25353
Whistler - Windows XP
  • aszizoli
    #14354
    Nincs mit.
  • blinty
    #14353
    hoppsz!nem zvaragábornak akartam!:)
  • blinty
    #14352
    NAGYON SZÉPEN KÖSZI!!!-aszizoli-nem nagy dolog de egyedül nem jöttem volna rá!!:)thanks
  • zvaragabor
    #14351
    Köszi szépen! :)
  • aszizoli
    #14350
    Tessék.
    1.
    2.
    3.
    stb.
  • aszizoli
    #14349
    A Start menüből nyisd meg a "Súgó és támogatás" opciót.
    A keresőbe beírod, hogy "lapozó fájl".
    Az első találat pontosan leír mindent.
  • zvaragabor
    #14348
    Sziasztok! Mit tudtok, mennyiért lehet megvenni legolcsóbban a home editiont? Tudnátok esetleg oldalt is mutatni ha van? kösz!
  • blinty
    #14347
    hello! valaki megtudja mondani, hogy hogyan lehet növelni a page file-t?(lapozó fájl)
  • Met
    #14346
    fizikálisan a routerre kell kötni (ha tudja)
  • autoszimulator
    #14345
    Nem tudom jó helyre írom-e, de megpróbálom hátha találkozott valaki ilyen nemü problémával. Szóval adott egy nyomtató, egy gép, és egy laptop. Mindkettő windows XP-jére telepítve van a nyomtató. Routerrel biztosítva van a két gép között a kommunikáció. Nyomtatót megosztottam, müködik is jól. Kérdésem az lenne, hogy az hogyan oldahtó meg, hogy amikor az én PC-m nem megy, a Laptopról lehessen nyomtatni? Sehogy sem sikerül. Fizikálisan a gépre van kötve a nyomtató.
  • KILLER2
    #14344
    Vista?
  • nesto
    #14343
    heló, kéne egy kis segítség. a gépem valamiért ezt a hibaüzenetet adja indulásnál:

    Illetve egy másik probléma, ezt is ki szokta írni, változó időközönként:
  • KILLER2
    #14342
    Ez enm a gépeden múlik, hanem azon, hogy honnan szedsz el.
  • Met
    #14341
    a számokból ítélve nyilvános trackerről töltesz, ott nem szoktak visszatölteni vagy nagyon lekorlátozzák, nem beállítási hiba, ez ilyen
  • peter01
    #14340
    600/40000-nek elég jónak kellene lennie nem?
  • KILLER2
    #14339
    AZ a lényeg, hogy a szolgáltatónál fix-e az IP-d, de akkor az. Próbáltál már gyors torrentet is? Egyszer próbálj emg valami listavezető cuccot, amiről írják, hogy gyors, mert annak gyorsnak kell lennie. Nekem is most éppen 12,6 kb/s-el szed le, bár 25-30 az átlag.
  • peter01
    #14338
    1 Mbit-em van a NAT már jó de az ip-m az fix a hálózat miatt.
  • Matyigyerek
    #14337
    Nagyonszépen köszönöm igen sokat segitetél.Sikerült megoldani a gondomat ami nemvolt baj csak zavaro. mégegyszer köszi a gyors segitséget. üdv
  • aszizoli
    #14336
    Próbáld meg ez alapján.
  • KILLER2
    #14335
    Azért a torrent attól is függ, hogy ányan szedik le, nekik milyen netük van, hány emberhez vagy kapcsolódva. Jól van beállítva a NAT/tűzfal? Milyen neted van? Mert ha fix IPS vagy, akkor nem is lehet, mert minden felhasználónak ugyanaz az IPje. Nekem is van, hogy 3-4 kb/sel szed le, de volt már, hogy 130/s-el.
  • peter01
    #14334
    Nyitottam 1 por-ot és ugyanolyan lassú
  • Matyigyerek
    #14333
    Sziasztok. Szeretnék kérni egy kis segitséget. Vettem egy gépet és felvolt telepitve.Használtam vigyásztam rá de az élet ugy hozta öszeborult.Na vettem egy xp-t gyári fellet telepitve és használom. Eddig jo, de nekem a réginél igy müködött az explorer.Kezdölapom a Startlap rákatintok teljes képernyö, ez jo utána bármit megnyitok azok vagy kis vagy nagy képernyö ahogy álitotam.Ez igy jovolt nekem. De miota az uj xp-let feltelepitve startlap nágy képernyö bármi más ablak csak kis képernyö. Ráálitom nagyra de a következö inditás kicsi.Ha széthuzom megtartja amig kinemlép az explorer-böl,utána megint kicsi.Hol lehet elmenteni hogy nekeljen minden ablakot mindenalkalomal széthuzni vagy kidobni nagy képernyöre,mint a startlap.Nemtudom érthetöen irtam e le de aki tud segitsen köszi elöreis.
  • Demeter
    #14332
    Köszi. Nem láttam a fátol az erdőt! :)
  • lybrahu
    #14331
    Egy régi XP home-ra szeretnék SP2-t telepíteni, de nem tudok.
    Mindig ezt kapom:



