25353
Whistler - Windows XP
  • [HUN]FaTaL
    #14872
    próbált a getdatabacket az szektoronként kiolvassa a winchesteren lévő fájlokat, bár a titkosítással nem tudom mit tud kezdeni

    http://www.runtime.org , vadássz cracket vagy serialt mert a demoval csak olvasni tudsz, átmásolni csak a fullal
  • sgt anderson
    #14871
    Remélem h nem teljesen. :S
    De ha tucc mondani efféle feltörőprogit, azt megköszönném.
  • DarkSector
    #14870
    Szerintem ez cumis dolog, hacsaknem van valami feltörőprogramod....
    sorry de ez van...
  • sgt anderson
    #14869
    Üdv! Olyan kérdésem lenne, hogy mit tudok tenni az elkódolt adataimmal?
    NTFS partícióban van 1 olyan funkció, amivel a fájl Tulajdonságok menüjében be lehet kapcsolni titkosítást a fájlra. Ez eddig ment. Csak most az a gáz, hogy az a windows behalt, letöröltem, és most 1 új win van fenn (ugyan az az op. rendszer mint ami előzőleg volt: Win XP Pro SP2). Az a kérdésem, hogy hogy tudom a titkosítást kivenni a fájlokból, mert azt írja, hogy nincs hozzáférési jogom. PLS. SEGÍTSEN VKI! Naon fontos lenne! Előre is kösz. (Format nélkül)
  • DarkSector
    #14868
    Kimásolod a rekről a fontos cuccokat, aztán format c:/----
  • Zacsy
    #14867
    ja bocsi igen XP tehát h tudom uninstalálni?
  • PíszLávJuniti
    #14866
    "windowsom" == xp ??
  • DarkSector
    #14865
  • Zacsy
    #14864
    hogy ha feltettem a vistát és a windowsom egy másik meghajtón van hogy tudom letörölni h közbe azok a fájlok ne tünjenek el amik a meg hajtón vannak tehát h nem formázom....lehet debil kérdeés bocsi :)
  • DaniX14
    #14863
    Driver frissétés és rendszer-visszaállítás is volt de nem megy :S
    Valaki esetleg tud még segíteni?
  • aszizoli
    #14862
    Nézd meg ezt, valószínűleg segíteni fog.
  • Kontrakcio
    #14861
    sziasztok! neke az lenne a problémám h ez jelenik meg különböző időközönként és nem tom bezárni...

    lövésem sincs mi ez , tudtok segiteni?
  • Zsolt01
    #14860
    Na ez volt egy havernál kb. 1 hete.

    Itt -bajusza- azt mondta, hogy:
    "Nálam is volt ilyen probléma. Legtöbbször a videokártya drivere okozhatja ezt. Próbáld meg te is a videokártyád driverét frissíteni."

    Na ez a havernál nem jött be.

    Rendszer vissza álítást csináltam neki és jó lett !
    (Vagy ha ez nem megy, akkor új XP. De talán valaki még tud adni más tanácsot is.)
  • DaniX14
    #14859
    Akkor mi a gond ha játszok valamelyik játékkal és ledobja mindig a tálcára?és ez minden játéknál és programnál igy van!
  • PíszLávJuniti
    #14858
    Arra lennék kiváncsi, hogy a front end milyen távirányítóval vezérelhető, és mik érhetők el rajta.
  • Apocalipto
    #14857
    Az hogy benne van a Windows Media Center?
  • PíszLávJuniti
    #14856
    Sziasztok.

    A windows MediaCenter változata miben tér el az alap XP től?
  • DarkSector
    #14855
    Használj total commander-t....
    Lehet, hogy a tűzfalad blokkol valamit....
  • Zsotika
    #14854
    Haj. Vki tudna nekem segíteni az a baja a gépnek hogy amikor be akarok lépni a sajátgépbe vagy a dokumentumokba és az ilyenebe akkor valami olyasmit ír ki hogy a windows bezárta a programot a számítógép védelme érdekében és utána jön egy hibaüzenet hogy az explorer exe hibá észlelt ezért leállt ez tudj valaki miért van vagy hogy hogyan lehet megzüntetni???
  • Met
    #14853
    tegyél fel normál xp-t
  • ldjanos
    #14852
    Hali!
    Gondom van a Windows XP winter editionnal az asztali gépemre simán fölment, de a notebookomra már nem akarja föltenni, már a bootscreen-nél bármit választok ki a menüből "bad command" felirattal a bal felső sarokban megáll. (Ugyanez van a rebornnal is) nem tudja valaki hogyan lehet a gépemen állítani, (vagy megkerülni) hogy föl tudjam telepíteni?
    Légyszi segítsetek
  • Zsolt01
    #14851
    Xp - eredetiséget vizsgáló megoldása - #12949 !!!
    (ezt több helyen használtam már gond nélkül)
  • vki
    #14850
    Na, úgy néz ki, hogy megvan a megoldás. Szerencsére a Vista is fenntvan, és az felül tudja írni a dolgokat. Majd meglátom, hogy az XP tudja-e olvasni.
  • vki
    #14849
    Újraraktam a rendszert, de sehun, semmi. Még mindíg nem engedi. Gondolom a System Volume Information-ben van tárolva. Na mind1. Még jó, hogy van mellette vista. Remélem az lát majd mindent.
  • DarkSector
    #14848
    Start/vezérlőpult/felhasználói fiókok, és ha rákattintasz az ikonra, akkor lehet törölni, meg valszeg azt is megtalálod az opciók között, amit te keresel...
  • vki
    #14847
    Hi!

