEHC/3yU.html
    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchURL,(Default) = http://www.accoona.com/search?q=%s
    R3 - Default URLSearchHook is missing
    O2 - BHO: (no name) - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Reader\ActiveX\AcroIEHelper.dll
    O2 - BHO: (no name) - {3D796B23-B845-8BB4-1151-BF5B8CD5BE36} - C:\DOCUME~1\xy\APPLIC~1\DOGLITE\Eggsgpl.exe
    O2 - BHO: (no name) - {85A77577-A8CA-41b7-AA1E-DDAD4C0B12B1} - C:\WINDOWS\System32\hlwin.dll
    O2 - BHO: Accoona Search Assistant - {944864A5-3916-46E2-96A9-A2E84F3F1208} - C:\Program Files\Accoona\ASearchAssist.dll (file missing)
    O2 - BHO: (no name) - {A5366673-E8CA-11D3-9CD9-0090271D075B} - C:\PROGRA~1\FlashGet\jccatch.dll
    O2 - BHO: NAV Helper - {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872} - D:\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
    O3 - Toolbar: FlashGet Bar - {E0E899AB-F487-11D5-8D29-0050BA6940E3} - C:\PROGRA~1\FlashGet\fgiebar.dll
    O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - D:\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
    O3 - Toolbar: &Rádió - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx
    O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE
    O4 - HKLM\..\Run: [CARPService] carpserv.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [NeroFilterCheck] C:\WINDOWS\system32\NeroCheck.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0_04\bin\jusched.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [HPDJ Taskbar Utility] C:\WINDOWS\System32\spool\drivers\w32x86\3\hpztsb04.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [SSC_UserPrompt] C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Center\UsrPrmpt.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [Symantec NetDriver Monitor] C:\PROGRA~1\SYMNET~1\SNDMon.exe /Consumer
    O4 - HKLM\..\Run: [REGSHAVE] C:\Program Files\REGSHAVE\REGSHAVE.EXE /AUTORUN
    O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottime
    O4 - HKLM\..\Run: [TkBellExe] "C:\Program Files\Common Files\Real\Update_OB\realsched.exe" -osboot
    O4 - HKLM\..\Run: [BearShare] "D:\Program Files\BearShare\BearShare.exe" /pause
    O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k
    O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools-1033] "D:\Program Files\D-Tools\daemon.exe" -lang 1033
    O4 - HKLM\..\Run: [Dit] Dit.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [eDonkey2000] "D:\Program Files\eDonkey2000\edonkey2000.exe" -t
    O4 - HKLM\..\Run: [MessengerPlus3] "C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [Gram Bold Intra List] C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\nurbmodegrambold\64Admin.exe
    O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\ctfmon.exe
    O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
    O4 - HKCU\..\Run: [Bandwidth Monitor Pro] "D:\Program Files\Bandwidth Monitor Pro\Bandwidth Monitor Pro.exe" /minimized
    O4 - HKCU\..\Run: [Nurbcool] C:\DOCUME~1\xy\APPLIC~1\REMOTE~1\Flaw proc.exe
    O4 - Global Startup: Adobe Gamma Loader.lnk = C:\Program Files\Common Files\Adobe\Calibration\Adobe Gamma Loader.exe
    O4 - Global Startup: Exif Launcher.lnk = ?
    O4 - Global Startup: Microsoft Office.lnk = C:\Program Files\Microsoft Office\Office10\OSA.EXE
    O8 - Extra context menu item: Download all by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dlall.htm
    O8 - Extra context menu item: Download by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dllink.htm
    O8 - Extra context menu item: Download selected by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dlselected.htm
    O8 - Extra context menu item: Download web site by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dlpage.htm
    O8 - Extra context menu item: E&xportálás Microsoft Excel formátumba - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office10\EXCEL.EXE/3000
    O8 - Extra context menu item: Letöltés a FlashGet-tel - C:\Program Files\FlashGet\jc_link.htm
    O8 - Extra context menu item: Minden letöltése a FlashGet-tel - C:\Program Files\FlashGet\jc_all.htm
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console (HKLM)
    O9 - Extra button: FlashGet (HKLM)
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: &FlashGet (HKLM)
    O9 - Extra button: Messenger (HKLM)
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Messenger (HKLM)
    O16 - DPF: {2917297F-F02B-4B9D-81DF-494B6333150B} (Minesweeper Flags Class) - http://messenger.zone.msn.com/binary/MineSweeper.cab31267.cab
    O16 - DPF: {33564D57-0000-0010-8000-00AA00389B71} - http://download.microsoft.com/download/F/6/E/F6E491A6-77E1-4E20-9F5F-94901338C922/wmv9VCM.CAB
    O16 - DPF: {8E0D4DE5-3180-4024-A327-4DFAD1796A8D} (MessengerStatsClient Class) - http://messenger.zone.msn.com/binary/MessengerStatsClient.cab31267.cab
    O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab
    O16 - DPF: {F6BF0D00-0B2A-4A75-BF7B-F385591623AF} (Solitaire Showdown Class) - http://messenger.zone.msn.com/binary/SolitaireShowdown.cab31267.cab
    O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{5CC47777-629D-4558-A39C-D00CD60017EA}: NameServer = 195.228.240.249 195.228.242.180

