25353
Whistler - Windows XP
  • hispan2
    #13234
    Sajnos a legkevésbés sem.
  • aszizoli
    #13233
    A gép bekapcsolásánál valóban be kell jelentkezni, de ennek a kikapcsolására még nem jöttem rá, pedig pár tippet már kipróbáltam, csak sajnos egyik sem müködött. Magam részéről, már úgy vagyok vele, hogy ezt az egy fölösleges klikkelést kibírom.

    Ha valakinek van használható ötlete erre, megköszönnénk.
  • hispan2
    #13232
    Üdv!

    Van két gép, Switch van közöttük. Mindkettő Munkacsoport tagja, ennek megfelelően látják egymást. Tudom az egyik gép rendszergazdai jelszavát és az egyetlen felhasználói fiókjának a jelszavát is. Megosztott mappa ezen a gépen nincs, mégis szeretnék rá belépni. A jelszavak birtokában, de megosztott mappa nélkül lehetséges ez?
  • PíszLávJuniti
    #13231
    64 bites win ellátottsága már 100% os?
  • scorpeeon
    #13230
    hmm, mégsem oldódott meg teljesen a probléma... A képernyőkímélőnél van egy olyan h on resume, display Welcome screen. Ez elől kiszedtem a pipát de bekapcsolásnál továbbra is rá kell kattintani a felhasználónevemre...
  • Boroskóla
    #13229
    Hi, egy kis segítség kellene Windows XP Home ra, valahogy föl lehet tenni a távoli asztalt, mármint hogy csatlakozni is tudjak hozzá vagy ilyen csak a professionalban van és külön nem telepíthető.
  • torrente111
    #13228
    ezért nem kell az win update!!!!
  • scorpeeon
    #13227
    amúgy vszínűleg a keretrendszer volt az oka, abból tettem fel nemrég a 2.0-t.
  • scorpeeon
    #13226
    ok, köszi!
  • Janmester
    #13225
    Sziasztok.Elkéne egy kis segitség.XP SP2 Home verziom van, és szeretné ha aktiválnám én meg nem szeretném. Erre kéne valami crack vagy bármi ami megoldaná a problémám.Elöre is köszi a segitséget.
  • aszizoli
    #13224
    Elfelejtettem a lényeget leírni.
    Képernyőkimélő beállításánál az "Üdvözlőképernyő" elöl vedd ki a pipát!
  • aszizoli
    #13223
    Nem csak egy felhasználó van a gépeden! A Rendszergazda fiókot (amit csökkentett módú indításnál látsz) elfelejtetted, továbbá valószínűleg a vendég fiókot sem vetted számításba (ha nem tiltottad le).

    Régebben azért nem volt a bejelentkezési procedurád, mert a "Net keretrendszer 1.1" nem volt a gépeden. Most vagy te raktad fel (pl. Windows Update oldalról), vagy valamelyik, mostanában telepített proginak volt rá szüksége.

