25353
Whistler - Windows XP
  • Tomicsek
    #11432
    Először Ezt telepítsd. Ha nem megy akkor ezt is.
  • Mardon
    #11431
    Van egy server, amire több gép csatlakozik, ezeken nem lehet vhogy jogokat állítani, pl. programok telepítésének tiltása, vagy hogy csak bizonyos könyvtárak legyenek olvashatóak, stb? Mindegyiken Xp Prof SP2 van.
  • mekszp
    #11430
    Win_XP SP2 ENG- serialt mondjon nekem vki lécc!
  • raymond01
    #11429
    ezt tudom! nem is ezzel van a gond, én azt szeretném hogy ha egy mappa beállításai miniatűrök nézetben vagy akkor mutasson képet magában az intézőben!
    így néz ki:
  • Tresszer
    #11428
    Bocs ha mindíg azt akarod hogy csak az a képnézegető program nyissa meg a képet akkor jobb click --> Tulajdonságok -->Modosítás és ott válaszd ki a progit amivel nézegetni akarod és utána ALKALMAZ gomb
  • Tresszer
    #11427
    Probáld mega képre jobb click--> Társítás--> válaszd ki azt a programot amivel a képeket szeretnéd nézni. Aztán alkalmaz gomb és elvileg minden működik.
  • raymond01
    #11426
    hello!

    Egy kis segítség kellene! nem tudom mi lett a gépemmel de a képeket csak képnéző programban tudom megnézni! Pedig az xp-n az intézőben ha miniatűrök nézet van mutatnia kellene a kis képet de csak az ikont mutatja, ráadásul ha rákattintok akkor nem jön be a megszokott xp-s képnéző!? Szerintem az háttérképet is csak ezért tudom bmp-ben betenni, mert ha jpg akkor az ikonok alatti szöveget egy transzparensbe teszi és ezt nem tudom eltüntetni! Bmp-nél pedig átlátszó a szöveg háttere! De ezt a nézetes dolgot kellene vhogy megcsinálnom de hogy? Tudtok vmit amótől jó?
  • Blufox
    #11425
    Persze,hogy elmegy,128 sd elég neki. Tegap elött raktam a gyerek gépére és simán ment. Még a játékok is akadás mentesen mentek. Úgy,hogy jó,megy.
    WinXP Prof. sp2 raktam.
  • scorpeeon
    #11424
    ok thx
  • Sanyix
    #11423
    ramból legyen legalább 256 mega, akko jól fog menni.
  • starweb88
    #11422
    menni sztem megy csak pöppet lassu lessz..
  • scorpeeon
    #11421
    hi megtudná vki mondani hogy mennyi a gépigénye az xp professionalnak? 450 MHZ-n elmegy rendesen?
  • Sanyix
    #11420
    Nekem sima NF7 2.0, éss... semmi gond(vagyis nincs ezzel kapcsolatos), 1,5 éve egy maxtor vinyó, és 2 optikai meghajtóval szintén 5.10-es driverrel.
  • PetruZ
    #11419
    Próbálj egy naplózott betöltést (ugyanott indítható, ahol a csökkentett mód), ez generál majd egy bootlog.txt fájlt. Ennek a vége, az utolsó néhány sora az érdekes, hogy látszik-e benne, mit próbált utoljára tölteni. Elképzelhető, hogy egy rossz driver akasztja meg a folyamatot (ami csökkentett módban nem jut szóhoz, mert olyankor az alap driverek indulnak csak el).
  • Tomicsek
    #11418
    http://droland.uw.hu/xp/xp1akt.htm
  • Matte
    #11417
    Sziasztok!!!

    Valaki segítsen! Service pack nélküli windwost tettem fel, de sok mindenhez kell ugye az sp2. Hogy lehet azt utólag feltenni, mert ha windows update-el töltöm le akkor a telepítés elején kiírja hogy a windows serialom nem jó.

    PLEASE HELP!!!
  • tiamat406
    #11416
    Sziasztok!