    innen mi az ami miatt szarakodhat a gép?
  • Sland
    #9228
    megtudja valaki mondi azt hogy amikor bekapcsolom a gépet és már megjelenik az aszat akkor mi a halálért akarja az xp felpakolni az iffice profot meg a front paget meg a Microsoft Antyspywaret meg ilyen? jah és ez nem ide illik tudom de amikor bekapcsolom elkezd ilyen tök fasz kerregő búgó hangot kiadni. megveregetem a gépet és semmi sem történik búg tovább.
  • Pharaoh
    #9227
    Win serialt hogy lehet kicserélni?
  • Seaweed
    #9226
    Ez mind rendben is van..ezt tudom (telepitettem sokszor SCSI-ra).
    Amit leirtal azt is tudom, es pont ezt a "ganyolast" akarnam elkerulni!

    Egyszer olvastam valahol/valamit, hogy egy masik windows alol szerkesztettek a registry-t es a beallitasokat! Gondoltam tud valak errol tobbet, es hogy ily modon elkerulhetem e a "ganyolas"! Windowsnak semmi baja, csak attennem masik hattertarra! ..es nem ganyolnam osssze!

    (nem tudom hogy ertheto e amit vazolni akarok?)
  • PetruZ
    #9225
    Nem, a lemezes megoldás arra vonatkozik, hogy amikor sata-ról telepítesz, az XP telepítő nem ismeri az eszközt, ezért külön meg kell etetni vele még a telepítés elején az alaplaphoz adott driverlemezt. Te egy ata-ra telepített XP-t sztem nem fogsz tudni elindítani sata-n, csak úgy, hogy a telepítést újrakezded, az elején kéri az egyéb eszközök lemezét, azt beadod neki, ő betölti magának a drivert, és talán felismeri a meglévő XP-t, és felajánlja a javítást. De ha nem, a telepítés onnantól már menni fog, és kezeli a sata-t is.
    Azt nem tudom, hogyan lehetne az XP recovery konzollal kívülről beletolni egy ata-san telepített XP-be a sata drivert, de nekem gyanús a dolog.
  • Seaweed
    #9224
    "how to?" (Szerintem te nem igazan erted a problemat! Ha atraksz egy ata-n telepitett windows egy olyan vinyora melynek a mukodtetesehez kulso driver kell, akkor azon utana a windows meg se mukkan! Azaz nem indul be! Regen valami recovery lemezes megoldasrol halottam(vagy masik windows alol) ..ezert erdekel olyan tanacsa aki TUDJA (pontosan!) hogy kell ezt az egeszet megoldani...)
  • Met
    #9223
    telepíted a hiányzó drivereket
  • Seaweed
    #9222
    Senki nem tud megoldast hogy mar telepitett windowsban hogy tudnam "a bootnal felmerulo driverproblemakat" megoldani?!
  • kranyo
    #9221
    Sziasztok! Van valakinek ötlete, hogy lehetne Win2000 alé felrakni a Premiere-t? Merthogy nem támogatja a 2000-et. Van valami XP emulátor esetleg.....
    Köszi!
  • Seaweed
    #9220
    Udv
    Megvalositasi kerdes or "lehet-e?"

