25353
Whistler - Windows XP
  • gergely1991
    #23993
    bár nem tudom pontosan hogy pl.:parancsikonra gondoltál-e
  • gergely1991
    #23992
    "meg tud valaki egy progit amivel ikont lehet rajzolni?"
    Például *.ico (vagy más típusú) képfájlt az ingyenes gimp programmal készíthetsz
  • lck
    #23991
    Háttércserélgető. Ezerféle lehetőséggel. Szerintem a legjobb.
  • dvid95
    #23990
    csö tud valaki egy ealkamazást mondani amivel megoldhatom hogy magátol változzon a hátterem meg tud valaki egy progit amivel ikont lehet rajzolni? pls help örülnék neki
    Köszi elöre is
  • Evin
    #23989
    Driver le, újraindítás, driver fel, újraindítás.
  • gergely1991
    #23988
    Még a Megjelenítés tulajdonságai párbeszédablakon a beállítások fülnél se sikerül?
  • stupido
    #23987
    Köszi!

    Megpróbáltam. Felraktam a nvidia honlapjáról a legújabb drivert (266.58_desktop_winxp_32bit_international_whql). Telepítés után újraindítottam. De az történt, hogy amikor a windows bejelentkező képernyő bejött a felbontás 640x480 lett és 16 szín volt csak. És bár jelezte, hogy ez így nem jó neki sehogy se tudtam átállítani.

    Mitől lehetett ez?
  • Evin
    #23986
    Másnak egy vga driver frissítés segített.
  • Picka
    #23985
    Kedves Barátaim!
    Letiltotta az XP az ActivX-et. Kérésem az, hogy hogy tudnám a letiltást feloldani? Nem megy a Scannerem, és nagyon kéne.
  • stupido
    #23984
    Sziasztok!

    Az volna a problémám, hogy az adobe magától feldobta, hogy új verziójú flash player van, leszedtem, de azóta a videómegosztók videó szarul jelennek meg. összenyomva, zöld csíkkal a közepén. Újrainstall se segített.

    Mi lehet a gond?
  • hematit1976
    #23983
    megoldódott a net problémám
  • hematit1976
    #23982
    sziasztok, xp sp2-sem van. internetkapcsolatom egyik napról a másikra közölte, hogy nem jó a felhasználói név/jelszó. felhívtam a szolgáltatót, de az informatikus a vonal másik végén az ő gépén betudott jelentkezni az én felhasználói név/jelszó-m használatával. adott egy teszt felhasználói név/jelszó-t, azzal viszont sikerült csatlakoznom a netre, h mi lehet a problémám ő azt mondta nem tudja. vki innen esetleg??
    ha felrakom a win7-t vagy ujra az xp-t az megoldhatja a problémát? vagy van más megoldás?
  • marsu
    #23981
    #23978 és #23979, köszönöm.
  • czs1
    #23980
    Sziasztok!
    Az alábbi problémában kérném a segítségeteket:
    A munkahelyemen egy számítógéphez több helyi nyomtató van csatlakoztatva (LPT1, USB) és az egyik egy olyan nyomtató, amelynek nagyon nagy a nyomtatási költsége (A1-es méretű tervrajzok nyomtatása). Ezt a nyomtatót szeretném jelszóval védeni, hogy csak azok tudjanak rajta nyomtatni, akik ismerik a jelszót.
    A cél az, hogy az egyszerű word, excel leveleket ne ezzel a nyomtatóval nyomtassák ki a kollégák, hanem a másik csatlakoztatott nyomtatóval.

    Meg tudom ezt oldani az XP-ből is, vagy külön program kell hozzá?

    Előre is köszi.
  • gergely1991
    #23979
    Hát ez a 1.0-ás portba van csatlakoztatva ami a 2.0-áshoz képes elégé lassú.Más usb portjai esetleg nincsenek a gépen(ami esetleg fizikálisan rejtve vannak)?:D
  • computerguru
    #23978
    Itt nézz körűl! Ilyen kártya kell neked,és valószinű megoldódik a probléma!

    http://www.makrotex.hu/product.php?productid=14214
  • marsu
    #23977
    sziasztok.

