25353
Whistler - Windows XP
  • Sland
    #13714
    már nem kell
  • Sland
    #13713
    Ati 9800-ra melyik a legújabb Driver? Linket tud valaki adni?
    Havernak felraktuk a 7.1 -es Catalystot és belasssult minden + vibrál a kép is.
  • examinee
    #13712
    Ezt tudjátok hogy kell törölni?
    Mert nekem is ez a problémám.
  • neevous
    #13711
    Felmegy. Keresgess néhány torrent oldalon.
  • aszizoli
    #13710
    Akkor passz.
    ADSL-nél mondtam volna hálokártya keresési gondot.
  • VampireLord
    #13709
    Hello!
    Az lenne a problémám hogy nem eredeti Windows XP-re az SP1-et simán felrakta, de az SP2-t nem engedi...
    van erre valami megoldás? azon kívűl hogy SP2-es Windowst rakok fel?
    Köszi előre is :)
  • Tomicsek
    #13708
    Ha felmegy rá egyáltalán. Bajod nem lesz belőle.
  • raymond01
    #13707
    lehet hülye kérdés de nem eredetin xp sp2- re feltehetem az ie7- et? nem lesz belőle bajom?
  • birno
    #13706
    Kábeles net.
    Van tűzfalam is(outpost)esetleg azzal is lehet a gáz?
  • aszizoli
    #13705
    ADSL-t használsz?
  • twine
    #13704
    Sajnos törölni nem tudom a kérdésemet, de válaszolni tudok magamnak. Hogy okuljatok kicsik, és nagyok:
    TopDesk nevezetű program a hiba forrása, szép dolog a "lebegőablakos taskmanagerezés", de tele van a progi hibákkal :( nem az első "ütközésem" vele...kapott is egy uninstallt.
    Szép napot...
    Twine
  • twine
    #13703
    Sziasztok.
    Van egy nagy problémám, amit nem tudok hova rakni. Ez a második topic ahova megirom,több helyre nem rakom be igérem, de tényleg nem tudom hova is fordulhaték a gondommal, ami a következő:
    Dream pinball alatt irtam hogy szörnyű lassu a karok reakcióideje, ez után kiderült hogy, Battlefield2 alatt ha elindulok bármelyik irányba és mondjuk csak egy picit is tovább tartom lenyomva a gombot, akkor vagy fél percig megy a mókus, és nem hajlandó megálni. Ugyanez a Hibajelenség CAll Of JUarez alatt is. De pld: a FEAR alatt hibátlanul tudok mozogni és lőni. Windows alatt hiba nélkül teszi a dolgát a Billentyüzet.
    Biosban a bill. ismétlési idő stb. ki van kapcsolva. Windows alatt ugy van beállitva mint bárki másnak, és jó. Viszont pár játék alatt megőrül. Ja igen egy idő után a speakert is besipoltatja... Probáltam már USB-s rádiós bill.-el,,, próbáltam PS2-es Vezetékessel,,,mindegyikkel ugyan az a helyzet.
    Nem lehet hardver hiba mert akkor egyik játék sem működne normálisan szerintem. Ráadásul mint mondtam Windows alatt zsír.....
    Melyik topicba irjak???
    Üdv Twine
  • birno
    #13702
    Van egy olyan problémám, hogy xp indítás-kor sokáig csak az üdvözlőképernyő látszódik, majd bejön a háttér s 2-3 perc mire megjelenik az asztal, tálca stb.
    Közben fut az explorer.exe csak valamiért iszonyat lassan halad.SP2 van rajta, ati 9200-es kártya, az ti tray tools-t szoktam használni a megjelenítők közti állítgatásta, de nem indul automatikusan, mert kikapcsoltam, azt hittem az zavarhat be.
    Vírus, spyware nincs, inkább azzal lehet kapcsolatban, hogy tv kimenetet is használok, azóta játssza ezt el.
    Ha ki van kapcsolva a másodlagos megjelenítő, ha nincs, akkor is ugyanez van, de érdekes mód nem mindig, viszont összefüggéseket még nem sikerült találnom.
    Az eseménynaplóban semmi nincs róla.
  • Rettenthető
    #13701
    1., Több felhasználós XP prof.-m van és az érdekelne, hol lehet azt beállítani, hogy azon felhasználók, akiknek nincs jelszavuk, azoknak ne adja be az üres jelszókérő ablakot, amin úgyis csak tovább kell kattintaniuk?

    2., Van úgy, hogy amikor felcsatlakozom a net-re akkor elfelejti alulra azt a kis nyamvadt ikont kitenni, ami az internen tartózkodást hivatott mutatni. Ez még önmagában nem lenne gond, de amikor le akarok csatlakozni, akkor (amivel a csatlakozáson belül meghívom) úgy mutatja, mintha nem is lennék a neten, pedig de.
    Ehhez még hozzájön az a "poen", hogy ha felhasználóváltásra kerül sor közben, akkor a másik felhasználónál már fent van a neten és ott az ikon is mutatja, rákattintva pedig láthatom a bitek áramlását.
    Ez miért lehet és ezt hogyan lehetne orvosolni?
  • kissadamvikt
    #13700
    #13683-ra valaki egy válszt plíz!!!
  • torrente111
    #13699
    akkor is csak az jön elő hogy honnan bootoljon a gép
  • Tomicsek
    #13698
    Ne rögtön nyomd az F8-at, várd meg amíg a bios sorok lefutnak.
  • torrente111
    #13697
    hali.probáltam csökkentett módban indítani a gépet de az f8 nál a boot menü jön be a del-re pedig a bios.igy nem vágom hol lehet bekapcsolni a csökkentett módot.vki tudja???? kösz
  • saitek
    #13696
    Ha pedig megcsinálod amit a 12949-ben írtak akkor letöltheted a Microsoft Update oldalról is, mert eredetinek fogja látni az xp-t.

