25353
Whistler - Windows XP
  • nesto
    #16033
    jobb klikk a meghajtóra -> automatikus lejátszás
  • Newyorker
    #16032
    Az automatikus lejátszást hogyan lehet bekapcsolni?
  • Örm
    #16031
    Ez a probléma megoldódott. Most az lenne a gond, hogy a laptopon routeren kersztül van net, viszont nem látja a megosztott mappákat. Erre tudna valaki mondani valamit? Kösz!
  • Örm
    #16030
    Hello!
    A következő lenne a gondom. Vettem egy Acer Asire 5315-ös laptopot. És nem tudok rá yp-t telepíteni mert nem látja a telepítő a hdd-t. A BIOS-ban viszont szerepel. A VISTA meg nem települ fel rá mert nem NTFS. Valaki tudna segíteni az ügyben? Kösz!
  • Matt911
    #16029
    Üdv mindenkinek!
    Lenne egy problémám, az XP-m mondhatni tönkre ment tele van vírussal és nem tudom sehogysem megjavítani, gondoltam újratelepítem. Na de hát azért ez mégsem olyan egyszerű nálam... Berakom a XP DVD-t bootol róla, majd azt írja ki hogy a si3112v.sys névre halgató fájl nem található és újraindít... De mi ez a fájl? Nem a DVD-vel van a baki mert az működött már, és ki is mentett 1x-2x a sz...ból... Gondolom vannak mélyrehatóbb kezelések amivel ezek a hibák kijavíthatóak, na ebbe kérném segítségeteket!
    Előre is köszi: Matt
  • lck
    #16028
    Esetleg az Eszközkezelőben a Nézetnél tedd rá hogy Rejtett eszközök megjelenítése. Bár alapból nem kellene.
  • Zsolt01
    #16027
    Értem Én Ok.

    Nekem az a meglepő, hogy az Eszközkezelőbe se a Monitor se a videokártya "sor" nincs !
  • lck
    #16026
    Nézd meg nálam az eszközkezelőben így van és működik.
    Két monitor van a gépre kötve, és mindegyiket Plug and Play -nek ismeri fel, mégis OKÉ minden.
  • Zsolt01
    #16025
    | #16019 -> Ja igen és az eszközkezelőbe nem szerepel videokártya sem !
    Ez normális ?
  • Zsolt01
    #16024
    Én még azon is csodálkoztam, hogy 2-3 másodpercig néztem a monitor sarkát és eléggé vibrált !
    60 Hertz-en ez lehetséges ?
    Igazából nem találtam sehol semmit, hogy hány Hertz-en menne is !
    Én ilyennel még nem találkoztam.
  • lck
    #16023
    Azért nézd meg hogy a videokártya driver ( vagy az alaplapi driverek ) rendesen fel vannak e telepítve, mert szerintem ez lehet a gond.
    Ha a gép a monitort nem ismeri fel, ad neki egy általános Plug and Play monitor drivert, amivel a frekvenciáknak szintén kell menni ( 85-nek is )
    Nekem pl soha nincs felrakva direkt a monitor driver. A monitort PNP-nek ismeri fel és mégis minden frek. beállítható.
    De ha nincs fenn a videokártya driver és a win abszolút men ismeri fel a kártyát akkor ad neki egy általános VGA drivert, amiben többnyire csak a 60 Hz van.
  • Zsolt01
    #16022
    | #16019 -> Az jutott az eszembe, hátha ez az integrált videokártya nem is támoga a monitor képernyő frissítését, 85 Hertz-et. Na jó,ezen csodálkoznák. kb. 1 éves gép Celeron 2800-as ASUS alaplap, ennek az integrált videokártyának a nevét nem jegyeztem meg, számomra teljesen ismeretlen nevü valami.(Sajnos nem tudok odarohanni megnézni.)

    Hát aki összerakta ezt a gépet ("boltos") szerintem alap dolog lett volna, hogy rendesen beáálítja pl.: monitort! A RAM-okkal is alkotott szerintem: 448 RAM = 64 + 128 + 256 ! Ez így szerintem nem egy szerencsés megoldás! 3 különböző RAM ! Aki nemért kicsitse a dolgokhoz azzal jól kiszúrnak.
    (Mondtam is az ismerősömnek, ha gépet akar venni, elötte ajánlatos kikérni a véleményét egy hozzáértő embertől.)
  • Zsolt01
    #16021
    Köszi, majd kipróbálom ha ott leszek.
  • kollektor
    #16020
    új hardver hozzáadása menüpont / vezérlőpultban
  • Zsolt01
    #16019
    Sziasztok.

    Most jártam 1 jó ismerősömnél és láttam a gépét.
    A monitor nincs feltelepítve,csodálkoztam. Eszközkezelőbe kerestem a monitort és Nincs benne!
    Próbáltam a telepítő lemezről de nem ment.
    (pl.: nekem az LG-is csak az eszközkezelőből lehet.)
    Jártam már úgy, hogy Videokártya telepítse után jelent meg az eszközkezelőbe a monitor.
    Valamilyen Integrált videokártyáról van itt szó. Elvileg ha telepítve van ez akkor eszközkezelőbe meg kell jelenjen a monitor!
    (Xp Sp2 van)
    (Samsung monitor lenne és hát elvileg tudná a képernyő frissítés 85 Hertz lenne és hát jó lenne a szemnek.)

