25353
Whistler - Windows XP
  • ffxi
    #10912
    HELP! Minden egyes win indításnál ezt dobja:

  • izb
    #10911
    ne izgulj:)
    Már az ajtód elött vannak,a microsoft emberei akik a BSA kiemelt tagjai,és a buzera állandó tagjai,a winterminatorok,akik megbosszulják,hogy te egy szar rendszer szar operációs rendszerét használod :)A bünti nem marad el.Leszámolunk veled
  • Sland
    #10910
    olyan van a microsoft excelben hogy azokat a sorokat jelölje ki amiken pl az a szó van hogy "gyorsulás". tehát csak azokat. van ilyen?
  • dienesoft
    #10909
    Hellosztok!

    Szerintetek mikor automatikus frissítést csinál a windows MAGÁTÓl, akkor bemérhetik az embert hogy nem pl. nem eredeti a windowsa? Vagy egyáltalán érdekelheti őket ott Amcsiba hogy van egy felhasználó aki illegálisat használ??
  • urbijoe
    #10908
    motorola driver
  • Kontrakcio
    #10907
    leszedtem meg minden de nem talállom a telo tartalmát sehol? én vagyok hülya vagy most mi a helyzet?
  • dester
    #10906
    Link
  • Kontrakcio
    #10905
    bocsi elirtam... a driver már +van de hozzá szotver kellene ami megjeleniti a mappákat meg stb... driver csak arra kell h felismerje a gép a szoft meg h +jelenitse azokat... gondolom... szoftvare hozzá hol tok találni?
  • Dodo55
    #10904
    Motorola.hu?
  • Kontrakcio
    #10903
    motorola v3 hoz hol találok drivert? driver.hu-n és goglen beirtam de semmi! vki tud nekem segiteni ? előre is köszi!
  • Kontrakcio
    #10902
    Köszi skacok! Keeper2 amit mondtál azt most meg is csinálom:D! Még 1X köszi!
  • BenceYCE
    #10901
    PowerDVD is leprintscreeneli neked amibe akarod.
  • sagjoz
    #10900
    A outlook adabázist(e-mail címeket), hogy kell lementeni, mert újra kell telepítenem a xp-t (vis nem nekem ismimnél)!
  • keeper2
    #10899
    Mint dodo is megírta, nem működik a filmnél a sima képlopás, azon okból kifolyólag, hogy az egy külön "rétegen" fut. Vannak ugyan rá módosítási lehetőségek, hogyan lehet ezt a réteget egyesíteni az alap réteggel, és akkor már lelopható lesz, de fejből nem emlékszem a módszerre. A legegyszerűbb szerintem a bsplayer használata, mivel abban van beépített képlopás lehetőség, így a kiválasztott képkockánál csak rá kell nyomni a megfelelő gombra.
    Az viszont szerintem nagyon poénul néz ki, hogy ha csak simán le akarod menteni a képet, ami miatt az adott réteget mented csak le, majd ezt beilleszted egy képszerkesztőbe, és eztán elkezded a lejátszóban a film lejátszását, az futni fog a képszerkesztőben is, és ott akár fel is darabolhatod és máshova rakhatod a kép egyes részeit, így "szétszórtan" fog menni a film :)
  • Kontrakcio
    #10898
    Köszike!
  • Dodo55
    #10897
    Filmből sajnos nem lehet printscreenelni. Viszont van egy progi, fraps a neve, azzal lehet. Elindítod a fraps-et, majd a filmet, és amikor képet akarsz csinálni, akkor nyomsz egy F10-et.
  • Kontrakcio
    #10896
    sziasztok! én egy filmből szeretnék prt scr-ni de fekete képet ad... mit csinálok rosszúl? előre is köszi!
  • Dodo55
    #10895
    Hát eléggé ramhibának tűnik.
  • mergal
    #10894
    Sziasztok! Tudom nem idevaló de az Office topicba nem jár senki!
    Tehát miért van az hogy egyik napról a másikra az Office 2003 am lefagy, hibaüzenetet küld, restartolja a gépet és egyébb finomságok! Bosszantó mert dolgoznék vele de nem lehet! Sp2 Xp van fenn! Tettem hozzá Office sp2-őt azzal is ugyan ez van!
  • Met
    #10893
    a 2003 újjabb és ezért valamivel fejlettebb is
  • Anotino
    #10892
    Kicsit off, de az office2003 es az office xp kozott mi a kulonbseg? Melyik a jobb? Arban kb egyformak
  • keeper2
    #10891
    Miért kellene a nem eredeti windowsoknál is engedni a biztonsági frissítéseket? Pl azért, mert a biztonsági frissítés közvetve más gépekre is kihat, nem csak arra, amire telepítették. Nagyon elterjedtek mostanság az olyasféle támadások, amikor a védtelen gépet zombiként használják a vírusok, hogy azzal más gépeket, vagy szervereket támadjanak, többek közt olyanokat, amin legális rendszer van, vagy mint korábban példa volt rá, a microsoft saját szervereit. Emellett, a védtelen gépek közvetetten elősegítik a vírusok terjedését is, ami szintén igen kellemetlen, ha pl. legális a rendszered, de nincs feltelepítve az épp szükséges frissítés, ellenben, ha általánosságban jobban védettek lennének a gépek, akko talán sosem jutna el a gépedig az adott károkozó.
  • Dodo55
    #10890
    A gépemen IE7 volt, de a javító telepítés után IE6 lett rajta, tehát a javító telepítés visszarakta az IE6-ot. Nem lehet, a problémámnak köze van ehhez? Most visszarakom a 7-et, hátha az megoldja.
  • Dodo55
    #10889
    Csináltam megint egy javító telepítést, de az se segített.

