25353
Whistler - Windows XP
  • kl24h
    #24033
    Akkor nálad gond van, egyelőre ezt próbáld. Ha nem sikerül a tisztítás (vagy nem találja meg a speci *.exe/*.dll az autorun.inf-ken kívül), akkor adok más ötletet, amivel biztos sikerülni fog.
  • wattafaka
    #24032
    jaja, minden meghajtón, beleértve a külső vinyót is. plusz még a C:\windows könyvtárban is benne van, ahogy mondtad mindenhol egy autorun.inf fálj kíséretében. pont ezért gyanakodtam én is vírusra és az utasításoknak megfelelően szakszerűen leírtottam. szal nem értem
    ja és igen rejtett fájl természetesen
    ezt a virustotal.com-ot meg nem nyitja meg a böngészőm :/
  • gergely1991
    #24031
    elképzelhető hogy álcázott a fájl(dllként):S
    Ez a fájl a gyökérkönyvtárban van?
    És volt hozzá egy autorun.inf fájl is?
    keresd ki a fájlt küld fel ide
    Vírusnak tűnik de jobb lesz ha más is megmondja a tutit a 43-ból:)
    És valamelyikkel eltávolíthatod.
  • wattafaka
    #24030
    Hali mindenki!
    Néha a gépem egy hibaüzenettel indul (5-ből átlag 2-szer), hogy az .ms32dll.dll.vbs fájt betöltése sikertelen, mert egy másik folyamat használja (Windows Script Host).
    Na ez mi az isten lehet?
    http://www.interstraits.biz/virusms32.htm
    Ez alapján már letöröltem az autorun vírust (feltéve ha az volt, mert a linknél nincs a fájl neve előtt pont, nálam meg van) és még mindig csinálja.
    A válaszokat előre is köszi!
  • tiburon26
    #24029
    ker jelszot.most hogy mondod lehet hogy a javitast valasztottam...
  • kl24h
    #24028
    Vagy már jelszót adtál, csak nem voltál figyelmes, vagy nem törölted le rendesen a régi XP vagy már előre beállított XP telepítettél fel.
    Kér jelszót vagy nem kell beírj semmit csak Enter?
  • tiburon26
    #24027
    sziasztok
    uj xp-t raktam a gepemre es install utan amikor elindul adminisztrator jelenik meg es jelszot ker.
    valami ötlet?
  • Noodlee
    #24026
    Storno a kérdés.
    86. alkalommal végre felrakta.
    Csak tudnám miért kérette magát ennyire :P
  • Noodlee
    #24025
    Hello!

    Valahogy sikerült legyalulnom az alap XP-s játékokat a gépről, és sehogy nem tudom visszatelepíteni.
    A windows összetevők telepítésénél hiába jelölöm ki az összes játékot, csak az interneteseket teszi fel.
  • dvid95
    #24024
    csö
    kéne két vagy három program amivel meg tudom csinálni a videók egybevágását és zenét is alá tudok rakni meg fel tudom rakni egy már elkészült honlapra. Kéne erre a célra megfelelő program vagy programok.



    pls help
  • desigo
    #24023
    megvan
    energiagazdálkodás,speciális,energia ellátás
  • desigo
    #24022
    üdv
    hol tudom azt xpn beállítani,hogy laptop (bekapcsolt állapotban persze) kijelző lecsukáskor ne jelentkezzen ki ne csináljon semmit max a képet kapcsolja ki
    tehát ha kinyitom egyből tudjam használni?
  • stupido
    #24021
    xp-t használok
  • gergely1991
    #24020
    tudtommal ha win7-et használsz akkor a hangerő beállításokat alkalmazásonként kell beállítani(mondjuk a flash playerét)
  • kl24h
    #24019
    Ez nem olyan egyszerű, van mikor látszik a feladatkezelőben a gyanús trójai, de van mikor nem látszik.
    Ezeket próbáld egyelőre
  • stupido
    #24018
    Sziasztok!

    Van egy külsős firewire hangkártyám. Minden progi erről szól, ez van beállítva alapértelmezettként, de a videómegosztók hangja nem hallható. Minden más megy vele. (vlc, játékok, egyéb progik)

    plíz
  • balcsi70
    #24017
    Sziasztok.Annyi lenne a kérdésem hogy ezek közt láttok valami rosszindulatú progit? rendszer Köszöntem.
  • Zsolt01
    #24016
    Persze, ha neked nem XP Professional van akkor nem ez szerepel ott nálad, hanem:
    "Microsoft Windows XP .......... - magyar"
  • Zsolt01
    #24015
    Ez egyszerű!

