25353
Whistler - Windows XP
  • Met
    #13554
    Ontrack Easy Recovery
  • Atisco
    #13553
    Sziasztok lenne egy olyan problémán, hogy véletlenül megformáztam a másodlagos vinyómat van olyan program amivel vissza lehet nyerni az adatok arról a particóról.
    Elöre is köszi.
  • aszizoli
    #13552
    Gondolom ez.
  • ffxi
    #13551
    Köszi!
  • daxan
    #13550
    Mi az a Vista Transformation Pack 6.0???
  • aszizoli
    #13549
    Próbáld meg a súgó alapján.
  • DirtyPio
    #13548
    nezd meg h a remote assistance be van-e kapcsolva, es javasolom, h ha nincs, akkor tegyel admin poasswordot. A remote assistance rublikajat a my computer\properties\remote ful alatt talalod, ott nezd meg h van-e pipa. Es ajanlom az avast! home antivirust, mivel ingyenes es nekem bevallt mar 2 eve, es eleddig volt jopar gondom a virusokkal\spywarekkel, ja es nem art ha felrax egy zone alarmot is. Sztem ez igy egyutt segiteni fog.
  • ffxi
    #13547
    Hogyan lehet bekapcsolni az autologon-t(automatikus bejelentkezés)?
    THX!!
  • armageddon666
    #13546
    Windowsban átlehet cserélni a fejhallgató jobb és bal oldalát? mert pont fordítva szól. illetve lehet hogy a fejemen van fordítva, de a kábel jobb oldalon lóg le, és a gép is ott van (nem akarom keresztbe húzni) ezért szeretném megcserélni, lehetőleg softwaresen (szal jumperelés kihúzva)
  • Tomicsek
    #13545
    Elment.
  • ffxi
    #13544
    Vki ebből a könyvtárból ehhez hasonló fájlja van kérem küldje el nekem, mert naon kéne. Köszönöm szépen.

    c:\windows\system32\

  • ffxi
    #13543
    Betörő :)
  • vilagosszikla
    #13542
    Sziasztok!

    Olyan problémám van, hogy a gépem önmagát indítja. A nap különböző időszakában bekapcsol. Nem régen pedig nem tudom kikapcsolni se, mert a kijelentkezéskor újraindítja magát.
    Aki tud segítsen nekem, mert komoly problémákat okoz. Amennyiben ez vírus, mivel tudom ezt kiirtani?
    A telefonszámlán olyan csomagokat látok, amikre én nem fizettem elő. Nyílt internet van rajta.

    Segítségeteket előre is köszönöm
  • Blufox
    #13541
    Köszi szépen DJ Faustus. Sikerült! Nagy munkától mentettél meg. Thanx!!
  • Doomista
    #13540
    holnap xp reinstall lesz...[internetet elkrta a zone alarm tűzfal elég rendesen]
  • Dj Faustus #13539
    convert x: /FS:NTFS
    ahol az x: a meghajtó jele


  • Blufox
    #13538
    Üdv!

    Segitene valaki?

    Melyik parancssort kell beírni ha FAT32-ről NTSF-re kivánok konvertálni
    Telepités nélkül a Windows XP-t?
    Előre is kösz.
  • danithe
    #13537
    Én használom!
    ÉS szerintem naon megbízható! :)
    Semi baj nincs vele.... és ha megundo akkor kitörlöd a progit és minden téma vissza áll az eredetire :)
  • BenceYCE
    #13536
    Szerinted?
  • laci 700
    #13535
    Hali
    mennyire megbizhatóa a Vista Transformation Pack 6.0?
    vagy mire kell figyelni?
    köszi
  • Dudu Tekh
    #13534
    Sztem uninstalald es ne hasznald, vagy alt+F4 amit sztem mar probaltal
  • babetta80
    #13533
    köszönöm
  • David Coulthard
    #13532
    Link

  • babetta80
    #13531


    sziazstok segítség kellene, azt irja ki a gép, hogy a windows nem indítható mert az alábbi fájl hibás vagy nem található. WINDOWS/SYSTEM32/CONFIG/SYSTEM
  • urbijoe
    #13530
    egy felhasználo van ,és ugy van beállitva hogy egyböl bejön a windows nem kell felhasználot nyomogatni
  • David01
    #13529
    Amikor ki kell választani a felhasználói fiókat ott nyomj kétszer egymás után ctrl+alt+del-t. Ennek hatására kijön a régi win 2000-res bejelntkezés ahol már te írhatod be a felhasználói nevet. Itt beírod hogy Rendszergazda meg a jelszót amit megadtál telepítéskor és így be tudsz lépni.
  • kissadamvikt
    #13528
    oks köccce
  • Dj Faustus #13527
    Ez valami általad (vagy öcsike, bátyus, nővér, hugica, anyuka, barátnő, barát, kutya,...) feltelepített program - én erre gyanakszom. Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése - keresd meg a Glass2k-t, és távolítsd el.
  • Dj Faustus #13526
    "de winem 32-bites."
    Nem maradsz le semmiről, hisz egyrészt kevés alkalmazás használja ki a 64 bit adta lehetőségeket, másrészt az alaplapi CD-n (illetve az alaplap/chipkészlet/hangkártya/... gyártójának weboldalán) biztos van 32 bites Windows-hoz driver.

    "ez mit jelent WinSys2"
    Ilyen kevés információból honnan tudjuk? Mi ez? Könyvtárnév? Valami kiírja? Valamin szerepel? Eszik? Isszák?
  • kissadamvikt
    #13525
    Valaki mondja már meg hogyan to eltüntetni ezt a kibaszott menüt mikor lenyomom a jobb egér gombot!!!!!!!:
  • stp4trick
    #13524
    nagy nehezen megoldottam, de nekem nincs a könyvtárban amúgy, de mégsem reklamál utána, valahol csak megtalálta :-)))
  • Picar77
    #13523
    Csak simán másold be oda ahol az exe is van nálam legalábbis ott van és müködik.
  • me and a monkey
    #13522
    Ja, hogy fizetős.. Bocs, azt nem figyeltem...
    Valaki majd rákeres akinek fent van a PowerDvd és közli veled.
    Vagy próba szerencse alapon másold be pl. a main könyvtárba, legfeljebb sikerül. :)
  • stp4trick
    #13521
    "Hit the "download" button to pay for the download of Ui_res.dll"

    ingyen is megtaláltam, csak nem tudom hova kéne bemásolni, és most másik gépem sincs hirtelen
  • jui
    #13520
    FAUSTUS
    nekem amd athlon64 procim van az alaplapi cdre van irva hogy 64-bit.
    de winem 32-bites.
  • bajusza
    #13519
    nagyon szívesen.
  • me and a monkey
    #13518
    Ez a PowerDvd file-ja, töltsd le innen, talán lesz valami infó a file-hoz csomagolva, hogy pontosan melyik könyvtárba kell tenni.
    Tessék
  • jui
    #13517
    ez mit jelent WinSys2
  • SomebodyEra
    #13516
    Köszi a Linket. A megoldások között a DEP kikapcsolása tűnik jónak, de mi ez a DEP és nem teszek valami kárt, ha kikapcsolom?
  • David Coulthard
    #13515
    Link

    Eszerint valamelyik driver.

    A kék képernyőn általában megjelenik, hogy melyik fájl okozza.