    Van egy nagy problémám az XP-mel! Ha négy ide egységet rakok a gépemre a BIOS mindent felismer, viszonmt a Win XP a logónál lefagy. Csökkentett módban minden gond nélkül elindul, és felismer minden IDE egységet. Több vírusirtót is futtattam, de egyik sem talált semmit... Ha valaki tud segíteni, azt nagyon megköszönném

    Üdv:
    Tamás
  • Banyapapa
    #11415
    Nekem NF7-S2 van,és a 5.10-es nforce driver rajta a gépen 1 éve.
    No gond (2 samsung vinyoval)
  • strebacom
    #11414
    Gyerekek kinek van nforce-s alaplapja, csak egy tanács,illetve egy kérdés is egyben:én mióta nem használom az nforce ide drivert semmi gondom nincs, ha fenn volt gyakran csinált olyat az XP hogy az üdvözöljük alatt megállt, volt már valakinek valamilyen tapasztalata az nforce-s driverekkel, jó lenne ha leirná, leirnátok, mert ez igen sok segitség lenne másoknak is....
    Köszi...
  • starweb88
    #11413
    thx sikerült =)
  • David Coulthard
    #11412
    Kicsit részletesebben:

    Link
  • starweb88
    #11411
    hát igy sem lehet más közül választani csak bmp-t ajánlja fel..
  • David Coulthard
    #11410
    IE Cache ürítés esetleg ha nem akarod üríteni a cache méretének növelése.
  • starweb88
    #11409
    Csáó again! van egy kis problémám az insternet expolerba amikor képet akarok menteni (kép mentése más néven) máskor volt több választék jpg..gif..bmp.. mostmeg csak bmpbe lehet menteni??!! :( pls segitsetek!!
  • varangy
    #11408
    Sziasztok!
    Megtudja nekem valaki mondani, hogy miért nem tudok xp-t telepíteni a gépemre?Régebben lehetett, de most a telepítő csak a kék képernyőig jut el ahol ilyen drivereket tölt be még az elején..Ha ezt elvégzi utánna egy fehér kurzor villog a bal felső sarokban és nem megy tovább..Probáltam más-más fajta xpvel, de semmi.Más op rendszer fel megy..Mi lehet a baj?
  • ricky
    #11407
    Köszi! Szerintem ez lesz a gond, mert HP nyomtatóm van és Nvidia kártyám...
  • Tomicsek
    #11406
    Valami Windows frissítés is hasonlót csinál. ITT.
  • öregharcsa
    #11405
    állítsd vissza egy korábbi időpontra a wint amikor még yól működött....hátha megjavul(arra figyelj amit azóta telepítettél nem lesz elérhető!!!)
  • ricky
    #11404
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám van pár nap óta, hogyha rákattintok jobboldali gombbal az asztalra, akkor lefagy az egész windows. Bejön a honokóra és nem csinál semmit. Amúgy minden rendesen működik. Nem tudjátok miért csinálja ezt, és h hogyan lehet megcsinálni, h jó legbyen?
  • Palika1989
    #11403
    Azért köszi szépen!
    Majd mondom többieknek ez van, ezt kell szeretni!
  • sztruhar
    #11402
    Xp Media Center 2005. megéri le szedni, én csak filmeket, zenéket, és netezesére használom a pc-t.
  • Tibor45
    #11401
    na igen de melyikről?+az 1 kicsit lassan jönne le.
  • kulabácsi
    #11400
    egy torrent oldalról :D
  • Tibor45
    #11399
    sziasztok tudja valaki hogy honnan tudnám letölteni a következőt Microsoft Multilanguage pack
  • lck
    #11398
    Régebben erölködtem miatta én is - nem sikerült.
  • BenceYCE
    #11397
    Talán több op rendszerrel. Máshogy nem hiszem.
  • Tomicsek
    #11396
    Ezt nem hiszem, hogy meg lehet csinálni. Én legalábbis úgy tudom.
  • Palika1989
    #11395
    Hali!
    Nekem az lenne a problémám, hogy a gépemen más-más felhasználók más monitor felbontást használnának anélkül, hogy minden egyes átjelentkezéskor átkelljen állítani a felbontást.
    Lécci segítsetek!
  • BenceYCE
    #11394
    Nem. Még nem próbáltam. A válaszodat viszont köszi! Szerintem a messenger Plussal jött rá valami mert a Counterspy 2x is blokkolta. Most le van tiltva és mégis működik. Ez van. Azóta nem bővül a választék smile ügyben. Biztos valami dll-ből vagy reg-ből dolgozik, azt kéne megtalálni.
  • kulabácsi
    #11393
    ezek szerint bejött a dolog amit mondtam?? :D