25353
Whistler - Windows XP
  • SigS
    #13634
    #13624-re valami okossag?
  • Benc16
    #13633
    Csak a bootskin.. :D
  • grebber
    #13632
    Köszönöm! Azthittem kell hozzá valami progi!
  • Benc16
    #13631
    Hát letöltöd, felteszed, pl. innen letöltesz hozzá bootskineket és rákattintasz kétszer és beállítod, apply arra kell vinni hogy beállítodjon, és ha ujraindítoda géped akkor a töltésnél ugy fog kinézni amelyiket beállítottad.


    bb
  • grebber
    #13630
    Bootskineket hogy tudom használni?
  • djrobaa
    #13629
    Ezer köszönet!!!!!!!
  • trimre
    #13628
    Sziasztok!
    Van egy kis gondom az InstallShield-del: a legtöbb progi, amit az InstallShield telepít vagy töröl, kiír egy hibaüzenetet:


    Mitől van ez? Plííz help!!!
  • Tomicsek
    #13627
    Feladatkezelő.
    Start - Futtatás - gpedit.msc - Enter
    Felhasználó konfigurációja -Felügyeleti sablonok - Rendszer - Ctrl+Alt+Del beállításai -A Feladatkezelő eltávolítása - jobb katt- Tulajdonságok

    Engedélyezd majd állítsd vissza nem konfiguráltra

    Kikapcsolás gomb.
    Start menü Futtatás -Gpedit.msc -enter-
    Felhasználó konfigurációja - Felügyeleti sablonok -Start menü és Tálca -A számítógép kikapcsolása gomb eltávolítása és tiltása -Nem konfigurált elemre, majd az Alkalmaz gombra, végül az OK gombra
  • djrobaa
    #13626
    Sziasztok! Mitől lehet az hogy az xp telepitése után eltünik a startmenüből a kikapcsolás gomb??? És a feladatkezelő sem indul,azt irja hogy a rendszergazda letiltotta! Mitől lehet ez? Már nagyon kezd idegesiteni hogy mindig ez van!
  • Dj Faustus #13625
    "A raw önmagában inkább azt jelenti hogy nyers, és sok mindenre használják, pl. Fényképezőknél is."
    A kettőnek nincs sok köze egymáshoz, csak az elnevezés hasonló.
    A RAW a fényképezőgépeknél a tömörítetlen, nyers, "feldolgozatlan" képformátumot jelöli.
    A filerendszereknél nincsen RAW formátum. Azért kaphatta a hiba folytán a "nyers" elnevezést, mert pont az az információ sérül meg, ami alapján eldönthető, hogy az adott filerendszer milyen típusú - de mivel ezt nem tudjuk, ezért.
  • SigS
    #13624
    Sziasztok!
    Kellene egy kis segitseg. WXP-n elkezdett szarakodni a kepernyovedo, ugy hogy nem kapcsolt be, hiaba allitgattam rajta idot/masikat. Gondoltam OK, XP bebolondul, hat ujratelepites...
    Sajnos a problema ezutan sem szunt meg, egyszeruen nem akar bekapcsolni a kepernyokimelo, ezaltal a monitor kikapcsolas sem.
    Latott mar valaki hasonlo jellegu hibat, esetleg megoldast ra?
    Kosz
  • PíszLávJuniti
    #13623
    APM et hogyan tudom engedélyezni?
    illetve készenlét nincs, és nem tudom sehogyan behozni.
  • PíszLávJuniti
    #13622
    A raw önmagában inkább azt jelenti hogy nyers, és sok mindenre használják, pl. Fényképezőknél is.
  • h4ck54551n
    #13621
    köszönöm a repeket, megoldottam winxp managerrel...
  • Dj Faustus #13620
    "fel szeretném szoftveresen cserélni a fejhallgató 2 oldalát. (jobb-bal, bal-jobb) megoldható?"
  • Dj Faustus #13619
    1. Vezérlőpult/Mappa beállításai/Nézet fül/Egyszerű fájlmegosztás használata elöl pipa ki.
    2. Windows könyvtár system32 alkönyvtár taskmgr.exe állományán jobb klikk/Tulajdonságok menüpont/Biztonság fül
  • armageddon666
    #13618
    ez sima reklám... csak külföldi oldalra is kirakták. esetleg dinamikus: nézi a hovatartozásod és a nyelveden megjeleníti a reklámot. nemhiszem hogy kémprogram lenne... kb. olyna ez mint a jamba-s popupok.
  • h4ck54551n
    #13617
    Üdv!
    rendszergazdák, vagy rendszergazda jogokat ismerők figyelmébe ajánlanám az alábbi kérdést:

    A rendszergazda hol módosíthatja a taskmgr.exe (alkalmazásvezérlő) hozzáférését? Hogyan tudja elérni, hogy bizonyos felhaszbálók számára inaktív legyen ez a lehetőség?

    Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • Benc16
    #13616
    én si talákoztam vele és idegesít, sehogy se tom kiírtani... :/
  • Sland
    #13615
    Hello

    Mi a picsáért van az, hogy ha külföldi oldalakat nézek, akkor bejön ilyen csengőhangreklámos faszság. Már kurvára idegesít, hogy egy német fórumon bejön ez a szar és elkezdi a zenét(csengőhangot) nyomni ezerrel. De nem csak azon az egy oldalon van, hanem máshol. Öcsém gépén detto.

