25353
Whistler - Windows XP
  • Solt
    #9270
    Egyik sincs...
  • PetruZ
    #9269
    Van tűzfalad? Nézd meg rajta, hogy üres állapotban (nem csinálsz semmit, de a gép felkapcsolódott a netre) van-e bármiféle forgalom, és hogy az miféle. Ha nincs semmi, akkor tessék rugdosni az invitelt. Ha volt teljes formázás (nem csak felültelepítés!), akkor nem szabadott rajta maradnia semminek, hacsak nincs több partíció, és nem futtatsz azokról rendszeresen valamit.
  • biomage
    #9268
    néz meg pár dolgot amikor bejelentkezel a windowsba van e hálozat ctrl+alt+del gomb hálozat fül
    de ellöte ird meg hogy van e hálozati kapcsolatod e (routher vagy switch)
  • Solt
    #9267
    lassan 5. napja!! :(((
  • biomage
    #9266
    jó tudni
    a magyarázat az hogy két vezeték megy az adsl modemhez nem négy
    köszönöm a válasz mindkettötöknek
  • PetruZ
    #9265
    Telefonálni közvetlenül csak sima modemmel lehet, mert az a hangsávban dolgozik, szinkron üzemmódban. Amikor adsl modemmel "telefonálsz" (pl. Skype-on keresztül), akkor nem a modemed hívja a számot, hanem a Skype regionális központjában lévő csatornaváltó. Az adsl modem a technikai megvalósítása miatt (aszinkron adatátvitel + splitter) nem tud ilyet. A splitter miatt már nem is jut el a telefon hangsáv az adsl modemig.
  • biomage
    #9264
    aha kezdem érteni egy ismerösöm használ fájl cserélöt ugyan ez volt a tünete 4 óra és jó let az internet kapcsolata
    nálad mikor kezdödt el a lassulást
  • Solt
    #9263
    Már format c: is volt...és még mindig sz.r!! Eddig, ha ráklikkeltem az adsl ikonra akkor egy pillanat alatt kapcsolódott, most ez is 10-15 másodperc!
  • biomage
    #9262
    mert ha lehet akor fogadni is lehet
  • biomage
    #9261
    akor hogy lehet telefonálni számitogéppel
  • Aspyrin
    #9260
    Szerintem nem létezik ilyen lehetőség pont azért, mert két külön frekvencián megy a telefon és a net is.
  • Aspyrin
    #9259
    Start menü->vezérlőpult->internet beállítások->biztonság fül->egyéni szint, ezen belül tudod állítgatni
  • biomage
    #9258
    új internet kapcsolat létrehozása
  • Solt
    #9257
    Sziasztok! Egy spyware támadás után több mint a tizedére csökkent a netem sebessége! A nod32 és a spybot frissített verziói már nem találnak semmit, az invitel rámértek és szerintük nálam van a hiba! Van valakinek valami ötlete?
  • hmhm
    #9256

    Explorerben mit kéne ahhoz beállítani, hogy activeX-t megjelenítse?
    illetve hogy fordulhat elő hogy ugyan az az egyik gépen megjelenik, másikon pedig nem?
  • biomage
    #9255
    nem érted oké akkor részletesebben leirom
    van egy internet kapcsolat legyen adsl mikor valaki felhiv a vezetékes telefonon (azt amire rá van rakva az adsl modem)és szeretném hogy a windowsban értesités legyen hogy valali felhivot
    most már érted
  • rushman
    #9254
    totál nem értem mit akarsz
  • biomage
    #9253
    remélem jó helyre irók
    A kérdésem adsl internetem van és azt szeretném hogy ha valaki felhivja a telefonszámomat akor a windows érzékelje azt ötlet hogy tudnám ezt megvalositani
  • rushman
    #9252
    ???

    wupdate alatt nincs ilyenre szükség!

    ??
  • figaro11
    #9251
    valakli irhatna nekem egy serial kodot amivel foltudom instalalni a windows xp sp2-t!
  • ffxi
    #9250
    Hol lehet megnézni a CTRL, ALT billentyűkhöz tartozó kombinációkat?

    THX!!!

