25353
Whistler - Windows XP
  • zvaragabor
    #16393
    Üdv.

    Hatalmas problémám van, van egy mp3 lejátszóm, eddig ment minden vele rendesen, bedugtam, cserélhető lemezként felismerte az XP, most meg bedugom, és valami MTP media player-ként ismeri föl. Csak a winamp, és wmp szerepel a műveletek listájában a kis ablakban, ráadásul nincs ott az kis systray ikon, amivel el tudom távolítani az óra mellett, és a sajátgépben sincs ott a meghajtó ikonja.. Az mp3 lejászómenüjében látom ezt az MTP akármi mappát, de nem tudom törölni.
    Másik USB portba bedugva is próbáltam, ugyan ez.

    Mivel tudom ezt megoldani?
  • Balazs15
    #16392
    sziasztok!!!

    hogy lehet a fraps progiban a felvett videó anyagokat letömöriteni akár 0-50 mb-ra mert msot jelenleg 1 perces videoanyag kb 700 mb
  • Met
    #16391
    nincs
  • sztyui2
    #16390
    Emberek! Olyan kérdésem lenne, hogy a Windows XP rendszergazdai jelszavát hogyan lehet a legegyszerűbben feltörni? Nem ilyen-olyan cd-re programírással aztán bootolással meg ilyenekkel. Nincs valami olyan, hogy a jelszó helyett beírok valami kódot és belép? Vagy csak úgy beírok valamit. PLS Help
  • urbijoe
    #16389
    az jo de az meg egy teli oldalt gördit
  • Met
    #16388
    PgUp PgDn ?
  • urbijoe
    #16387
    nincs véletlenül olyan progi hogy a kurzor billentyüre be tudnám állitani az egér görgetést?
    hogy egy megnyomásra több sort ugorjon
  • Balazs15
    #16386
    tudom hogy elmegy bármilyen kodek nélkül..de ugyis beakad ha van ha nincs...és tök mind1 hgy miylen lejátszo :media palyer, bs player,power dvd.divx ,uyganigy fent marad a hiba....
  • stp4trick
    #16385
    pont az a baj, hogy vmi kodeked szarakodik, mindenféle kodek nélkül elmegy bármilyen zene, video, ha nem a mediaplayert használod
  • Balazs15
    #16384
    hogy ha xp van a gépemen állandoan begyorsulnak vagy beakadnak a zenék vagy a videok lassan már 3 honapja(mert uyganis 3 honappal ezelött álitattam össze (nem olcson) és nemtudom mi a baja mert az ujra tevés nem oldja meg...VISZONT!!!Vistán semmi baja sincs...SEMMI...de a vistát meg nem akarom használni mert nicns hozzá Soundmax keverö tehát nem tudodm beállitani az 5.1-et és ügye a régebbi játékok nem indulna el rajta.Szerintetek mi a szar hibája lehet?????

    1. szerintetek ez megoldás ha felrakom a windows xp reborn-t???amibe már alapbol bele vannak integrálva a kodekkek media player,lejátszok stb...????
    2. ja és a fraps progit hogy álitsam be hogy ha felveszek 3 percet ne alapbol 700mb legyen....nem lehet vhogy ezt lekicsinyiteni??
  • Kaptár
    #16383
    Végülis már megoldottam egyszerre csak egy vinyót raktam be és úgy telepítettem,de ha akármilyen oprendszert telepítek a másikra akkor átírja a vista bootjátPL:(windows 2000) nem értem miért van.
  • Met
    #16382
    ha nem használod akkor nem valószínű, hogy meghibásodik, letörlődni
    de a biztonság kedvéért én kiírnám lemezre is
  • kollektor
    #16381
    hi !
    például egy módszer:meghajtó elrejtése
  • Balazs15
    #16380
    uyganis a 400 as winyom 5 év teljes anyaga van és ha azzal vmi történik nekem egyenlö a halállal:)
  • kollektor
    #16379
    A vista telepítő cdjével tudod javítani,egyébként a helyes telepítési sorrend 1 XP,2 Vista
  • Balazs15
    #16378
    hi all

