25353
Whistler - Windows XP
  • Kontrakcio
    #13594
    köszi, nagyon ugy fest a dolog h ezt keresetem :)
  • laci 700
    #13593
    valami jobb megoldást tud valaki?
    A fizetős prokit nem találtam...
  • laci 700
    #13592
    tudom...
    De az a mapp legalább 10GB volt...
    valamit csak vissza lehet belőle hozni...
    csak az a baj hogy az ingyenes proginál pl lementettem egy képet és azt kitöröltem (a lomtárból is)és nem találtam sehol...(másik gépen próbáltam ki...:(
  • Benc16
    #13591
    Olyan program létezik, ami oylan hogy vki meg csinált egy progit és tovább szeretném fejleszteni?

    Előre is kösz!
  • Benc16
    #13590
    Olyan progit tud vki amivel le lehet tölteni a .swf fájlt, és átírni .gif -fé?
  • Doomista
    #13589
    lol ez télleg megy,thx :)
  • Tomicsek
    #13588
    HTTrack Website Copier 3.40-2 vagy WebCopier 4.4
    Szerintem ez kell neked, de nézz szét.
    Link
  • Kontrakcio
    #13587
    Sziasztok!

    Komplett weboldalt h tudok leszedni h minden megmaradjon? próbáltam de több szintes a cucc de csak max az első 2 szintet tom lementen.. .:S vmi progit tudtok nekem ajánlani?

    előre is köszi!

    üdv: Kontra
  • Benc16
    #13586
    ok, bocs!
  • aszizoli
    #13585
    Miért is???

    Nyomj F1-et, kereséshez írd be "indítópult".
  • Doomista
    #13584
    lol,ésszel gyerek.
  • ldavid
    #13583
    és mi lenne ha az ikonját beraknád indítópultba? xD
  • Doomista
    #13582
    huhu,nincs warez ugye tudod ?
  • Benc16
    #13581
    Hellosztok!

    Nekem is segítene vki?
    Kéne egy oylan pontos linmk ahol letölthetem a packpager -t + a crack -ot hozzá. És leírná vki hogy hogy csináljak mindent.

    Kösz!
  • Doomista
    #13580
    Azt szeretném megkérdezni,hogy ha egy programban nem szerepel az,hogy windows indulásakor induljon maga a program,akkor hogy tudnám máshol beállitani ? Mert pl az egyik tűzfalt akarja az emberke,hogy windows indulásakor bejöjjön.Msconfigban nézegettem,ott nem találtam,gondolom valahol máshol van...help me.
  • fery02
    #13579
    Az a gondom, hogy nem értem hogy mért van az, hogy a digitális fényképezőgépről, ha egy fényképre, mint fájlra rámegyek, hogy másolás, akkor a gépre akárhová is raknám, rá tudok kattintani olyanra, hogy beillesztés, de nem csinál semmit sem :S Akinek van ötlete szívesen várom a véleményét. Nemrég még működött pedig.
  • armageddon666
    #13578
    de gondold végig. ha most letöltöd akkor adatforgalom van a vinyón >> felülírhatja a törölt filet >> semmire nem mész :\
  • laci 700
    #13577
    köszi
  • Dj Faustus #13576
    Restoration - ingyenes filevisszaállító szoftver
    Getdataback - ez meg nem ingyenes
  • Met
    #13575
    #13554
  • Doomista
    #13574
    nagyon köszi !
  • laci 700
    #13573
    Hali
    Nemrég kitöröltem egy mappát ami elég fontos és szeretném valahogy visszahozni. hallottam valami progiról amivel vissza lehet hozni a kitörölt fájlokat mappákat...
    mert törléskor csak felülírhatóvá teszi... (azóta nem használtam hogy ne tölődjön le...)
    Ha valaki leírna néhány használható progi nevét megköszönném...
    Nagyon fontos lenne!
    mégegyszer köszönöm!
  • moonman
    #13572
    Start - Futtatásba írd ezt:
    sysdm.cpl majd OK.
    Speciális fül - Indítás és helyreállítás - Beállítások

    Vagy sajátgép - jobbklikk - Tulajdonságok
  • Doomista
    #13571
    Lenne egy kis problémám.Mikor bekapcsolom a számítógépemet,a windows xp betöltése előtt bejön egy olyan képernyö,hogy;
    Microsoft Windows XP ... magyar
    Windows XP

    Ezt azt jelenti,hogy itt kilehet választani,hogy magyar,avagy angol nyelvben menjen a rendszer.Azt szeretném,hogy ez ne jöjjön elö,és simán futtassa e nélkül a magyar nyelvezetű xp rendszeremet.
  • xxdani
    #13570
    Használok én mindent, Power DVD, BSPlayer, Winmp-er, de adat lemezzel is ez van...
  • Tomicsek
    #13569
    Melyik médialejátszót használod?
  • xxdani
    #13568
    sziasztok. Nem tom hogy xp-s gond-e de nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni. Ha kiírok egy DVD-t miért van az hogy az asztali dvd lejátszó lejátsza de a gép nem olvassa be?
  • BenceYCE
    #13567
    biosban is van vmi beállítás az áramszünet utánni akcióról. lesd meg
  • SamFisher22
    #13566
    köszi
  • units
    #13565
    vezérlőpult->rendszer->speciális->teljesítmény beállítások->vizuális hatások->vetett árnyék az asztal ikoncímkéin:pipa be
  • SamFisher22
    #13564
    zsolti: nekem eddig áramszünetnél mindíg újraindult a gép, sosem állt le, szal sztem aggodalomra semmi ok:)



    hogy lehet eltűntetni az asztalon a mappák és parancsikonok neve alatti kék háttérszínt?
  • Zsolt01
    #13563
    Sziasztok.

    Tegnapi nap meglepődtem. Háromszor is egyszer csak újra indult a gépem!
    Elöször arra gondoltam, hogy a géppel van valami.
    De észrevettem, hogy az áram ingadozás lehet, fali lámpa fényerőssége gyengült pillanatokra (Vidék-Nagy szél, van ilyen erre).
    Eddig úgy tapasztaltam, hogy ilyen esetbe csak leáll a gép. De, hogy most újra indul !!!
    Ezt a Win Xp s2 csinálná ???
  • Dj Faustus #13562
    #13539
  • Atisco
    #13561
    Köszönöm szépen!
  • David Coulthard
    #13560
    A Convert.exe segédprogram használata partíciók NTFS fájlrendszerűre alakításához

  • Dávca
    #13559
    ti miem progit használtok meghajtókonvertáláshoz (FAT32-ből NTFS-be)? ezt csak azért kérdem hogy ti meikben biztok meg mert én a Patrion Magicban, de van aki nemszereti sőt egyenesen utálja
  • Dávca
    #13558
    he megnézed hogy dll fájlokat cserél le, ami elég durva, akkor látnád hogy csak 1 kis hiba kell és pápá winxp! volt már fent és szép meg minden, de nagy a kockázat
  • Dávca
    #13557
    ez elég hülye kérdés volt , de én nemraknám fel a helyedben
  • daxan
    #13556
    bocs, már megtudtam! I'm so sorry!
  • daxan
    #13555
    Ha nem lett volna elég világos a kérdésem, elmagyarázom. Szval én arra lennék kíváncsi, hogy az a program mit tud!