    Hallottam ezeknek az eszközöknek a letiltásáról, hogy egy értéket a registryben 4-re kell állítani. Ez a letiltás nincs bekapcsolva, tehát biztos nem ez okozza, mert 3-ra van állítva nálam ez az érték.

    A próbléma egyszerűen az, hogy nem kapnak betűjelet az usb-s meghajtók. DE VALYON MIÉRT!!!!???????

    Ez az első javító telepítés óta van, előtte még jó volt.
  • Tomicsek
    #10888
    Egy ötlet, távolítsd el öket és utána egyenként a hardver varázslóval próbáld feltenni. Ha marhaság bocs.
  • Dodo55
    #10887
    Nem jó. Más valami?
  • Tomicsek
    #10886
    Ez?
  • Dodo55
    #10885
    Valaki segítsen! Mi a fene lehet ez??? A lemezmeghajtók közé az eszközkezelőben feltelepülnek a cuccok, de nem kapnak betűjelet. Ha csinálok alcohollal virtuális meghajtót, az kap betűjelet, de az usb-s eszközök nem hajlandóak.
  • Tomicsek
    #10884
    http://www.bootdisk.com/
  • Dodo55
    #10883
    Erre tud valaki valamit?
  • Met
    #10882
    LOL
  • Sanyix
    #10881
    Háde ne is várják el, hogy megvegyék az ilyen minőségű terméküket...
  • Dodo55
    #10880
    Hangos probléma megoldódott a javító telepítéssel, azonban létrejött egy új probléma: Ha valamilyen USB-s tárolóeszközt(pendrive, kártyaolvasó, digitális fényképező) kötök a gépre, akkor nem jelenik meg a meghajtó a sajátgépben/más fájlkezelőkben. Az eszközkezelőben ott van a lemezmeghajtók között a csalakoztatott eszköz, de betűjelet nem kap, mert az everest, és az eszköz tulajdonságai szerint is nincs betűjele a cuccnak.

    A windows frissítések törlődtek a javító telepítés miatt, azokat most rakom fel.

    Próbáltam pendriveommal, kártyaolvasómmal, digitális fényképezőmmel, de mindegyikkel ugyanaz van.
  • Kontrakcio
    #10879
    :D na jó! csinálom 1edül!! :D
  • Met
    #10878
    nem
  • Tomicsek
    #10877
    Ez mennyire fontos, mint a töredezettségmentesítő?
  • Kontrakcio
    #10876
    van vkinek boot disk-je? akár milleniumos is lehet! formatálni szeretnék egy winyót! Kiveszem az éppet berakom a sérültet és formázom! vki segit???
  • Zenty
    #10875
    a winupdate-hez javascript:void(window.g_sDisableWGACheck='all')
    már nem muxi?
  • Kontrakcio
    #10874
    Sziasztok! van egy nagyon primitiv és 1Xü kérdésem! Van egy régi winyóm amit leszeretnék formázni... berakom meg minden és probálom elinditani a gépet de folyton ujraindul, pedig a másik winyón van az op rendszer... légyszives segitsetek! Nekem az az 5letem támadt h Biosban csinálok vmit de h mit még nem tom... Segitsetek e kezdő buta gyereknek léccives! előre is köszi!
  • Dodo55
    #10873
    2 órán keresztül állt az egész, csak a windows ilyen jó az xp meg olyan jó az xp feliratai váltakoztak, és a zöld kockák villogtak. Kikapcsoltam a gépet, leszedtem minden usb-s cuccot, a serial ata-s winchesteremet, és a routert, és most 1 perc alatt végigment azon a részen, amire két órán keresztül vártam. Szóval elméletileg most jó lesz.