25353
Whistler - Windows XP
  • zvaragabor
    #12832
    #12818-ra valaki? Azt már naggyából tudom hogy mi, csak azt nem hogy kilőhetem e msconfigban, vagy jobb ha betölt.
  • gergobaby
    #12831
    nah jóvan elegem van az xpből...:@ Visszatérek a Win98ra a végén...
  • strebacom
    #12830
    Ez xp gond lesz, mondom nekem is eljátszotta már !!
  • gergobaby
    #12829
    megprobaltam mind a 6ban:D És egyikben sem megy... Minden más USB-s dolog megy
  • strebacom
    #12828
    Ja és mégegy,más usb-s cucc müködik???
  • strebacom
    #12827
    Próbáltad esetleg másik usb aljzatba is bedugni, gondolom igen, nekem is volt egyszer hasonló problémám és csak az uj xp telepités után javult meg!!
  • gergobaby
    #12826
    A Driver végén azt irja ki hogy nincs bedugva és hogy dugjam be és ugy hasznaljam...
  • gergobaby
    #12825
    Természetesen.
  • strebacom
    #12824
    Feltetted a nyomtatód driverét???
  • gergobaby
    #12823
    #12816ra válasz?????

    PLS help me.
  • Kabuto0
    #12822
    köszönöm,értem! :))
  • strebacom
    #12821

    Meg lehet oldani xp-n és 2003 -on is a parancsikonos lekapcsolást .

    Annyit kell beírni a parancsikon létrehozásakor, hogy

    shutdown -s -t 00

    lehet rebboot parancsikot is csinálni

    itt vannak a paraméterek,hogy mit kell a shutdown szó után írni

    # -l - Logs off the current user, this is also the defualt. -m ComputerName takes precedence.
    # -s - Shuts down the local computer.
    # -r - Reboots after shutdown.
    # -a - Aborts shutdown. Ignores other parameters, except -l and ComputerName. You can only use -a during the time-out period.
    # -f - Forces running applications to close.
    # -m [\\ComputerName] - Specifies the computer that you want to shut down.
    # -t xx - Sets the timer for system shutdown in xx seconds. The default is 20 seconds.
    # -c "message" - Specifies a message to be displayed in the Message area of the System Shutdown window.

    Sok szerencsét!!
  • Kabuto0
    #12820
    Üdv !
    Nem tudná nekem valaki megmondani, hogy a Start menüből a kikapcsolás gombot hogyan lehet kirakni az asztalra? Állaítólag egy kicsit nehéz, de reménykedek, hogy valaki tud nekem segíteni!
    Előre is köszönöm szépen!
  • PetruZ
    #12819
    Ismert tcp/ip hiba, az M$ szerint update kell neki. Azt nem írja, hogy melyik, de az SP2 biztosan. Bár nekem SP1 van és teljesen up-to-date, így a hiba nálam nem is jelentkezik.
  • zvaragabor
    #12818
    Hali! Meg tudnátok mondani hogy mi ez a VIA Raid Tool? Mire való pontosan? Mert nincs gondom vele, csak startup-nál ez is betölt, és ha nem fontos betöltenie, vagyis fölöslegesen jön be, akkor kinyomom. Köszi
  • gergobaby
    #12817
    ja, tipus HP LaserJet 1020
  • gergobaby
    #12816
    Sziasztok!

    Az a problemam lenne hogy amikor feldugom a gépre a nyomtatót azt irja hogy az USB eszkozben hiba lépett fel ezért nem tuggya kezelni.
    Feltettem egy másik ( ugyanilyen oprendszeru ) gépre és ott ment.

    Ötletek?
  • torrente111
    #12815
    Gondolom: Start--Vezérlőpult--Felhasználói fiókok
  • ffxi
    #12814
    Win XP prof.-ban hol lehet azt beállítani, hogy indulásnál melyik felhasználónevet írja be automatikusan a bejelentkezésnél?
  • Banyapapa
    #12813
    hali
    Valaki tudna segiteni?

    Van internetkapcsolat,sebbeségis megvan a ftp progi szerint,és mégis a SG-n kivül semmise jönbe:(
    (ez is csak 15 probálkozásra...)
    Má ujraraktam a xp-t,de semmi,virusirtot se tom frissiteni,meg ugy ánblákk szartse ér a net.