    mi a szart kezdjek ezzel??
  • Czdano
    #23976
    Mindenképpen a játék problémája mert több száz ember reportolt hasonló problémát (btw a játék eredeti). Mindegyiküknek atom gépe volt és 64 bites rendszer futott a gépükön. Mindenesetre ha fennáll a probléma új processzorral is akkor tuti pakolom az XP-t.
  • Evin
    #23975
    Szerintem a játékkal lehet gond. Javításokat kell telepíteni, meg frissen tartani a drivereket, vagy fórumokon utánanézni, hogy másnál is volt-e ilyen. De 4GB mellé csak x64-et érdemes rakni, ami nem XP.
  • Czdano
    #23974
    Csak lesz 4 GB RAM, jelenleg 2 van bent (most veszek 2x2gb kingstont + core 2 quad q8200-at). XP-ből most 32 bites van fent. A játék minimum rendszerkövetelményét súrolja a gépem (bad company 2ről beszélünk és core 2 duo E6400-am van.)
  • Evin
    #23973
    Remélem van min. 4GB memóriád, különben felesleges az x64.
    Xp-ből is akkor x64 van fent?! Mert az elég sz.r, és az MS sem támogatja már.
    Hogy súrolhatja a minimumot, ha az XP-hez 1 mag is elég?!
  • Czdano
    #23972
    A problémám az hogy egy játék alatt folyamatosan kifagyott a 64 bites win7, és ezért van fent most is xp. Ezalatt vígan elszaladgál, csak a processzor teljesítménye a minimum rendszerkövetelményt súrolja...
  • Evin
    #23971
    Én csak azt mondtam, amit tudok, és 100%. 4magra amúgy sincs sok értelme XP-t pazarolni.
  • BenceYCE
    #23970
    Ne hordjatok már össze ennyi sületlenséget. XP-nél még a feladatkezelőben egy progira jobbklikkel kattintva az affinitás beállításánál megnézheted, h az xp prof mennyit kezel. Nem tudom megnézni mert már nem használom, de asszem 32 mag, pontosabban szál.
  • Evin
    #23969
    Ekkora teljesítménynél már érdemes Win7-et használni, az biztos kihasználja. Xp 2 magot biztos kezel, a többi kétséges.
  • Czdano
    #23968
    2 a minimum, core 2 duo van fent 32 bites xpvel és simán kihasználja mindkettőt, de a 4ben már nem vagyok biztos.
  • gergely1991
    #23967
    tudtommal 1 magot támogat :S
  • Czdano
    #23966
    Hali! 4 magos 64 bites procit mennyire használja ki a 32 bites windows xp?
  • Pummis
    #23965
    Szép napot mindenkinek
    Érdeklődni szeretnék hogy esetleg nem ismertek olyan 2db progit az
    1 program amivel le tudom tiltani a gépemen internetes oldalakat pl iwiw vagy myvip
    2 program meg egy olyan program hogy kérdezés nélkül tárjon minden jelszóz pl ha Tesóm belép a gépembe és be lép msn stb oldalra akkor nekem mentse a gépem előre is kösz9n9
  • Zsolt01
    #23964
    Pl. EVEREST Ultimate Edition kiírja.
  • daxan
    #23963
    Nem, csak nincs meg sehol a Windows kulcs...Jah, meg ha lehet, akkor az Office-nak is kellene a kulcsa...
  • gergely1991
    #23962
    minek az neked illegális tevékenységre kell mi? :DDD
  • daxan
    #23961
    Sziasztok!

    Olyan programra volna szükségem ami segítségével meg tudom nézni az adott gépen az XP licenc kulcsát. Tudnátok ajánlani egyet?
  • dvid95
    #23960
    csö miröl van szo
  • Evin
    #23959
    Azok a rendszerhez tartoznak. Törölheted őket, de nem ajánlott, sőt szerintem nem is tudnád mind vagy egyiket sem törölni.
    Gikszer mindenhol lehet.
  • Toto652
    #23958
    Kellenek ezek a mappák? Mármint a rendszernek, vagy valami?
    Mit boldoguljak vele, engem aztán nem zavar :D
    Kérdés, hogy ebben rejtőzhet e valami gikszer...?
  • gergely1991
    #23957
    'Hozzáférés megtagadva!'?:S
    intézőben > eszközök>mappa beállításai>nézet fül>egyszerű fájl megosztás használata(pipa eltüntett) mappa megkeres,helyi menü tulajdonságok>biztonság fül>felhasználói profilod megkeresed>szerkesztés aztán boldogulj vele:)
  • gergely1991
    #23956
    azt az optikai meghajtót amelyikről bootolni szeretnél, (mivel nem tudjuk melyikről szeretnél) szükség esetén jumperelj:)
    magyarul beállítod,az egyiket és beteszed az egyik maghajtóba ha nem bootol akkor a másikba.(ha összejön akkor kiderül melyik meghajtó milyen tipusú:DD)
  • dvid95
    #23955
    kérdés hogyan lehet öszehozni xpn hogy váltakozzon a háttér mint win 7-en van?
  • dvid95
    #23954
    csak anyit füzök hozzá ha több vinyod van akor azt ameiken op rendszer van