25353
Whistler - Windows XP
  • raymond01
    #14633
    hi

    olyan problémám van hogy a videók mindig sötétek, röviden
    7600 gs kártyával, már próbáltam állítgatni a képátfedésnél a képernyőbeállításoknál de ugyan olyan sötét bármilyen lejátsszóban, meg az internetes videók is tök sötétek!
    ezen hol lehet állítani???
  • armageddon666
    #14632
    Ez a rendszervisszaállításos dolog engem olyan szinten érdekelne, hogy a registry mechanic regoptimalizálásnál csinál ilyet... na és nekem kevés helyem van. szal lehet hogy ettől? és akkro ezeket a visszaállítási pontokat lehet törölni?
  • szabi16
    #14631
    Sziasztok Tisztelt segítségnyújtók!!
    " Kéréssel fordulok hozzátok:1.Ha rendszervisszaállítást végzek minden alkalommal több gigával kevesebb szabad hely marad a merevlemezen.Ha vissza vonom a rendszervisszaállítást akkor újból 1-2 gigával kevesebb.Most a 128 Gigából 3-szori visszaállítás-visszavonás után 118 giga szabad helyem maradt.Nem telepítettem-töröltem semmit.
    2.Gondom:Ha egy parancsikont szeretnék létrehozni az asztalon alapesetben jobb gomb és"Parancsikon létrehozása az asztalon"és más lehetőségek is vannak.Na most nálam :jobb gomb küldés és 2 lehetőség van, a két meghajtó közül választhatnék.Remélem érthetőek a problémáim.Mindenkinek előre is köszönöm a segítséget.És ha van rá lehetőség msn-en is felvenném a kapcsolatot SEGÍTŐTÁRSAKKAL:Címem:[email protected]
    KÖszi köszi!!
  • kissadamvikt
    #14630
    azt hol tom megcsinálni?
  • fery02
    #14629
    Egy fájlhoz akarok társítani egy programot. Rákattintok a fájlra jobb egérgombbal, kiválasztom a "Társítás" menüt. Majd a megjelenő ablakon van egy "Tallózás" gomb. Erre rákattintva előjön egy újabb ablak, itt kiválasztom a programot, majd rákattintok a "Megnyitás"-ra, de a program nem jelenik meg a Programok listájában, szóval olyan a helyzet, mintha nem is csináltam volna semmit sem. Más szóval a Windows-om nem tud társítani, de régen ment neki. Nincs valakinek ötlete miért lehet? Több féle fájl típusnál is előfordul a probléma.
  • DarkSector
    #14628
    Indítsd újra a gépet, és ahogy bejön a windows minden program legyen kikapcsolva és mindjárt próbáld meg törölni.....
  • aszizoli
    #14627
    Rendszer-visszaállítás nem segít?
  • aszizoli
    #14626
    Ha engedi átnevezni, akkor csináld azt, és utánna töröld.
  • Picar77
    #14625
    Hát ha sehogy nem sikerül akkor probáld meg csökkentett modba
  • szabi16
    #14624
    Sziasztok!!!!!!!!

    Egy kis segítséget kérnék:A dokumentumok mappába került 1 törölhetetlen file.tartalma semmi.a neve:Ott%f 0 bájt.Eltávolítani,törölni nem lehet.Azt írja ki:a file nem törölhető:a forrásfilet vagy -lemezt nem lehet olvasni.Hogyan tudnám eltávolítani??

    KÖSZÖNETTEL MINDENKINEK!
  • DarkSector
    #14623
    Csak vonalbeli gondok lehetnek...
    Nézz utána a szolgáltatódnál először...
  • préselt lókönny
    #14622
    Sziasztok!

    Egy problémám lenne, és szeretnék segítséget kérni a megoldásához.
    A gépemen Win Me van, és az internetre való csatlakozást követően pontosan 5 percenként 1 percre megáll a töltés. Már formáztam, újratelepítettem, de semmi.
    Lehet e a probléma a hálókártya (ugyanis azt használtan vettem)m, vagy valami szoftveres gigszer inkább?

    Előre is kösziu a segítséget!
  • kissadamvikt
    #14621
    szasztok

    tegnap este föltettem a BRUTUS nemvű programot, hogy miért az más téma... nah tehát letöröltem a programot és hát elég furcsa dolgokat hagyott maga után...
    Például:
    ha a start menüre ráklikkelek akkor csak a programok menüt adja be
    +pár office apróságot...

    nah erre én rá akarok klikkelni a tálcára hogyáttegyem a klasszikus startmenü nézetet áttegyem xp-s re hátha akkor már kiadja a menüket de hibaüzenetet ír ki mikor ráklikkelek...

    nah jólvan a kurvaanyádat te fos ALT+CTRL+DEL hátha itt már ki tom kapcsolni a gépet de a jó édes ********* sem engedi...


    vki vmi ötlet????(ezért most nem szeretném újrarakni az XP-t :P)
  • nightsucker
    #14620
    Sziasztok,
    szeretnék segitséget kérni abban hogy hogyan lehetne megoldani azt hogy amikor az egyik felhasználoként vagyok bejentkezve és feltelepitek egy programot azt a másik felhasználoi profil ne vegye figyelembe, tehát a másik felhasználonak ne telepitse(start menü-asztal).

