25353
Whistler - Windows XP
  • 79Alba
    #10952
    46
  • Mortel
    #10951
    ha jól gondolom , akkor az a gáz ,hogy túl sok háttérben futó folyamatot futatsz. Amikor elindítod a feladatkezelőt ott hány folyamat fut?

    Megj.:Egy ilyen erőművet akarsz tovább gyorsítani? ha leassú nem biztos ,hogy a lapozó fájl mérete miatt.
  • 79Alba
    #10950
    Sziasztok!! Lene egy kérdésem a gépemet hogy tudnám meggyorsítani mert 320 mb-ot használ a lapozó files és ezt szeretném csökkenteni vagy valamivel kitisztítani.
    Előre is köszönöm a válaszokat
  • Mortel
    #10949
    Hi! Hallotatok, már olyan problémáról , hogy késik siet a winfos órája... és nem egyszer hanem rendszeresen. Végig mentem a gépemen nod32-vel nem talált vírust.
    Nincs vkinek 5lete? mi a szar lehet vele.
    Rakjam újra?
  • DonManó
    #10948
    Norton Partition Magic
  • Sland
    #10947
    Hello



    Van egy 80 gigás vinyóm és az 2 részre van bontva: C: 12GIGA D: 68GIGA.
    Nah én azt szeretném csinálni hogy a C-n 17 legyen a D-n meg 63. Hogy lehet megcsinálni rendszerújratelepítés nékül?
  • Kontrakcio
    #10946
    sztem a spysweeper se rossz igaz nekem dr alex,spysweeper, xsoftspy,adaware... és az az érdekes h ez a párositás íó ! mert igaz a dr alex nem kifejezetten spy progi aszem :I de a spysweeper és az adaware kiegésziti 1mást! persze ha ez nem igy van csak irjatok hagy táguljo a tudásom!
  • Dodo55
    #10945
    Vagy Adaware. Az eddig mindent kiírtott nálam. De amióta NOD-ot+Firefoxot használok nem volt semmi spyware-em.
  • units
    #10944
    Futó programok nélkül full logot tegyél be!
  • izb
    #10943
    Spy írtó kell neked,mondjuk a counterspy.
    Oldalamon megtalálod
  • Gladiator
    #10942
    hijack dobta:

    van benne vmi rossz? ha nincs akkor hogy tudom kiírtani azokat a pop upokat, amik nem akkor ugranak fel, amikor elemgyek egy olyan lapra, hanem állandóan, ha nem is működik éppen a net akkor is.