    Se explorer,se firefox alatt nem jönbe semmise.
  • torrente111
    #12812
    #12806-807 senki??? :-(
  • Zsolt01
    #12811
    Sziasztok.

    Win Xp -be tudnátok olyan beállítást, hogy a DVD írot letiltsa. De úgy, hogy a meghajtó betüjel megmaradjon, mintha elromlott volna !
    Vagy írásnál kilépjen hibaüzenettel !
    Olyan állítási lehetőség érdekelne, hogy bármikor vissza is lehessen csinálni !

    Előre is köszönöm szépen.
  • francois
    #12810
    Köszi, remélem sikerül megoldani
  • David Coulthard
    #12809
    #12791 és 12793 hozzászólás
  • francois
    #12808
    Hello Windows XP winter ed-nél jön elő hiba az internetkapcsolódás után, és később nem is lehet visszakapcsolódni netre, meg újra kell indítani a gépet (notebook)

  • torrente111
    #12807
    Az afd.sys-t megnéztem mi lehet ezt találtam: Ancillary Funktion Driver for Winsock itt irja a hibát elvileg.
  • torrente111
    #12806
    Sziasztok.Ismét a kék halál keseríti az életemet.Ezt irja ki:DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL.Tech info: STOP: 0x00000001 (0x000000000,0x00000002,0x00000000,0xB3EFC7FC) lentebb: afd.sys - Address : B3EFC7FC base at B3EEF000,Datestamp 411..... PLS Segítsetek mi lehet.kösz
  • peter01
    #12805
    Hát akkor vedd ki a vinyót a nem müködő gépből és rakd át a müködőbe másodlagos vinyóként és at tod rakni a cucut ami kell, ha garanciális akkor meg inkáb ne szedd szét.
  • rozoli
    #12804
    Csaó Mindenkinek!

    A következő dolog érdekelne:
    Az egyik gépen van XP Home aktivált. A másik gépemen történt egy rendszer halál. Tudom, hogy nem lehet, de ha azt az XP-t feltelepítem a halott gépre, ami a másik gépen aktiválva van, akkor mi történik?
    Két gép egy XP-vel, aktiválás mind két gépen elvileg működne?
    A halott gépre útban van az XP, csak hát fontos dolgok vannak a vinyón, amik kellenének.

    Köszike
  • Kaszi46
    #12803
    Sziasztok, a windows hitelességét ellenőrző wgaplugint hogyan tudom letörölni? Sajnos figyelmetlen voltam és feltelepítettem.
  • Sanyix
    #12802
    Azt ne tedd fel, egy fos. Vmware-t tegyél fel, az jobb, bár azse tökéletes.
  • Sanyix
    #12801
    Ha az egész gép lefagy, akkor túlmelegedés, ha csak az oblivion, akkor az a bugos szar. Nekem is néha kilépegetett, lefagyott a gém, mert bugos, persze más játék soha.
  • gergobaby
    #12800
    Sziasztok!
    Szeretném feltenni a Virtual PC 2007-et XP-s gépemre de telepités elején azt irja hogy nem támogatja az oprendszert. most mi van?
  • peter01
    #12799
    Nem "nem" akart lenni hanem nek sry.
  • peter01
    #12798
    Mind a 2-tök nem kössz mindent úgy tűnik most jó. (Bár nem értem hogy 1 30 perces windows mért kezd el röktön hibaüziket küldeni?!)
  • dester
    #12797
    Bionyára azért csinálja mostanában, mert valamelyik nemrégiben megtalált illetve javított hibáról lehet szó.
    Augusztusban is volt ilyen illetve nemrég soron kívül is adott ki javítást a Microsoft.

    MS06-55 illetve

    Link

    Ettől függetlenül, mint lentebb is írták, rakj fel minden biztonság javítást.
  • peter01
    #12796
    De ezt mért csak mostanába csinálja és eddig nem?
  • saitek
    #12795
    A piros színűek a biztonsági javítások, azokat mindet. De a többit se árt felrakni.
  • peter01
    #12794
    Mindet?
  • saitek
    #12793
    Akkor rakd fel az összeset. Automatikus frissítést kapcsold be vagy szedd le innen mindet és telepítsd kézzel:

    Link