25353
Whistler - Windows XP
  • Tomicsek
    #11712
    http://droland.uw.hu/xp/xp1akt.htm
  • Teer
    #11711
    ezt az üzit kapom: "Lehet hogy a Microsoft Windows telepítéséhez használt termékazonosító kulcs érvénytelen..." bla bala...
    állítólag van vami trükk amivel megkerülhető ez a hiba és fel lehet tenni SP2-őt másolt windowsra is, csak nemtudom hogyan, Please help meee
  • Teer
    #11710
    helllo, tuda valaki nekem segíteni hogyan tegyem fel az SP2-őt ha nem eredeti a windows-om??
  • Saddalim #11709
    az xp a frissitéseivel leszedi az országfrissítéseket?
    gondolunk csak most jugo-ra és most montenegróra vagy kelet-timorra, az új államokra...
    szóval frissíti az országlistáát valahogy?
  • pedestrian
    #11708
    lehet. volt hogy nekem 3 volt fenn. másik partícióra telepíts egy újat. induláskor lesz egy bootmenü, amiből kiválaszthatod hogy melyik induljon.
  • DrAk3
    #11707
    Hi all! azt szeretném kérdezni hogy lehet e olyan hogy mondjuk két xp van fent a gépemen??
  • PeeTeR
    #11706
    na es ez mitol lehet?



    MSXML 4.0 SP2 Parse & SDK install legvegen irja ki...
    hihetetlen hogy semmi frissitest nem lehet feltelepiteni hiba nelkul erre a fosgecigepre
  • ReTeK
    #11705
    Runas ... parancsal indítok egy programot (pl:flash8) limited.user-ként, és néha előfordul hogy nem tudok visszaváltani rá (flashre) alt+tab féle listábol is eltünik a task.manager-rel is csak kilőni tudom, létezik erre valami okosság ?
  • moonman
    #11704
    Error 1603

    Error 1935
  • PeeTeR
    #11703
    megvalami :D

    ez meg rendszertelen idokozonket jon be az explorer bezarasa utan. de a mostani windows -nal is csinalja meg a reginel is csinalta.



    ok utan semmi nem tortenik, szoval hiba nincs sehol, se wincsin, se progikba csak megjelenik
  • PeeTeR
    #11702
    meg lenne meg egy. igazabol mind a ketto a rise of legends telepitesenek a vegen jon ki de az MSI -s hibadialog mar a korabbi windowsoknal is jelentkezett neha-neha.

    szoval ez erdekelne (erdekes):
  • PeeTeR
    #11701
    telepitesnel egy ilyen hibadialog mitol lehet? elejen vagy esetleg a vegen?

  • MadBence
    #11700
    Thx!!! Az uxtheme volt a ludas. Pedig már majdnem újraraktam a winfost.
  • Tomicsek
    #11699
    Nem lehet, hogy az uxtheme.dll sérült. Itt letöltheted.
  • MadBence
    #11698
    Próbáltam, nem müxik (már el volt indítva, de újraindítottam). Kb. 2 hónapja van már így, eddig beletörődtem, de meguntam... Vmi más ötlet?
  • Tomicsek
    #11697
    Ezt próbáld meg, hátha. Újraindítás lehet, hogy kell.
  • Met
    #11696
    Egyszer nekem is volt ilyen szintén ilyen vista marhaság miatt.
    Nem volt semmilyen téma mert nem tudta betölteni blablabla. A témák bekapcsolása megoldotta a problémát.
  • MadBence
    #11695
    ÁÁÁ, ha ilyen könnyű lenne. Asszem vmilyen file-t hiányol. " A megjelenítési stílusokat nem lehett betölteni, mert a következő fájl betöltése nem sikerült:
    Részletek: "
  • Met
    #11694
    A Felügyeleti eszközök/Szolgáltatások/Témákat indítsd el.
  • MadBence
    #11693
    Hali!
    Felraktam a Vista Transformation Pack-ot, de nem csinált semmit, letöröltem, és eltűnt a rendes XP stílus!(az a kék) Próbáltam megint, de nem tud alkalmazni semmilyen stílust, mert a rundll32 meghal. Próbáltam már Windowblindet, de attól úgy befagy, hogy nagyon... NINCS kedvem újrarakni a Winfost. HELPP!
  • pedestrian
    #11692
    Köszi. A másolás bejött. Csak azt nem tudom hogy a f*szba tünt el róla.
  • Tomicsek
    #11691
    A telepítőlemezről bebootolsz, és ott lenni kell , hogy (j gomb) javítás . Ha akarod e-mailban elküldöm az ntldr-t.
  • pedestrian
    #11690
    javítókonzolt hogy tudom elindítani?
  • Tomicsek
    #11689
    Javító konzol indítása, aztán fixboot és fixmbr. Esetleg a ntldr fájl visszarakása. copy X.\i386\ntldr c:\
  • pedestrian
    #11688
    ntldr not found
    ezt írja a megszokott grafikus felület elindítása helyett.
    floppy, cd nincs benn indításkor. vinyó úgy tűnik rendben van. bios-ban first boot is jó. valami ötlet?
  • Met
    #11687
  • Noodlee
    #11686
    Punker már megjutalmazta :P
  • Met
    #11685
    gyüjtöd a hsz-eket, hogy mehess a gumiba?
  • David01
    #11684
    Hűha nagyon nehéz kérdés :D
    Kérném a közönség segítségét :D
  • ciccegős sanyi
    #11683
    mi az a windows xp?
  • moonman
    #11682
    Link - #14 hozzászólás
  • Saddalim #11681
    valaki lécci írja részeletesen hogy hogyan kell winME-t winXP mellé felrakni egy másik particiora. kösz
  • saitek
    #11680
    Súgó és Támogatás leállítása illetve letiltása a szolgáltatásoknál.
  • Met
    #11679
    Hogy tudom a Helpsvc.exe-t kilőni, hogy ne induljon el többet?
  • Xing
    #11678
    Aham... Köszi.
  • lck
    #11677
    Enyém 40 körül van.
  • Noodlee
    #11676
    Az nem sok neki.
    Nem kell megijedni :P
    Majd 60 felett kezdj aggódni.
  • Xing
    #11675
    Sziasztok,
    Egy 2.8 as Amd procinak (ami 2 GHz-en ketyeg) mennyi lenne az ideális hőmérséklet alapjáraton? Gyanitom 42 C° nem túl egészséges :P
  • lck
    #11674
    Csak úgy hogy felteszel egy mások böngészőt és azt állítod be alapértelmezettnek. Igy elvileg csak windows live update-hez kell - de ahhoz mindenképp
  • EmIn3m02
    #11673
    hi
    internet explorert nem lehet vhogy uninstallálni vagy letiltani? :S