25353
Whistler - Windows XP
  • Picar77
    #13994
    Újra kell tenned mindenképpen.
    De nem kötelező 64 biteset fölrakhatsz 32 bites xp-t is.
  • Rohamsisak
    #13993
    Hali! Olyan kérdeésem lenne hogy ha hamarosan tervezek összerakni egy ilyen configot: asus p5b, C2D 6600, 8800gtx....... na szóval ugye ez már 64bites rendszer és a mostani gépem egy abit is-7 socket 478, celeron 2.4ghz....... ugyebár ez még csak 32bites, akkor ezek szerint új windowst kell majd feltennem ami 64bites rendszert támogat, vagy az csak az amd athlon 64 rendszerekhez készült? Vagy az sem baj ha a winyón mindent fennhagyok, az új alaktrészek mellé beszerelve , fog működni rendesen, vagy muszály lesz rá új windowst tennem miuzán beüzeeltem a gépet? Azért kérdem ezt mert nem akarok mindent kiírogatni most lemezre, bocs ha láma kérdés de ilyen téren elég hiányosak ismereteim. Előre is köszi a segítsget.
  • Ramox
    #13992
    akkor DEL :D
  • zvaragabor
    #13991
    kösz ;)
  • aszizoli
    #13990
    Igen.
  • zvaragabor
    #13989
    és a C:\Documents and Settings\felhasználónév\Local Settings\Temp mappa tartalmát is lehet?
  • Ramox
    #13988
    C:\Documents and Settings\user\Local Settings\Temp
  • Dj Faustus #13987
    A C:\Windows\Temp\ könyvtárra gondolsz?
    A tartalma törölhető.
  • Ramox
    #13986
    Hali.

    Kérdés: Az normális hogy a Temp mappám 15 giga? Gondolom nem :D Del az egész vagy mi legyen vele?
  • Vodka555
    #13985
    Hi! Nem tudom feltelepíteni az SP2-t. Azt írja, hogy próbáljam meg újratelepíteni az eddigi frissítéseket, de hogyan kell? Tudna valaki segíteni?
  • Dj Faustus #13984
    Windows verziója: parancssorba (Start menü/Futtatás) írd be: winver

    Feltelepített frissítések: Start menü/Vezérlőpult/Programok telepítése és törlése/Frissítések megjelenítése legyen bepipálva. Majd keresd a Windows XP szoftverfrissítések részt.
    Vagy keresd fel a Windows Update webhelyét Internet Explorer-rel, és ott nézd meg a Korábbi frissítések menüpontot.

    Az eredeti Windows XP pedig 2001-ben jelent meg, 2002-ben az SP1, 2004-ben az SP2. Bővebben:
  • [HUN]FaTaL
    #13983
    a kiadás éve 2002 bazmeg másik évben nem jött ki XP csak szervízcsomagok! Ne csicskázz mert béna vagy. Googleval keress rá mikor jelent meg a service pack 2... szerencsétlen... 2004 körül egyébként (de nem biztos)
  • Met
    #13982
    tulajdonképpen mire is vagy kíváncsi?
  • torrente111
    #13981
    ha nem tudsz vmit az nem szégyen.
  • torrente111
    #13980
    "Kedves" segítőm ha figyeltél volna akkor nem irnál baromságokat az sp2 az nem a kiadás idelyét jelenti.de te ezt biztosan jobban tudod csak olyan kis csacska vagy!!!
  • [HUN]FaTaL
    #13979
    alatta hogy szervizcsomag 2, mi a rák kéne még?:D
  • torrente111
    #13978
    kösz.de ott csakEZ van ????
  • Kaslerka #13977
    Szakmai jellegű kérdés. Feléraktam XP-re az off2007-et és minden egyes gép inditásnál bead 1 ablakot, hogy javit/eltávolit. Hiába megyek a javitásra, megcsinálja, aztán ha ujrainditom a gépet akkor ismét beadja. Másnál is előfordul ez vagy csak engem tisztel meg vele?
  • [HUN]FaTaL
    #13976
    sajátgép jobbgomb tulajdonságok
  • torrente111
    #13975
    sziasztok.azt hol lehet megnézni mikori kadású a winem?kösz
  • zoolee
    #13974
    De bakker, már steam sem kell hozzá...
    Bejött egy ilyan spywear....
    De nem toom kiirtani, sőt nem is találom.....
    Ahhogy inditom a gépet az ie is indul:C
  • armageddon666
    #13973
    ne indítsd el a steamet. kiveszed autorunból vagy optionsben kapod ki.
  • zoolee
    #13972
    Hali...

    van egy olyan balyom, hogy most míg gépet cserélek egy laptopon élek 3 hétig...
    Nomármost...
    Köztudott a cs sek és más steam által üzemeltetett játékosoknál, hogy tele lett a setam hirdetéssel..És ezek a hirdetések van, hogy 4 szer is elindulnak egyyenként akár 10 megát is elvéve az igen csekély 233 mb ram ból.....


    S mivel nagyon idegesít a dolog és még cs zni se tudok, az lenne a kérdésem, hogy, hogy tudom letörölni az explorert???