    Adott egy winxp ata vinyon telepitve. Ezt at tudom rakni masik ata vinyora...ez nem gond. De Sata es Scsi-ra lehet e, ill hogy. (a lenyeg az epp hogy nem akarok ujratelepiteni!)

    kosz

    Seaweed
  • Norby86
    #9219
    Más nemlessz valahogy majd kiiratom. Amugy Machintos-X86 Tigerröl lenne szó, csak ezmár nem ide kacsolódik azért nem említettem.
  • Met
    #9218
    vidd el valakihez és írd ki
    amúgy mi az?
  • Norby86
    #9217
    Igen, tehát mintha egy virtuális DVD lemezem lenne amiröl be bootol a gép indításkor.
  • PetruZ
    #9216
    Tehát a gép bekapcsolásakor ne a már meglévő, hanem az ISO fájlban lévő oprendszer induljon el? Nem fog menni, akármit állítgatsz is. Szerintem erre szoftver sincs, mert nem egy egyszerű probléma...
  • Norby86
    #9215
    Nekem azlenne a kérdésem hogy van egy 4GB os ISO fileom (Oprendszer) és nemtudom kiirni DVD re mert nincs DVD íróm. Kérdésem azlenne hogy lehet megoldani azt hogy amikor indul a rendszer elinduljon az ISO file is? Tehát amikor bekapcsolom a gépet Bootoljon az ISO rol. Esetleg Biosba állítsak valamit, vagy boot.ini-t kell átirni?
  • skristof
    #9214
    nekem pedig olyan problémám van, hogy elinditáskor a gépre bejelentkezéskor semmi gáz. de ha felhasználót váltok, akkor nagyon lassan jon be a login felület. először csak homokóra. utána nagy nehezen bejön a login. de a kattintásra is csak percek alatt reagál... nemrég lett ujratelepitve a winfo$. mi lehet a gáz?
    a gép amugy normálisan megy, csak ez a baja
  • Mortel
    #9213
    Hi! Lenne egy kérdésem. Le kapcsoltam néhány szolgáltatást a gépemen. Túl sok volt belőle!Több, mint ami nem kellett:) . De vmi olyat is kikapcsoltam amit használtam.
    Sygate tűzfalat használok és ezért úgy gondoltam nem kell nekem windows tűzfal... na most nem tudom sehogy se elíndítani azt kíirja: 1068 hiba stb.

    Nekem gyanús , hogy megy a háttérben mert nem tudok kívülről fellépni a szerveremre...

    Nincs vkinek 5lete mit kell vissza kapcsolni, hogy menjen az a nyavalyás tűzfal?
  • PetruZ
    #9212
    Az XP simán elfut 64 bites procin is. Gondolom, AMD 64-et akarsz venni, az meg fut 32 bites módban is.
    Az XP-64-nek játékokban, alkalmazásokban egyelőre semmi előnye (pár kivételtől eltekintve), mert ezek nincsenek 64 bites kódra fordítva. Az oprendszer viszont valamelyest gyorsabb. Az XP-64 azt hiszem dec. 31-ig tesztelési céllal szabadon letölthető.
  • PxE
    #9211
    Hi ha veszek 1 64 bites alaplapot jo rá a régi win(a nem 64 bites)?s ha 64 bites vin van fön az menyiben más játéknál észlelhető?
  • wendimark
    #9210
    hogy kell új serialt megadni hogy fel tudjam rakni a sp 2-t. a regeditben kell vmit átírn nem? sgítsetek.
  • Caby
    #9209
    Sziasztok!
    Az miért van? Hogy amikor LANba kötöm a gépet meg a laptopot és totalcommanderben tallózni szeretnék a gépről a laptopon illetve ugyan ez visszafelé baromi lassan éri el.
    Amúgy a két gépen Windows tűzfal üzemel, illetve a laptopon letiltottam mert Norton Internet Security fut és az látja el a tűzfalas dolgot is ez lehet a baj? a Segítséget előre is köszönöm

    u.i.: A hálózat 10/100-as
  • Gladiator
    #9208
    10 hónap alatt 14 comment? joak.
  • saviola83
    #9207
    valamiért az xp-mben lefagy a tálca és ott nem tudod semmire kattintani meg utána azt asztalon kattintva nem indul el semmi program viszont az alt tab-al tudok lépkedni a még meglévő és futó programok között.Mi lehete a baj.Légyszi segítsetek.
  • shrek82
    #9206
    NOD-ot írtam én is.. nem látod?? ;))