    Running processes:
    C:\WINDOWS\System32\smss.exe
    C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
    C:\WINDOWS\system32\services.exe
    C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
    C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
    C:\WINDOWS\system32\Ati2evxx.exe
    C:\WINDOWS\Explorer.EXE
    C:\Program Files\Creative\SBAudigy2\Surround Mixer\CTSysVol.exe
    C:\Program Files\Creative\SBAudigy2\DVDAudio\CTDVDDet.EXE
    C:\WINDOWS\system32\CTHELPER.EXE
    C:\Program Files\Panda Software\Panda Antivirus Platinum\APVXDWIN.EXE
    C:\Program Files\ATI Technologies\ATI Control Panel\atiptaxx.exe
    E:\Program Files\Winamp\winampa.exe
    C:\Program Files\MessengerPlus! 3\MsgPlus.exe
    C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
    C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
    C:\Program Files\Silicon Image\SiISATARaid\SATARaid.exe
    c:\progra~1\intern~1\iexplore.exe
    C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
    C:\WINDOWS\system32\CTsvcCDA.exe
    C:\Program Files\Panda Software\Panda Antivirus Platinum\pavsrv51.exe
    C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
    C:\WINDOWS\system32\MsPMSPSv.exe
    C:\Program Files\Panda Software\Panda Antivirus Platinum\AVENGINE.EXE
    C:\Program Files\Panda Software\Panda Antivirus Platinum\pavProxy.exe
    C:\Program Files\Panda Software\Panda Antivirus Platinum\IFACE.EXE
    C:\Program Files\Panda Software\Panda Antivirus Platinum\PAVJOBS.EXE
    F:\hijackthis\HijackThis.exe
    e:\Program Files\Winamp\Winamp.exe
    E:\Program Files\Crazy Browser\Crazy Browser.exe
  • Kontrakcio
    #10941
    Már +csináltam , de azért köszi :D !
  • mochee
    #10940
    Szevasztok!
    letöltöttem az Msn messenger gigapack 2005-öt, szeretném feltenni, de egy .daa kiterjesztésű fájlt kaptam. ezzel mit lehet tenni? sohasem volt dolgom még ilyennel
  • Met
    #10939
    Partition Magic-el de a win is tudja.
    Miért jobb? 4 gigánál nagyobb fileokat is tudsz a vinyón tárolni és állítólag gyorsabb rajta az XP.
    Kockázat mindíg van:) áramszünet, kisöccs kitépi a falból a 220-as vezetéket stb.
  • Kontrakcio
    #10938
    semmi akadája de formatálod a +hajót, partíciót! ki lesz puccantva az egész!
  • sike
    #10937
    hello
    hogytudom fat 32 ből ntfs be átlalakítani a meghajtót?
    megéri e? kockázat ?
    help me:)
  • Kontrakcio
    #10936
    sziasztok! van egy égő kérdésem... itthon 1X +osztottam a 2 gépem( XP ) de az 1ik format c: és ujra telpitettem mindent, a 2 gép látja 1mást,+osztok egy mappát az elsődleges gépen és nem látja a másodlagos... vki leirná h hohy kell +osztani? elvileg csak annyi lenne h fogok egy mappát majd +oszotm,beállitom... a total commanderen van egy / "meghajto" ami a hálózatot jelenti és ott is vannak lehetőségek!lécci segitsetek, elég butának tűni a kérdés de azé nézzétek el nekem lécci! előre is köszi!
  • Bendegoose
    #10935
    Megnéztem másik gépen, is lassan csatlakozik,
    mi lehet gond?
  • Bendegoose
    #10934
    Halóka,

    olyan gondom lenne, van itten egy helyi linux mail és ftp server,
    és az ftp serverre nagyon lassan csatlakozik az XP-m, ha töltökle róla van, hogy teljesen megáll és megszakad az összes kapcsolat a gépen még a net is. Pedig kinti FTP serverekre villámgyorsan csatlakozik, itt a helyire nemtom miért szarakodik ennyit, mert más gépen gyorsan bejön, , ,
  • lck
    #10933
    Helló !
    Melyik fájl tartalmazza a Windows újraindítás ikonját ? ( négyszögletes zöld alapon nap-szerű vonalak )
    Shell32 az nem.
  • horvath
    #10932
    Igen erre gondoltunk mi is, de azóta már újabb vinyó került a gépbe. Ráadásul 1-2 éves vinyókkal is próbáltuk. Lehetséges egy alaplapi IDE csatoló hiba?
  • Dodo55
    #10931
    Tényleg annak tűnik, de nem 100%

    A barátom felhúzta a 633-as celeronját 800-ra, és pár nap múlva █ meg hasonló karaktereket tartalmazó nevű fájlok jelentek meg a winchesterén, és sorra tűntek el a fájlok. Ezután megpróbálta leformázni azt a winchestert, amin ezek a rejtélyes fájlok keletkeztek, de a formázás végén mindig megjelent egy hibaüzenet, hogy nem lehet a formázást befejezni. Próbáltuk windowsból, dosból, win telepítővel, partition magickel, de mindig hasonló hibaüzenetet kaptunk a végén. Aztán visszaraktam a procit 633-ra, és utána jó lett.
  • Met
    #10930
    vinyó problémának tűnik
  • horvath
    #10929
    Sziasztok!