    Valaki esetleg tudna segíteni?
  • peter01
    #14330
    802.11g vagy mire vagy kiváncsi?
  • Met
    #14329
    C:\Program Files\Windows NT\Kellékek\wordpad.exe
  • torrente111
    #14328
    hali.segítsetek mert ujratettem a wint és eltünt a word padom.és nem tudok megnyitni szerkeszteni .hogyan honnan tudnám előhozni?? kösz
  • Patkai
    #14327
    Hello! Lenne egy olyan problémám, h Vistával (az oprendszer saját íróprogramjával) kiírtam egy dvd-t magamnak tele adatokkal, de azóta letöröltem a Vistát és most újra XP-m van. A gond az, hogy ezt a dvd-t ha berakom nem akarja olvasni a gépem. Mi lehet a baj?
  • Met
    #14326
    azt is írhattad volna, hogy szürke..
    típus szám?
  • peter01
    #14325
    Canyon
  • Met
    #14324
    Milyen router?
  • peter01
    #14323
    És mi van ha a PFConfig nem ismeri a routerem ha update-elem a listát akkor se?
  • aszizoli
    #14322
    Egy hozzászólást olvass vissza.
  • Demeter
    #14321
    Srácok csak egy gyors kérdés, miképp tudnám visszavarázsolni a gyorsindító tálcára az "asztal" gombot? Csak mert vmi oknál fogva nincs ott és kicsit körülményes ha hírtelen a desktopra kéne váltanom és nem tudok csak úgy ha minden épp futó progit lerakok a tálcára.

    Vmi 5let?

    Thx!
  • aszizoli
    #14320
    Ha az asztal megjelenítése ikonra gondoltál, akkor csináld a következőket.
    1. Nyisd meg a jegyzettömböt.(Start menü - Programok - Kellékek - Jegyzettömb)
    2. Pontosan másold be az alábbi szöveget, a jegyzettömbbel létrehozott új dokumentumodba.

    [Shell]
    Command=2
    IconFile=explorer.exe,3
    [Taskbar]
    Command=ToggleDesktop

    3. Mentsd el "Asztal megjelenítése.scf" néven.
    4. Másold be a gyorsindítás mappába. (C:\Documents and Settings\Neved\Application Data\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch)
  • fifi
    #14319
    rendszergazda jogokkal, sehogy/safe módban sem/ lehet törölni pár fájlt

    mi ilyenkor a teeendő?
  • KILLER2
    #14318
    Most kösz, de nem kell :D Kibírom, hogy 1 helyet 2 duplakattintás.
  • Met
    #14317
    ki kell engedni a router tűzfalán az azureus által használt portot, portforward.com
  • ibor90
    #14316
    Már megoldottam kicsit visszaolvastam a fórumban.
  • peter01
    #14315
    Emberek van 1 olyan problémám hogy nem tok tölteni torrenten normális sebbeséggel, van 1 200 000 felhasználó és 10k-val se tok tölteni. Wifi routerel van megosztva a net mi lehet a probléma azureus 2.5.0.4.es verziót használok. És azt írja az azureus hogy passziv kapcsolta.