25353
Whistler - Windows XP
  • Martinez01
    #24433
    Semmi változás, próbálok estig valamit összehozni, hameg nemakarja, akkor Linux lessz...
  • gergely1991
    #24432
    Akkor még a windows-od se indult volna el:)
    Bár kitudja miket művelhet még az:)
    Esetleg a
    start menü>futtattatásba begépeled>services.msc
    majd megkeresed a "Témák" lehetőséget jobb gomb és indítás vagy újraindítás
  • Martinez01
    #24431
    Nem, de ugyanezt az XP-t használom máshol is, és ott nincs gond.
    Vagy az probléma lehet, hogy Windows.0 mappát hozott létre, és nem Windows-t simán?
  • gergely1991
    #24430
    Ha nem eredeti a xp akkor nem csodálom.
  • Martinez01
    #24429
    Üdv!
    Win XP-t most raktam fel, és nem tudok témát választani, csak ilyen ősrégi 98-as téma van fenn.Próbáltam felrakni másik témát, de azt se mutatja, nem jeleníti meg!
    VALAKI PLS HELP!
  • kl24h
    #24428
    "...Feltettük az XP Freedomot, mert már újratelepítést kívánt a gép..."
    Miért telepítettétek újra a Windows?
  • Desiderata #24427
    ezek a kalóz cuccok felejtősek
    eredeti XP lemezről telepítsd, utána oldd meg az aktiválást
  • vukocska
    #24426
    Nem lehet vírusos, hisz haveromnak is ez volt fent vagyis az ő cd-jéről telepítettük és neki sem volt az. Nem nem volt.
  • gergely1991
    #24425
    Ez a kérdés lényegtelen...Ne válaszolj rá.Kicsit kapkodtam miatta.:)

  • gergely1991
    #24424
    hangkártya driver telepítve?
  • gergely1991
    #24423
    Ha ez kalóz termék(mert szerintem biztos) akkor nagyobb valószínűséggel vírusos.
    Gondolom az előző OS nem művelt ilyet vagy mégis?
  • vukocska
    #24422
    Üdv! Segítségeteket kérném!
    Feltettük az XP Freedomot, mert már újratelepítést kívánt a gép, és csak dvd-t olvasott be az olvasó. Egyszer csak elment a hang. Aztán újra fel akartunk rakni egy SP2-est ill. SP3-ast, de telepítésnél kék halált ír ki, akármilyen telepítővel is próbálkoztunk nem engedi, csak a Freedomot felrakni. Ezt újra felraktuk, azóta nuku hang, illetve csak úgy simán kék halált ír ki, mikor kedve van. Légyszi segítsetek, hogy mi lehet a baj!!! Előre is köszönöm!!
  • dvid95
    #24421
    nemfontos haverom válalta hogy letölti a képeket ugyis ráér
    köszi a gondolkozást
  • dvid95
    #24420
    Hali azért érdeklődöm mert szeretem a garftield képregényt és találtam egy oldalt ahol rengeteg van és mien programmal lehet letölteni öket úgy hogy elindítom a programot és automatikusan letölti az összes képet az összes oldalról belenyúlás nélkül.
  • hwarang
    #24419
    Sziasztok


    USB ről USB boot lemezt USB boot ott hogy lehet késziteni csinálni ?? XP set :) kérlek irjátok le :) köszi érthetően könnyűen :)

  • Zsolt01
    #24418
    http://www.winvistaclub.com/e11.html

    Google Chrome fordítja úgy talán érthető.
  • Zsolt01
    #24417
    Én direkt nem említettem regisztrációs adatbázis módosításgátat, ezt a menüsort nem olyan egyszerű módosítani regisztrációs adatbázisban.
    pl.: http://support.microsoft.com/kb/310270/hu

    Amikor annó problémám volt, mintha találtam volna valahol valami beállítást ahol rendezni lehetett, de már nem tudom.
  • alex88
    #24416
    ha szépen megkérlek, leírnád nekem hogy hogyan működik ez?
  • gergely1991
    #24415
    például a regisztrációs adatbázis(óvatos!!!) kezelésével
  • Zsolt01
    #24414
    Most, hogy vissza akartam keresni leírásaimba, nekem a Küldés menüpontom tűnt el akkor és arra direkt kaptam megoldást.
  • Zsolt01
    #24413
    Igen lehet.
    1-2 éve talán itt segített nekem is valaki, mert eltűnt valami nálam belőle!
  • alex88
    #24412
    hello!