    nem lehet valahogy biztonságosan le védeni a winyot hogy még véletlenül se törlödjön le roal semmi...pl formázni se engedje...
  • Kaptár
    #16377
    Sziasztok.
    Van egy kissebb problémám,van 2 merevlemezem és az egyiken vista van a másikra meg feltettem az xp-t,de viszont az xp átírta valahogy a bott fájlokat magának meg nem rakott fel semmilyen boot részt,ha a másikról átmásolom úgy se jó.
    Nemtudjátok hogy az xp-nek honnan lehetne leszedni boot cuccokat,vagy valahogy megjavítani?
    A választ megköszönném.
  • [HUN]FaTaL
    #16376
    köszi
  • PíszLávJuniti
    #16375
    leírás
  • biomage
    #16374
    Azért nem formázom a vinyot hogy egy ilyen probléma megoldodjon, amugy is 1x ugy is visza jönn, szal nem megoldás
  • [HUN]FaTaL
    #16373
    vga ramja? hogy jön az ide? külön memória. vagy az os egyben kezeli és úgy 4 giga? az elég lol:d
  • stp4trick
    #16372
    így próbáltad pl.?
  • nesto
    #16371
    hm.. kössz. legalább akkor egy programnevet adhattál volna mert egyet se ismerek
  • PíszLávJuniti
    #16370
    olvastam, hogy van hozzá patch amivel kb 3 GB-t +t fogsz látni belőle, 4 et látna, de abból lejön mindenféle címzésre szánt memóriatér, vga ramja, stb..
  • Smithie
    #16369
    Teljesen véletlenül nálam is volt ilyen gixer....Reinstall megoldotta nekem is!:D
  • biomage
    #16368
    igen töröltem :S
  • Narxis
    #16367
    Nekem ugyanez volt FF-el, más okból kifolyólag újra kellett telepítenem a rendszert azóta jó.
  • stp4trick
    #16366
    cookiek törlődnek, ez az IE7:)
  • biomage
    #16365
    Hali

    Van egy kis problémám, ezt már megirtan az IE7 topikba de, ugy érzem nem fog senki vállaszolni, ugy hogy megirom ide
    Pár forum a jelölés olvasottként, nem müxik megfelelöen, egy hétel ezelött még müködött de most ezt csinálja, benyomom és minden topik olvasot lesz :) aztán kilépek az IEböl és amikor viszamegyek ujbot olvasatlan :S, csak ugy lesz olvasott ha kijelentkezek és visza jelentkezek.
    Ötlet mit csináljak, hogy müködjön?
  • Narxis
    #16364
    Nem vennék rá mérget. Itt mást írnak.32 bites változatról persze.
  • stp4trick
    #16363
    de, program az van, de az nem XP topic
  • nesto
    #16362
    Ennél biztonságosabb módszer kéne, tehát jelszó használata jobb lenne. Ilyen programról nem tudtok?
  • gee69
    #16361
    csinálj egy mappát!Amikor nevet kell adni akkor nyomd le az altot és írd be:0160(NUMLOCK-ot használd)alt-ot engedd el majd enter. majd jobb klikk, tulajdonságok, testreszabás, ikoncsere. Ott ha nézegeted az ikonokat látod hogy van olyan ahol hely van két ikon közt!Asszem egymás alatt van a 3 láthatatlan ikon. Rákkattintasz és azt rakod be ikonnak(mondjuk a lakat mellettit válaszd pl.).Kész is!Asztalon teljesen láthatatlan!Total Commanderbe annyi látszik, hogy [] és ott van hogy DIR a méretnél.Mondjuk az asztalt nem mindig kell fájlkezelőbe előhozni, úgyis ott van szemelőtt rögtön.
  • [HUN]FaTaL
    #16360
    Köv. winből már csak 64bites lesz:) 32biten elméletileg egyébként 4gigabájt ramot lehet megcímezni maximum ezért is nem értem hogy miért nem látják csak 2g-ig...
  • nesto
    #16359
    Létezik XP-re fájl/mappa-titkosító program? Egy gépet többen használunk és azt szeretném elérni -új felhasználói profil nélkül- hogy az én mappáimba netudjanak belépni mások csak maximum jelszóval.
    köszi
  • KILLER2
    #16358
    Ha te mondod.
  • soma22
    #16357
    a köv win ki sem jön 32 bitre szvsz
  • KILLER2
    #16356
    Vista is 2-t lát. Most térem vissza XPhez, Vista túlzóttan zabálja a gépet, kesesebb ereje jut a programokra. Következő windows alatt nem a Vistát értettem, majd ahoz képest a következő. Remélem, hogy az majd képes lesz erre 32 bit alatt is. Mert ha jól tudom 32 bites prociból nem lesz egy könnyen 64 bites.
  • soma22
    #16355
    én beérem 1-el:)

    a vista topikban is 2-ről irtak emlékeim szerint
  • Narxis
    #16354
    Úgy tudom Vistaban már 3és felet lát, de most őszintén, mi követeli meg a 4GB memóriát?