    A barátom számítógépén a Windows XP Professional a következőket produkálja:
    Egy hétig problémamentesen fut, aztán egyik bekapcsolás után a Scandisk elindul és nekiáll javítani és törölni néhány fájlt. Onnantól kezdve megzavarodik a Windows és váratlan kiakadásokat produkál. Újratelepítés után már csak néhány nélkülözhetetlen programot telepítettünk fel és víruskeresőt is lecseréltük. Ugyanezt csinálta utána is. Közben más monitorkártya is került a gépbe.
    Valaki közületek járt már így?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • AdaKiller
    #10928
    köszönöm szépen :)
  • horza
    #10927
    AdaKiller:
    Az elérési utat kell megadnod... amelyet PATH-nak hívnak...
    PATH beállítása XP-ben:
    Sajátgép > Speciális > Környezeti változók > Path
    ide az utolsó ; után megadod azt/azokat a mappát/kat, amelyekben lévő programokat közvetlenül el akarod érni.
  • AdaKiller
    #10926
    srácok, azt szeretném megcsinálni, hogy egy adott könyvtárban szereplő valami.exét úgy el tudjam indítani, hogy start/futtatásnál csak a valamit kelljen beírnom, és ne kelljen betallóznom az elérési utat.

    dos-ba vmelyik fájlba kellett beírni, XP-be ezt hogy lehet megcsinálni?


    köszi előre is
  • Kontrakcio
    #10925
    köszi x3.hu-n már +is találtam... :D többek között :D!még1X köszi
  • Dodo55
    #10924
    Utólag ez úgy hangzik, amit mondtam, hogy a saját gépedet is lehet vele, de nem lehet, csak akkor, ha a te gépedet megfertőzöd vele, de EZT NEM AJÁNLOM!

    Tehát a lényeg: fertőzött gépek cd meghajtóját lehet vele nyitogatni.
  • Dodo55
    #10923
    Eddig egy ilyen progit láttam: NetBus. Ez egy trójai progi, és a megfertőzött gép cd meghajtóját is nyitogatni lehet vele.
  • Kontrakcio
    #10922
    :D én vagyok a lustaság mértékegysége Met :D tod... annyi energiámat emészi fel az h a székamről odahajolok a gépemhez és vissz ... ne is beszéljünk a 2x gombnyomásrol ami ki/be küldi a rom-ot :D!
  • Met
    #10921
    a lemezeket meg kisrobot rakosgatja be?:)
    úgy is oda kell nyúlni, nem úszod meg
  • BenceYCE
    #10920
    ... Nem értem. Miért nem lehet Excellben a sokadik kijelölt cella után egyet visszavonni? Csak egy kattintás lenne. Mi ebben a bonyolult?Kijelölök 822millió cellát és ha félreklikkelek akkor ba..hatom.
  • Kontrakcio
    #10919
    sziasztok! bocsi nem teljesen xp.hez tartozó dolgot fogok kérdezni! nekem egy olyan progi kellene ami automatikusan gombnyomásra nyitja és csukaja a rom.jaimat! vki esetleg tud ilyan linket,progit mmutatni? (kezdek egyre lustább lenni... mi lesz akkor ha clickelni is lusta leszek)
  • ffxi
    #10918
    Pont erre gondoltam én is :((((
  • izb
    #10917
    Itt valszeg az lehet a probléma,hogy a default a C: meghajtó.És mivel az XP nem ott van,igy azt nem tudja indítani.
    Nem tudom mennyire van köze ehez a bott.ini-nek de kipróbálhatod,hogy megfordítod a bootolási sorrendet,és az első helyre rakod az XP-ét.
  • CS@
    #10916
    Üdv!
    Lenne egy kérdésem a WinXp leállításával kapcsolatban.
    A fórum keresőjébe beírtam a „leáll” szócskát és végignéztem a hozzászólásokat, de kimondottan az én problémámra nem találtam megoldást.

    A biosban beállítottam, hogy dupla klikkre kapcsoljon be a gép.
    A C partíciómon van egy WinME a D –n pedig egy WinXPsp1.
    Ha a ME –t leállítom akkor a gép bekapcsolható duplaklikkre viszont ha az XP –t akkor nem. Van valami lehetőség arra, hogy az XP –t leállítva is bekapcsolható legyen a gép duplaklikkel ?
    Köszönöm!
  • Extraboy
    #10915
    start / futtatas / eventvwr - nezd meg milyen hibarol van szo.
  • izb
    #10914
    Hát ha a procidat azóta sem állítottad be,akkor attól is lehet...
  • Tomicsek
    #10913
    Felügyeleti eszközöknél eseménynapló-rendszernél mit ír?