25353
Whistler - Windows XP
  • SomebodyEra
    #13514
    Igen, ezt az előbb tettem meg, de azért köszönöm :)
    Mostmár eltudom olvasni mit ír ki, úgy kezdődik, hogy: A rendszer problémát talált, és a Windows a számítógép károsodásának megelőzése érdekáben leállt.
    És még ír csomó mindent,arról ha nem először látom ezt, akkor távolítsak el...stb
    A végén van egy ilyen, hogy: Technikai információ: STOP 0x000000FC
  • David Coulthard
    #13513
    Automatikus újraindítást kapcsold ki.

    Link

  • SomebodyEra
    #13512
    Köszönöm. Esetleg valami program, ami hibát keres vagy hasonló?
  • Dj Faustus #13511
    Vezérlőpult/Felügyeleti eszközök/Eseménynapló - itt keresgélj
  • Dj Faustus #13510
    "Mi a különbség a 32bites és a 64bites Windows között?"
    A 64 bites változat 64 bites processzorokhoz tervezték (ebből kifolyólag nagyobb a címezhető memória mérete is: 128 GB fizikai memória, 16 TB virtuális - de van 4 GByte-nál több memória az alaplapodon?).
    Sajnos driverekkel és programokkal kompatibilitási gondjai akadhatnak.
  • SomebodyEra
    #13509
    Sziasztok!

    Abban kérném pici segítségeteket, hogy nemrégiben sikerült vásárolnunk egy HP laptopot,ez a nemrégiben pénteken volt. Azóta feltelepítettem egy Windows XP Prof-ot és a drivereket. Mindez pénteken este történt és szombat reggel óta bekapcsolás után, miután bejelentkezem a rendszerbe, nem áll fel rendesen és kb fél perc után feljön egy kék képernyő egy rakás szöveggel. Nem hiszem, hogy kék halál. A képernyő felvilanása után egyből újraindul a gép és ezt játsza mindig. Szóval bekapcs, újraindul, megint megpróbál felállni és újraindul.Egyedül csökkentett módban fut a dolog. Meg is keresném a hibát, ha tudnám, hogy mi lenne az. Ez ügyben kérném segítségeteket.
    Köszönöm előre is.
    üdv.
  • stp4trick
    #13508
    Powerdvd újratelepítése során eltűnt az UI_RES.DLL file.
    Nagy nehezen megszereztem, de nem tudom hova kéne bemásolni.
    Help me plz!
  • jui
    #13507
    Mia különbség a 32bites és a 64bites windows között?
  • kissadamvikt
    #13506
    hi all!:

    Ezt a kis menüt hogyan tudom eltüntetni? Egyszer csak ott volt minden jobb egér kattintásnmál és ha játszom akkor kivág a játékból és valamikor lefagy a gép tőle....
  • Tomicsek
    #13505
    Sajátgép-jobb katt-kezelés-felhasználók és itt a te fiókodat letiltod (jobb katt tulajdonságok)és ekkor az "alaprendszergazdai" fiók fog jeletkezni következő indításkor, fogja kérni a jelszót. Tudom, hogy eléggé gyenge ötlet,viszont így van. Utánna persze a tiltást kiveszed a saját rendszergazdai fiókod alól.Persze csak akkor csináld, ha a vezérlőpult-felhasználói fiókok-be és kijelentkezési mód megváltoztatásával nem lehet megoldani.
  • aszizoli
    #13504
    Nekem másképp még nem sikerült.
  • urbijoe
    #13503
    csak csökkentett modban lehet ?
  • Csupáncsak
    #13502
    bootoláskor nyomsz egy f8-at és kiválasztod a csökkentett módot.
  • Dj Faustus #13501
    Start menü-n jobb klikk/Tulajdonságok/Tálca fül/Nem aktív ikonok elrejtése elől pipa ki
    Másrészt nem minden automatikusan induló program kerül az "óra mellé".
  • InfectedMann
    #13500
    Az valami XP sajátosság, hogy az automatikus induló progikat rendszerinduláskor nem mindig jeleníti meg az óra melett?
    Legalább csak 2 progit jelenít meg. A messengert meg a hangkártya progriját.
    Póbáljak valamit kilőni az indítópultbol hátha bezava vmi?
  • garaijozsef
    #13499
    Köszönöm Attila!!!
  • SamFisher22
    #13498
    nem tudjátok miért van az, hogy a dvd-írómat nm mindíg ismeri fel a gép? a régi gépemmel is ez volt a baj, de akkor a táp volt gyenge...
    most a BIOS érzékeli, de a windows nem..
  • urbijoe
    #13497
    hogy lehet bejelentkezni alap rendszergazdaként?
    mert nekem csak egy felhasznállo van,ésaz is rendszergazdai jogokkal rendelkezik,de van egy alap akinek a jelszót kell megadni telepitéskor
  • Tomicsek
    #13496
    Start-futtatás-cmd ide beírod systeminfo enter. Az eredeti telepítés dátuma sort keresd.Vagy Windows mappa, jobb katt tulajdonságok.
  • David01
    #13495
    Az Everest nevű programmal megnézheted.
  • GyaxyBoy
    #13494
    hol lehet megnézni, hogy mikor lett feltéve az XP a gépemre ha nem emlékszem rá? :)
  • bajusza
    #13493
    Ezen az oldalon találsz megfelelő drivert:

    Asus P5PL2 driver
  • garaijozsef
    #13492
    Sziasztok!

    Segítséget kérnék, ismerőseim vettek egy gépet amiben Asus P5PL2 -es alap van, és az integrált hangkártyát sehogy nem lehet feltelepíteni, azaz a driver-jét, tudna valaki küldeni ehhez valót?

    Köszönettel
    Joci
  • Prince of Máté
    #13491
    Nekem is ugyanez a "WHenU save now" "vírus" volt agépemen de letörölte,
  • Dudu Tekh
    #13490
    Ja igen, ilyet nekem is csinalt
    Miket nem csinalnak a gepek
  • armageddon666
    #13489
    Erről most jut eszembe egy régóta fennálló gond... Az egerem néha fogja magát és megáll... Nemmozog, nem kattol, semmi. De a gép megy tovább, lehet használni. Megpróbáltuk hogy apám ugyanilyen egerét ami nála tökéletesen megy, átkötjük hozzám. Nálam ugyanaz a gond. Volt már reinstall, drivercsere, de semmi...
  • Dudu Tekh
    #13488
    De nem az egertol fagy le mert a billentyutol. Az egeret tom hasznalni meg le nem nyomok egy gombot
  • Dudu Tekh
    #13487
    Nem Gembird! az aszem szarabb
  • Csupáncsak
    #13486
    Csak nem a4 tech egered van? Nekem azzal csinált hasonlót. A meghajtófrissítés megoldotta.
  • Dudu Tekh
    #13485
    Nekem egy olyan problemem van hogy neha mikor ujrainditom a gepet megnyomok egy akarmilyen gombot a billentyun es nem meg mukodik semmi csak a restart. Nem fagy le csak hasznalhatatlan az eger es a mouse.
    Ez mitol lehet?? virusom nincs
  • me and a monkey
    #13484
    Próbáld újra meg újra, van hogy a Windows Update nekem is csak 3-4. kísérletre telepít v.mit.
  • TomBond
    #13483
    Fent van az is! :-) De ha leszedem a kettőt akkor nem megy a nyomtatóm.
    Ezzel az üzenettel találkozok a webes frissítésnél is és kikapcsolásnál mindíg telepíteni akarja, de nem sikerül. Addig pedig nem kapcsolja ki a gépet.
  • armageddon666
    #13482
    pass. de gyors megoldás: .net 3.0 és ahhoz még asszem nincs frissítés.
  • TomBond
    #13481
    Ez mitől lehet?
  • GyPeter
    #13480
    nem bootol be a gépem az extended xp dvdjéről
    mit tegyek?
  • Csupáncsak
    #13479
    A #13474-re senki?
  • Met
    #13478
    az mire jó? nyomsz egy windowsgomb+d-t
  • foldi6
    #13477
    köszi sikerült! :D
  • dester
    #13476
    Link

    Letöltés illetve kitömörítés után másold ide:
    C:\Documents and Settings\felhasználónév\Application\Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
  • foldi6
    #13475
    Sziasztok, hol találom az Asztal parancsikont, mert véletlen töröltem.