25353
Whistler - Windows XP
  • DarkSector
    #14074
    Nem a Daemon Tools-al kevered????????
  • [HUN]FaTaL
    #14073
    Amióta felraktam az új alcoholt nem jelenik meg jobb gombra a mount image se semmilyen alcoholos menü. Csak úgy tudok mountolni ha elindítom az alcoholt és ott bemountolom. Másnak is csinált ilyet? Nem tudjátok, hogy mi lehet a megoldás?
  • hispan2
    #14072
    A másolás és minden további folyamat megy a két gép között hiba nélkül.

    A hiba úgy néz ki, hogy teszemazt megnyomom a Word-ben a nyomtatás gombot (de mindegy, melyik programban teszem ezt), a tálcán megjelenik a nyomtatási sor ikonja, majd pár másodperc múlva az aktuális nyomtatás mellett (vagy ha nem kattintok az ikonra, akkor buborékként) közli a gép, hogy HIBA. De azt nem mondja, milyen hiba. Így néz ki:



    A két gépen engedélyezve van a fájl és nyomtatómegosztás, a nyomtatót a gép amúgy hibátlanul látja.
  • torrente111
    #14071
    biztos vmilyen megburt xp
  • adsa
    #14070
    halisztok, vki lemondaná h mi az XP Punto SP3? előre is köszi
  • Dj Faustus #14069
    "csak épp mikor bármilyen programban nyomtatást kezdeményezek, akkor HIBA üzenettel leáll"
    Milyen hiba üzenettel?
    Milyen hálózati beállítások vannak?
    Másolni tudsz a két gép között?
  • hispan2
    #14068
    #14008?
  • Xing
    #14067
    Végére mégis talált :P
  • Xing
    #14066
    De csak ez az egy ikon rossz, és amúgy semmi baja sincs a meghajtónak. Ad aware és avast nem talált semmit
  • Dj Faustus #14065
    " Restart, nyomok egy F5-öt, pillanatra megjelenik az ikon de el is tűnik"
    Akkor valami azon nyomban visszaalakítja (mivel mint írod megjelenik az ikon).
    Gyanús, ezt valami külső program (vírus?) csinálja...
  • Xing
    #14064
    Megcsináltam, de így sincs változás. Restart, nyomok egy F5-öt, pillanatra megjelenik az ikon de el is tűnik. Lehet tényleg Icon packager lesz belőle.

    Azért köszi aszizoli, Fastus.
  • Dj Faustus #14063
    Itt már írtam ilyesmiről
  • aszizoli
    #14062
    Akkor használj pl. IconPackager progit, vagy hasonlót.
  • Xing
    #14061
    Nincs Ikon fül...
  • aszizoli
    #14060
    "D" meghajtón jobb klikk - Tulajdonságok - Icon fül - Change Icon
    Kiválsztod a számodra megfelelőt és OK.
  • Xing
    #14059
    Hi,
    Már kérdeztem de nem érkezett válasz szal hátha most.
    Ezt az ikont hogyan tudom visszacsinálni?
    És miért tűnt el?



    Köszi
  • [HUN]FaTaL
    #14058
    Windows 2000 HUNMui Packkal (ha létezett hozzá egyáltalán)
  • wertz
    #14057
    És akkor az mivel lehetne???
  • [HUN]FaTaL
    #14056
    Nem.
  • wertz
    #14055
    Hali

    Bocsi hogy ide írom de megkérdezném hogy a Windows 2000 Professional-t az xp hunmuipack-javal lehet-e magyarosítani?

    Köszönöm
  • billy gates
    #14054
    A felbukkanó buborékablakok eltüntetése új hardver elemek telepítésekor, stb.
    Hozzunk létre egy szöveges fájlt, és szúrjuk bele az alábbi szöveget:

    Windows Registry Editor Version 5.00

    [HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Advanced]

    "EnableBalloonTips"=dword:00000000

    Ha ezzel megvagyunk, mentsük el a fájlt "reg" kiterjesztéssel, majd indítsuk el. Megkérdezi a Windows, hogy valóban hozzá akarjuk-e adni a fájl tartalmát a regisztrációs adatbázishoz. Válaszoljunk igennel, majd indítsuk újra a számítógépet.
  • vaczak
    #14053
    hol lehet kikapcsolni az óra mellett felbukkanó figyelmeztető buborékokat???
  • urbijoe
    #14052
    azt hol lehet beállitani,hogy minden mappa egy máretben nyiljon meg?
  • moon21
    #14051
    már sikerült, újra kellett inditani
    sorry az üzenetért :)
  • moon21
    #14050
    hi!
    az a problémám, hogy hiába állítom az Asztalon az ikontávolságot (függőlegest és vízszintest is) nem változik semmi :(
    van valami ötletetek, mivel tudnám átállitani? akár egyéb programmal, akár máshogy :)
  • tonnni
    #14049
    köszi
  • SeLFisCH
    #14048
    Köszönöm a segítséget!
  • HoTDoG
    #14047
    Ezzel már nekem is mutatta.
    Köszi!
  • aszizoli
    #14046
    Akkor tényleg passz.
  • aszizoli
    #14045
    Én az Everest Ultimate Edition 3.00-t használom, de a régebben használt verziókban is benne volt.
  • Picar77
    #14044
    Ezt már én is néztem amúgy csak annyit ir hogy ...exe hibát eszlelt ezért leállt
  • aszizoli
    #14043
    Mivel nem tudom milyen hiba miatt áll le, így csak ezt tudom javasolni, hogy nézd át. Link. Elképzelhető, hogy az itt leírtak alapján működni fog.
  • HoTDoG
    #14042
    Hát nekem ilyen sajna nincs a Menüben, de még az almenükben sem.
  • aszizoli
    #14041
    Idézet a Súgó és Támogatás ide vonatkozó cikkejéből.

    Az NTFS fájlrendszerre történő áttérés csak egy irányban lehetséges. Miután egy meghajtót vagy partíciót NTFS rendszerűvé alakított, nem alakíthatja azt vissza FAT vagy FAT32 típusúvá. Ha egy köteten mégis vissza szeretné állítani az előző fájlrendszert, FAT vagy FAT32 fájlrendszerrel újra kell formáznia azt. Ez a művelet az összes adatot törli a köteten – beleértve a programokat és a személyes fájlokat is. Ebben az esetben adatait vagy biztonsági másolatból kell visszaállítania, vagy újra kell telepítenie az operációs rendszert és a programokat.
  • [HUN]FaTaL
    #14040
    Szerintem telepítsd újra a rendszert illetve töredezettségmentesíts! Az NTFS sokkal kevésbé töredezik és sokkal gyorsabb mint a FAT32, arról nem is beszélve hogy kezeli a 4GB-nél nagyobb fájlokat!
  • SeLFisCH
    #14039
    #14019
  • aszizoli
    #14038
    Ezt sajnos passzolom.
  • aszizoli
    #14037
    Menü - Operációs rendszer - Operációs rendszer tulajdonságai.
  • aszizoli
    #14036
    Ez egy optimalizáló progi, pont a sorrend módosításával éri el a gyorsabb indulást. Megnézi, hogy mit-mivel idíthat együtt, és ez alapján rakja sorba őket. Próbáld ki, és meglátod, hogy neked segített-e, vagy nem. Veszteni semmit nem vesztesz vele.
  • HoTDoG
    #14035
    Köszi, de ebben hol találom a windows serial-t? Eléggé átfésültem, de ilyet nem nagyon láttam benne.