    Sajátgép ikon / tulajdonságok / Speciális fül / Lent Indítás és helyreállítás Beállítás gomb / Szerkesztés gomb itt írd át az egyik:
    (2db. ilyen van, a két XP-d neve.)

    "Microsoft Windows XP Professional - magyar"

    Idézőjelek megmaradjanak!

    Ha az emlékeim nem csalnak így van, de garanciát nem vállalok! :-)
    De így van szerintem, már régen csináltam, de ...
  • dashed_
    #24014
    easybcd progit szedd le ott at lehet nevezni.Persze ovatossan vele, bar nem bonyolult.
  • gergely1991
    #24013
    Meglehet oldani de ha nem figyelsz rá akkor akár bootolhatatlaná teheted a rendszert(és egy reinstall vagy ha a HDD-t egy másik gépbe berakása után visszaírni az tartalmat)
  • dvid95
    #24012
    thx
    még valami most 2 xp-m van és mikor elindítom a gépet kéri válaszak egyet de gyakran eltévesztem és bootolhatok ujra hogy tudnám átnevezni öket pl net meg progik névre ???
  • computerguru
    #24011
    Szuper! Bár a Nec dvd iró helyett inkább a Pioneert vedd meg,én is azt használom,már több éve,nekem bevált!
  • dvid95
    #24010
    mitgondoltok erröl a gépröl jo lesz vagy nem
    Gigabyte Gz-X7 ház + 460W SuperB tápegység

    - Gigabyte GA880 alaplap

    - AMD AM3 X4 635+ processzor + hűtő

    - 2*2Gb 1333MHz DDR3 memória

    - Gigabyte / Asus 5450 1Gb DDR3 PCE vga kártya

    - Nec / Pioneer DVD író
  • lck
    #24009
    A több az win7 alatt van. Xp alatt csak egyet lehet.
    Vagy külön program kell hozzá.
  • bcrics
    #24008
    Hello,,háttérképnek szeretnék beállítani több képet,ezt hol tudom megtenni,mert alapból csak egyet enged kijelölni..
  • marsu
    #24007
    sziasztok!

    Két napja ezt írja ki a gép!!


    Mit lehet ezzel csinálni??
  • ffxi
    #24006
  • SMGBAS
    #24005
    itt keresgélj (:
  • ffxi
    #24004
    Olyan kicsi laptopot vett az ismerősöm, aminek nincs is optikai meghajtója. Valami Asus. Kéne rajta win újratelepítés. Külsős optika nincs. Gondolom pendrive-val lehet. De egyszerűen másoljam rá CD-ről?
  • SMGBAS
    #24003
    Na még egy kérdés, igaz ez nem annyira xp, de az lesz rajta :P
    Szóval szeretnék venni egy mini itx-es lapot ami nem rosszabb a mostani micro atx-es lapomnál, de nem is kerül milliárdokba és bele tudom tenni a mostaniban lévő cuccokat (szal csak lapcsere, mert szeretnék kisebb gépet összerakni)
    ilyen a mostani (gigabyte g31m-es2l)
    Tudtok valamit ajánlani?
  • SMGBAS
    #24002
    Visszaállítottam egy régebbi pontra és működik
  • gergely1991
    #24001
    végső esetben
  • Zsolt01
    #24000
    dvd-ről másold gépre és úgy ...
    lehet másolni se fogja engedni
    - dvd meghajtóddal gond
    eszközkezelőbe rendbe van?
    adatkábelt nem húztad ki/dugtad visza, azaz nem módosítottad eszközeidet?

    eszközkezelő eltávolítás DVD meghajtód
    gép ki, adatkábel ki
    gép újraindítás
    gép leállít
    dvd adatkábel visza
    gép bekapcsolás és talán jó lesz

    lehet haldoklik dvd meghajtód, másik gépbe próba

    (amúgy másik lemezzel is hasonlóan viselkedik, mert ha nem, akkor lemez probléma)
  • SMGBAS
    #23999
    DVD-ről telepíteni akartam a Nero-t erre:

    ??
  • dvid95
    #23998
    köszi
  • kl24h
    #23997
    Akkor is hasonló a megoldás. A parancsikonnál hogy megváltoztasd a képet, akkor létrehozol csakis egy *.ico fájlt, ami tetszik neked és a parancsikonra Jobb Click > Properties > Change Icon > Browse és kiválasztod a lementett *.ico fájlt.
  • dvid95
    #23996
    parancsikonra gondoltam
    meg még valami hibernálást be szeretném álítani hogy csak a gép szemével induljon el egér és billentyüzettel ne
  • kl24h
    #23995
    #23992 ... vagy az Irfan View, ami egy adott képet lementheted *.ico fájlba.
  • stupido
    #23994
    siker, köszi :D