25353
Whistler - Windows XP
  • tomo
    #10632
    probald elcsipni , es megnezni , melyik processz ( folyamat ) eszi meg hirtelen a geped.
    esetleg csinalj egy hijackthis logot es masold ide.
  • redbullpet
    #10631
    Hali mindenki!
    Egy olyan gondom lenne, hogy Xp alatt bizonyos időközönként megmerevedik a képernyőn minden pár mp-re és a proci felugrik addig80-90%ra. Proci nem melegszik , memtesztem ok, vinyó hőfok ok, vírus stb nincs, és ami még érdekesség, linux alatt nem csinál semmi hasonlót sem. Már kifogytam az ötletekből, ha vkinek volt valami hasonló, megkösz a tippket.
    thx
    red
  • Blufox
    #10630
    Nagyon szépen köszönöm!Pontosan ezt kerestem
  • saitek
    #10629
    NLite

    illetve

    Leírás
  • Blufox
    #10628
    Sziasztok!

    Kérésem lenne,olvastam itt valahol az XPservicepack2 és XP integrálásáról,magyarul.Valamelyik honlapon magyarul korrekten levan irva ,hogy ,hogy kell.
    PLZ akitud segitsen.Kösz.
  • tomo
    #10627
    http://unattended.msfn.org/unattended.xp/view/web/1/
    esetleg itt tanulmanyozd a leirasokat.
  • 12346
    #10626
    ha nem tod, hogy juss be, mit akarsz ott?:)
    mellesleg bootolásnál kiírja rögtön, hogy "press DEL..." szal étted.
  • Sanyix
    #10625
    ÁÁÁÁÁÁ elegem van!!!!!!
    5 tetves nap alatt ez a fostalicska idióta xp 800 megányi hülye régen használt fájlok tömörítését csinált. Hogy a rákba lehet ezt az idiótaságot kikapcsolni? Rohadtul elegem, van hogy gigákat lefoglal, és semmire sem, jó, de ha lemezkarbantartóval törlésnél órákig babrál vele ez a fos xp amíg letörli.
  • keeper2
    #10624
    Mondjuk, bootoláskor nyomogasd szorgosan a del billentyűt.
  • laci 700
    #10623
    Valaki megtudná mondani hogy hogyan lépjek be a BIOS-BA???
  • lalicsiga
    #10622
    öööö.nemtom. egyszer win2000-res cd-n volt egy másik játék és aztis telepítette vele együtt.
  • psg5
    #10621
    "Újraterjeszthető csomag a Microsoft® .NET-keretrendszer 1.1-es verziójához"
    ez mi?
    valahól azt hallottam, hogy ezzel a meglévő legális xp-t másik gépre is fel lehet rakni úgy hogy engedi arra is a frissítéseket?
  • Met
    #10620
    Az nem úgy működik:)
    A biztonsági frissítéseket bele lehet rakni de egyébb programokról nem tudok.
  • lalicsiga
    #10619
    Sziasztok!
    Hova másoljam a programot a xp telepítő cd-re, ha azt szeretném, hogy xp telepítésekor azok is felkerüljenek és ne keljen külön telepítenem?
  • me and a monkey
    #10618
    PerfectDisc 7.0 pl. Itt a fórum: Töredezettségmentesítés
  • Gladiator
    #10617
    na, ahogy elnézem családom többi tagja már feltette. 2x is
  • keeper2
    #10616
    Nem ismerem ezt a winfixert, de 95% esélyt adok rá, hogy ez maga egy kém progi, már ha azt nézzük, hogy az explorer telepíti.... Ha mégsem az lenne, akkor meg a szöveg alapján csak arra jó, hogy pár biztonsági hibáját befoltozza a rendszernek, de arra nem, hogy írtsa a spyware-eket. Mindenesetre, megjegyzem, hogy nagyon divatosak manapság az üzenetküldő szolgáltatást használó véletlen üzenetek, amik arra hívják fel a figyelmet, hogy spy progi van a gépeden, és kattints oda, hogy elmenj egy oldalra, ahonnét megkapod a hiperszuper kém írtót. Hát, ez maga a csapda, mivel ha elmész az oldalra, ott gyűjtöd össze a kém progikat, holott lehet, hogy elötte teljesen tiszta volt a géped, épp ezért, javaslom a services.msc-ben az üzenetküldő szolgáltatás letiltását (hacsak nem vagy helyi hálón, ahol így üzengettek egymásnak), ez csak megzavarhatja a felhasználót hamis üzeneteivel.
  • datango
    #10615
    tud valaki valami jó csekdiszk programot xp re?
  • ffxi
    #10614
    Van 2 vinyóm(40GB, 200GB) és a 40-esre installálom a rendszer úgyhpgy nincs benn a 200-as, akkor utólag már nem is ismeri fel a win. De viszont ha úgy telepítem, hogy benn van akkor rendbe. Miért van ez? win2003 server-nél van így, ami ugye 64bites. Lehet, hogy azérrt?
    Köszi

  • units
    #10613
    spy!
  • Gladiator
    #10612
    ilyen van, vagy csak vmi vírus/kémprogram féle?