  • tudatlanka
    #9249
    AA mostani computerpanorámában van egy cikk a home-pro-l nincs meg valakinek az ujság véletlenül?
  • enjoy86
    #9248
    Köszi szépen!
  • Sland
    #9247
    OFF

    megvan a kerregő hang. A hűtő megint beszart...
  • me and a monkey
    #9246
    Ki kell mentened a leveleket és a címeket, a file menü>importálás és exportálás menüjéből. Un. személyes mappfile-ként, pst.formátumban, ezt kiírod és telepítés után egyszerűen csak visszaimportálod ugyanezen módon.
  • biomage
    #9245
    ha formáztad a vinyot akor nem
  • enjoy86
    #9244
    Sziasztok! Azt szeretném megtudni, hogyha újratelepítem a windowst akkor az outlookban lévő leveleim is elvesznek? Remélem tud valaki segíteni, előre is köszi!!!
  • Sland
    #9243
    oké
  • PetruZ
    #9242
    Szerintem futtass csökkentett módban egy friss víruskeresőt, és egy spy-eltávolítót, mert nem sikerült mindentől megszabadulnod.
  • Sland
    #9241
    Logfile of HijackThis v1.97.7
    Scan saved at 16:37:14, on 2005.09.08.
    Platform: Windows XP Szervizcsomag 1 (WinNT 5.01.2600)
    MSIE: Internet Explorer v6.00 SP1 (6.00.2800.1106)

    Running processes:
    C:\WINDOWS\System32\smss.exe
    C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
    C:\WINDOWS\system32\services.exe
    C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
    C:\WINDOWS\System32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccSetMgr.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SNDSrvc.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\SPBBC\SPBBCSvc.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccEvtMgr.exe
    C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
    C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXE
    C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
    C:\WINDOWS\System32\spool\drivers\w32x86\3\hpztsb04.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Center\UsrPrmpt.exe
    D:\Program Files\D-Tools\daemon.exe
    C:\WINDOWS\Dit.exe
    D:\Program Files\eDonkey2000\edonkey2000.exe
    C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe
    C:\WINDOWS\System32\ctfmon.exe
    D:\Program Files\Bandwidth Monitor Pro\Bandwidth Monitor Pro.exe
    C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
    C:\WINDOWS\DitExp.exe
    C:\Program Files\FinePixViewer\QuickDCF.exe
    c:\progra~1\intern~1\iexplore.exe
    C:\Program Files\AVPersonal\AVWUPSRV.EXE
    C:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7Debug\mdm.exe
    D:\Norton AntiVirus\navapsvc.exe
    D:\Norton AntiVirus\IWP\NPFMntor.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\CCPD-LC\symlcsvc.exe
    C:\WINDOWS\System32\UAService7.exe
    C:\WINDOWS\System32\msiexec.exe
    C:\WINDOWS\System32\wuauclt.exe
    C:\WINDOWS\explorer.exe
    C:\WINDOWS\System32\wuauclt.exe
    C:\Program Files\WinRAR\WinRAR.exe
    C:\DOCUME~1\xy\LOCALS~1\Temp\Rar$EX00.469\HijackThis.exe