    Én úgy próbáltam, hogy c:program files/internet explorer delet,
    és itt merül fel az ujjabb probléma...
    Mivel a steam miatt egyfojtában megy az explorer így nem tudtam törölni...

    És a kérdésem...
    Van olyan módszer amivel le lehet tiltani, le lehet törölni vagy akár csak késleltetni egy kicsit az exlporer inditását???

    Tud valaki segíteni???

  • akyyy
    #13971
    olyan progit keresek, hogy össze van kötve hálóba két gép, egyiken xp másikon 98, és a 98rl ki szeretném kapcsoltatni az xp-t, esetleg kijelentkeztetni, afféle távvezérlés, de kevés errőforrással, meg az mégjob, ha esetlge a xp-s cél gép nem is nagyon tud róla:D
  • Tomicsek
    #13970
    Nem tudom, de ez hátha segít.
    Link
    Számítógép leállítása a Windows leállítása után (ATX szabványú rendszer szükséges)
  • rvn
    #13969
    Üdv! Mi lehet az oka h ATX es rendszer nem áll le xp alatt a windows kilép minden leáll de a gép megy?
  • préselt lókönny
    #13968
    Próbáltam bizony... de ott sem működik. Hát mindegy azért köszi a segítséget...
  • Xing
    #13967
    Meg tudjátok mondani ez miért van és hogyan lehet visszacsinálni?:

  • TomBond
    #13966
    Bármit próbálok tölteni semmi se jön gyorsabban. Egyébként amit a példában írtam az egy ati driver volt.
  • BenceYCE
    #13965
    A letöltésed függ a feltöltő sebességétől. Nézd meg a sávszélességedet egy erre alkalmas weboldalon azért biztos ami tuti.
  • aszizoli
    #13964
    Mielött feltennéd a gépre a linuxot, javaslom nézd meg pl. ezt az oldalt. Nagyok sok más helyen is találsz infókat. Ezután szerintem egy Linux Live CD-t tölts le, és azt próbálgasd, ismerkedj vele.
    Elöny? A windows van elönyben az elterjedsége miatt. Egyébkét ha meismered a nyelvezetét, hasznos op.rendszer tud lenni, és valóban ingyenes.
  • lck
    #13963
    Hát nehéz és rögös út elején állsz.
    Kezdésnek itt olvasgass.
    Ha nincs kedved olvasgatni - el se kezd.
  • Space
    #13962
    Hi!
    Megköszönném ha segítenétek Linux témában mert linuxot szeretnék a gépemre és nem tudom hoinnan lehet leszedni működő linuxot. Vagy venni kell? mert én úg hallottam hogy ingyenes . ÉS mik az előnyei windowsal szemben? És lehet olyan dolgokat csinálni benne mint windowsban?
    Köszi.
  • TomBond
    #13961
    Van rá lehetőség hogy valahogy gyorsítsam a netet? Lehet hogy a szolgáltatómnál van a gond de megpróbáltam letölteni egy drivert és 70Mb jött le 2:40 óra alatt. A böngészés is lassú. Van valahol valami beállítás ahol esetleg a win elállította magát? Már a tűzfalat is kikapcsoltam nem-e az okozza a gondot de semmi változás. Egyszer már volt olyan hogy elállítottam a proxy beállításokat de akkor egyeltalán nem ment. Most megy viszont iszonyatosan lassú.
  • ffxi
    #13960
    Másik usb csatiba is próbáltad?
  • préselt lókönny
    #13959
    Igen a legfrissebb drájvert telepítettem, de semmi... Ezek szerint marad az újratelepítés??!!
  • tom235
    #13958
    csá mindenkinek. egy kis segítségre lenne szükségem. van egy logitech usb-s force feedback es kormányom és egy sima hangkártyára köthető joystickom. az a bajom, hogy ha fel van telepítve a joystick akkor a játékokban nem működik a kormány foce feedbackje. próbáltam vezérlőpult/játékvezérlők/ speciális menűben átállítani alapértelmezettnek a kormányt de nem működik úgy se csak ha eltávolítom a joystickot. nem tudjátok hogyan lehetne a kettőt egyszerre használni?. régen működött csak újratettem a windowst és azóta szenvedek vele.
  • ffxi
    #13957
    Alapodhoz a legfrissebb drájver van fenn?
  • préselt lókönny
    #13956
    Sziasztok!

    A problémám a következő: Az XP (hun) PS2 feltöltése után a pendrive nem használható. Mint külső USB háttértároló eszközt felismeri, de meghajtóként már nem kezeli a rendszer. A PS2 feltelepítése előtt jól működött azóta viszont a VIA Hyperion es VIA USB 2.0 driverek telepítése sem segített. Kipróbáltam több különböző típusú pendrive-ot, de egyik sem működött így biztosan nem inkompabilitási probléma. Tud valaki vmi megoldást, hogy a rendszer újratelepítése nélkül hogyan oldaható meg a probléma?

    Előre is köszi!!!
  • petee
    #13955
    thx a helpért!időközbe én is kerestem megoldást,de a #12949-es megoldás müködött!Indításnál nem jött be az ablak.Remélem így is marad! Hála érte