  • shrek82
    #10611
    #10604-re vkinek vmi 5lete?
  • Gladiator
    #10610
    kösz a helpet, megpróbálkozom
  • units
    #10609
    Nézzünk egy hijackthis logot is.
  • Tomicsek
    #10608
    Igen, ezzel a spybot-os témával én is találkoztam.
  • keeper2
    #10607
    Hát, pedig tutira egy (vagy több) spyware van a gépeden, csak mondjuk az írtó nem tudja leszedni. A vírus info update-et is valószinűleg ez tette tönkre. Pl. egyszer találkoztam egy olyan spyware-el, ami a spybots-ban azt eredményezte, hogy ha rákattintottam az irtásra, 2 mp múlva közölte a spybots, hogy sikeresen végigfutott, és nem talált semmi problémát. Azt javaslom, próbálkozz többféle spyware írtóval, pl. ad-aware, spybots, vagy próbáld meg ezeket újratelepíteni, mert elképzelhető, hogy a fájljaiba turkált bele a spyware, hogy átcsessze.
  • Tomicsek
    #10606
    Csökkentett módban kémprogram és vírusírtás. (talán előtte egy rendszervisszaállítás ha most történt)
  • Gladiator
    #10605
    na, a nagytökű eszes nővérkém ama szándékkal ,hogy ő majd letölti és installálja az MSN messenger legújabb verzióját felszabadult a netre. keresett kutatott, majd minden lehetséges dolgot letöltött. ilyen kis szar programok, amik csak egy exe file, vagy nem csak annyi mit tom én, de kirakja az asztalra. pl. poker, meg find a date today, ringtones... na, ugyebár uninstallja nincs, a programok telepítésében és töürlésében nincsenek benne, max az asztalról tudtam őket letörölni, de nem segített semmit, ugyanúgy jönnek fel a hülye kis ablakok, hogy 5$-ért 10 percen belűl bárkit megbaszhatok sopronban, meg a groove coverage legújabb számát is meg tudom szerezni most már a telómra csengőhangként. nem sima pop upok, azok miatt a szarok miatt van, de nem tom őket hogyan letörölni.

    spyware írtás volt, vírusírtót nem tom frissíteni, 16%-nál megáll. érdekes pont azóta, mióta ezeket a szarokat csinálta. vmint a böngésző se képes egyetlen címet se megjegyezni...
  • shrek82
    #10604
    Sziasztok!
    Egy ismerősöm laptopján egyes programok telepítésekor ez a hibaüzenet jelenik meg(WinXP,SP1, és a G meghajtó egy USBs külső winyó volt, de már rég nincs meg)..

  • CheAteR88 #10603
    próbáld meg az
    alt enter-t
  • xxdani
    #10602
    SZUPER!!! 1000 köszi
  • Malac Úr
    #10601
    Sziasztok!

    Szeretném a segítségetek kérni: a munkahelyemen WinXP + TFT monitor combo van, de szeretnék egy régi proggit futtatni (a Colonize-ot). Elindúlni elindúl, de ekkora felületen igen randa, hogy lehetne kisebb ablakban nézni?

    Próbáltam az inditó file tulajdonságainál módosítani a kompatibilitást, de ezt a TFT nem tudja lekövetni, az asztalra letett alkalmazás is csak teljes mérettel rendelkezik.

    Előre is köszönöm!
  • sancoka67
    #10600
    oké!! Most nézem,magyar!! azt hittem angol!!
  • sancoka67
    #10599
    Igen! NTFS!! Nem néztem,nem tudok angolul!
  • Tomicsek
    #10598
    Ezt biztos te is nézted. Support. NTFS a fájlrendszered?
  • sancoka67
    #10597
    Nincs ember aki tudna nekem erre a bajomra valami gyógyírt!!!???
  • sancoka67
    #10596
    Sziasztok!Én még ilyennel még nem találkoztam,remélem tudtok rá mondani valami okosat!Nagyon sokat töröltem a vinyon,ezért szerettem volna töredezettmentesiteni,s meg lepetésemre nem tudom!!A következöt írja ki: A Chkdsk a következö köteten való futására van ütemezve:(c)
    Futtassa chdsk c:/f parancsot! Oké semmi gond be írom a parancsot,s futtatom,s következö jön elö: Az aktuális meghajtot nem lehet zárolni,a chkds nem futtatható mert a kötetet egy másik folyamat használja!!! inditsam ujra a gépet s akkor le fut!! Oké,mondom ujra inditom,s NEM FUT LE!!! Semmi!!! Kezdödik elörül minden!!
    Meg probáltam csökkentett modba el inditani a gépet,ahogy szoktam az f8-al,de semmi,nincs semmi választási lista,simán indul a windows!!!! Amugy minden oké a gépel,gyors,mindenre reagál,ha ez nem lenne maximálisan megy minden!!
    Valami ötlett???!! Tanács???!!
  • Tomicsek
    #10595
    Sajátgép-jobb katt-tulajdonságok-speciális-teljesítmény-beállítások-vizuális hatások legalul pipa be. (vetett árnyék az asztal ikoncimkén.)
  • xxdani
    #10594
    a sima win xp-set. igen volt frissítés.
  • Tomicsek
    #10593
    Milyen témát használsz? (asztal téma). Jobb klikk frissítés volt, miután kivetted a webes elemek elől a pipát?