25353
Whistler - Windows XP
  • zvaragabor
    #14114
    Hali! Olyan gondom van, hogy az XP(SP2) nem akar frissíteni már vagy egy bő hete. Feláll a rendszer, látom a kis sárga "pajzsot" jobb alul, ráviszem az egeret, látom hogy 0%-on van, majd pár másodperc múlva eltűnik a jel. Miért nem akar frissíteni? Tűzfal beállításaival kell pötyögnöm? Köszi.
  • 79Alba
    #14113
    sziastok. Windows MCE 2005 höz hol találok magyar muit és hogy tudom átálítani magyarra? előre is köszi
  • Promi #14112
    Auto Power-on & Shut-down v2.0
    (meg nem probaltam)
  • DarkSector
    #14111
    De ilyen segéd programokat le lehet szedni a netről...
  • [HUN]FaTaL
    #14110
    www.google.co.hu
  • urbijoe
    #14109
    a windows-ban nincs olyan beállitás ,hogy egy adott idöben kikapcsolja a gépet?
    és ha nincs ,akkor valami egyszerü progi erre?
  • DarkSector
    #14108
    Na ez volt a baj....
  • [HUN]FaTaL
    #14107
    megvolt csinálva:) mégse működött:D újrahúztam a rendszert mostmár jó nemtom mi baja volt
  • ffxi
    #14106
    Próbáld ki!!!!
  • DarkSector
    #14105
    Ez megoldás a problémára???
  • ffxi
    #14104
  • Bakka
    #14103
    Kozben kiprobaltam, egy linux live cd-vel, es azzal is ugyanez a poblema!
    Tud valaki segiteni, vagy ez mar hardveres problema???
  • Bakka
    #14102
    Hi!

    Halozati problema:
    A szamitogep (laptop) LAN-on keresztul csatlakozik az internetre... Valami miatt a nem lehet elerni semmilyen weblapot a helyi intraneten kivul, csak az az oldal jelentkezik be es masra azt irja, hogy a lap nem talalhato!
    Ujratelepitett teljesen friss windowsnal is ugyanez a problema!
    Elromlott valami hardver vagy mi lehet gond???