    A kijelentkezés megakadályozására: a képernyőkimélő béállításánál találod az energiaellátást. Ott álítsd "soha"-ra a "Merevlemezek kikapcsolása; Készenléti üzemmód; Rendszer hibernálása" opciókat. Kb ennyi.
  • biomage
    #13222
    hi all
    van egy nagy problémám, ma kezdödöt reggel elinditotam az ie-t és kis idövel késöbb kaptam egy táblázatot hogy leál a windows hasonlit a blast virus ablakra az error kód 203
    mi baj van a windowsal?
  • scorpeeon
    #13221
    Hali! Lenne 1 kérdésem. Mostanában azt csinálta a gép h othagytam letölteni 10 óráig pl, majd utána ránéztem, és ki volt jelentkezve (eleve 1 felhasználó van: mit jelentkezik ez ki??) és a háttérben nem is futott semmilyen progi így a letöltés sem ment. Amikor fél órára otthagytam akkor is már kijelentkezett de ilyenkor legalább még a progik futottak a háttérben... Ráadásul minden bejelentkezésnél ré kell kattintanom a felhasználónevemre, pedig összesen egy db van. Régebben mindig csak simán kiírta h Welcome és nem kellet kattintgatni semmire és nem jelentkezett ki magától... Mindez egyik napról a másikra... Mi lett elállítva?
  • Gyufaa
    #13220
    Hali ! Segitsetek please!!!! Ujratettem a rendszert és előtte két rendszer volt a gépemen. Már csak az Xp-maradt. Formáztam mindkét vinyót és még is kéri hogy kattincsak az inditani kivánt oprendszerre mikor bekapcsolom a gépet. Van valakinek ötlete ezt hogyan lehet eltüntetni hogy automatikusan az elsőt inditsa el?
  • Brankley
    #13219
    köszi szépen!
  • Danecay
    #13218
    Ok, már feltámadt.
  • Danecay
    #13217
    Sziasztok! Olyan gondom lenne, hogy a tegnapi napon a számítógép kikapcsolásakor frissítette magát az XP, ami eddig is működött rendesen, ma pedig bekapcsoláskor már nem jön fel a rendszer, pontosabban jöne az csak kifagy vagy az üdvözlőképernyőnél, vagy hamarabb. Nem emlékszem, hogy csináltam volna vele más olyan jellegű dolgot ami újraindítás után aktiválódik. Valóban okozhatják ezt az újonan feltelepített frissítések? Más nem futott bele ebbe a problémába?
  • [HUN]FaTaL
    #13216
    Start menü->Beállítások->Vezérlőpult->Hangok és audióeszközök->Hangok fül
  • Brankley
    #13215
    Remélem jó helyen kérdezem... Valaki megutdná mondani, hogy amikor a WIndows XP-be bejelentkezek, és jön az az üdvözlő hang, azt hol tudom kicserélni?
  • aszizoli
    #13214
    Csak azok a telepítéseid fognak eltünní, amiket a visszaállítandó jó rendszer dátuma óta raktál fel.
  • tzsoltika
    #13213
    oké, de minden elvesz amit feltettem?
  • VénJoe
    #13212
    nem indul betöltés után az xp. kiírja, hogy az explorer valamilyen dll. fájl hiánya miatt nem indul. csak a feladatkezelőből tudok megnyitni alkalmazásokat. mit tegyek? rendszervisszaálítás? de hogyan?
  • Sanyix
    #13211
    Hi. Van egy játék warez seriallal, és nemsokára meglesz az eredeti, és nem szeretném újratelepíteni csak a serial csere miatt. Most megkerestem a registrybe a warez keyt, de hexában van. Namost nemtudom hogy milyen karakterkódolásban vannak a dolgok a vindóz registrryben, így nem tudom visszafejteni, így azt sem tudom hogy hogy kell majd szövegből hexába alakítani. Tud valaki segíteni? :)
  • aszizoli
    #13210
    Pl. Everest Ultimate Edition
    Igaz, hogy nem az asztalra, hanem az értesítési területre teszi ki.
    Ezen kívül, tulajdonképp az egész gépedről nyújt, mindenféle infókat, és van amibe bele is tudsz nyulni vele.
  • aszizoli
    #13209
    Start menü - Programok - Kellékek - Rendszereszközök - Rendszer visszaállítás
  • torrente111
    #13208
    sziasztok.hogyan,mivel lehet kitenni az asztalra a cpu,memória,hőmérsékletet az asztalra???
  • tzsoltika
    #13207
    azt hogyan tudom?
  • aszizoli
    #13206
    Rendszer-visszaállítás?
  • tzsoltika
    #13205
    volna egy problémám: nem tudok témát választani, semmilyet, ma a klasszikus windows stilusban indult, ugyanolyan szinekkel, mint az XP, nem magyarázkodok itt egy kép:

    Légyszi segitsetek ha tudtok
  • Aspyrin
    #13204
    Köszönöm, nagyon hasznos :)
  • Met
    #13203
  • moonman
    #13202
    AfterFixProject

  • torrente111
    #13201
    #13193?
  • Aspyrin
    #13200
    Ték, de ghostra nincs lehetőségem "bizonyos" okok miatt, ezért szenvedek.
  • Met
    #13199
    hát, holnap reinstall mint rendesen, winupdate mint rendesen és ghost
  • Aspyrin
    #13198
    Értelek, de nekem holnapra kell a pakk :O
  • Met
    #13197
    Szerintem csak oda kell figyelni, hogy miket integrálsz bele.
    2 gondom volt, bootoláskor kiírta, hogy szoftver kalózkodás áldozata lettem (húha:D) a másik, hogy valami (már nem emlékszem micsoda, de mindíg ugyan az) mindíg hibát okozott és nem töltött be a win.

    Ha hardveres változás nincs a gépeken akkor lehet jobban járnál ha le ghostolnád a vinyót. 8-10 perc alatt ott a friss win ;)
  • Aspyrin
    #13196
    Ööö köszi ez nem nyugtatott meg igazán :)
  • Met
    #13195
    Van egy nLite nevű progi, azzal be tudod integrálni a frissítéseket.
    Én kipróbáltam egyszer de nem jött össze a dolog:)