25353
Whistler - Windows XP
  • Tomicsek
    #12872
    Link itt van egy eltávolító, de nehogy baj legyen.
  • Silver Wolf
    #12871
    Melyik a jobb a Professional vagy a Home?
    Most a Professional Sp2 van de nem lehet File okat átnevezni pl:képeket,word dokumentumokat, de parancsikonokat meg lehet ez mitől van?
  • ffxi
    #12870
    Nem megy azzal se..:(
  • mateus33
    #12869
    Sziasztok!
    Szerintetek miért csinálja azt az XP,hogy a tálcát felhúzom kétsorosra,majd lezárolom,s a következő újraindításkor megint csak egysoros lesz?
    Előre is köszi a segítséget!
  • shiftáj
    #12868
    hi all! mivel tudnám állítani a startgombom betűtípusát StyleBuilderen kívül? mert vmiért megfagy.. régebben azzal csináltam és nem volt vele baj de most vmiért fagy plz help
  • Klon
    #12867
    Sziasztok!

    Segíséget kérnék! szeretnék egy ilyen
    témát xp-re, de nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá. Ha valaki jártas ebben a témában, akkor segítsen!

    Előre is köszi
  • aszizoli
    #12866
    Akkor elöte futasd ezt..
  • ffxi
    #12865
    Nem megy, mert ellenőrzi a jogtisztaságot. :(
  • Qwerty4
    #12864
    Szevasztok...tudom nem win 98-as topic, de csak olyan félnormásokat találtam a keresőben
    Szoval azt szeretném kérdezni hogy a win 98-ban pontosan hol kell beállítani az ip-t, subnet maskot, és a többit?
    Nem nekem van szükségem ezekre az infokra, hanem az egyik haveromnak, mert nem tudja az internetet működésbe hozni a gépén, ja meg én sem értek a 98-ashoz, mert soha nem is használtam(szerencsére mert a Millenium is egy rémálom)
  • Zsolt01
    #12863
    Sziasztok.

    Nem pont Xp-s kérdés, de:
    Hogy lehet egy fájlnak a tartalmát úgy megváltoztatni, hogy a dátuma ne változzon meg ???
    Vagy, hogy lehet módosítani egy fájlnak a dátumát ???

    Ha tudnátok megoldást !
    Előre is köszönöm szépen.
  • aszizoli
    #12862
    Ha garanciális, akkor a szakszerviz.
    Hardverek driverei, gondolom fel vannak rakva, ha mégsem, akkor tedd fel őket.
  • aszizoli
    #12861
    Nem crack, de próba szerencse.
  • Ramox
    #12860
    Sziasztok!

    Lehet rossz helyen rakom fel a kérdést és vmi alaplap topikban kéne de tanácstalan vok. Új gépem van, minden jó szép csak 1 gond van, ha a gépet kikapcsolom az rá 2 perccel mindig újraindul és csak úgy tudom kikapcsolni hogy áramtalanítom. Van valami ötletetek?
  • Iori
    #12859
    sziasztok!

    az sp1 aktiválási rendszeréhez van vmi crack? köszi előre is
  • aszizoli
    #12858
    Nem kimondottan törlésre van, de gondolom valami problémád támadt a DirectX-el, ezért javaslom ezt a lehetőséget.
    Nekem a multkor evvel sikerült helyrebillenteni a drágát.
  • konzolmester
    #12857
    Sziasztok!
    Van egy kis problémám.
    Egy TDK DVD-RW -re írtam-rá a Windows XP Pro-t.
    A program elindul csak nem tom letörölni.
    Néhány híresebb programmal letörölni szándékoztam_sikertelenül :-((
    Nem tudjátok hogy mi lehet a gond?
    Havernál is próbáltam,de Nála se törölte le semeik progi se.
  • dragon215
    #12856
    Hell,kéne gey kis segítség!
    Amikor bekapcsolom a gépemet akkor azt írja ki hogy a pci.sys hibás vagy nem található.
    Na most az lenne a kérdésem hogy mit csináljak hogy simán be tudjam kapcsolni?

    UI:Előre is köszönöm!
  • dester
    #12855
    Nálam is 2 xp van és csinált menüt.