    thx.
  • GyaxyBoy
    #14101
    Kiproszaltam, de nem kerdez ra, egybol telepit es mindenkinel +van es mukszik is! :( Utalom az XP-t! :)
    Valakinek otlet? Lejelszavasitani vagy vmi mas megoldas a nyomtato hozzaferes korlatozasahoz???
  • MiloShee
    #14100
    Tiszteletem a hölgyeknek uraknak! A segítségeteket szeretném kérni. nLita-al állítanék magamnak össze Windows telepítőt, és szeretném a 7-es Explorert is integrálni. A kérdésem az lenne, hogy mennyire épül ez a böngésző a 6-os verzióra? Azaz hogy szükséges e integrálnom a 6-os változathoz kiadott patcheket is? Válaszaitokat előre is köszönöm!
  • izb
    #14099
    elviekben xp alatt is kéne mennie a lapozófilés megoldásnak..
    bár kérdés az xp mennyire szereti..
  • zsanet
    #14098
    Sziasztok.Kérdésem lenne:
    Lehet-e valamilyen formában flash drive-val bővíteni a gép memóriáját?
    A rendszer sebességét befolyásolja-e a flash ha a lapozófájlt oda teszem át?
    Valami vista-féle ready boots-os megoldás van-e,vagy csak ram bővitéssel megoldható?
  • neoCT
    #14097
    bocs LIVE
  • neoCT
    #14096
    amugy azthiszem a Lie rendszerre gondolsz (azthiszem arra épül az egész...)
  • neoCT
    #14095
    kösz , tudom hogy nem az, de sajnos semmi más fórum nem jutott eszembe...
    igen, létezik olyan skin, de a menürendszered és egyebek nem lesznek Vistásak, viszont egsz jól néz ki vele a windows :) de azt sajnos nem tudom megmondani honnan töltheted le (engem nem érdekelnek a skinek jó az ami van alapból. ennyi) haveromnáűl láttam ilyen Vistásat csak
  • TothLaci
    #14094
    Szerintetek létezik olyan XP skin, ami a Vista Aeroját tükrözi, de nem kell hozzá semmilyen külön program. Persze csak olyan létezhet, ami nem átlátszó, de az nem zavarna.
  • aszizoli
    #14093
    Nem valószinű, de ez még mindig nem warez fórum.
  • DarkSector
    #14092
    Nem hiszem...
  • neoCT
    #14091
    hali, az lenne a kérdésem hogy ha műsolt win-t rak fel haver amit nem kell regelni (netes gépre) akkor az nem fog vele szívózni?
  • GyaxyBoy
    #14090
    oks, kipróbálom! köszi a tippet
  • billy gates
    #14089
    Esetleg nincs olyan lehetőséged, hogy rendszergazdaként belépve a nyomtató telepítésekor megadd hogy csak a te (rendszergazda) fiókod használhassa a nyomtatót? Több progi telepítésekor van ilyen lehetőség, hogy csak te vagy más felhasználók is hozzáférjenek egy adott alkalmazáshoz.
  • VTomi75
    #14088
    Na, az előbb Firefoxszal is próbálkoztam, de ugyanaz a szitu, tehát nem a böngésző okozza.
  • VTomi75
    #14087
    Sziasztok! Segítsetek nekem. Adott egy céges hálózat, vegyesen Win98 és WinXP fut a gépeken. Van egy ADSL vonal az internet irányában, egy kis routeren keresztül kapcsolódik a helyi hálózatra. A gond az, hogy az XP-s gépekről egyáltalán nem, vagy csak iszonyatosan hosszú várakozási idő után nyithatóak meg bizonyos weboldalak. XP tűzfala kikapcsolva, Avast fut rajta (amúgy a Win98-asokon is), amit kikapcsoltam, de utána se lett jó. IE6 van minden gépen, egyik XP-n IE7-et is próbáltam, de semmi változás. Átjáró és névszerverek gond nélkül pingelhetők, de ennek ellenére az XP-s gépek xarakodnak. Van valami ötletetek? Köszi előre is.
  • djrobaa
    #14086
    Hy all! Olyan kérdésem lenne h az angol Media Center Editionhoz honnan tudnék leszedni magyar nyelvi csomagot? És h egyáltalán ez lehetséges e??
  • [HUN]FaTaL
    #14085
    nemtudok semmi konkrétat csak gondoltam hátha belehet állítani a felhasználókat mint a fájlok megosztásánál
  • GyaxyBoy
    #14084
    A kabel kihuzasa nem a legjobb, mert sajna annyira nem hulyek! :)
    Most le van tiltva a felugyelet kezeloben vagy hol a nyomtato port, igy el vagyok, csak nem egeszen "kenyelmes"! Ertitek! :)
    Vmi mas megoldas! A halozatinal nem tudsz valami konkretat? En nem talaltam! Koszi
    Esetleg vki mas?
  • Met
    #14083
    itt
  • joshua
    #14082
    elmondanád? ha itt nem is de privátban pls:D
  • Met
    #14081
    van
  • joshua
    #14080
    Ha nem legális xp-m van akkor arra van mód feltenni az Sp2-őt? Előre is kössz!
  • [HUN]FaTaL
    #14079
    sztem a hálózati megosztásnál lehet variálni, vagy egyszerűen húzd ki a kábelt ha nem vagy otthon:D
  • [HUN]FaTaL
    #14078
    örülj neki:D nekem ez így rohadt kényelmetlen lehet hogy felrakom megint a daemont meg a jobb gombos extensinot hozzá
  • GyaxyBoy
    #14077
    Nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy a gépemet használják egy páran és van nyomtatóm is! Mivel elég "jó a felfogásuk" ezért ha nem vagyok otthol elég rendesen pazarolják a patron tartalmát!
    Van pár felhasználó fiók, +az enyém a rendszergazda és jelszóval védett, az övéké csak felhasználó szintű.
    Kérdés! Hogy lehet h a nyomtatót ők ne tudják használni? (pl. jelszót kér) vagy egyszerűen nincs náluk engedély?!

    Választ előre is köszönöm!
  • GyaxyBoy
    #14076
    Az alcohol nekem mindig így ment! De én nem is aggódok érte, mert így szoktam meg! :)
  • [HUN]FaTaL
    #14075
    ennyire azért ne nézz már lámának ok? daemon toolsba nincs jobb gombos menü a meghajtón csak alul a tálcán...