25353
Whistler - Windows XP
  • ibor90
    #14314
    Hy! Ma indítom a windows-t és azt írja hogy érvénytelen a boot.ini. mikor bootol egy másodpercig írja aztán megy szépen minden. Kell csináljak vele bármit? Hogy tudnám megoldani?
  • [HUN]FaTaL
    #14313
    akkor sehogy, ha gondolod hétvégén megcsinálhatom neked Delphiben:D
  • GyimiGábor
    #14312
    ezt tuttam eddig is...de nekem az az ikon kéne...
  • KILLER2
    #14311
    Most valahogy nincs kedvem programot írni.
  • Met
    #14310
    nyomjál windowsgomb+D-t, ez nem hozza vissza de az a hatása :)
  • GyimiGábor
    #14309
    Hali!
    Hogy lehet visszahozni azt a gyorsindító sávban lévő parancsikont, ami lecsuk mindent tálcára?
  • M@TriX
    #14308
    akkor ez a probléma meg van oldva ;)
  • bcrics
    #14307
    annyira azért mésem egyszerű;legalább is én nem találtam sehol magyar nyelven csak eng.;
    és nálam faszább sokkal most 1 32bites simplicityt használok és azért a 64 bit megmutatkozott,amd64 rendszeren persze!

    azért kérdem mert csinálnék én is 1 lyen simplicityhez hasonlót csak a magyar verzsön hiányzik de nagyon?
    ha tipp lenne merre keressem;)
  • lck
    #14306
    Annyira nem lesz egyszerű, mert az még nem készült el.
  • M@TriX
    #14305
    szerintem egyszerűbb ha beszerzel egy magyar nyelvűt...
    mellékesen szerintem nem sok értelme van a 64 bitnek, kivéve ha kifejezetten van valami célprogram ami munkára vagy sűrűn kell...
  • bcrics
    #14304
    szevasztok, azt kérdezném hogy van 1 64bites xp lemezem csak angol nyelvű!!ezt hogyan tudnám magyar nyelvűre buherálni hogy 1 teljes magyar xp 64 lemezem legyen belőle?
  • [HUN]FaTaL
    #14303
    megírod a programot valamilyen programnyelven, ami elindítja mindkét alkalmazást és ahhoz készítesz parancsikont
  • M@TriX
    #14302
    biztos nehéz felfogni miről regélek....

    de nincsen kedvem tovább magyarázni, ghostolj csak.
  • lck
    #14301
    A ghost mentésem a rendszerpartícióról kb. 4 perc a visszaállítás meg nincs 2 perc.
    Biztosan tudom hogy az elmentett partíció 100 %-osan az eredeti állapotába áll vissza. Nem maradnak egyéb fájlok a vinyón. ( ami a winesnél nem mondható el ) Arról nem is beszélve hogy a ghostal ha kell 5 perc alatt lecserélek egy egész operációs rendszert.
  • M@TriX
    #14300
    tőlem azt használtok amit akartok, meg ha van időd Ghostolgatni, szerintem ez a rendszervisszaállítás egyszerű, beépített és használható.

    regadatbázist egy az egybe visszaállítja ami a lényeg
  • urbijoe
    #14299
    erre a legjobb a Norton Ghost
  • KILLER2
    #14298
    Hogyan tudok olyan parancsikont csinálni, ami 2 alkalmazást indít el?
  • Mikilaci
    #14297
    Sziasztok !! Ti hogy vagytok ezzal a Xp Blade-el ? Próbáltátok már ?
    Látok ezt azt problémát.. de azért összességében mi a vélemény?
  • Laky
    #14296
    müxik, thx =)
  • M@TriX
    #14295
    szerintem az egyik leghasználhatóabb és legjobb opciója az XP-nek. be lehet állítani hogy mennyit zabáljon. 1-2 visszaállítási pont nagyon kevés helyet foglal.

    engem egyer-kétszer húzott már ki a szarból ha valami elkúródott , hogy szalonképesen fejezzem ki magam ;) vagy csak egyszerűen ha mégsem kell valami visszaállítod és a regbázisod tiszta mint a hó.

