25353
Whistler - Windows XP
  • 79Alba
    #11272
    Köszi.
    Örök hála
  • Tomicsek
    #11271
    Ha az XP CD lejátszónak ismeri fel a DVD meghajtót
    Indítsuk el a REGEDIT-et és keressük meg az alábbi bejegyzést:

    HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}

    Töröljük ki az itt található "UpperFilters" és "LowerFilter" bejegyzéseket.
  • 79Alba
    #11270
    Sziasztok!
    Elég zsibi kérdésem van. Lg DvD iró van a gépembe és a sajátgépre kattintok akor ott sima cd meghajtónak látja.Hogy lehet visszaálítani dvd rw re?
  • Tertovan
    #11269
    ghost?
    vagy ez?
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=4af2d2c9-f16c-4c52-a203-8daf944dd555&DisplayLang=en
  • Tertovan
    #11268
    http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;311578&sd=tech
  • starweb88
    #11267
    hmm drivereket feltelepítetted?(ha adtak hozzá) meg a BIOS ban asszem engedélyezni kell a 2.0 ás kompatibilitást..
  • Stann
    #11266
    Hali!
    Van egy csomó USB2.0-s cuccom(Pendrive, kártyaolvasó...), az alaplapom kézikönyve szerinti 2.0-sra kötöttem őket(Asus A7v333, 4 sima és 4 2.0-s port), de egyik sem akar működni 900kb/s olvasás/írásnál gyorsabban! Mi lehet tenni? TotalCommanderben bekapcsoltama kompatibilitási módot, de hiába! ÉS így naponta lementeni az 512-s memórikártyát elég gáz...
    Egy csomót már utánaolvastam, de semmi!

    Előre is köszi!
  • Icebarney
    #11265
    Valaki? Vagy hülye a kérdés?
  • Tomicsek
    #11264
    Akkor tudod mit kell csinálni, nem ismerem azt a parancsot. Én azonban Rock XP használnám.
  • norbisz
    #11263
    Van valami parancs is, amit ha beírsz, ott tudod átírni...
  • Tomicsek
    #11262
    WinKeyFinder
    esetleg itt az Active.zip
  • norbisz
    #11261
    Hi All!

    Tudna nekem valaki segíteni, hogy hogyan is tudom megváltoztatni a Windows XP regisztrációs kulcsát? Elfelejtettem :D Na igen, ha valamit nem használ túl gyakran az ember...
  • Icebarney
    #11260
    Sziasztok. Mindkét PATA vincsimen van XP telepítve. Hogy tudnám azt elérni, hogy a szgép bekapcsolásakor ki tudjam választani, hogy melyik töltődjön be? (most folyton át kell állítgatnom BIOSban, hogy melyikről bootoljon, ennél egyszerűbben nem lehet?)
  • varangy
    #11259
    Hi all!
    Van egy kis problémám az xp telepítésével.Eddig fellehetett telepíteni a gépemre, de valamiért már nem. a következőt csinálja install cdről beolvas ott ahol drivereket tölt be és meg áll villogó kurzorral. Tovább nem folytatja, igy nem is jelenik meg az a menüpont, hogy hova akarom telepítenni +milyen particióval.4fajta xp lemezt kipróbáltam(home, prof.,angol-magyar),de egy sem ment.3cd meghajtóval is kisérleteztem, sőt az összes nem fontos hardware-t kivettem(tv tuner firewire) stb. Szerintetek miért nem lehet telepíteni,ha régen ment?Jah egy p1-esre is telepítettem,majd a vinyót visszaraktam a gépbe, de akkor meg nem töltött be.Várom a válaszotokat
  • starweb88
    #11258
    szeretem ezt a topicot mert akármit kérdezek mindig kapok rá választ!!

    Mondjuk ez sok topcibol hiányzik, de ez nagyon penge topic :P
  • pedestrian
    #11257
    igen. átírtam a serialt is, meg a legitcheckcontrol-t is. nem tudom melyik miatt, de jó lett. mégegyszer thx.
  • Tomicsek
    #11256
    És a végeredmény? Sikerült?
  • pedestrian
    #11255
    köszi mindenkinek a help-et.
  • dester
    #11254
    Cseréld az XP serial-t az oldal alján megadottra:

    Link
  • Tomicsek
    #11253
    Itt a wga2.zip et töltsd le. A legitcheckcontrol.dll benne.
  • pedestrian
    #11252
    már sikerült patch-elni, de MS szerint "not genuine". :(
  • pedestrian
    #11251
    thx. az hogy lehet, hogy ez a fájl megvan nekem, de azt írja hogy nincs. legitcheckcontrol.dll
  • Met
    #11250
    #11188
    ?
  • pedestrian
    #11249
    Nem tudom telepíteni, mert előszőr megnézi a win valódiságát. Az enyém meg nem az. átvertek :( Trixie sem segít.
  • Met
    #11248
    Ghostal lehet backupolni és azt visszamásolni egy másik vinyóra akár partíció mérettel együtt.
    De előtte mentsd le ami fontos mert megfeküdhet tőle:)
  • Tomicsek
    #11247
    http://computerworld.hu/hirek_hir.php?id=38723
  • PetruZ
    #11246
    Milyen a két vinyó? Eltérő méretűek / típusúak? Sok esély nincs rá, az XP háklis arra, hogy hová lett telepítve, és abból nem enged. A beállításokat viszont lehet exportálni / importálni ("Files and settings transfer wizard" az adminisztratív eszközök között). De sztem nem fogod megúszni a reinstallt (viszont a telepítés idejére vedd ki a régi vinyót, mert megtalálja magát rajta, és oda is fog rakni dolgokat).
  • prezi
    #11245
    plspls... fontos lenne... senki nem vágja ? :\
  • prezi
    #11244
    Haliho mindenkinek...

    nekem olyan kérdésem lenne, hogy meg lehet e oldani azt, hogy a jelenlegi windows-t "átmásolni" a gépben lévő másik winyóra, teljes terjedelmében, beállításokkal együtt persze. Erre milyen módszerek vannak ?
    Ugyanis winyó probléma miatt sokszor leáll a gép, ezért szeretném ezt! a rendszert átpakolni!

    htx all előre is ^^
  • Extraboy
    #11243

    Amugy barmelyik reszre kattinthatsz, akkoris ugyanugy visszacsinalja, kiv a belso fehér...
  • starweb88
    #11242
    hát bill bácsi tervezgetés közbe bittos itta a feleseket
  • TommoT
    #11241
    lol kösz
    de bazzeg ilyet minek beletenni? ráadásul könnyen bejöhet
    ekkora baromságot
    még1szer köszke petruz mester
  • PetruZ
    #11240
    Megtaláltam: kattints duplán az ablak keretére (vhol ott, ahol nincs semmi gomb, vagy sor). Oda-vissza működik. :)
  • PetruZ
    #11239
    ALT+szóköz?
  • TommoT
    #11238
    nem:(
    elvileg csak vissza kell állítani, csak tudja valaki, hogy kell
  • PetruZ
    #11237
    Próbálj előbb egy F10-et, elvileg az a menü. De ez elég durvának néz ki. :)
  • starweb88
    #11236
  • TommoT
    #11235
    csak volt már vkivel ilyen és tudja mit nyomott meg
    ...amúgy éljen a windows full értelmes rejtett funkciói...
  • starweb88
    #11234
    jesszusom akkor szerintem reinstall :P
  • TommoT
    #11233
    Jah egyszer véletlen valamire rákönyökölhettem, de már foggalmam sincs mire. Nemtudom milyen következményei vannak a feladatkezelőben a gombok egyesével való kipróbálgatásának.