    Egyébként Kasperskyt még nem próbáltam..Nekem nagyon bejött a noD.. :D
  • Pitbull90
    #9205
    NO32??? nem NOD32?? de lehet rosszul tudom..:D és ha ez vírusírtó szerintem a Kaspersky jobb legalább is szerintem
  • shrek82
    #9204
    nekem van SP2őm és NOD32-t használok, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve,. nyugodt szívvel ajánlom neked is...Továbbá kém"felügyelőnek" a Microsoft Antispywere-t használom, tűzfalnak pedig a Zone Alarm Pro-t* használom! Hál' Istennek még nem volt nagy gondolm(kopp-kopp-kopp)...Persze az aktív kémvédelem melett néha futattok egy ad-aware vizsgálatot is, mert előfordult, hogy MAS nem vett észre vmit, amit Ad-Aware igen..

    *azért a DC-t linkeltem, mert a ZAP oldalán csak 15napos trial van..
  • Met
    #9203
    nekem nincs SP2-őm de NIS2005-öt és K-Lite kódeket használok
  • vki
    #9202
    Csá!

    Most készülök felrakni egy SP2-es Windows XP-t. Nem tudom, hogy milyen vírusirtót, kém-vírusfigyelőt/írtót, illetve kodec-et érdemes felrakni. Továbbá érdekelne, hogy az Nforce4 Ultra hardveres tűzfala (valami active armor vagy NvFirewall) vírusfigyelő is, vagy csak tűzfal?

    De ha tudtok mutatni egy olyan honlapot, ahol fel van sorolva, hogy SP2-vel milyen programok kompatibilisek, akkor azt megköszönném.
  • end
    #9201
    köszönöm a választ! hehem ugylátom mindig az sp 2 vel van a gondérdemes egyáltalán felrakni?én annyira nem értek hozzá,egyik rokonom állítja hogy kell a gépre,(de sose jön le hogy megcsinálja)elvileg azért mert az sp 2 ben van tűzfal meg mitomén még mi(?) a vírusok ellen...vagy szerezek egy külön jobb tűzfalat mondjuk a letöltés.hu ról?
    asszem inkább ezzel az n-lite el probálom meg hátha egyszerübb...
  • algIDa
    #9200
    Hali.
    Néhanapján előferül, hogy a gépem számomra érthetetlen dolgot produkál.
    Mégpedig azt, hogy bekapcsoláskor, vagy újraindtáskor bootolás után egyszerűen kiírja, hogy GRAB és onnastól nem lehet vele mit csinálni, nem hajlandó betölteni az XP-t (sp2).
    Ilyenkor általában a kikapcs/bekapcs segít.
    Mi a fene van vele?
    Hardveres, vagy szoftveres gond lehet?
  • Ams
    #9199
    kössz a konnstruktív hozzászólást...
  • Ams
    #9198
    ja, de már megoldotta a srác, grafikus beállítások-nál volt ilyen opció állítólag...
    thx azért...
  • Aspyrin
    #9197
    pihenj egy picit, túlhajszoltad magad
  • dr Kotász
    #9196
    Fordítsd meg a monitort.
  • Met
    #9195
    Ha kilépsz a winbe akkor is úgy marad?
  • Ams
    #9194
    Hello
    lehetséges-e az h. játék (Harry P.)közben megfordul a kép és utanna is ugymarad tehát ezentul minden fejjel lefelé van??
    Ilyenkor mi a teendő!?
  • stratoman
    #9193
    Szerintem jobban jársz, ha a letöltött sp2-vel készítesz egy telepítő cd-t és arról telepíted az xp-t.

    Leírás

    Illetve az nLite használatával.
  • end
    #9192
    ahányszor letöltöm bárhonnan az sp2-őt sosem indul el...ez hogy lehet??
  • lck
    #9191
    Helló!
    Régebben használtam olyan beállítóprogit, amelyikkel lehetett olyan parancsikont létrehozni, ami automatikusan magasabb prioritással indította el az adott programot.
    Véletlenül nem tudjátok melyikben van ilyen ?