    bár nekem munkáim miatt sok szoftit kell használni, lehet ezért is szeretem.

    régebben én is ellene voltam, de ez tényleg egy értékes tulajdonsága ennek az oprendszernek.
  • [HUN]FaTaL
    #14294
    én mindig kikapcsolom egy csomó helyet zabál feleslegesen, nem szoktam felrakni ilyen ratyi szoftvereket mint vista transformation pack:D
  • M@TriX
    #14293
    az meg is érdmeli ;)
  • [HUN]FaTaL
    #14292
    XP cdvel elvileg ki lehet, próbáld meg
  • laci 700
    #14291
    ok
    azért raktam rá mert egy másik vincsire nemrég raktem fel az xp-t és erről mindent lementettem azt ki akartam próbálni de látom nem túl jó:D
    leformázom és kész:D
  • laci 700
    #14290
    és kijavítani nem lehet?
  • [HUN]FaTaL
    #14289
    ha ki van kapcsolva a rendszervisszaállítás akkor nem:)

    #14287: egyébként ezért szarja mindig összemagát az XP mert ilyen szarokat raktok rá:D

    próbáld meg a vezérlőpultból a programok hozzáadása/eltávolítása menüpontnál leszedni, ha még mindig hibára panaszkodik akkor winreinstall...
  • M@TriX
    #14288
    Rendszervisszaállítási pont installkor létrejön. ha most raktad fel akkor még 1-2-nek illene lennie.
  • laci 700
    #14287
    Hi
    Azért akarom letörölni mert kicsit bekavart és nem lehet témát váltani!
    Mindig rundll32.exe hibát ír ki...
    De ha erre van valami megoldás és valaki segítene azt nagyon megköszönném!
  • laci 700
    #14286
    hi
    felraktem a vista transformation pack 6-ost.
    pocsék és le akarom tötölni! azt hogy kell?
    fontos lenne
    thx
  • M@TriX
    #14285
    egy tanács: jogosultsági problémák miatt a Dokumentumok mappádat másold ki valahova a gyökérbe vagy ilyesmi, mert az XP előszeretettel nem engedi megnézni a volt user/dokumentumok munkát, mégha admin vagy is ;)

    persze meg lehet oldani utána is de eléggé rumlis...
  • joshua
    #14284
    akkor újratelepítem és kész:D
  • M@TriX
    #14283
    rendszervisszaállítás-lemezt csak előtte lehet csinálni sajna...

    de XP installkor nem kell leformáznod a lemezt, szóval a Dokumentumok meg ilyesmik meg maradnak. Programokat természetesen újra kell installni...

    ez is probléma lenne?
  • M@TriX
    #14282
    iTT van egy patch ;)

    írj ha müxik, mert ha nem akkor még szétnézek...
  • joshua
    #14281
    mert vannak rajta fontos cuccok.
  • M@TriX
    #14280
    ha nem installtad fel teljesen akkor nincs rendszervisszaállítás...

    installd újra az XP-t. mi ezzel a gond?
  • joshua
    #14279
    Lécci a 14267esre valaki mert nagyon fontos!!!
  • Magnumrolcsi
    #14278
    :( Nem tudom mi van az XP-vel, de néha rájön, hogy elrejti a könyvtárakat, máskor meg nem. Múltkor még azt hittem azért mert berakom a zenét wmp-be, de mostmár nem csak a zene könyvtárakat rejti el.

    Valami megoldás miért csinálhatja?
  • Demeter
    #14277
    Okés köszi megtaláltam a hozzászólást már értekeztem is a link küldőjével!

    Mégegyszer köszi!!
  • Demeter
    #14276
    Szia, itt most nem maga a frissítés ténye a gond, hanem az, hogy már a megkezdése előtt feljön egy olyan ablak hogyha folytatni szeretném magát a frissítést akkor engedjem, hogy hitelesítés céljából átnézze a gépet. Na ezt szerettem volna "kihagyni"...

    De azért köszi..
  • [HUN]FaTaL
    #14275
    XPCD vagy partition magic