    Óriási bajban vagyok! Vinnem kell a gépet buliba, szal gondoltam, hogy csinálok egy olyan fiókot, hogy Zene, és majd csak a zenékhez férnek hozzá. Megis csináltam, és a jelenlegi fiókomból, ami elvileg rendszergazda, beállíottam, hogy a gépemen a felhasználók semmi, a rendszergazdák pedig mindent csinálhatnak. Ezzel eddig nem is lett volna baj, csakhogy ezzel azt a fiókot is letiltottam, amit minden nap használok. Próbáltam úgy, hogy csökkentett módban, rendszergazdaként bejelentkezve módosítani a biztonsági beállításokat, de azt sem engedte, pedig a rendszergazdának mindent engedélyeztem. Szó mi szó, nem férek hozzá két partícióhoz.

    A kérdés pedig az, hogy a francba lehetne ezt feloldani?

    A válaszokat előre is köszönöm.
  • drot
    #14846
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám hogy megvan a windows xp eredetiben és én 2-3 havonta
    újrateszem a gépet mert leszemetelődik.Egy ideig működött az internetes aktiválás de mostanában nem fogadja el és 30 naponta újra kell raknom.Valaki tudna rá valamilyen módszert??
  • kissadamvikt
    #14845
    szasztok!

    érdekes dolgot tapasztaltam ma reggel bekapcsolom a gépet minden jól megy csak nincs net:S itthon van 4 gép abbol egy szerver többi 3 om gépen símán megy a net nálam meg látja a hálót és még at is tudok tenni adatokat a másik gépekre meg onnan az enyémra de internet akkor sincs. se a böngészőben se msn csak a hamachi megy. előző este nem piszkáltam sehol semmit a gépben. Annyit már sikerült megcsinálnom h rendszer-visszaállítással visszatettem a gépet és így már tudok netezni torrentezni de msn nuku....

    Vki ötlet mi a probléma?
  • Met
    #14844
    link
  • chriss21
    #14843
    Az xp újratelepítésénél bootoláskor azt irja ki h (hiányzó NTLDR) és újraindítást kér.Ez mi lehet!? Pls help me!!!
  • bajusza
    #14842
    Nálam is volt ilyen probléma. Legtöbbször a videokártya drivere okozhatja ezt. Próbáld meg te is a videokártyád driverét frissíteni.
  • Zsolt01
    #14841
    Sziasztok.

    Mitől van az, hogy minden játéknál az indítás után pár másodperc után lerakja a tálcára !!!

    valami fertőzés lenne ? Nod32 - Ad-Aware SE Personal nem talált semmit.

    Ötletek, tippek !!!

    Köszi előre is !
  • raymond01
    #14840
    Valaki kérem segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mindig bejön egy hibaüzenet: Windows a meghajtó nincs kész, alatta: exception processing message c00000a3....
    és három lehetőség Mégse, Újra, Tovább
    Akármelyikre nyomok mindig vissza jön!
    Mi ez?
  • joshua
    #14839
    Legalább annyit mondjatok meg, hogy ki lehet-e kapcsolni ezt a Lemezkonzisztencia ellenőrzést. Előre is köszi!
  • aszizoli
    #14838
    EZ alapján valószinüleg helyrehozhatod.
  • aszizoli
    #14837
    Köszi.
    Az XP-AntiSpy-t nem ismerem, de kipróbálom.
  • marcokeceli
    #14836
    Setup.exe-Szabálytalan rendszer DLL áthelyezés
    A rendszer DLL(user32.dll)a memóriában áthelyezésre került.Az alkalmazás nem fog meggfelelően futni.Áthelyezés történt,mert a DLL(C:\\WINDOWS\system32\Shell32.dll)a Windows rendszer DLL-ek számára fentartott címtartományt foglalta el.új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t biztosító forgalmazóval.

    Na ez az én hibám.A SmartDoc470 programot akartam felaki a gyari ASUS lemezemről.Tegnap felraktam a Vista Inspirat 1.1-et ez lehet talán a gond?

  • DarkSector
    #14835
    Próbálj driver-t frissíteni....
  • Funnay
    #14834
    Sziasztok! Megtudnátok mondani, hogy mért van egy fehér csík a tálca felett és hogy lehetne eltüntetni? http://photohost.extra.hu/up/gallery.php?entry=images/1180268919.jpg
  • joshua
    #14833
    Szevasztok! Na lenne pár problémám... Tehát a gépemen van 3 partíció, az egyiken egy XP, a másikon a vista a 3-on pedig csak néhány fájl. Tehát szépen felraktam először az xp-t aztán pedig a vistát. Itt kezdenek kavarni. Mindkét op.rendszer azt hiszi hogy a c-n van. És máshogy nevezik a partíciókat... A másik bajom, hogy ha az XP-t indítom, akkor kijön egy lemezkonzisztencia javítás és ezek után nem indul a vista...újra kell telepíteni... Ezek mitől vannak?