    Ötletek tippek a problémára !!!
    Köszi !
  • jtompi
    #16018
    Köszönöm! Sikerült megoldanom a problémát. :)
  • me and a monkey
    #16017
    Itt és az 1. pont
  • jtompi
    #16016
    Sziasztok.
    VOlna egy kis problémám, és a segítségeteket kérném. Upgrade-eltem za explorert 7-re. Eddig minden simán ment. Most fel kéne telepítenem munka miatt egy netes alkalmazást, de nem kompatibilis a 7-esel, vissza kéne "butítanom" 6-osra. Hogy tudnám ezt megtenni? Nem tudom leszedni sehogy a 7-est.
  • Kaptár
    #16015
    Nem Mert én nem tudok belépni a linuxba.
  • Met
    #16014
    nem mindegy, hogy milyen oprendszer alatt netezel?
  • Kaptár
    #16013
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a sulinkban 2 op rendszer van az egyik az xp a másik a linux.A netezés le van tiltva az xp-n a linuxszal pedig lehet netezni.Ezt valahogy kilehet játszani xp-n hogy legyen net?
  • Narxis
    #16012
    Elvileg igen, de szerintem lesz csúszás, a Vista SP1-et is nehezen tudják tartani.
  • Narxis
    #16011
    LOL hát én se tudtam, beírtam egy webes szótárba aztán ezt adta ki.Na mindegy.Bocs.
  • Kontrakcio
    #16010
    sp3 az jövö tavasz környékén jön ki, igaz?
  • lck
    #16009
    A "D36RK"-val kezdődőt biztos a világ legnagyobb vállalata vette meg, mert még mindíg van szabad kapacitása :))
  • [HUN]FaTaL
    #16008
    A Corporate nagyvállalatot jelent (RT ha jól tudom) nem egyesítést:D Nagyvállalati XP, nem kell aktiválni, egy termékkulcs van sok db-hoz. Azért találták ki hogy egy cég aki 3000 XP-t vesz, ne kelljen mindet aktiválnia. Na ez terjedt el warezként:D
  • Kontrakcio
    #16007
    köszi srácok :)
  • Narxis
    #16006
    Csinálsz egy virtuális gépet, szerintem a géped teljesítménye elég hozzá, ha csak arra kell, higy kipróbáld.
    A Corporate szó szerint egyesítettet jelent, gondolom arra vonatkozik, hogy integrált SP2-vel van az XP.
  • urbijoe
    #16005
    Windows XP SP2 Corporate
    ebben mit jelent a Corporate?
  • urbijoe
    #16004
    azt hogy lehet megcsinállni ,hogy windows-on belül fel tudjal rakni még egy windows-t hogy kiprobálljam?
  • Tanara
    #16003
    Sziasztok!Egy kis segitség kéne.Ujra kellet a gépünkön telepiteni az xp-t.De miota ez megtörtént bizonyos oldalakon állandoan hibát észlel és futtatni akarja a hiba keresöt.Ilyen hiba üzeneteket ir ki:Az ajax nincs definiálva,szintaktikai hiba,element nincs definiálva,kezeletlen kivitel.Mit tudok ezek ellen teni,hogy ez megszünjön?
  • urbijoe
    #16002
    az nlite progival hogy tudok beleintegrállni egy olyan széria számot amit most használok?
    vagy melyik file tárolja az aktiválást?
  • lck
    #16001
    Esetleg ez is egy lehetőség.
    Mondjuk a későbbiekre nézve.
  • Narxis
    #16000
    Tessék
  • Kontrakcio
    #15999
    szevasztok! tud vki olyan csomagot ami tartalmazza a win xp magyar frissitéseit? idegesitő h több időbe tellik mint maga a rendszer telepitése :I
  • akyyy
    #15998
    EZT NÉZZÉTEK MEG!:o
  • bajusza
    #15997
    Nekem a 32 bites WinXP Pro SP2 van a gépen. Nagyon jól működik minden, nincs probléma vele.
  • Atika :o)
    #15996
    Sziasztok az letezik hogy nekem olyan win xp-m van amiben nincs magyar nyelvu billentyuzet? Hogy tudnam megis berakni ugy hogy a listaban nincs benne ahonnan a billentyuzeteket valaszthatom????? Elore is koszi
  • zvaragabor
    #15995
    Sajátgép tulajdonságok > Speciális fül > Teljesítmény > Beállítások > Legjobb teljesítmény.

    Aztán ITT VAN EZ is.
  • urbijoe
    #15994
    nem tud valaki egy ,egyszerü mappa titkosito progit ?
    nem olyat ami elrejti a mappát,
    volt nekem régen egy de nem tudom a nevét, amikor lezártam a mappát egy behajtani tilos jel volt a mappa ikonján