    Elöre is köszi.
  • kissadamvikt
    #14619
    szasztok

    azt akarom megkérdezni h az Xp a windwos mappán belül a PWL fájlokat hol tárolja???
  • Apocalipto
    #14618
    sziasztok!

    mástól is hallottam már azt a problémát, hogy indításkor az svchost.exe 100% on kihasználja a procit és ilyenkor fagy minden, erre van vmi megoldás? Windows Update megy, minden frissítés megvan máig egészen
  • DarkSector
    #14617
    Köszönöm az infót...
  • TommoT
    #14616
    ilyen velem is nagyritkán előfordul és nemtudom miért van...mondjuk főleg a winújratelepítés előtt szokott előjönni
  • TommoT
    #14615
    nem tudjátok mi az az msconfigban az automatikus indítások között a dumprep 0 -k ?
  • DarkSector
    #14614
    Nem lényeg, mert rendszer miatt lehet....
    amúgy BF2142...
    De ha leszedem a lapozófájlt 1000-3000-re akkor más játékok is kezdik...
    PL egyszer MP-nél is kibaszta, ahogy pörgettem a filmben....
  • [HUN]FaTaL
    #14613
    de, és miköze az XPnek egy játékhoz? mellesleg azt sem írtad melyik játékról van szó...
  • DarkSector
    #14612
    Miért ez nem az xp-s topic?
  • [HUN]FaTaL
    #14611
    szerintem eltévesztetted a topicot:DD
  • DarkSector
    #14610
    Ez a hibaüzenet jelenik meg a játék indítása után néhány másodperccel....

    A "0x00425053" címen található utasítás a "0x00000004" címre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: Read".

    HELP ME!!!!!!!!
  • Xing
    #14609
    Ebben a progiban a System Setup fül alatt van egy olyan opció, hogy "Saving the place and size of windows"
  • [HUN]FaTaL
    #14608
    lol nevezd át a felhasználót mondjuk felhasznalora és megoldódott a probléma...
  • C7
    #14607
    csakhogy van a spider-man 3 játék aminek olyan felhaszánló kell aminek a nevébe noincs ékezet, és van egy olyan felhasználüm aminek Felhasználó a neve, és megkéne csinálni családtagoknak h egyből az jöjjön be
  • [HUN]FaTaL
    #14606
    ha automatikusan bejelentkezik minek két felhasználó?:D egyébként sehogy szerintem
  • C7
    #14605
    kérdésem: ha van kér felhasználói fiókom, hogy csináljam meg, hogy ha bekapcsolom a gépet automatikusan az egyikre bejelentkezzen és ne az üdvözlőképernyő jöjjön be?
  • panther112
    #14604
    Üdv,

    frissen telepített XP (vagy Vista is) böngészője felkínálja a jelszó megjegyzését. De ki lehet pipálni, hogy ezt többször ne tegye... Ha valaki ezt kipipálta, többet nem kérdezi, pedig elég hasznos funkció. Hogyan lehet elérni, hogy újra rékérdezzen, ha valaki már kipipálta, és ezért most nem kérdezi? (egy órája ezt keresem a böngésző beállításokban)
  • virs lee
    #14603
    Dell gépeknél már találkoztam olyannal hogy sima setup.exet indítva kékhalál, i386\tökömtudjamármicsoda.exe-vel telepítve viszont ok lesz.
  • Ioles
    #14602
    Ok, kösz
  • hispan2
    #14601
    1 kérdés: hogyan tudom úgy megváltoztatni az XP alatt a megnyitás/mentés/mentés másként ablak méretét, hogy az később is úgy nyíljon meg, ahogy legutóbb bezártam. Köszönöm.
  • [HUN]FaTaL
    #14600
    mindegy de állítólag a prof gyorsabb egy picit
  • Ioles
    #14599
    Vagy abszolút mind1?
  • Ioles
    #14598
    Sziasztok!
    Játékra melyik a jobb/stabilabb rendszer? A Home vagy a Prof?
  • M0RN1NGST4R
    #14597
    Köszi a segítséget, de egy másik topicban már kiokositottak ezzel kapcsolatban. mióta megcseréltem a ramokat nem kapok ilyen üzenetet, igaz még csak kis idő telt el. azt viszont még mindig nem értem, hogy miért nem találja az installer a fájlokat, mikor ott vannak.
  • units
    #14596
    http://support.microsoft.com/kb/314492/hu
  • Pheaper
    #14595
    Nem tudjátok hol lehet beáálitani hogy a dokumentumok mappába ne legyenek : KÉpek,video,zene mappa? ha telőrlőm újra ott lessz :S
  • M0RN1NGST4R
    #14594
    futtattam memtest86ot de szerinte nincs hiba. A vicces az, hogy pont azért kéne egy új win, mert a régi gyakran kifagy igy: BAD_POOL_CALLER ami lehet(ne) memóriahiba is, vagy illesztőprogram hiba. én az utóbbira gyanakszom, mert a meglévő régi windows-ra chipset drivert nem tudok telepiteni, és a memtest meg nem talált hibát a memóriában.