25353
Whistler - Windows XP
  • arsene
    #11312
    ha ez sem jönne össze, akkor a felügyeleti eszközök->számítógépkezelés->lemezkezelésnél nézz körül (itt csak óvatosan bármilyen törléssel!)
  • arsene
    #11311
    még egy tipp. start->minden program->kellékek->rendszereszközök->lemezkarbantartó,
    válaszd ki a kérdéses meghajtót és takarítás. nézd meg az egyéb beállításokat is, a rendszer-helyreállítás fülnél a visszaállítási pontokat törölheted
  • arsene
    #11310
    pl. a rejtett fájlokat tedd láthatóvá, így meg tudod nézni, mi foglalhatja még a helyet, vagy virtuális memória van beállítva minden meghajtóra (ez egyébként felesleges, elég a c:\-re).
  • Icebarney
    #11309
    Köszi! De egy kicsit "felhasználóbarátabb" megoldásról nem tudsz?
  • Peti1
    #11308
    köszi a választ!
    az egyik vinyómon sikerült visszanyerni a helyem, de a másikon semmi sem változik, akkor sem, ha kikapcsolom a Rendszer-visszaállítást!
    van valami ötleted?
  • bowari
    #11307
    Hy.Valaki nem tudná megmondani nekem hogy miért tünhetnek el állandóan a gyorsindító ikonok?A gép pár nappal ezelött lett telepítve,4×512 ramom van,gondoltam hátha az a baj,mert elötte 2vel nem volt semmi gond.De úgy sem jó már.Előre is köszönöm a segítséget!Ja és vissza sem lehet kapcsolni a gyorsindítást,csak ha újraindítom a gépet.
  • arsene
    #11306
    hali,
    nézd meg a Sajátgép->Tulajdonságok->Rendszervisszaállítás lapot. Ha minden meghajtódat figyeli, akkor megvannak a Gb-ok. Ki is tudod kapcsolni, vagy csökkenteni a méretét. Én csak a c:\-t figyeltetem.
    .:arsene:.
  • Peti1
    #11305
    és azt az 5 GB-t hogy tudom akkor visszanyerni?
    Mert az egész winyón kb. 15 GB hiányzik ami azért elég sok...
  • keeper2
    #11304
    A windows nem rak törölt fájlokat a sys. vol.-be, hanem a reycyle-ba helyezi. A sys. vol. azért van, hogy a géped állapotáról biztonsági mentéseket csináljon, így, ha valamilyen okból vissza akarod állítani egy régebbi állapotába a windowst, akkor ezekből szerzi vissza az adatokat.
  • Peti1
    #11303
    hi!
    Eltűnt 5GB a winyómról! Egy Slave 120GB-os winyón 3 NTFS partícióm van. A napokban vettem észre hogy az egyik 50GB-os partíciómról eltűnt 5GB. összeszámoltam Total Commanderben a rajta lévő adatmennyiséget és hozzáadtam az üres helyet is és kb. 45GB jött ki az 50 helyett. A többi partíciókról is hiányzik néhány GB szabad hely. Szerintem amiatt lehet, mert a Windows a törlések után a fileokat a System Volume Inf. mappába helyezi, csakhogy NTSF-en ugyebár ezt nem lehet törölni. (FAT on igen.) Milyen progival tudnám törölni ezeket?
    Köszi
  • bazookabill
    #11302
    szóval nem értem...
  • bazookabill
    #11301
    de az autorun.exe megy...
  • bazookabill
    #11300
    ha pedig start/futtatás-ból akarom indítani, akkor "nem win32 alkalmazás"
  • bazookabill
    #11299
    "nincs meg a file"
  • Tomicsek
    #11298
    Pontosan mit ír, miért nem nyitható meg?
  • bazookabill
    #11297
    sziasztok

    újabb probléma állt elő, a konvertálás sikerült. Az a baj,hogy a letöltött exe file-k nem nyithatóak meg, nem tudom mitől, én a tűzfalra gyanakszom, de lehet hogy hülyeség.
  • me and a monkey
    #11296
    Kreatív vagy.
  • starweb88
    #11295
    Bazzeg rosszabb a Windows élete mint 4 éve!! szavazz a megfelelő pártra aki támogatja a windows lelkét hogy ne omoljon össze minden héten/hónapba! LOL
  • bazookabill
    #11294
    és emiatt nem fog elveszni semmim?
    Egyébként kösz
  • David Coulthard
    #11293
    Fat32 konvertálás NTFS-re:

    Parancssorba:

    convert c: /fs:ntfs

    (A c helyére a megfelelő meghajtó betűjelét írni)

    Link
  • bazookabill
    #11292
    Valaki Segítsen! Letöltöttem egy .iso file-t rar-okban, de kibontani nem tudom a fat32 miatt (több mint 5 giga) Hogy tudnám megoldani, anélkül hogy vinyót formáznék, meg ilyenek?
    Előr eis köszönöm!
  • 79Alba
    #11291
    Még mindig nemjó
  • starweb88
    #11290
    oksi , thx az infot & good night
  • 79Alba
    #11289
    ja
    mindegy köszi a segítséget.
    Jóéjt nektek
  • Tomicsek
    #11288
    Újraindítottál?
  • 79Alba
    #11287
    Mindegy nemszámít így is tökéletesen mükszi
  • 79Alba
    #11286
    semmi változás
  • Tomicsek
    #11285
    A szolgáltatást is tedd kézire. Töröld.
  • 79Alba
    #11284
    sikerült de nem változott a helyzet. ezt töröljem akkor UpperFilters
  • 79Alba
    #11283
    A tálca WindowBlinds ami bal oldalt van meg fennt Object Desktop.
    Nagyon szivesen.Csak zabálja a gép memóját sajna.
  • Tomicsek
    #11282
    Sikerült?
  • starweb88
    #11281
    Alba megszabad kérdeznem ez milyen keigészítő az xp hez amit látunk a képen , mert nagyon teccik?
  • 79Alba
    #11280
    nem
  • Tomicsek
    #11279
    Ne legyen letiltva!! Szerintem kézire. Újraindítás kell?!
  • 79Alba
    #11278
    Ennek Is ugyan olyanak kéne lennie mint a másik ketőé csak DvD RW. Nem?
  • 79Alba
    #11277
    UpperFilters ez van
  • 79Alba
    #11276
    De le van tíltva
  • Tomicsek
    #11275
    Vezérlőpult-felügyeleti eszközök-szolgáltatásoknál az Imapi CD szolg. nincs letiltva?

    UpperFilters van nem?
  • 79Alba
    #11274
  • 79Alba
    #11273
    LowerFilter bejegyzéseket nem találok