    Ha rákkatintok a magyar nyelvű reklám bannerra, akkor IDE vezet a link.
    A banner képe így néz ki:



    Találkozott már valaki ilyennel? Ha ez spyware, akkor hogy tudom ezt kiírtani? Ha meg más akkor mit tudok tenni?
    (Firefoxot használok)
  • armageddon666
    #13614
    Megint én. Még mindig fennáll a probléma hogy felszeretném softwaresen cserélni a fejhallgató 2 oldalát. (jobb-bal, bal-jobb) megoldható?
  • BenceYCE
    #13613
    Adware/spyware eltávolító?
    Milyen nvidia karid van ha az van?
    VGA Driver frissítés?
  • zozox333
    #13612
    Ja amúgy sokszor napi 10-12 órákat játszom sp vagy online és olyankor semmi gond.
  • zozox333
    #13611
    Sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy néha lekapcsol a monitorom. Van, hogy indításkor van, h program bezárásakor. Reset után ilyen alkalmakkor pedig szinte mindig. Ilyenkor csak úgy tudom lenyomni a gépet, ha kihúzom a tápkábelt ezutan vagy indul rendesen, vagy csökkentett mód aztán rendesen. XP2 van, a frissítéseket mindig letölti. Pár hete kezdődött. Vírust nem nyaltam be (tűzfal és percre kész NOD32). Segítsetek mi lehet a gond!? Monitor hiba, rendszer hiba? Nagyon utálok újratelepíteni mindent. Előre is köszi!
  • BenceYCE
    #13610
    Szerintem de. Mindenképp!
  • Rusy
    #13609
    Hello egy hülye kérdést fogok feltenni, vettem egy alaplapot asus p5b egyenlőre celeronnal megy, de majd core 2 duo lesz benne 2-3 hét, amdm volt a wint nagyon újra kellene raknom, ha újrarakom, akkor amikor majd csak procit fogok cserélni, nem kell megint újrarakni?
  • aszizoli
    #13608
    Próbáld meg ez alapján.
  • czs2
    #13607
    Sziasztok!

    Tudja valaki, milyen hibára utalhat a következő hibaüzenet az XP-ben:

    "A Generic Host Process for Win32 Services hibát talált, ezért leáll. A kellemetlenségért elnézését kérjük."

    Ezután a XP megy tovább, viszont az internet elérést kilövi, s csak az újraindítás segít! Az a baj, hogy naponta többször is ezt csinálja.

    Tud valaki segíteni?

    Köszi!

    czs2
  • kissadamvikt
    #13606
    jó megnézem!
  • bcrics
    #13605
    üdv az lenne a kérdésem hogy meglévő 32bites xp rendszert/simplicity/ hogyan tudom 64bitesre frissiteni,ugytudom hogy ezt online is megtehetem
  • Dj Faustus #13604
    Ha már leszedted a partíciót, akkor nár kicsi az esély.
    Esetleg: ingyenes adatvisszaállító programok
  • kissadamvikt
    #13603
    nah az a lényeg h valamelyik nap újratettem a windows-t és az egyik meghajtóra rátettem a seedelni való torrentfájlokat és mikor a másik wincseszterről amelyiken fönt van most a windows arrol letöröltem a patriciót és véletlen a másikról is amin a torrentfájlok vannak... Először a windows nem ismerte föl ezért tettem rá 1 új patríciót és most az írja mikor megnyitom a meghajtót h a Lemez nincs formázva megformázza most? Ezért keresek valami progit ami visszahozza a fájlokat!!!
  • kissadamvikt
    #13602
    de az NRFS-t elírtam NTFS-t akartam
  • kissadamvikt
    #13601
    RAW nem írtam el
  • BenceYCE
    #13600
    THX!!!
  • Dj Faustus #13599
    A RAW nem egy külön filerendszer, ez a filerendszer meghibásodásából fakadó elnevezés.
    Pár cikk erről:
    http://www.z-a-recovery.com/art-raw-filesystem.htm
    http://www.easeus.com/datarecoverywizard/recover-raw-drive.htm
    http://forums.whirlpool.net.au/forum-replies-archive.cfm/660146.html

    NRFS meg ugyancsak nem létezik, NTFS van.
    Erre meg ott van a #13539-es hozzászülásomban leírt metódus.
  • BenceYCE
    #13598
    raw? az mi?
    NTFS-t akartál írni?
    Vagy csak én vagyok hülye?
  • kissadamvikt
    #13597
    RAW fájlrendszerű meghajtót hogyan tudok NRFS fájlrendszerüvé átalakítani"konvertálni"?
  • laci 700
    #13596
    "1 perc múlva más a kép sem volt ott">1 perc múlva már a kép sem volt ott
  • laci 700
    #13595
    most kipróbáltam mégegyszer...
    egy képet és egy mappát benne képekkel
    a képet megtaláltam a mappát nem nem volt sehol...
    kb 1 perc múlva más a kép sem volt ott:S
    pedig közben nem szináltam semmit kipróbáltam mégegyszer egy mappával és azt sem találta meg...
    ezek szerint nincs túl sok esély ugye?
    köszi
    (vagy esetleg olyan progi nincs ani a felülírt fájlokat is megtalálja)