    R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Bar = http://www.uehimmqxexvvfv.com/QhPlWu00eiYjmuObBQHwc4P4XW/exi3ps4uX1LwHts4y3FizqFUj_53bCFzE3PPY.html
    O2 - BHO: (no name) - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 6.0 CE\Reader\ActiveX\AcroIEHelper.dll
    O2 - BHO: (no name) - {A5366673-E8CA-11D3-9CD9-0090271D075B} - C:\PROGRA~1\FlashGet\jccatch.dll
    O2 - BHO: NAV Helper - {BDF3E430-B101-42AD-A544-FADC6B084872} - D:\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
    O3 - Toolbar: FlashGet Bar - {E0E899AB-F487-11D5-8D29-0050BA6940E3} - C:\PROGRA~1\FlashGet\fgiebar.dll
    O3 - Toolbar: Norton AntiVirus - {42CDD1BF-3FFB-4238-8AD1-7859DF00B1D6} - D:\Norton AntiVirus\NavShExt.dll
    O3 - Toolbar: &Rádió - {8E718888-423F-11D2-876E-00A0C9082467} - C:\WINDOWS\System32\msdxm.ocx
    O4 - HKLM\..\Run: [SoundMan] SOUNDMAN.EXE
    O4 - HKLM\..\Run: [ATIPTA] C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [HPDJ Taskbar Utility] C:\WINDOWS\System32\spool\drivers\w32x86\3\hpztsb04.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [ccApp] "C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\ccApp.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [SSC_UserPrompt] C:\Program Files\Common Files\Symantec Shared\Security Center\UsrPrmpt.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [Symantec NetDriver Monitor] C:\PROGRA~1\SYMNET~1\SNDMon.exe /Consumer
    O4 - HKLM\..\Run: [REGSHAVE] C:\Program Files\REGSHAVE\REGSHAVE.EXE /AUTORUN
    O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k
    O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools-1033] "D:\Program Files\D-Tools\daemon.exe" -lang 1033
    O4 - HKLM\..\Run: [Dit] Dit.exe
    O4 - HKLM\..\Run: [eDonkey2000] "D:\Program Files\eDonkey2000\edonkey2000.exe" -t
    O4 - HKLM\..\Run: [MessengerPlus3] "C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe"
    O4 - HKLM\..\Run: [Gram Bold Intra List] C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\nurbmodegrambold\64Admin.exe
    O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\ctfmon.exe
    O4 - HKCU\..\Run: [MSMSGS] "C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe" /background
    O4 - HKCU\..\Run: [Bandwidth Monitor Pro] "D:\Program Files\Bandwidth Monitor Pro\Bandwidth Monitor Pro.exe" /minimized
    O4 - HKCU\..\Run: [Nurbcool] C:\DOCUME~1\xy\APPLIC~1\REMOTE~1\Flaw proc.exe
    O4 - Global Startup: Adobe Gamma Loader.lnk = C:\Program Files\Common Files\Adobe\Calibration\Adobe Gamma Loader.exe
    O4 - Global Startup: Exif Launcher.lnk = ?
    O8 - Extra context menu item: Download all by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dlall.htm
    O8 - Extra context menu item: Download by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dllink.htm
    O8 - Extra context menu item: Download selected by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dlselected.htm
    O8 - Extra context menu item: Download web site by Free Download Manager - file://D:\Program Files\Free Download Manager\dlpage.htm
    O8 - Extra context menu item: E&xportálás Microsoft Excel formátumba - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office10\EXCEL.EXE/3000
    O8 - Extra context menu item: Letöltés a FlashGet-tel - C:\Program Files\FlashGet\jc_link.htm
    O8 - Extra context menu item: Minden letöltése a FlashGet-tel - C:\Program Files\FlashGet\jc_all.htm
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console (HKLM)
    O9 - Extra button: FlashGet (HKLM)
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: &FlashGet (HKLM)
    O9 - Extra button: Messenger (HKLM)
    O9 - Extra 'Tools' menuitem: Messenger (HKLM)
    O16 - DPF: {2917297F-F02B-4B9D-81DF-494B6333150B} (Minesweeper Flags Class) - http://messenger.zone.msn.com/binary/MineSweeper.cab31267.cab
    O16 - DPF: {33564D57-0000-0010-8000-00AA00389B71} - http://download.microsoft.com/download/F/6/E/F6E491A6-77E1-4E20-9F5F-94901338C922/wmv9VCM.CAB
    O16 - DPF: {8E0D4DE5-3180-4024-A327-4DFAD1796A8D} (MessengerStatsClient Class) - http://messenger.zone.msn.com/binary/MessengerStatsClient.cab31267.cab
    O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab
    O16 - DPF: {F6BF0D00-0B2A-4A75-BF7B-F385591623AF} (Solitaire Showdown Class) - http://messenger.zone.msn.com/binary/SolitaireShowdown.cab31267.cab


    most ez a log fileom. Letöröltem azokat amit tegnap mondtatok. de még mindig elkezd telepíteni a mittomén micsoda. hogy a *** ba lehetne azt a szart kitörlni már mert idegesít mint atom.
  • zsvirag
    #9240
    Hi,
    Talalkozott mar valaki a kov. hibauzenettel? "eleresi ut tul bonyolult" masolas kezdetekor. Mi a megoldas?
    Koszi
  • David01
    #9239
    www.microsoft.com
    honnan máshonnan :)
  • jakewyler
    #9238
    Honnan tom letölteni a sp2-est???
  • biomage
    #9237
    van egy kis problémám segitsetek viszhangzik a hang jelenleg headsetel halgatok mindent és zavaró min csináljak
  • Sland
    #9236
    THX
  • stratoman
    #9235
    Nézd meg ezt az oldalt.

    Link

    A letöltött hosts fájlt cseréld le az eredetivel.
  • Met
    #9234
  • Sland
    #9233
    thx! te is jó fej vagy nálam :D
  • PetruZ
    #9232
    Ha ADSL, akkor a
    O4 - HKLM\..\Run: [CARPService] carpserv.exe
    sem kell.
  • Sland
    #9231
    adsl netem van és kössz