    lehetséges valahogy szerkeszteni az a menüsort, ami előjön jobb klikknél bármilyen fájlon?
  • hwarang
    #24411
    Nem hiszem mert pörög , és a rendszer is ltja sztem azok mükődnek de megnézzem , csak itt valami kis olyan hiba amit nem láttunk vagy egyéb hiba lehet .... , de javaslatokat még várom
  • gergely1991
    #24410
    Van egy olyan érzésem hogy a optikai meghajtóval van a probléma mert a másik gépen feltudta telepíteni a windowst(írta pmben).
    hwarang
    Lehet hogy optikai meghajtót kell cserélned
  • hwarang
    #24409
    De várjál a saját gépemen jon a 80gb sikerült rá felraknom a xp ét , tehát az jo , csak ezen a gépen nem sikerül valami gond lehet .... és nem tom mi
  • hwarang
    #24408
    mármint boot virus ?:D
    ha levezsem akkor h nézzem meg hogy jo e ?:D
  • lally
    #24407
    Bocsi, de azért mondtam, hogy okvetlen húzd le előbb mellőle a vinyót, mert van több olyan baci is,
    ami már a HDD azonosítás pillanatában, kapásból blokkolja az egész rendszert.
    -ha így sem indul, akkor csakis a CD/DVD-drájvod lehet a bukés.
  • hwarang
    #24406
    Szia , de olyan lemezről nyomtam ami ajo gépemen kiprobáltam és gond nélkül felajánl mindnet azaz induláskor cd ről valo inditás és itt nem mutatja ..... valami rossz ...
  • lally
    #24405
    Akkor előbb most megint feszmentes állapotban húzd le a vincsid kábeleit, majd így is
    próbálj meg bootolni a CD-ről, de most már egy biztosan jól működő lemezről.
  • hwarang
    #24404
    azt beolvassa mutatja mi van rajta , de nem bootol nem telepit --.... nem értem .. , ez külőn gép , nincs internet rá kötve ... mint irtam ez most itt külőn vam
  • lally
    #24403
    -ha korábban működött rajta minden, akkor előbb:
    Kapcsold ki a gépet feszmentesre, és csak ezután, de
    mozgasd meg picit a vinyód tápkábeli cstlakozót, majd az adatvezetékét.
    -ha még ezután sem indulna;
    Az Internet leválasztását követően lépj be a BIOS-ba, és olvastasd be vele a HDD-t.
    -a dátumra is figyelj, mert ha lemerült már a gombelemed, az is alapból Reset-eli a rendszert.

  • hwarang
    #24402
    igen de nem bootolja , nem kezdi el a telepitést a lemezről
    pedig first boot cd rom
    second boot : hdd-0

  • gergely1991
    #24401
    valószínűleg nem talált oprendszert ezért kell rá egyet telepíteni:)
  • hwarang
    #24400
    Lényegében ez a teljes kiirás

    disk boot failure insert system disk and press enter
  • hwarang
    #24399
    Sziasztok

    segitséget szertnék kérni még , primary masteren van a winyom , és secondary masteren egy dvd , first boot : cd , secondary boot : hdd-0 , és nem megy a bootolás lemezről , boot from cd , disk faulire stb stb ... mit tegyek ?????


    javaslatok , nagyon meköszöném ha segitene valaki :)
  • dord
    #24398
    Kinyomtam a windows xp logot,és úgy fotóztam.szoftverbázisról, microsoftról meg pár oldalról is szedtem, meg az van meg amit adtál linkben (2011.április).
  • Zsolt01
    #24397
    Amúgy windows logo tesztet ki lehet kapcsolni Xp, már találkoztam vele régen, de most kapásból nem tudom, hogy hol van.
  • Zsolt01
    #24396
    És próbáltál amúgy máshonnan letöltött diectx, azaz több diectx!
    Ha nem, próbáld!
    Pl.:
    http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/directx-v9-0c--2008-augusztus--JN5.html
  • dord
    #24395
    Nekem ezek jönnek be:
    1.http://www.myimg.de/?img=windowsxplogofeab5.jpg
    2.http://www.myimg.de/?img=directx7f519.jpg
    Most ellenőrzöm a programmal, amit ajánlottál.
  • Zsolt01
    #24394
    Ilyesmi üzenet jön be:

    http://www.trisoft.de/zaurus/wxpis_34.gif
    (Persze magyarul.)

    Figyelmen kívül hagyod és Telepítés

    Amúgy rendes helyről szetted le diectx

    http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/directx-v9-0c--2008-augusztus--JN5.html
    (nem tudom, hogy ez-e a legfrissebb)

    Talán neked se ártana amúgy kis gép karbantartás: #24390
    Advanced SystemCare 4.01
    (ingyenes változatot is akár, ha nem találsz hozzá "okosságot")

    Mély vizsgálat!