  • saitek
    #13695
    Én ezt raktam fel minden gépre, eddig nem volt vele semmi probléma, de ha akarod szedd le egyesével a Microsoft letöltőközpontból:

    Letöltőközpont1

    Letöltőközpont2 - Biztonsági javítások

    Esetleg droland oldaláról:
    droland

    Vagy kapcsold be az automatikus frissítést.
  • examinee
    #13694
    Az AfterfixProject oldalán irták.
  • saitek
    #13693
    Milyen hibákról és programokról van szó?

    Talán az Sp2-vel kapcsolatosak?
  • examinee
    #13692
    És amit irtak hibákat rolla hogy hibaüzenetek meg hogy nemindulnak a progik el mennyire gyakori?
  • examinee
    #13691
    Kösziii szépen a segitséget!
  • David Coulthard
    #13690
    Nem jól tudod.
    Biztonsági javítást mindegyikkel lehet.

    Pl:Automatikus frissítés.

    Egyébként innen is leszedhető egyben:

    AfterFixProject

    A #12949-es hozzászólásban pedig le van írva, hogyan kell eredetit csinálni.
  • examinee
    #13689
    Hátttő:D ugytudom hogy csak eredetivel lehet updatelni:(
  • David Coulthard
    #13688
    "Olyan problémám van hogy ujratettem a gépet! "

    XP-hez kiadott biztonsági javítások fel vannak rakva?
  • examinee
    #13687
    Kiirja a windows hogy SVChost alkalmazáshiba és a hivatkozási számot.
    Leokélom vagy mégsem tökmindegy. és elmegy anet elérésem, lehet ujrainditanom a gépet.
    Erre van valami megoldás?
  • SigS
    #13686
    Belepsz abba a konyvtarba ahova feltelepitettted a NOD32-t es duplaklikk a nod32fix.reg-re. Ez a lenyege
  • torrente111
    #13685
    sziasztok ez mit jelent segítsetek!!! - Go to the installation folder of NOD32, usually C:\Program Files\Eset, you will see nod32fix.reg (It's a registry entry for NOD32).

    - Click nod32fix.reg. It will ask you whether you wanna add the entry, just click on yes then click on OK. kösz
  • Benc16
    #13684
    kösz!
  • kissadamvikt
    #13683
    hi all. lenne egy kis problémám, ha a billentyűzetemen lenyomom ctrl billentyűt akkor a hangfalakat lenémítja játékbapl counter strike elnémítja a hangfalat legugol és elindul jobra gugolva... és ha azt a windows logos gombot aminek nemtom mi a neve:S:S de az Alt és a Ctrl gom között van és ha azt lenyomom kikapcsolja a gépet... ezt most softveres vagy hardveres hiba??????
  • Kontrakcio
    #13682
    adobe premier :)
  • Benc16
    #13681
    Hellosztok!

    Nem tud vki olyan programit amivel van egy video -és zenét tudunk alá tenni, ilyen effekteket tudunk rátenni... :) Ha valaki tud egyet az privibe írja már meg pls.! :) (linket is )

    Üdv, bb!
  • examinee
    #13680
    Sziasztok.

    Olyan problémám van hogy ujratettem a gépet! Szépen feltelepitettem a dolgokat. Aztán egy játékot. Counter strike Source!
    Felment szépen, belép és-> ha nyomom előre a gombot és elengedem akkor továbbfut az ember még 5 másodpercig.
    Akkor ha mozgok nemtudok az egérre mozogni hogy körbenézzek.
    Vagy leguggolok akkor is csak guggol körbe nem tudok nézni. És felengedve a gombot még guggol 4 másodpercig azt akkor áll föl!

    Bocsi hogy egy játékon mutattam be a problémám dehát máshogy nem tudtam elmagyarázni:(

    Mi lehet a gond?
  • daxan
    #13679
    Én a teljesen alap sp2es windows xp-t ajánlom! Az a legjobb! Ha ragaszkodsz ezekhez, akkor ezt: Microsoft.Windows.XP.Professional.Corporate.SP2.Integrated.January.2007
  • daxan
    #13678
    Ti is tapasztaltátok már, hogy ha kikapcsoljátok a Windows Biztonsági központot, akkor ay internet megszakad biyonyos időszakonként???
  • torrente111
    #13677
    sziasztok.szeretném megtudni mert már biztosan sokan ismeritek melyik a jobb,hasznosabb,haszontalanabb:XP.Black.Edition.USA.Retail.Final vagy Microsoft.Windows.XP.Professional.Corporate.SP2.Integrated.January.2007.MULTI.IMAGE-ETH0.őszintén ki melyiket ajánlja és miért.köszönöm
  • moon21
    #13676
    hello!
    régebben szó volt a "Netsend" parancssoros házatos üzenetküldő parancsról.
    ehhez ugye el kell inditani a Felügyeleti eszközökben az Üzenetküldő szolgáltatást. az a gond, hogy minden egyes gép-ujrainditás után el kell inditani, mert ő leállitja magát!
    az lenne a kérdésem, hogy nem-e lehetne valahogy megoldani, hogy automatusan elinduljon ez a szolgáltatás a Windows-sal??
  • ffxi
    #13675
    Help!
    Hogyan tudok Nlite-vel magyarnyelv csomagot integrálni az angol xp telepítőbe?