    Esetleg nézd meg itt:
    Sajátgép (Jobbklikk) - Tulajdonságok - Speciális fül - Indítás és helyreállítás - Beállítások
    Rendszerek listájának megjelenítése
  • tom235
    #12854
    ez csak akkor van így, ha mondjuk windows 2000 és xp van a gépen xp-xp vel ezt nem csinálja meg sajna.
  • David Coulthard
    #12853
    Ha felrakod a két XP-t akkor indításkor lesz egy menü amiben kiválaszthatod amelyiket akarod, semmilyen program nem kell hozzá...
  • tom235
    #12852
    hello. szeretnék 2 xp-t tenni egy gépre, úgy hogy azán választhassak melyiket akarom elindítani. milyen programmal lehetne ezt megcsinálni, és hogyan?.
  • ffxi
    #12851
    Sajna nem megy:(
  • Dj Faustus #12850
    Nem próbáltam még, de hátha:
    DirectX Happy Uninstall V3.89
  • grigorij
    #12849
    mi az a "mod"? nem tudom h "nyílt forráskódu"-e vagy sem, csak annyit tudok h a kellő programokkal bele lehet túrni a játékba. én nem átírni (bocsi h legutóbb ugy fogalmaztam) hanem beletúrni szeretnék a progiba ugy, h az nekem jó legyen :) (a Harry Potter 3 játékáról volna szó, de ha más programokhoz is hozzá tudok nyúlni ezekkel a programmal akkor az is jó:D )
  • ffxi
    #12848
    HELP!
    Hogyan tudok direktX-et törölni?
  • zserrbo
    #12847
    Először is szerintem nem külön az adott kiterjesztéseket megnyitó, használó programokat kellene keresned, hanem az adott játékokhoz külön pálya szerkesztőket (editor). Ha más részét is akarod módosítani a játéknak a pályákon kívül, akkor egy "mod"-ra lesz szükséged vagy te készíthetsz ilyet, de azt nem tudom mivel, hogyan.
    Amúgy tudtommal a játékok átírása, módosítása csak akkor lehetséges, ha nyílt forráskódú, azaz a fejlesztőkön kívül bárki módosíthatja a játék állományait.
    Mellesleg mely játék(ok)-ról lenne szó?
  • David01
    #12846
    Meg kell változtatni a termékkulcsot. Ha érdekel hogy kell és mire akkor irj egy privit és elmondom.
  • joeperry
    #12845
    Sziasztok! Nem bolti WinXP-re hogyan lehet telepíteni az SP2-t? Mert nálam kiírja, h gond van a termékkulccsal (vajon miért?:))...
  • grigorij
    #12844
    próbáld leszedni mind2 oprendszert és utána tedd fel az XP-t. a virusosságot mélyformázással ki tudod iktatni a 2000-es po.-d ből.
  • Anachronosz
    #12843
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segítség.XP-t akartam telepíteni egy Windows 2000 rendelkező gépre, de nem ajánlotta fel az egyetlen rajta lévő partíció törlését. Beszéltem egy informatikus ismerősömmel, azt mondta telepítsem az XP-t, majd utánna tegyem be újra a telepítő lemezt és így már engedni fogja a partíció törlést.Nem így történt, az XP javítását vagy a frissítését engedi csak. Így most 2 db op rendszer van a winchesteren. A Windows 2000 teljesen vírusos.
  • grigorij
    #12842
    zserbo, németes vok, és nem sokat értek angolul :$ szóval nem sokat tok kezdeni az oldallal. abban igazad volt h az utx kiterj. pályakiterj. .
    ha van vmi használható program akkor a letöltés helyét belinkelnéd nekem? :$
    előre is köszi köszi :D
  • strebacom
    #12841
    Nekem is volt egyszer ilyen, virus okozta, jó virusirtó kell, és futtasd le, meg spyware irtó progi sem ártana:::
  • ris
    #12840
    Hali!
    Képzeljétek eltűnt a tálcám meg az azstalom is , csak a feladatkezelőből tudok programokat nyitni.
    Valaki tud segíteni ?
    Újratelepítés nélkül lenne jó.
  • zserrbo
    #12839
    Szerintem megnyitni nem fogják tudni megnyitni. Csak kicsit néztem utána, de az .utx egyes játékok pályáinak kiterjesztése vagy mi. Remélem nem írtam nagy hülyeséget. Mindenesetre próbálkozz itt.

    Talán segít.
  • grigorij
    #12838
    Hali!
    segitség kéne. egy játékot akarok (át)írni és kéne néhány progi. rákerestem a neten, de nem sokra mentem. olyan programok kénének amik (minden bizonnyal minden kiterjesztést más progi nyit meg) a következő kiterjesztésű fájlokat tudják használhatóvá tenni a számomra:
    .UAX .UKX .UNR .UTX
    előre is köszi
  • Brutal
    #12837
    Ez nem segített sajna :(
  • David Coulthard
    #12836
    Sajátgép - eszközök - mappa beállításai - nézet fül - egyszerű fájlmegoszás használata (pipa ki).
    Ezután az adott mappánál jobbklikk - tulajdonságok - biztonság - speciális - tulajdonos fül - jelöld ki az új tulajdonost majd a tulajdonos cseréje az altárolókon és objektumokon is majd OK.
  • Brutal
    #12835
    Láma vagyok de azt hol kellene megcsinálnom?
  • David Coulthard
    #12834
    Fájlok saját tulajdonba vételét próbáltad már?
  • Brutal
    #12833
    Hali!
    Lenne egy olyan gondom,hogy XP alatt írásvédetté tettem anno egy könyvtárat. Azóta volt egy reinstallom és az adott könyvtárban lévő file-okat nemtom megnyitni,de az írásvédelmet se tudom leszedni róla.
    Van ilyenkor még valami lehetőség hofy ujra tudjam használni őket?
    Melóhoz kellene és kicsit nagy munka lenne ujra gépre tenni őket :(
    Előre is köszi